Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

Χαρα στις αρχες Οκτωβρη θα ερθω Αθηνα για 3 μερες και σιγουρα θα προσπαθησω να βρεθουμε αν μπορειτε και οσες μπορειτε φυσικα...

τα τικερακια αραγε θα επανελθουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επιτελους μπηκα, δεν με αναγνωριζε ως μελος. φαινεται το μπερδεψε η φωτογραφια που εβαλα ως avatar. χεχεχεχεχεχ φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φακ..μια ωρα εγραφα κ δεν το πηρε...μεχρι να μαθω το νεο μαμθ θα χριστουγεννιασουμε..

τεσπα...η μικρη παλι αρρωστη..κ εγω γραφειο...χεστα!!!

γενικα φακ!!!ελπιζω να μπειτε κ οι υπολοιπες κ να μαθω νεα σας συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα!

Ξέρω ποιο είναι το πρόβλημα στο μαμμυ. Πρέπει να κάνουνε τα ονοματα των μελων χρωματιστα να φαίνονται, γενικα ειναι πολυ αχνο.Μου βγαίνουνε τα ματια.... :shock: Όχι μονο στα οναματα γενικα..

Συμπεθερουλα μου περαστικα!Τι εχει η μικρουλα? Τα φιλάκια μου να της δώσεις!

Διαλυθηκε βρε κοριτσια το παρεακι μας με την αναβαθμιση. Βέβαια να μη γκρινιάζω γιατί μου είπε ο αντρας μου οτι ειναι μεγάλο μανικι η μεταφορα. Θέλει υπομονη.

Είχα τοσα να σας πω...

Ας ξεκινησω σιγα σιγα.

Ειχα μια μικρη καθυστερηση και πονο στο στηθος φοβερο. Ωχ λεω εδω ειμαστε. Τελικα αδιαθετησα αλλα είναι εγκυος η κουμπαρα μου!χαχαχαχα!Περιμεναμε ιδια μερα. ΜΟλις την ειδα της λεω μωρη εισαι εγκυος? Το καταλαβα απο το προσωπο της! Ητανε και ο αντρεας μπροστα. Την επομενη με πηρε τηλ κλαιγοντας.Βασικα θυμοσαστε που σας ελεγα οτι γεννησε πριν απο 7 μηνες? Ειναι πολυ συντομη η εγκυμοσυνη. Τωρα ειναι ετοιμοι να αγορασουνε σπιτι. Δηλαδη με το ενα ποδι μεσα στο σπιτι ειναι περιμενουνε κατι τελευταια. Ετσι λοιπον δεν μπορει να το κρατησει.... :(:(:(:(:(:(:(

Της ειπα για να τη βοηθησω διαφορα. Οτι ολα γινονται κλπ. Αλλα δεν αλλαζει γνωμη... Την Δευτερα θα παει να να κανει τη διαδικασια. Επειδη ειναι πολυ νωρις θα παρει ενα χαπακι για να της ερθει περιοδος. Ειμαι στεναχωρεμενη πολυ. Κλαιε συνεχεια. Δεν τους στηριξε κανεις απο τους συγγενεις. Θελουνε λεει δευτερο αλλα σε κανα χρονο. Μη φανατστειτε δεν ειναι αποροι..Απλα συνεπεσε η φαση με το σπιτι τωρα.Πρειπει να εργαστει κλπ. Ειναι και το μωρακι τους που ειναι πολυ μικρο ακομη. Τι να πω....

Για τη βαπτιση τωρα..

Ολα τελεια!Περιμενω τις φωτο για να σας τις δειξω! Ο διονυσακης σουπερ! Δεν εκλαψε! Αλλα τον κρατησε ο τραγοπαπας απο τα χερια και οχι απο τις μασχαλιτσες και εκει δυσανασχέτησε ο καλος μου! Εριξε και ενα κατουρημα ενώπιον ολων!χαχαχαχαχαχα! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ήτανε πολυ ωραια...................... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μαρακι!!! πολυ λυπαμαι για την κουμπαρα σου...αν μπορουσες να την πεισεις, μια ζωουλα να χαθει ετσι; βεβαια ο καθενας πρατει οπως μπορει,αλλα τι να πω.....

καλα ο κοντες σε εβγαλε ασπροπροσωπη, εννοειται τη κοντες διονυσης θα ηταν...χαχαχαχαχαχα καλοφωτιστος, με μια καλη τυχη...

καλα βρε μαρακι δεν ειχες πει οτι θα ερχοσουν αθηνα; ΠΟΤΕ;

καλε που ειστε ολες;

αντε σας περιμενω...χαθηκαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μου πολυαρεσει το μαμμυ ετσι...που θα παει θα το βρω..

μαρακι καλοφωτιστος..ωστε ετσι ο μικρος,ε???χαχα φανταζομαι γελιο..

εμας η μικρη εννοειται οτι σπαραξε στο μπλουμ κ στο ντυσιμο...αφου εψαχνε παρηγορια κ πηγε στην αγκαλια μεχρι κ του φωτογραφου!!!!!τον οποιο εννοειται δεν ειχε ξαναδει!!μολις συνειδητοποιησε την πατατα της εβαλε μια τσιριδα!!!

ειδα κ τις φωτος μιας κ ο φωτογραφος δουλευει διπλα μας..ειναι καποιες πολυ καλες,θα μου τις δωσει σε σντ οποτε θα σας στειλω..

μαρακι οσον αφορα τους κουμπαρους..πολυ κριμα ρε γμτ..αλλα η αποφαση ειναι καθαρα δικη τους..επρεπε να προσεχουν ομως αφου δεν ηταν σε φαση για παιδια...

χαρα......αντε να δω ποτε θα βρεθουμε!!!!αφου γινουμε καλα βεβαια....

η μικρη τα κλασσικα...παει βουρ για βρογχιολιτιδα παλι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε Χαρούλα! Και ο Στεφανάκος καλοφώτιστος πάντα γερός! :P

Στη κουμπάρα μου είπα τα πάντα...ότι υπήρχε για να της γυρίσω γνώμη.Αλλα....τίποτα. Τι να πω? Αυτοί ξέρουνε.

Αθήνα θα έρθω.Λέγαμε το 2ο σαβ/κο του Οκτώβρη αλλά τελικά δεν είναι σίγουρη η ημερ/νια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε, αντε, ελατεεεεεεε!!!!!! πατριωτισα σας περιμενω χαχαχαα

μακαρι να ειστε εδω στα γεννεθλια του στεφανου χαχαχαχαχαχα

γεωργιααααααααααααααααααααααααα......

βρε καλυψω τι να πω περαστικουλια στην αγγελικουλα μας, αντε να δουμε ποτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

ειμαι καινουργια εδω. ειναι η τριτη μου δημοσιευση, fresh boarder βλεπεται.

με θελετε στην παρεα σας? οτι αποριες εχω θα σας πριξω χεχεχχεχεχχεχχε. εχω και εγω παιδακια του οκτωβρη 2004 και 2009 :think::wave::crazy::wave:

βαριεμαι, μολις εβαψα τα μαλλια μου και περιμενω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια sorry που μπαίνω στην συζήτηση για κάτι άσχετο....Το χρώμα και γενικά κάποια πραγματάκια στο φόρουμ θ' αλλάξουν. Και μένα μου βγαίνουν τα μάτια αλλά είπαμε..αυτά είναι λεπτομέρειες...τρέχαμε τόσο καιρό για να κάνουμε το πιο σπουδαίο την μεταφορά!!! Τώρα τα άλλα είναι πτέσματα... :D

Επίσης θα επισρέψουν και τα άβαταρ και τα τικερ. ;)

Αυτά απο μένα ενημερωτικά.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αλέκα!Χάρηκα πολύ για τη γνωριμία!χαχαχαχχαχαχαχαχαχαα! :lol:

Λένα ευχαριστουμε πολυ! :D Καλο είναι να βλέπετε και απο μας τι μας αρέσει και τι όχι.Σας βοηθάει για να πετύχετε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα. ;)

Αλέκα τι χρώμα τα έβαψες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα εισαι θεααααα!!!!

λοιπον ποσο χρονων εισαι χαχαχα ποσα κιλα εισαι; χαχαχαχαχαχα και τι χρωμα εβαψες τα μαλλια σου; για να ερθεις στην παρεα μας αλλιως... δεν σου μιλαμε χαχαχαχαχα εισαι θεαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια !!!!!!!!!!πηγα να παρω γαλα της μπουμπους κ δεν ειχε!!!!!! ξεχασε να παραγγηλει ,μα ενα ενα ...ελεος,τι θα παθει εαν εχει στοκ?Τωρα τι κανουμε....θα δωσω ολυμπος βιολογικο αυτο που πινει η μεγαλη...λετε να γινει τιποτα? η μαμα μου λεει οτι εγω επινα γαλα απο αγελαδα στο χωριο κ απο 5 μηνων δεν επαθα τιποτα ;) κ η αδερφη μου δινει απο ενα χρονον φρεσκο στον μικρο της :) τι λετε ???? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καστανοκοκκινα ειναι, οχι τιποτα αλλο αλλα μιας και τα παιδια μου ειναι κοκκινομαλλικα πρεπει να φαινεται απο που το πηραν χεχεχεχεχεχεχεχε.

εχω πολλες ασπρες γαμωτο αλλιως δεν θα τα βαφα(λεμε τωρα)

αλεκα μου δεν ειχε καποιο αλλο νο2 να σου δωσει? ποσο ειναι η δικια σου? σορρυ δεν θυμαμαι

παντως δεν νομιζω να εχει προβλημα,κοντευουν να χρονισουν. γιαουρτι και τυρια αλλωστε πως τρωνε.

απλως γνωμη μου να το δωσεις αραιωμενο να μην σου κανει διαρροια ή της πεσει βαρυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααααα :(:twisted::?

Τί γίνεται εδώ. Έχω χαθεί.

Γιατί τα βγάζει ανάποδα;

Πώς θα έρχεται ειδοποίηση στο μέιλ για νέα μηνύματα.

Μου λείψατε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα και απο μας...ο δημοσιευσεις ξκινανε απο κατω και πανε προς τα πανω;;κατι χανω αλλα α το βρω..εμεις καλα..πηγαμε βαφτισιαχθες..το πρωι εκκλησια, μετα σπιτι,μτα μπανιο στη θαλασσα.και μετα γλεντι..

μεχρι τις 1 και κατι κατσαμε..ξεραθηκε αυτη 10.30...

πολυ φαγητο χορο και τελτοια..δε χορεψα..μονο εφαγα!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααα!

που είστε?

Χαθήκαμε βρε..

Καλοφώτιστα τα μωράκια της Καλυψώ, Μαράκι, Χαρά και Ντομ!!!!

Να σας ζήσουν κορίτσια!!

σήμερα βαπτίζει και η Σόφη το κοριτσάκι της!!

να περάσετε τέλεια Σοφάκι μου!!

εμείς σε γενικές γραμμές καλά

ετοιμαζόμαστε και μεις για το άλλο Σάββατο

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...