Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

Αγαπες μου, δυστυχως δεν ειμαι καθολου καλυτερα. Απλα δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου. Ξαναμιλησα με το γιατρο μου και μου ειπε να παω να κανω και εγω το μαντου να δουμε τι θα γινει. Σημερα το απογευμα εχω ραντεβου με την παιδιατρο να παμε να το κανουμε οικογενειακως. Το κακο ειναι οτι τα αποτελεσματα θελουν 2 μερες για να βγουν και εγω το Σαββατο το πρωι κανω εισαγωγη για να γεννησω. Οριακα δηλαδη!

Καντε μια ευχουλα για μενα να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αννούλα μου γλυκιά όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ! Μην ανησυχείς καθόλου,σκέψου ότι το αμυντικό σύστημα μιας εγκυούλας είναι στα υψηλότερα επίπεδα και δεν είναι καθόλου εύκολο να κολλήσεις οτιδήποτε. :kiss:

Αγγελικούλα περιμένουμε εξιστόρηση της γέννας!

Αλκμηνάκι μεγάλωσεςςς!!Ολόκληρη γυναίκα πλέον! B)

Η Μπέλλα μας γέννησε τελικά? Δεν έχει καμια το τηλ της?

Υπομονή στα υπόλοιπα κοριτσάκια που αναμένουν να γεννήσουν!

Πάω να γράψω και στο καινούριο θεματάκι μας! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι ευχές και οι προσευχές μου είναι μαζί σου Αννούλα μου... Εμείς τώρα έχουμε το Ραμαζάνι (νηστεία) και σήμερα είπα να νηστέψω και εγώ (τυχαίο?? δεν νομίζω!!!) και το βράδι είχα σκοπό να προσευχηθώ... θα είσαι και εσύ μέσα!! Μην στεναχωριέσαι... όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες, μόλις μίλησα με Κατρίνα! Γέννησε τον μπέμπαρό της σήμερα κι όλα μια χαρά :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Σας στέλνει πολλά φιλιά!

Αννούλα μας σε σκεφτόμαστε και όλα θα πάνε καλά. Εσύ προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη γίνεται για σένα και τον μπέμπη. Όλα κατ' ευχήν θα πάνε :kiss:

Σας ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές! Να είστε καλά εσείς και οι οικογένειές σας και να μεγαλώσουν σύντομα κι άλλο if you know what I mean ;) Γελίζ για σένα χτυπάει η καμπάνα :kiss::kiss::kiss:

Το ξαναγράφω για όσες δεν το έχουν δει:

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... &id=499745

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Εμείς τώρα έχουμε το Ραμαζάνι (νηστεία) και σήμερα είπα να νηστέψω και εγώ (τυχαίο?? δεν νομίζω!!!)

Γελίζ, στο ραμαζάνι δε νηστεύετε κάθε μέρα? Πόσο διαρκεί??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινάκι να σου ζήσει ο παίδαρος,γερός και δυνατός.Καλή λοχεία απο δω και πέρα.

Κυο όταν μιλησεις πάλι μαζί της δωσε φιλάκια και χαιρετίσματα.

Το Αλκμηνάκι έγινε 30 ημερών άνθρωπος....Δεσποινίδα πλέον :):)

Να σου ζήσει Κατερινάκι και παντα να την καμαρώνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai arxizw kai gw me tin istoria mou elpizw na mi sas kourasei polu :blush:

triti 17-8 eixa rantevou sto aleksadras 8 to prwi na mou kanei o giatros uperixo, etsi epeidi itan polu prwi efiga apo ti korintho apo to proigoumeno vrady, me vlepei o giatros loipon kai mou leei i koilia sou den exei akoma katevei polu vriskete se mia endiamesi katastasi opwte perpata :huh: me eksetase kai apo katw na to pw giati exei simasia

feugoume loipon apo to aleksadra kai arxisame na anevainoume ti grigoriou auksentiou mexri panw panw einai mia terastia anifora gia osa koritsia de kseroun :blink:

ftanoume loipon sto terma opou einai to spiti tou adefou tou adra mou, katsame xazologisame kai giro stis 11 arxizei na me ponaei elafros i mesi mou, lew tha nai apo to perpatima, feugoume loipon kai pame spiti opou mename stin athina afou prwta perasa apo to zaxaroplasteio :P

ftanoume spiti me ta glikakia miam miam kai me to pou kathomai na faw ena, mou erxete anagoula kai entonoi ponoi periodou :blink:

pernw maia kai giatro kai me kathisixazoun ekei mathenw apo ti maia oti o giatros to prwi pou sas elega mou espase to thilakio kai kata kapoio tropo prokale to toketo

eixa sinexei epoikinwnia me to giatro o opoios giro stis 4.30 mou eipe na paw sto nosokomeio

ftasame kai eixa eidi ponous polu dinatous ekana sinexws emeto kai lipothimousa :dry:

mpainw sti paralavi mou lene vgais perpata, pali emeto i kiria me vazoun mesa isa pou prolava na perasw ti porta kai mou spane ta nera :ohmy: trexan nera kai aimata pantou :blink:

apo ta polla afou mou ekanan tin katalili proetimasia (klisma, ksirisma oxi to glitwsa :P ) me pigan misolipothimi stin aithousa odinwn dipla sto xeirourgio

mpika me diastoli 1,5 stis 6.30 kai stis 7.30 eixa diastoli 8 pros 9 :woohoo: 8.00 akrivws akousa to prwto klama tis mikroulas mou

koritsia oi ponoi itan friktoi logo oti eixa oksi toketo etsi legete i ekseliksi tou toketou toso grigora, na sas pw oti kati tetoio einai sinithos klironomiko etsi gennise kai i mama mou emena

na sas pw oti parakalousa na mou kanoun episkliridio alla.....

o anaisthisiologos argise mia mera :P fisika de prolavaine na erthei o antrwpos

to kefalaki tis mikris mou eixe arxisei na fainete( me evalan na to akoumpisw) prin kan mpw sto xeirourgio :)

treis sprwksies kai vgike :woohoo:

o giatros de me ekopse katholou eixa mono dyo polu mikra rammata ta opoia twra pou grafw exoun idi pesei ta opoia apektisa eksetias tou oti tin wra pou gennousa sikwthika apo to krevati na figw, twra pou tha pigaina?xaxaxaxa :laugh: :laugh: :laugh:

eixe vgei to kefali kai psilo skistika alla pragmatika tpt

otan me piagan sto dwmatio vgika kai perpatousa sto diadromo :P

imoun mia xara, i talepwria itan meta pou meiname mesa logo ikterou tis mikris alla auti i perigrafi se epwmeno epeisodio dioti idi sas kourasa :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γρήγορος τοκετός Αγγελική μου!!! Αλλά δεν θέλω να φαντάζομαι το πόσο πόνεσες :blush: . Καλά, αλήθεια σηκώθηκες από το χειρουργικό κρεβάτι και ήθελες να φύγεις??? Απιστευτο!! Να σου ζήσει η μικρούλα σου! Άξιζε τον κόπο η ταλαιπωρία με τέτοια κούκλα που έβγαλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

DIOSA έγραψε:

Γελίζ, στο ραμαζάνι δε νηστεύετε κάθε μέρα? Πόσο διαρκεί??[/quote:1fcfcp2a]

Είναι 30 μέρες και όποιος θέλει νηστεύει και τις 30... βασικά καλύτερα να νηστεύεις και τις 30 αλλά μπορείς να νηστέψεις και λιγότερες... και μιά μέρα να νηστέψεις μετράει.. εγώ κανονικά είχα να νηστέψω απο το λύκειο... (μετά πήρα τον κακό δρόμο!! :blush::blush: :silly: ) αλλά σήμερα αποφάσισα να νηστέψω γιατί σήμερα ήταν η ΠΗΤ μου και δεν ξέρω αλλά ένιωσα την ανάγκη να το κάνω για να περάσει η μέρα όσο πιο "ανώδυνα" γίνεται.. βασικά είναι πως θα εκφράσει ο κάθε άνθρωπος την ανάγκη του να πιστεύει... στον καθένα είναι διαφορετικό!! Μπορείς ας πούμε να νηστέψεις και όταν δεν είναι Ραμαζάνι!! Εγώ προσωπικά πιστευώ στον Θεό και όχι στη θρησκεία (μην με παρεξηγήσετε εε!!) απλά όταν νιώθω την ανάγκη να είμαι κοντά στον θεό αναγκαστικά το μόνο "εργαλείο" που έχω για να το κάνω είναι η θρησκεία (πχ κατα καιρούς έχω πάει και έχω ανάψει και κερί σε εκκλησία..δεν θέλω να περιορίζομαι) και έτσι είπα να νηστέψω σήμερα... τέσπα έχω την εντύπωση ότι πάλι είπα μόνο το 10% απο όσα σκέφτομαι και νιώθω και φοβάμαι μην παρεξηγηθώ!! (δεν είμαι καλή με τον γραπτό λόγο τελικά!!! :silly: :silly: )

Kuo μου σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!! :kiss:

Κατρίνα μου να σου ζήσει ο παίδαρος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα τέλεια η ιστορία σου!!!ν Αλλά και εγώ την ίδια απορία έχω με τα υπόλοιπα κορίτσια!!! ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕΣ ΝΑ ΠΑΣ βρε καλό μου??? Αποφάσισες να μην γεννήσεις και είπες να την κάνεις με ελαφρά???? :P:P:P:blink::blink::blink: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afiste koritsia sikwthika kanonikotata sto popo kai piga na katevw, afou fisika prwta edwsa mia klwtsia sti maia mou pou mou kratage to podi na mi figw :blush:

rezili egina :blush::blush::blush:

telika eginan ola fisika opws ithela xaris to giatro mou pou telika apodixtike diamanti

koritsia eilikrina itan apo panw mou o antrwpos sinexeia kai na pw oti kai ta dyo mikra rammatakia pou elega autos mou ta ekane kai oxi voithos tou, episeis sevastike tin epithimia mou na mi me kopsei(oxi oti tha to ekane pote xwris logo) to ti eixan kanei alloi giatroi stis kopeles pou imastan parea sto dwmatio as mi pw giati exoume kai etimogenna koritsia kai de thelw na sas tromaksw :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου ηρθα κ εγωωωωωωωωωωωωωωωω

Αννουλα μου γλυκια θα σε μαλωσω μην μου κλαις κ μην στεναχωριεσαι δεν κολλας ετσι απλα....τιποτα δεν θα εχεις ουτε εσυ ουτε το μπεμπακι σου...θα δεις...ηρεμησε ναι????

εγω ειχα παει στο ελενα ο μπεμπης πηγε 2450γρ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: μεγαλωσε το μαμουνακι μου κ ολα ειναι μια χαρα γλιτωσα το χερι σημερα θα το ετρωγα αλλα μολις ειδε που βρησκετε ο μπεμπης στον υπερυχο μου ειπε αστο καλυτερα μην εχουμε αλλα :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink: την αλλα βδομαδα κ βλεπουμε...τα φαρμακα δα δουμε ποτε θα μου τα κοψει αναλογα με την αναπτυξη του....παντος ακομα βιαζεται ο μικρος...με εβαλε στον καρδιοτοκογραφο δεν εκανα ουτε μια συσπαση :blink::blink::blink::blink::blink::blink: εκανα πριν ομως κ μετα κ τωρα... :huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh: μας δουλευει καλα ο μικρος.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Δευτερα κ Τεταρτη θα ξανα φαω κορτιζονη αουτς παλι θα κανω... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

λοιπον νεα απο Βασιλικη κ Κατρινα

ειδα την Βασιλικουλα μας ηταν η μιση χωρις την κοιλια.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ειναι μια χαρα ο μπεμπης ενας κουκλος τοσοδουλης ηταν γλυκα με μαλλακια αρκετα αλλα οχι μαυρα πολυ...την μπεμπουλα της την εχουν σε θερμοκιτιδα πεσανε πολυ εξω στους υπερυχους 2200γρ βγηκε :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: μικρακι πολυ κ την ειδε λιγο κλεφτα οταν γεννησε εχτες δεν την αφησανε κ τωρα που θα εφευγα θα πηγενε να την δει...Κυριακη βγαινει κ δεν ξερει αν θα της δωσουνε κ την μικρη αν δεν παει 2500γρ θα την κρατησουνε....το καλο ειναι οτι ειναι καλα...

Η Κατρινα μας μολις ειχε παει στο δωματιο της πηγα κ την ειδα αλλα δεν εκατσα για να την αφησω να ξεκουραστει της αφησα το δωρακι του μπεμπη κ εφυγα θα την δω κ την Δευτερα που θα παω θα την προλαβω λιγο πριν βγει...τον παιδαρο της δεν τον ειδα δεν της τον ειχανε φερει ακομα 3600γρ τελικα βγηκε...

αυτα τα νεα μας για οτι νεοτερο θα σας ενημερωσω

ααααα εδωσα κ τα φιλακια σας....

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!Τι κάνετε;Εγώ περιμένω να περάσει λίγο η ώρα και να πάω τη μπουμπουκα μου στον παιδότοπο να παίξει!

Κατρίνα μου,να σου ζήσει ο μπέμπαρος!

Kuo μου,να έχει ακόμα χιλιάδες γενέθλια η μικρή Αλκμηνούλα!

Αγγελικούλα,συγκλονιστική εμπειρία ε;Είσαι και ανυπόμονη βρε κοριτσάκι μου.Ήθελες βόλτα με τη ζουζουνίτσα πριν ακόμα καλά καλά βγει; :laugh: :angry::angry:

Αννούλα,είδες που όσο περνάει η ώρα τα πράγματα γίνονται πιο αισιόδοξα;Κοιτα να ηρεμήσεις λοιπόν.

Γιελίζ μου,δεν είναι ανάγκη να παρεξηγούμε κανέναν για τα πιστεύω του!Εχουμε δημοκρατία και ελευθερία! :) Καλό σιδέρωμα!

Φιλάκια και στις υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ γω.... πολύ κούραση σήμερα !!!

Να ζήσει ο μπέμπαρος Κατρίνα μου...

Αννούλα μου ηρέμησε.Μην στεναχωριέσαι κούκλα μου κ σε βλέπει κ ο μικρούλης σου και στεναχωριέται κ το μπεμπάκι σου.Όλα καλά θα πάνε, θα δεις!

Λοιπόν τα δικά μου νεάκια !!!

Πήγα το πρωί στο διαβητολογικό κ μου είπαν ότι αφού δεν κάνω πλέον την ινσουλίνη δεν υπάρχει λόγος να κάνω εισαγωγή από την Κυριακή. Μετά πήγα στο Αλεξάνδρας κ μπήκα στο καρδιοτοκογράφο.Ήμουν εκεί σχεδόν 15 λεπτά αλλά η μπουμπού δεν ήθελε να κουνηθεί με τπτ... οπότε ο γιατρός με έδιωξε κ μ έστειλε να φάω κ να ξαναπάω. Οπότε ξαναμπήκα μετά από μισή ώρα κ όλα καλά... ήθελε ζαμπονόπιτα η μικρή... χχχχ... Λοιπόν ανοίξαμε καρτέλα στο νοσοκομείο (για να είμαστε έτοιμη) κ μου έδωσαν ένα χαρτί με τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω την Κυριακή το μεσημέρι (αίματος κ καρδιογράφημα).Δεν θα μείνω μέσα!Θα φύγω και την Δευτέρα πρωί πρωί θα κάνουμε εισαγωγή και βέβαια καισαρική...... οπότε ελπίζω μέχρι το μεσημέρι να κρατήσω την μικρή αγκαλίτσα...

Αυτά προς το παρόν από μένα... πάω να ταίσω το μικρό κ έρχομαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελίζ μου, εμένα μου αρέσει έτσι όπως τα λες περί θρησκείας. Ρώτησα επειδή είχα την εντύπωση ότι στο ραμαζάνι είναι πολύ αυστηρή η νηστεία για όλους. Εγώ είμαι γενικά αποστασιοποιημένη αλλά θαυμάζω πολύ τους ανθρώπους που πιστεύουν βαθιά και αληθινά ;)

Ντοράκι ευχαριστούμε που μας μετέφερες νέα της Βασιλικής και της Κατερίνας. Ελπίζω η μικρούλα της Βασιλικής να βγει γρήγορα και να την πάρει μαζί της στο σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

telika eginan ola fisika opws ithela xaris to giatro mou pou telika apodixtike diamanti

koritsia eilikrina itan apo panw mou o antrwpos sinexeia kai na pw oti kai ta dyo mikra rammatakia pou elega autos mou ta ekane kai oxi voithos tou, episeis sevastike tin epithimia mou na mi me kopsei(oxi oti tha to ekane pote xwris logo) to ti eixan kanei alloi giatroi stis kopeles pou imastan parea sto dwmatio as mi pw giati exoume kai etimogenna koritsia kai de thelw na sas tromaksw :dry:

Μόνο 2 ραμματάκια?? Πώς τα κατάφερες??? Είχες κάνει εντατικό μασάζ στο περίνεο που λέγαμε??Μπράβο πάντως στο γιατρό που σε αντιμετώπισε τόσο όμορφα. Δεν θέλω να ξέρω τι έπαθαν οι άλλες κοπέλες με τις περινεοτομές γιατί γεννάω σε λίγες μέρες :blush: μπρρρρρρρρρρρρ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το ξερεις οτι γενναω μεχρι 3 Σεπτεμβριου ?????????????????

λες να γεννησουμε την ιδια μερα?????

παλι πονους περιοδου εχω σημερα,χαμηλα δεξια ...αχ μην γεννησω πριν ερθει ο γιατρος μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσακια μου αυτοι οι πονοι ειναι γεννας ???

πειτε μου σας παρακαλω οσες εχετε γεννησει ..

μονο απο την μια πλευρα ποναω και ειναι σαν περιοδου ..

και η μεση με ποναει πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

κατερινακι μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το ξερεις οτι γενναω μεχρι 3 Σεπτεμβριου ?????????????????

λες να γεννησουμε την ιδια μερα?????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Δεν το πιστεύω ότι μπορεί να γεννήσουμε την ίδια ημερομηνία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

μονο απο την μια πλευρα ποναω και ειναι σαν περιοδου ..

και η μεση με ποναει πολυ!

Μικρά πονάκια περιόδου έχω και εγώ που και που. Σα να ήταν να αδιαθετήσω αύριο... Αλλά τα δικά μου είναι πολύ ελαφριά, νοιώθω άβολα για την ακρίβεια, δεν πονάω να μην αντέχω π.χ. να περπατάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα τωρα θα παω να σας διαβασω.ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΕΛΑΦΡΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΑΣ ΜΑΣ ΔΙΑΦΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ.ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ.ΓΕΡΟ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες!
    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...