Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

Ελενά μου συμπεθερούλα μου να σου ζήσει ο γιος.Παντα να είναι γερός καλότυχος και ευτυχισμένος.Περιμένουμε να βγεις να μας πεις λεπτομέρειες και να δούμε σε φωτογραφία το αντράκι μας. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κούκλες!!

Αγγελικούλα μου να σας ζήσει η μπουμπού σας κοπέλα μου... να είναι πάντα γερό και καλότυχο!!! Καλά περιττό να σου πω ότι είναι μια κουκλίτσα!! Να τη χαίρεστε καλή μου!!! Και καλή λοχεία να έχεις!!!

Λαμπρινή μου με το καλό κοπέλα μου... με έναν πόνο εύχομαι!!

:dry::dry::dry: δεν θυμάμαι άλλα... είμαι με την χάλια σύνδεση πάλι και δεν μπορώ να βλέπω και τις προηγούμενες σελίδες γιατί κολλάει..

Σας εύχομαι να είστε όλες καλά... και σε όσες έχουν σειρά για να γεννήσουν να πάνε όλα καλά και με έναν πόνο!! :kiss::kiss:

Στις υπόλοιπες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Αλλο ενα δυσκολο βραδυ περασε...Εγω εδω, οπως σας ειχα υποσχεθει (και κραταω τις υποσχεσεις μου!)

Αγγελικουλα τι κουκλαρα ειναι αυτη? Κουκλιτσα ζωγραφιστη, να σου ζησει και παλι κοπελα μου, μολις μπορεσεις θα θελαμε να τα μαθουμε ολα! Καλα βρε θηριο γεννησες σε μια μονο ωρα? Ουτε που το καταλαβες δηλαδη! Μπραβο!

Ελενα εσυ μας εκανες την εκπληξη???Κοπελα μου γεννησες? Σε επιασε η πανσεληνος τελικα? Να σου ζησει, να ειναι παντα γερο και τυχερο στη ζωη του, περιμενουμε και τα νεα τα δικα σου!

Θεη μου μια χαρα το αγορακι σου, και το βαρος του σουπερ!

Σταυρουλα και Κουακο νωρις δεν γυρνατε στις δουλειες σας? Δεν μπορειτε να κανετε κατι γι αυτο?

Φωτεινη δεν θα το πιστεψεις, αλλα χθες με πηρε τηλ η γιαγια μου και ειδε αναλογο ονειρο στον υπνο της!Σημαδιακο? Αν και εγω εδω που εχω φτασει πλεον, δεν εχουν μεινει και πολλα περιθωρια...θελει δεν θελει θα βγει το πολυ μεχρι το Σαββατο! Τα ιδια κολπα μου εκανε και ο αδελφος του...Τι στο καλο βρισκουν αυτα τα παιδια εκει μεσα και δεν λενε να βγουν, ειλικρινα, δεν καταλαβαινω...

Ασχετο, μια παρατηρηση. Ολα τα μωρακια του κλαμπ μας εκτος απο πανεμορφα, ειναι και μελαχροινα με πολλα μαλλακια!Πως γινεται αυτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελιζακι μου καλο, τι κανεις? Πως ηταν το ταξιδι σου?

Αναστασακι ευχομαι να περασατε μια ησυχη νυχτα με την μικρη!Καλα,απο τουρτιτσα και κρασακι τιποτα? Χαλαλι της της κουκλας! Καλη επετειο και απο εδω και να ζησετε αγαπη μου! Παντα μαζι και παντα ευτυχισμενη με την ομορφη οικογενεια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αννούλα. Ακόμα εδώ εσύ;;;Τι πείσμα αυτοί οι γιοι σου :P:P:P:P:P ;; Πωπω λυπάμαι την καραμελίτσα ως νυφούλα σου, όχι ότι αυτή ήταν λιγότερο πεισματάρα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου πιστή στο ραντεβού σου. :)

Δυσκολο βραδυ είχες?από πονάκια?

Αννα εγω έχω δικό μου γραφείο που κανω μαθήματα ετσι δε μπορω να το κλείσω για πολύ.Δυσκολοι καιροι για να χάσω μαθητές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini80 έγραψε:

Θέκλα ετοιμάζεσαι και εσύ? Πωπω μέχρι το Σάββατο θα είσαι πραγματική Crazy mummy!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εμένα με πήρε τηλέφωνο πριν λίγο η αδελφή μου για να με ρωτήσει αν γέννησα γιατί είδε στον ύπνο της ότι έσπασαν τα νερά :P:P:P:P

Εντωμεταξύ δεν ξέρω αν θυμάστε που είχα πέσει και φαγώθηκαν όλοι να πάρω το γιατρό και δεν ήθελα, τελικά τον πήρα τηλέφωνο χτες και μου είπε ότι αφού το μωρό κινείται τότε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααα.....

Αγγελικη μου το ζουζουνι σου ειναι πανεμορφο...φτου φτου φτου...να σας ζησει κ παλι

Ελενα να σας ζησει ο παιδαρος περιμενουμε νεα κ φωτο...φιλακια πολλα

Λαμπρινουλα μου αντε νομιζω ηρθε η σειρα σου..

Αννουλα μου αντε κ εσυ ηρθε η ωρα σου...

Φωτεινουλα μου τι κανεις???πως εισαι???

τελικα εγω θα παω αυριο στις 1:30 να με δει ο ντοκ...

ο μπεμπης εχει δωσει ρεστα αυτες τις μερες πολυ κλωτσιδη κ με ενοχλει χαμηλα με τα χερακια του σαν να προσπαθει να ανοιξει την εξοδο :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

τι παιδι ειναι αυτο???

περιμενω μνμ απο την Βασιλικη για να σας ενημερωσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα, είναι πανέμορφή!!! Και πολύ κοκέτα με τη φούστα της και τη ροζ κορδέλα :laugh: Να σου ζήσει! Άσε που έχω την εντύπωση ότι σου μοιάζει πολύ ;) Βρε θηρίο, άντεξες οξύ τοκετό χωρίς επισκληρίδιο :blink: ??? Πω πω πω, σε θαυμάζω!!!

Έλενα, συγχαρητήρια!!!! Ελπίζω ο βιαστικούλης σου να μη σε ταλαιπώρησε! Περιμένουμε νέα όταν με το καλό τακτοποιηθείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Σταυρουλα μου! Τι κανεις εσυ? Δυσυτχως το βραδυ μου ηταν δυσκολο οχι απο πονακια (πουυυυυ τετοια τυχη...) αλλα απο ανυποφορες καουρες!!! Μιλαμε καηκαν τα σωθικα μου... :( Κριμα που δεν μπορεις να κατσεις λιγο περισσοτερο με το μπεμπακι σου, αλλα οπως ειπες και εσυ, οι καιροι ειναι δυσκολοι, συμφωνω απολυτα μαζι σου!

Φωτεινη μου, εγω την ηξερα την δουλεια, οτι θα τραβηξει μεχρι και τελευταια στιγμη, τα ιδια επαθα και με τον μεγαλο μου γιο. Οσο για την καραμελονυφουλα μου, ε, αν δεν ταιριαζαμε, δεν θα συμπεθεριαζαμε!

Ρε κοριτσακια, κριμα που θα γεννησω τελικα με προκληση, αν και εφαγα ολο τον 9ο,(δεν το βλεπω διαφορετικα, την εχει καταβρει εκει μεσα ο μπεμπουλης μου...). Αλλιως τα ονειρευομουν τα πραγματα, τα ειχα φανταστει διαφορετικα στο μυαλο μου, στεναχωρηθηκα τωρα... :(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα

ειχαμε κι αλλες γεννες απο οτι ειδα!!! χαμος γινεται !!! :laugh:

Ελενα να χαιρεσαι το αγορακι σου να ειναι γερο κι ευτυχισμενο

και σε εσενα να εχεις καλη λοχεια :)

Φωτεινη μου δεν εχω αιματακι λιγες σταγονες ειχα μονο εκεινη τη μερα ,απο τοτε ησυχια ..ειπε να βγει ο μπεμπης και μαλλον το μετανιωσε :P

Αγγελικη μου τι κουκλα η κορουλα σου !!!!!!!!!!!!!

στην φωτογραφια σαν μπαλαρινουλα ειναι !!!ειναι μια γλυκα να την χαιρεσαι!!!

δεν θυμαμαι τι αλλο ηθελα να γραψω ... :blush:

sorry !!!! :blush:

:kiss::kiss::kiss: φιλακια σε οσες ξεχασα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Γεια σου Σταυρουλα μου! Τι κανεις εσυ? Δυσυτχως το βραδυ μου ηταν δυσκολο οχι απο πονακια (πουυυυυ τετοια τυχη...) αλλα απο ανυποφορες καουρες!!! Μιλαμε καηκαν τα σωθικα μου... :( Κριμα που δεν μπορεις να κατσεις λιγο περισσοτερο με το μπεμπακι σου, αλλα οπως ειπες και εσυ, οι καιροι ειναι δυσκολοι, συμφωνω απολυτα μαζι σου!

Φωτεινη μου, εγω την ηξερα την δουλεια, οτι θα τραβηξει μεχρι και τελευταια στιγμη, τα ιδια επαθα και με τον μεγαλο μου γιο. Οσο για την καραμελονυφουλα μου, ε, αν δεν ταιριαζαμε, δεν θα συμπεθεριαζαμε!

Ρε κοριτσακια, κριμα που θα γεννησω τελικα με προκληση, αν και εφαγα ολο τον 9ο,(δεν το βλεπω διαφορετικα, την εχει καταβρει εκει μεσα ο μπεμπουλης μου...). Αλλιως τα ονειρευομουν τα πραγματα, τα ειχα φανταστει διαφορετικα στο μυαλο μου, στεναχωρηθηκα τωρα... :(:(:(:(:(:(:(:(

μην μου χαλιεσαι βρε Αννουλα μου ...γιατι σε χαλαει η προκληση ?????

αφου πεισμωσε ο μπεμπης θα του την πεσετε εκει που δεν το περιμενει !!! :P

ασε που μεχρι το Σαββατο δεν ξερεις ....μπορει να ερθει και μονος του ..... ;)

ειμαι σιγουρη οτι ειτε με προκληση ειτε φυσιολογικα θα γεννησεις μια χαρουλα κι οταν θα εχεις τον μπεμπακο θα τα ξεχασεις ΟΛΑ ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πριν λίγο μου έφυγε ένα κομμάτι κοκκινο/καφέ!!! μεγάλο μπλιαχ,πήρα τον γιατρό και μου είπε να πάω!!!

σας αφήνω,ελπίζω να μην είναι τίποτα1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, και μένα με πρόκληση με βλέπω :unsure: Το μόνο που με χαλάει στην πρόκληση είναι η μεγάλη πιθανότητα καισαρικής (τραβάς πρώτα τους πόνους και μετά κάνεις και καισαρική), αλλά... τι να κάνουμε, ότι πει σήμερα ο γιατρός (αφήστε που φοβάμαι μήπως έχει γυρίσει πάλι με τα πόδια ο πεισματάρης μου!).

Από τη Βασιλική τίποτα ακόμα, ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα αφού δε θέλεις γιατί κάνεις πρόκληση? Εχει και τα καλά της η αναμονή.

Οσο για το γραφείο το καλό ειναι οτι ειναι στον κάτω όροφο. ;)

Βασω πολύ χαίρομαι που δεν έχεις αίμα.Οχι τίποτα άλλο αλλά δε θέλω να μείνω τελευταία... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρό.Ισως το τελευταίο γιατί αυριο φευγει Αλάσκα για μια βδομάδα. :blink::blink::blink:

ελπιζω να τον περιμένει η μπουμπούκα μου να γυρίσει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Κορίτσια πριν λίγο μου έφυγε ένα κομμάτι κοκκινο/καφέ!!! μεγάλο μπλιαχ,πήρα τον γιατρό και μου είπε να πάω!!!

σας αφήνω,ελπίζω να μην είναι τίποτα1

Καλεεεεεεεεεεεεεεε εσυ γεννας??????????????????????? :blink::blink:

με το καλο σου ευχομαι Θεκλα μου ....

ελπιζεις να μην ειναι τιποτα ????? ουτε γεννα?? :blink::blink:

γιατι μαλλον αυτο ειναι :P:P:P

πες καποιον να μας γραψει νεα σου ...θα εχουμε αγωνια!

Σταυρουλα μου τι δουλεια καλε εχεις στην Αλασκα ο γιατρος σου ?????

Εγω θα προσπαθησω να ειμαι κοντα σας μεχρι την δευτερα απο εκει κι επειτα μεχρι τις 3 Σεπτεμβρη θα γεννησω ....Σταυρουλα θα ερθεις παρεουλα ?????? :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Κορίτσια πριν λίγο μου έφυγε ένα κομμάτι κοκκινο/καφέ!!! μεγάλο μπλιαχ,πήρα τον γιατρό και μου είπε να πάω!!!

σας αφήνω,ελπίζω να μην είναι τίποτα1

Καλέ και άλλο ξαφνικό σήμερα!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Θέκλα τελικά το 19 ήταν το νούμερο σου :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησε και άλλο κοριτσάκι??? Πήρατε φόρα η μου φαίνεται?? :P

Έλενα μου να σου ζήσει ο πρίγκηπας σου!!!! Πάντα γερό και δυνατό να είναι!!! :):)

Είχε η Αναστασία μας επέτειο??? Εμένα πως μου ξέφυγε αυτό?? :blink::blink: Αναστασία μου σας εύχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι... να χαίρεστε την καραμελίτσα σας και όταν το θελήσετε να μεγαλώσει και άλλο η οικογένειά σας!!! :kiss::kiss:

Soupitsa μου τι κάνεις? :kiss::kiss:

Ντοράκι μου με το καλό να δείς αύριο το ζουζουνάκι σου!!

Άννα μου μια χαρά ήταν το ταξίδι...Ευχαριστώ. Εσύ όμως έχεις ζόρι με τις καούρες ε? Γιατί δεν πίνεις κρύο γαλατάκι εμένα πάντα με βοηθάει με τις καούρες... επίσης πολύ αποτελεσματικό διάβασα ότι είναι το κεφίρ...

δες εδώ http://www.bionews.gr/bionews/012/BIOTOPOS.htm διάβασα και σε κάποιο άλλο site ότι στην εγκυμοσύνη άμα πίνεις κεφίρ δεν χρειάζεται να παίρνεις κανένα άλλο συμπλήρωμα, γιατί αυτό τα έχει όλα...

Αννούλα μου γιατί χαλιέσαι για την πρόκληση μωρέ?? Να σκέφτεσαι ότι θα κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα νωρίτερα... ;)

Wendy μου χαίρομαι που είσαι καλά!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Αλάσκα θα πάει σε ένα παγκόσμιο συνέδριο.

Θα γυρίσει στις 3.Οπότε πάλι δε προλαβαίνω.Θα μπεις με προκληση?

Την Δευτερα Σταυρουλα μου εχω ραντεβου ..θα μου πει ποτε εχει εφημερεια

το ιπποκρατειο για να μπω με προκληση ( επειδη θελω να γεννησω σε νοσοκομειο)μεχρ ιτις 3 Σεπτεμβρη το αργοτερο μου ειπε ...

καλα μην λες δεν προλαβαινεις!!! κι εγω ετσι ελεγα και ειδες λαχταρα που επαθα προχθες !!!!

Φωτεινη και Γελιζ καλημερα :kiss::kiss::kiss: και σε εσας ...Τι κανετε ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Κορίτσια πριν λίγο μου έφυγε ένα κομμάτι κοκκινο/καφέ!!! μεγάλο μπλιαχ,πήρα τον γιατρό και μου είπε να πάω!!!

σας αφήνω,ελπίζω να μην είναι τίποτα1

Γεννάς Θεκλάκιιιιι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Τι καλά!!!!Πες μας τι είπε ο γιατρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα τι μαθήματα κάνεις, αν επιτρέπεται;

Εγώ είμαι φιλόλογος και μέχρι στιγμής είχα ιδιαίτερα και σε φροντιστήρια, αλλά φέτος προβλέπω μεγάλη πτώση στα μαθήματα μου, αφού με το μωρό δεν ξέρω πότε θα προλαβαίνω. Εντωμεταξύ από το πρωί είμαι στα τηλέφωνα με τα καμάρια μου που έδωσαν φέτος πανελλήνιες και με παίρνουν να μου πουν σε ποια σχολή πέρασαν τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...