Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΩΤΗΣΗ


frantzolaki

Recommended Posts

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΠΛΑ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Η ΑΓΩΝΙΑ...ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ (3-4 ΛΕΠΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ) ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 14-15 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΗΣΗ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.ΑΠΛΑ ΗΜΟΥΝ Κ ΓΩ ΠΟΛΥ ΥΓΡΗ.ΑΥΤΟΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ... ΠΟΣΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΤΡΑΒΗ?ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...ΑΝΗΣΥΧΩ :( ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΑΙΡΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα frantzolaki!

Αρχικά να σου πω χωρίς να σε τρομάξω πως έχει τύχει να μείνει έγκυος κοπέλα (υπάρχουν και εδώ στο μάμμυ παραδειγματα) χωρίς να ολοκληρώσει την επαφή. Από την αλλη δεν είναι κάτι που συμβαίνει συχνά (αν ήταν τόσο εύκολο θα είχαμε όλες παααρα πολλά παιδάκια ;) )

Τώρα για τα πονάκια που λές, αν είχες προχθες την επαφή και ήσουν στην 14η μέρα του κύκλου σου υπάρχει περίπτωση αυτά τα πονάκια να είναι η ωορηξία σου.

Δεν νομίζω οτι πρέπει να ανησυχείς, αλλά από την στιγμή που απ' ότι κατάλαβα δεν θέλεις να κάνεις μωράκι, καλό θα ήταν να είσαι πολύ πολύ προσεκτική.

Δεν θα ήταν όμορφο για μια στιγμή "απόλαυσης" να τύχει να μείνεις έγκυος και να καταφύγεις στο "εγκλημα".

Εύχομαι να σου πάνε όλα όπως επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα..Καταρχήν μην ανυσηχείς δεν θα έγινε τίποτα..Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι και όλα θα πάνε όπως θες..Απλά τα πονάκια είναι από την ωορρηξία σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frantzolaki έγραψε:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΠΛΑ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Η ΑΓΩΝΙΑ...ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ (3-4 ΛΕΠΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ) ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 14-15 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΗΣΗ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.ΑΠΛΑ ΗΜΟΥΝ Κ ΓΩ ΠΟΛΥ ΥΓΡΗ.ΑΥΤΟΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ... ΠΟΣΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΤΡΑΒΗ?ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...ΑΝΗΣΥΧΩ :( ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΑΙΡΩΝ

Καλημερα!

Δε νομιζω να εχει γινει καμια στραβη και οσο για τα πονακια,συμφωνω μρ τα κοριτσια,μαλλον ειναι η ωορρυξια σου!

Παντως για να αποφευγονται οι στραβες και οι ανησυχιες,μην ξανακανετε μαγκιες χωρις προφυλαξη ουτε για μισο λεπτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ.ΑΠΛΑ ΑΝΗΣΥΧΙΣΑ.ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΤΗΡΕΙΤΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fratzolaki egw 8a sou pw oti me ton antra mou eixame er8ei se epafi xwris na oloklirw8ei alla an mas erxotan ena mwraki 8a to dexomastan opwsdipote opws k eixe ginei!sti 14 mera me 28 meres kuklo k mia epafh ou den oloklirw8ike eixa meinei egkuos.. gi'auto prosoxi koritsaki mou..einai krima na xa8ei mia zwoula gia mia stigmi vlakeias...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...