Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι να συμβαινει πάλι....λέτε να ερχετε το σπορακι?


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!Μολις τωρα το απογευμα αρχισα να ποναω περιεργα, οχι πονους περιοδου.Σαν εκεινο το μηνα που ημουν εγκυος και ηταν βιοχημικη! :( Απο τη μια εχω ελπιδες στο μυαλο μου, αλλα απο την αλλη φοβαμαι μηπως ειναι ιδια περιπτωση παλι!

Και αρχισαν να γουργουριζουν και τα εντερακια μου :blush: .Λετε να κρυωσα ?Το στηθος με ενοχλει λιγακι και κυριως οι θηλες!..ο πόνος με χτυπαει και πισω στη μεση και εχω και αρκετα υγρα! :blush: τι λετε βρε κοριτσια, να παρω να κανω παλι τεστ ή ειναι νωρις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου καλησπέρα! Πότε περιμένεις περίοδο αλήθεια? Αν είναι οι μέρες σου μήπως να πας για μια χοριακή καλύτερα, για να ξέρεις τις μονάδες? Είναι πιο σίγουρο από το να πάρεις ένα τεστάκι ;)

Εύχομαι θετικό αποτέλεσμα ότι και να αποφασίσεις!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Καλησπερα κοριτσια!Μολις τωρα το απογευμα αρχισα να ποναω περιεργα, οχι πονους περιοδου.Σαν εκεινο το μηνα που ημουν εγκυος και ηταν βιοχημικη! :( Απο τη μια εχω ελπιδες στο μυαλο μου, αλλα απο την αλλη φοβαμαι μηπως ειναι ιδια περιπτωση παλι!

Και αρχισαν να γουργουριζουν και τα εντερακια μου :blush: .Λετε να κρυωσα ?Το στηθος με ενοχλει λιγακι και κυριως οι θηλες!..ο πόνος με χτυπαει και πισω στη μεση και εχω και αρκετα υγρα! :blush: τι λετε βρε κοριτσια, να παρω να κανω παλι τεστ ή ειναι νωρις?

Κοριτσάκι μου άντε και εγώ σου εύχομαι να έχεις θετικά αποτελέσματα και με ένα γλυκό σποράκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari na eisai anastasia mou k oti itan vioximiki i proigoumeni den einai aparaititi na einai k i epomeni!i ksaderfi mou prin 3 mines eixe vioximiki k apevale fusika k molis teleiwse to aima ksanaemeine egkuos k to mwraki tis einai mia xara gia 3 minwn!gi'auto min agxwnesai..exeis ti 8etiki mas skepsi!! poses meres exeis ka8usterisi?? kane mia xoriaki an einai panw apo 2 meres.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασία μου, σου στέλνω όλη τη θετική ενέργεια για ένα σποράκι!!! όπως έγραψα κ στο άλλο ποστ εμπιστεύομαι πολύ το self clear που δείχνει πιο γρήγορα απο τα άλλα τεστ φαρμακείου.η χοριακή βέβαια είναι η πιο σίγουρη λύση.μακάρι να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΕ 3ΜΕΡΟΥΛΕΣ Κ ΠΗΓΕΝΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ!!!!!!!!!!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ElenaKos σιγουρα οτι ειναι η μια εγκυμοσυνη δεν ειναι και η αλλη.Δεν ξερω απλα φοβαμαι!!!

merenta σιγουρα η χοριακη θα δειξει αν ειναι κατι αλλα φοβαμαι μηπως φαω τα μουτρα μου παλι...με το τεστ νιωθω σαν να προετοιμαζομαι.... ;)

demie_14 εμενα παλι 2 φορες το predictor μου εδειξε εγκυμοσυνη και οχι τα αλλα...τι να πω ισως να ειναι αναλογα στην εγκυμοσυνη.Ευχαριστω για την θετικη σου ενεργεια!!! :kiss:

geozouliευχαριστω πολυ κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...