Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γύρισα και εγώ!!!!

Τι μωρά είναι αυτά που βλέπω?Ελπίδα Κατερίνα και Αναστασία να σας ζήσουν, είναι πολύ όμορφα και γλυκά...Να βάλετε και άλλες , τρελαίνομαι να βλέπω μωρουλίνια...Αντε πότε θα δούμε και τα δικά μας οι υπόλοιπες???? :)

Εγω πήγα στον γιατρό,όλα καλα και το μπιζελάκι μου έγινε 2700.Ο πλακούντας ειναι οκ οπότε περιμένω.Ποιο είναι το νέο όμως?Θυμάστε που ανησυχούσατε που φεύγουν διακοπές οι γιατροί σας?Ε ήρθε και η σειρά του δικού μου. Πάει σε παγκόσμιο συνέδριο την άλλη εβδομάδα και γυρίζει 3-9.Μαντεψτε που γίνεται το συνέδριο...ΑΛΑΣΚΑ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα μου είχα διαλέξει γύρω στα 5-6 ονόματα από το www.eortologio.com

Το πρώτο παιδί (Χρήστος) λόγω εθίμου πήρε το όνομα του πεθερού. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: έλα όμως που κ ο μπαμπάς μου λέγετε Χρήστος !!! Πολύ καλό ε ? :woohoo: :woohoo: :woohoo: (Αν σας βάλω φωτό του μπαμπά κ του πεθερού θα νομίζετε ότι είναι αδέρφια).

Τώρα στο δεύτερο λοιπόν δεν γινόταν να βγάλουμε πάλι όνομα από τα πεθερικά... :P:P ήθελα να δώσω το όνομα της μαμάς μου ;) .Έλα όμως που δεν γινόταν !!! :(:( γιατί τη λένε Χρυσούλα.

Φαντάζεστε Χρήστος κ Χρυσούλα, τα δυο μου παιδάκια !!! :blink::blink::blink: Οπότε έψαξα να βρω κάτι που να είναι, ας πούμε σχετικό... να έχει αρχικό το Χρυ... κ καταλήξαμε στο Χρυσάνθη... μ' αρέσει πάρα πολύ !!!

Αυτή ειναι η ιστορία του ονόματος !!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελιζ ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ!!ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ!! ;);););)

ΝΑ ΣΑς ΠΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΓΑ Η ΤΡΕΛΗ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ???ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ..ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ..ΤΟΝ ΠΗΝΕΙΟ..για ρομαντσαδαα!!ΕΔΩ ΚΑΛΕΕΕΕ..ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΙΦΗΣΣΟ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΑ LEROY MERLIN KAI JUMBO!!!!

Μπηκα μεσααα,εεψαξαα,τη βρηκαα...και μετα απο ενα γρηγορο τσακωμο..με τον Ηλια..την πηρα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ποια???.....................

την πισινα φυσικα!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:οχι θα την αφηνα!140 ευρουλακια!!3 μετρα *2..και υψος 75 cm !!Τον εχωσα να μου τη στησει ..και αυριο το πρωι..θα πλατσουρισει η φιλη σας η Ορκα! :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

οποια θελει..ευπροσδεκτη!! :P:P:P:P:P:P:P

Τι εγινε απο κει και περα..απο τα νευρα μου με το τσακωμο..(γιατι στην αρχη ο Ηλιας μου ηταν ψυχρος κι ανενδοτοςμου μιλησε και με βρισια..)στεναχωρηθηκα που εφυγα απο πισω του και εξαφανιστηκα στο υπογειο γκαραζ..Εκεινος με εψαχνε και εγω ειχα αρχισει να τα παιζω εκει κατω..αλλα κατα ταλλα μουρη εγω..καποια στιγμη δεν αντεξα κι ανεβηκα πανω..Εσφιξε η κοιλια μου,μου ερχοταν εμετος..πονουσα απο κατω..!!ενοιωθα ταση λιποθυμιας!εκεινος ταπαιξε που με ειδε ετσι και μου πηρε αμεσως τη πισινα!!μεχρι τωρα σκατα ημουν..τωρα που εγραψα ..νοιωθω καλυτερα..βεβαια..ευχομαι να ειναι περαστικο..δεν πιστευω να κανει καμμια εκπληξη ο μπεμπουλης μου..τωρα που θελω να κανω τα πλατσουρισματα μου!???εεε??? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου και εμένα μου λείψατε πολύ πολύ!!!

Αναστασία μου η κατάσταση με τον αδερφό τηε φίλης μου ήταν πολύ δύσκολη αλλά ευτυχώς σήμερα βγήκε απο την εντατική και πήγε σε κανονικό δωμάτιο...και ελπίζω πως απο εδώ και πέρα θα πηγαίνει προς το καλύτερο... αργά μεν αλλά σταθερά. Δεν κάνει πολλά ακόμα αλλά και τα λίγα που κάνει είναι κάτι!!

Αννούλα μου γλυκιά... σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου... πίστεψε με μετά τον Οκτώβριο το έχω ήδη κανονίσει ;) ;) ;) Εδώ προχθές που είχα ωορρηξία έτοιμη ήμουν αλλά με σταμάτησε ο άντρας μου!! (πόσο τον έχω φρικάρει δεν φαντάζεστε!! αφού όταν έχω ωορρηξία δεν με πλησιάζει κάν!! :P:P ) όσο για το Breezer (μακάρι κάποια στιγμή να πιούμε και μαζί κανένα!!) και εμένα το αγαπημένο μου είναι!!! όσο για το που χάθηκα έχω κάνει χιλιόοομετρααα!!! Ξάνθη - Καβάλα - Αλεξανδρούπολη κάθε τόσο!!! Εγώ που έλεγα φέτος το καλοκαίρι μέχρι τον Σεπτέβριο που τελειώνει η άδειά μου θα αράααααααξω στην παραλία!!! Αμ δε!!! Για ακόμα μια φορά κατάλαβα ότι όταν εμείς κάνουμε σχέδια ο Θεός γελάει!!! Ειδικά με εμένα έχει ρίξει ΤΟ γέλιο!!! :):)

Βασιλικούλα μου άντε να έρθουν και τα διδυμάκια σου να μας βάζεις και εσύ φωτό...να τα καμαρώσουμε!!!! :kiss:

Κατρίνα καθόλου τυχαίο!!!! Σε άκουσα και ήρθα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

κατρινα δεν πηγες παλι για το καρδιογραφημα???

εεε οχιι...αλλα ευτυχως γιατι μετα απο ολα αυταα...σιγουρα θα με εβγαζε καρδιακια! :silly: :silly: :silly: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giati ola ta mwra pou exw dei mexri twra sthn pareoula mas mou fenontai panemorfaa?ma giati einai :P:P:P:P:P:P

katrina mou i panselinos an den kanw lathos einai 23-24 aygoustou lene oti se kathe pavselino geniountai polla mwra.gia na doume poses genes tha exoume ekeinei thn mera... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twra eida pou grafeis gia ton antra sou...dysthxvw oi perissoteroi miloun polu asxhma ma kala den katalavenoun oti eimaste se krisimi katastash symperilamvanw kai to diko mou to rouni rouni ypoulo kako gourouni...moy thn exei dwsei!!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα ο σκοπός αγιάζει τα μέσα ;) Αντε και με πισινούλα τώρα.Που θα τη βάλετε τόση μεγάλη?Μας χωράει όλες? :laugh: :laugh:

Γελίζ τι κάνεις?Χαίρομαι που όλα πάνε καλύτερα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα παντως υπαρχει μεγαλη συμμετοχη στο παρεακι μας :):)

Ελπιδα,Αναστασια και Κατερινα οι μπουμπουκες σας ειναι κουκλιτσες ζωγραφιστες :P:P:P Να τις χαιροσαστε. Βλεπονταςω τα μωρακια σας ανυπομονω να παρω αγκαλια και το δικο μου...

Κατρινα μου μη συγχιζεσαι κοριτσακι μου και ταραζεις το μπεμπαρο σου...

Γελιζ καλοσηλθες και παλι κοντα μας...

Αγγελικουλα μου ελπιζω να εχεις γεννησει και να εισαι ηδη αγκαλια με τη μπεμπα σου :):)

Εμενα ευτυχως ο αντρας μου,μου μιλαει ομορφα και με προσεχει πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Κατρίνα ο σκοπός αγιάζει τα μέσα ;) Αντε και με πισινούλα τώρα.Που θα τη βάλετε τόση μεγάλη?Μας χωράει όλες? :laugh: :laugh:

Γελίζ τι κάνεις?Χαίρομαι που όλα πάνε καλύτερα. :kiss:

Ευχαριστώ πολύ κούκλα!!! Είμαι μια χαρούλα.. όπως βλέπεις μπεκρουλιάζω στα λιμάνια!!!

Αννούλα παρήγγειλα και δεύτερο Breezer.. αυτό θα το πιώ για σένα!! :P:P Στην υγειά σας κορίτσια!!

(Έχω 38% μπαταρία ακόμα... προλαβαίνω να το πιώ!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά πλατσουρίσματα Κατρίνα μου.... όσο για το σύζυγο... θα του περάσει μωρέ ! Θα ρθει η ώρα που θα μπει κ αυτός μέσα ! Κάντου κανά ντου ... με βραδινό μπανάκι, με κεράκια κ ποτάκια και θα σου πω αν θα γκρινιάξει μετά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ δεν προλαβαίνω να σας παρακολουθήσω....Για αλλαγή πάνας πήγα και κατέληξα να θηλάζω πάλι!

Σας ευχαριστεί πολύ και η Φραουλοκαρπουζίτσα μου για τα καλά σας λόγια!!! Σε όλες εύχομαι ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

Πάω να κοιμηθώ λιγάκι γιατί .....

:kiss::kiss::kiss: ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Γύρισα και εγώ!!!!

Τι μωρά είναι αυτά που βλέπω?Ελπίδα Κατερίνα και Αναστασία να σας ζήσουν, είναι πολύ όμορφα και γλυκά...Να βάλετε και άλλες , τρελαίνομαι να βλέπω μωρουλίνια...Αντε πότε θα δούμε και τα δικά μας οι υπόλοιπες???? :)

Εγω πήγα στον γιατρό,όλα καλα και το μπιζελάκι μου έγινε 2700.Ο πλακούντας ειναι οκ οπότε περιμένω.Ποιο είναι το νέο όμως?Θυμάστε που ανησυχούσατε που φεύγουν διακοπές οι γιατροί σας?Ε ήρθε και η σειρά του δικού μου. Πάει σε παγκόσμιο συνέδριο την άλλη εβδομάδα και γυρίζει 3-9.Μαντεψτε που γίνεται το συνέδριο...ΑΛΑΣΚΑ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μπραβοο κοριτσακι μου..ολα καλα και με το κουκλακι σου!2700 εε?/αχ..μαλλον ο δικος μου θα γεννηθειι προσεχως ..καλα μου ειπε ο γιατρος για νεα ΠΗΤ 27 Αυγουστου!!ουφφ ευτυχως θα κανω καισαρικη.. :S:S:S:S:S:S:S:S:S εσυ λες μπιζελακι..εγω πρεπει να το λεω.."γιαγαντακι" :(:( Η ΠΗΤ μας εχουν μια μερα διαφορα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδάκι, τι κούκλα είναι αυτή!!Θα κάψει πολλές καρδιές!!!

Κατρίνα, σε ζηλεύω με την πισινάρα! Σε σκέφτομαι αύριο πρωί αραχτή με το καφεδάκι στο χέρι και το περιοδικό στο άλλο να λιώνεις ;) (αν εξαφανιστείς από αύριο θα ξέρουμε ότι φταίει η πισίνα!!!).

Γελίζ, μας έλειψες πολύ! Αναρωτιόμασταν που να είσαι! Ευχάριστο που βρήκε ο αδελφός της φίλης σου από την εντατική, και ελπίζω να βγει σύντομα από το νοσοκομείο...Αχ, και εσένα σε ζηλεύω στην καφετέρια με το Breezer σου και το λαπτοπάκι... Φαντάζομαι ότι εκεί δεν θα κάνει τραγική ζέστη όπως στην Αθήνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ έγραψε:

Σημερα παντως υπαρχει μεγαλη συμμετοχη στο παρεακι μας :):)

Ελπιδα,Αναστασια και Κατερινα οι μπουμπουκες σας ειναι κουκλιτσες ζωγραφιστες :P:P:P Να τις χαιροσαστε. Βλεπονταςω τα μωρακια σας ανυπομονω να παρω αγκαλια και το δικο μου...

Κατρινα μου μη συγχιζεσαι κοριτσακι μου και ταραζεις το μπεμπαρο σου...

Γελιζ καλοσηλθες και παλι κοντα μας...

Αγγελικουλα μου ελπιζω να εχεις γεννησει και να εισαι ηδη αγκαλια με τη μπεμπα σου :):)

Εμενα ευτυχως ο αντρας μου,μου μιλαει ομορφα και με προσεχει πολυ...

Καλώς σας ξαναβρήκα κούκλα!!! ;);)

Εμένα τώρα δεν με παίρνει να κακολογήσω τον αντρούλη μου!! :huh::huh: Τους τελευτείους μήνες του έχω κάνει τη ζωή πατίνι!! χαχα και σαν να μην έφτανε αυτό τον κυνηγάω και γύρω γύρω για να μου γονιμοποιήσει τα ωάρια να μην πάνε χαμένα!!! και τον απειλώ ότι θα τρυπήσω και τα προφ/κα με καρφίτσα!!! (πάλι καλά που με αντέχει ακόμα) :silly: :silly: :blink: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε Κατερίνα ο δικός σου είναι τεράστιος.. Τουλάχιστον ξέρεις και θα κάνεις καισαρική.Παλιότερα τι έκαναν οι γυναίκες που γεννούσαν με φυσιολογικό τοκετό 4+ κιλά μωρα? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατριναααα, βρε θηριο, το ειπες και το εκανες! :woohoo: Την πηρες τελικα την πισινα ε? Αντε καλα πλατσουρισματα τωρα, ποιος σε πιανει!!! 27/08 η νεα σου πητ? Καλε και εγω την ιδια πητ εχω, λες να γεννησουμε μαζι??Χχαχχαχαχα...πλακα θα εχει, 2 απο τα αντρακια της παρεας να γεννηθουν την ιδια μερα!

Γελιζ μου ευχαριστω πολυ για το breezer, oντως ηταν σαν να το ηπια, πολυυυυ δροσιστικο! Στην υγεια σου κοπελαρα μου!

Σταυρουλα μια χαρα το κοριτσακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...