Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα! Τι κάνετε εγκυούλες και μανούλες; Στις επάλξεις, βλέπω.

Αννούλα, καλά ξηγήθηκε ο άντρας σου με το λάπτοπ. Οι περισσότεροι άντρες που ξέρω είναι υστερικοί με τους υπολογιστές τους. Όσο για το άλλο... τεράστιο LOL :blush: Είναι επικίνδυνα τα άτιμα. Άσε που έχω ακούσει για παρεμβολές και μπλεξίματα με τις ενδοεπικοινωνίες γειτόνων :unsure:

Αναστασία μου, λυπάμαι πολύ που είναι έτσι τα πράγματα, όμως σκέψου ότι είναι πολύ πολύ αρχή. Θα στρώσουν όπου να 'ναι. Θα βρείτε σίγουρα ένα πρόγραμμα που θα επιτρέπει και σε σένα και το Νίκο να κάνετε όσα σας ευχαριστούν. Κι εδώ μη φανταστείς κάτι τρελό. Όποτε βλέπουμε ταινία τη διακόπτουμε 4353423 φορές :) Κόλπα δεν υπάρχουν... Ο απορροφητήρας σε εμάς δεν πιάνει καν! Υπάρχει όμως κάτι που προσπαθούμε να εφαρμόζουμε αυστηρά: να μπει η μπέμπα στους ρυθμούς της ζωής μας κι όχι εμείς στους δικούς της ρυθμούς. Μπορεί να ακούγεται "κάπως" αυτό, όμως σκέψου... αν εγκαταλείψουμε αυτά που μας αρέσουν θα δυστυχήσουμε κι αυτό δεν θα είναι καλό ούτε για την μπέμπα. Έτσι, στην περίπτωση της ταινίας ας πούμε, μπορεί να τη διακόψουμε πενήντα φορές επειδή η μπέμπα θα πεινάει, θα θέλει άλλαγμα ή αγκαλίτσες (βλέπουμε ταινία και αγκαλίτσα βέβαια :) ), αλλά θα τη δούμε!

Επίσης, θέλει τρελή υπομονή το όλο θέμα! Το ξέρουμε και οι δύο αυτό, όμως πιστεύω ότι καμια φορά το ξεχνάμε :)

Επιστρέφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Βασιλική.Εχεις αγωνία ε?Όλα έτοιμα?Αποτρίχωση έκανες?

Τι καλά! αύριο θα κρατάς τα παιδάκια σου αγκαλίτσα.Ποια κοπελα θα μας πει τα νέα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!ΑΥΡΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ !!!!!!αντε με το καλο κοριτσακια μου!!!τι καλα!!εμεις να δουμε ποτε θα γεννησουμε!ολοι οι συγγενεις πηγαν διακοπες,γυρισαν και δεν τους το χαλασαμε...χαχαχαχαχα!μονο η κουμπαρα μου θα παει 27 Αυγουστου,αλλα μαλλον και αυτη θα γυρισει και μετα θα βγει ο μουργος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Καλημέρα Βασιλική.Εχεις αγωνία ε?Όλα έτοιμα?Αποτρίχωση έκανες?

Τι καλά! αύριο θα κρατάς τα παιδάκια σου αγκαλίτσα.Ποια κοπελα θα μας πει τα νέα σου?

καλημερα!!!

εχω καταρχην αγωνια για το αν θα με κρατησει γιατι μου το εχει αφησει και ψιλοανοιχτο....

νομιζω θα μαθετε νεα απο την κατρινα αν τελικα μεινω γιατι θα παει αυριο στο γιατρο της...

οσο για το πονεμενο θεμα της αποτριχωσης....

η νοσοκομα που θα με αναλαβει θα δυστυχησει...

εδω και ενα-εναμιση μεινα δεν φτανω καθολου... οχι να δω! τα χερια μου δεν φτανουν...

ασε ρομπα θα γινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

tweety_ έγραψε:

καλημερα!!!

εχω καταρχην αγωνια για το αν θα με κρατησει γιατι μου το εχει αφησει και ψιλοανοιχτο....

νομιζω θα μαθετε νεα απο την κατρινα αν τελικα μεινω γιατι θα παει αυριο στο γιατρο της...

οσο για το πονεμενο θεμα της αποτριχωσης....

η νοσοκομα που θα με αναλαβει θα δυστυχησει...

εδω και ενα-εναμιση μεινα δεν φτανω καθολου... οχι να δω! τα χερια μου δεν φτανουν...

ασε ρομπα θα γινω[/quote:32wa136h]

που να φτανεις βρε Βασιλικουλα!εδω εγω δεν φτανω με ενα!προχθες εκανα με κερι στα τυφλα,φανταζομαι πως θα το εκανα!! :laugh: :laugh: :laugh: η γιατρος μου μου ''τι ανησυχεις βρε γι'αυτα;τα κοριτσια θα σε περιποιηθουν!''λες και ολες ετοιμες πανε,μεσα σε δευτερολεπτα σε ξυριζουν,τιποτα δεν ειναι!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκείνη την ώρα θα σκέφτεσαι άλλα πράγματα.(ποιος μιλάει... και εγω ντρέπομαι παρα πολύ).Δηλαδή παίζει και να μη σε κρατήσουν?Από τι θα εξαρτηθεί αυτό?Μακάρι να σε κρατήσει να τελειώνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

εχθές πέρασα μια άσχημη μέρα...πήγα λαϊκή με τον άντρα μου και μετά στο super και όταν γύρισα με έπιασε ένας πονοκέφαλος και τα έβλεπα όλα διπλά..μιλάμε χέστηκα πάνω μου μη τυχόν είχα ανεβάσει πίεση..έβαλα τον μπατζανάκη μου και ήρθε τρέχοντας να μου πάρει την πίεση και ευτυχώς δεν είχα, 12 η μεγάλη και 7 η μικρή...αλλά κορίτσια φοβήθηκα πολύ..συνήλθα μετά από πολλές ώρες.μάλλον με πείραξε η ζέστη και ο ήλιος...

μου φαίνεται πρέπεινα ξεκουράζομια πιο πολύ, όλο στο τρέξιμο είμαι...

τέλος πάντως πάω να σας διαβάσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Εκείνη την ώρα θα σκέφτεσαι άλλα πράγματα.(ποιος μιλάει... και εγω ντρέπομαι παρα πολύ).Δηλαδή παίζει και να μη σε κρατήσουν?Από τι θα εξαρτηθεί αυτό?Μακάρι να σε κρατήσει να τελειώνεις.

απο οτι εχω καταλαβει θελει να τα αφησει οσο γινεται περισσοτερο μεσα τα μωρα απλα ειναι λιγο οριακα τα πραγματα...

μου ειπε να παω νηστικη αυριο, να κανω υπερηχο να δουμε το βαρος και θα μου πει....

ο μπεμπης ειναι θρεμενος αλλα ο τελευταιος που μου εκανε υπερηχο ηταν λιγο βλακας και δεν μπορουσε να μετρησει τη μπεμπα!!!

δεν εβρισκε τη σωστη θεση για το κεφαλακι της, το μπουτακι το μετρησε με 3 διαφορετικα αποτελεσματα και μου την εβγαλε 2300 λεγοντας μου οτι δεν μπορουσε να την μετρησει καλα :S

γι αυτο ο γιατρος ειπε οτι ειναι μικρη!!!!

θεη μου μην το παρακανεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομίζετε ότι χάθηκα???? ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :P:P:P:P

αχ είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια, περπάτησα 45 λεπτά,σιγά σιγά βέβαια αλλά δεν έχει καμία σημασία.ήρθα σπίτι έκανα ένα ντουζάκι και τώρα είμαι κομμάτια...ουφ! ΑΛΛΑ περπάτησα :silly: :silly: :silly:

Αύριο έχουμε κι εμείς ραντεβού με τον ντοκ,θα πάμε με βαλίτσα, εύχομαι να πάνε όλα καλά και δεν ξέρω τι να ευχυθώ,να γεννήσω τώρα ή όχι! :huh: Απλά να γίνει το καλύτερο για το μωρό μου, από εκεί και πέρα ότι πει ο ντοκ θα το κάνω....δεν μπορώ να κάνω και διαφορετικά!

Αύριο/μεθαύριο να περιμένουμε και γεννητούρια όμως!!! έχουμε πανσέληνο έτσι :P:P:P:P

εδώ κοντά θα είμαι θα περιμένω να ανοίξω το 19 :P:P:P

:kiss::kiss::kiss::kiss: σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι είδα, τελικά δεν γέννησε η Λαμπρινούλα μας..δεν πειράζει κοριτσάκι λίγη υπομονή ακόμη... ;);)

να μπεις και στηη 38 εβδομάδα όπωε λέει καιο γιατρός σου!!

α και εύχομαι να μην είναι τπτ σοβαρό αυτό με τα οινομυώματα... :kiss::kiss:

Κατρινάκι μου φαίνεται λίγο κουλό που δεν σε εξετάζει ο γιατρός σου...δλδ ποιός σε εξετάζει;;

το δωμάτι είνια τέλειο!!!! :P:P

θα το καταχαρεί η Έλενα!!! ;);)

Αννούλα μου έπαθες νίλα με τον η/υ..κρίμα να σε χάσουμε γι'αυτό το λόγο βρε κοριτσάκι..να προσπαθείς να μπαίνεις από του άντρα σου όσο πιο συχνά μπορείς!!! ;);)

να μας ενημρώνεις και εμάς!!

Αννούλα μου συμπεθερούλα!!!! :kiss::kiss:

αχ!!!αυτές οι μαμάδες, μόλις μας αφήσουν τα βρίσκουμε σκούρα..θα βρείτε σύντομα το ρυθμό σας βρε κοριτσάκι!!! ;);)

ελπίζω κατά τα άλλα όλα να έιναι καλά!!!! ;);)

Αναστασία μου κουράγιο με τη μικρή σου!!! :):)

και γενικώς σε όλες τις μανούλες κουράγιο!!θα περάσουν σύντομα τα δύσκολα!! ;)

Θέκλα λες να κάνει τη μεγάλη έξοδο το ζουζούνι σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου να ζήσετε κοπέλα μου!!!!

πάντα ευτυχισμένοι να είστεκαι με το καλό το μπεμπέ σας!!! :):)

να περάσετε τέλεια σήμερα!!!! :P

Κατρινάκι να χαίρεσαι τη θεά την κόρη σου!!! ;)

πάντα χαρούμενη και γερή να είναι!!!

με το καλό να έρθει και ο άντρας της οικογένειας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα κι απο μενα!!

Αγαπουλες μου..τι κανετε?

το βραδυ σας εχασα αποτομα ολες..Εκανα ενα υπνο ..σουπερ..!το πρωι βεβαια δε μπορουσα να πατησω παλι το ποδι..με τη μεση μου κιακομη ποναει..αλλα ..δε βαριεσαι..ξαπλα θα τη βγαλω σημερα!

Ευχαριστω για τις ευχες ..για τη κορη μου!Το κοριτσακι μου κλεινει τα 10 σημερα!Τωρα ειναι ακομη στο δρομο..Σπαρτης..Πως περασαν 10 χρονια.. :S:S:S:S:S:S Ελεγα χτες το βραδυ..λες να μου τη κανει ο μικρουλης μεχρι αυριο>(επειδη πιεζε με πολυ δυναμη χτες ολη μερα)??Τελικα φαινεται..δεν ηθελε να τη σπασει στην αδελφουλα του!!

παω να δω τα νεακια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Κατρίνα υπέροχο το δωμάτο της Ελενας!!!

μαζί με τον μπόμπιρα θα είναι ή ολο δικό της????

μαζι μαζι..απλα τωρα θα ειναι πολυ μωρο για να καταλαβει..τη διακοσμησει ετσι δεν ειναι?Ας το χαρει η Ελενα μου τουλαχιστο.. :):)

αχ κορίτσια εμένα άρχισε να με πιέζει απίστευτα από κάτω το σκατουλάκι μου!!!! λέτε να θέλει να βγει???ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινάι μου έρχεται το κοριτσάκι σου!!!

ναπεράσετε μια super μέρα σήμερα!!!

άσχετο βρε κορίτσια αλλά και εγώ ώρες ώρες νιώθω οτι θα βγει ο μικρός..έχει κατέβει πολύ χαμηλά και με πιέζει φουλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι να χαιρεσαι την κορακλα σου!!εμενα γιατι δεν κατεβαινει το ζουζουνακι;;;ακομα πολυ ψηλα ειναι........εχθες ειχα κατι σουβλιες απο κατω...δεν μπορουσα να περπατησω,μαλλον σπρωχνει με το καφαλακι να κατεβει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερααααααααα....βρηκα επιτελους λιγο χρονο και πηγα σε ιντερνετ καφε....να διαβασω τα νεακια μας...φιλια πολλα με ενα πονο σε ολες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπέλλα μου θα κατέβει βρε μη αγχώνεσαι!!!

γειά σου Εύη!!!έχεις πάρα πολύ καιρό να μπεις...

όλα καλά;;

εγώ μόλις βγήκα από το μπάνιο και σε λίγο θα φύγουμε για τη πεθερά μου!!σήμερα τρώμε εκεί οπότε γλυτώνω και το μαγείρεμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου πρόσεχε να μη κουράζεσαι..

Κορίτσια εγω πλέον δε βολεύομαι πουθενα.Ουτε ξάπλα ούτε όρθια.Τον τελευταίο καιρο με ποναει το δέρμα στην κοιλια μου σε ένα συγκεκριμένο σημειο σαν να με καίει...

Και από νεύρα αφήστε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι που σας αρεσε το δωματιο..αν και δεν περιμενα να στενεψει τοσο ο χωρος!!

Αναστασια..πραγματικα μη τη μαθεις στην αγκαλια..θα αγανακτησεις..μετα!οσο κι αν σε πληγωνει να τη βλεπεις να κλαιει..το ξερω..!!

Θεκλα μου ..μπραβο..χαιρομαι που καταφερες κι ειχες προοδο ..Πραγματι πρεπει να κατεβηκε το μωρο..και να αφησε το νευρο..!!

Κατερινοφουφου..σε χασαμε..αλλα εισαι καλα..μια χαρα και η μπεμπα ..ζουμπουρλουδικη θα ειναι..χιχιχιΟσο για παρεα..εμεις τι κανουμε εδω??εε?

Λαμπρινουλα..κι εσυ πονας σημερα?τι ειναι αυτο ..?ιωση ..ειναι και κολλησαμε ?

Αννουλα-μαννουλα??τι εγινε?τα καταφερατε?ειδες κι εγω χτες το πρωι..ειχα το ιδιο θεμα..κολλησε ιο απο καποιο παιδικο που ειχα κατεβασει!Προσοχη λοιπον τις σελιδες που ανοιγεται..και τα mail σας!

Αα βρε Αννα..αυτο σας ελειπε βρε...μια ..διακοπη ρευματος!!Ειμαι σιγουρη το μπουμπουκι σας θα ειναι μια χαρα!! ;) Βασανα τελος!

Συμπεθερα..Βασιλικουλα..μαλλον για τη Πανσεληνο σε κοβω!!24 του μηνα!!θα σε δω αυριο ευτυχως!

Θεη..σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!Πραγματικα ..κοπηκα χτες να βρει το δωματιο της τελειο..και σημερα δεν μπορω να παρω τα ποδια μου..ευχομαι μεχρι το απογευμα να ειμαι καλυτερα!Δωρο δεν της πηρα..θα τη παω αυριο να διαλεξει εκεινη οτι θελει!

ΕΛΕΝΑ..!!!ευχομαι και σε σας τις πιο θερμες Ευχες!!Να περασετε μια υπεροχη επετειο!!και παντα γεροι ..και αγαπημενοι!με το καλο το αντρακι σας!

Κουακο..εχεις απολυτο δικιο γιαυτο που ειπες..για το ποιος θα μπει στους ρυθμους ποιου!

Μπελλα, Σταυρουλι.. :kiss::kiss::kiss: ελπιζω να μη ξεχασα καμμια!!μεχρι εδω σας διαβασα! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Κατρίνα να χαίρεσαι την κουκλάρα σου!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss::kiss:

αχ βρε κορίτσια λέτε να μου βάλει χέρι αύριο ο ντοκ? :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

ελα που δε θελεις???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: λιγο χερακι θα σου βαλει βρε!!

εμενα παντως τελευταια φορα που μου εβαλε χερι ..ηταν το Σεπτεμβρη..που μου εκανε το ΠΑΠ τεστ!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω σιδερωσα 2 πλυντηρια να μην εχω εκκρεμοτητες και επανηλθα!!!

εμεις σημερα θα ψησουμε :blink:

το αποφασισαν οι αλλοι δηλαδη...

ψηνει ηδη κατω ο αντρας μου, με τη βοηθεια της μαμας μου σε ετοιμασιες, θα ερθουν η αδελφη μου με τα παιδια και η πεθερα μου...

εγω επειδη καθομουν αρκετη ωρα με το σιδερωμα τωρα ειμαι ξαπλα μεχρι να μαζευτουν ;)

ετοιμασα και ενα σακο με τα βασικα για τα μωρα, αν μεινω αυριο :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

CrazyMummy έγραψε:

ελα που δε θελεις???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: λιγο χερακι θα σου βαλει βρε!!

εμενα παντως τελευταια φορα που μου εβαλε χερι ..ηταν το Σεπτεμβρη..που μου εκανε το ΠΑΠ τεστ!!! :laugh: :laugh:[/quote:2vlzx0qb]

εμενα που μου εβαλε χερι ενας ασχετος τι να πω?????? :blush::blush::blush::blush::blush::blush:

κατρινα ξερεις εσυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Σταυρούλα!!!έυχομαι να περάσει ο πόνμος ανα και όσο πλησιάζει η μεγάλη "έξοδος" μάλλον θα χειροτερύουν οι πόνοι...

Κατρινάκι νομίζω θα το χαρεί περισσότερο να διαλέξει μόνη της τα δώρα της!!!θα δει και το δωμάτιο έτοιμο, τι άλλο θέλει;;

Θέκλα μου καμία δεν το γλυτώνει το χέρι...είτε αύριο είτε την επόμενη φορά θα το φας δυστυχώς...υπομονή βρε!!!

κορίτσια σας αφήνω να πάω να ετοιμαστώ και θα τα πούμε αργότερα!!!φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπελλα μου..το γλυκουλι σου..θα σου κανει ντου απο κει που δε το περιμενεις.. :lol::lol::lol:

Ευακι..πραγματι εχουμε να σε δουμε καιρο..Πως πατε εσεις?τι νεα?

Σταυρουλα υπομονη οσο κοντευεις ολο και κατι θα ποναει..

Θεκλα..αντε ετοιμασου για το 19!!!!!!!!!!!!!

Θεη μου σου'φεξε σημερα!Καλα να περασετε..και καλη ορεξη!

εγω θα κανω σουπια με μακαρονακι κοφτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...