Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

Γιουλακι...για την Αννουλα ισχυει αυτο που σου εγραψε η Βασουλα(WENDY)!ειναι κι εκεινη μεσα στο νοσοκομειο για να μπορει να το ταιζει αν καταλαβα καλα!πιστευω να ειναι ολα καλυτερα τωρα!

αυριο εχω κι εγω ραντεβου για μαλλι-βαφη!ανταυγειες θα κανω ..και θα σκασω παλι μια 100αρα..αντε να γεννησω..και μετα κανονικα ριζα..Μας πιασανε το κ....ο..με τις ανταυγειες.θελω κι ενα μανικιουρ-πεντικιουρ..μα ολες ειναι διακοπες..!!!

ΑΜΑΑΑΝΝ με τους λουκουμαδες...και τα πολλα, ολο γυρω απο το ψυγειο για γλυκο ειμαι..ευτυχως ενεδωσα μονο σε ενα κομματακι dark chocolate σημερα!

ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ..ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ..ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ?? :blush::blush::blush::blush::blush:

ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΔΑ.. ΧΙΛΙΕΣ Κ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΟ!! :S:S:S

WENDY...CHEERS..!!NA EIXAME KI ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑ ΘΕΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΑΣ..ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ! :):):):)

Υ.Γ..OSO GIA TO POOL BOY...ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΗΔΙΕΣ...ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΙΝΑ-ΜΠΑΝΙΕΡΑ..POOL BOY ..ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

Γιουλη, ο δικος μου γιατρος εχει ιατρειο στην Αθηνα, στο Ελληνικο και ξεγενναει στο Μητερα και στο Ιασω.

Βασουλα μου δεν εισαι η μονη που ακουει τετοια σχολια απο τον πεθερο της, και εμενα τα ιδια και χειροτερα μου λεει, αλλα εγω δεν χαριζομαι, του τη λεω (πλεον) και εγω κανονικα. Εκεινος εχει μεγαλυτερη κοιλια απο τη δικη μου και καθε φορα που κανει το λαθος να με πειραξει, φροντιζω και εγω να του το υπενθυμιζω. Δεν ηξερα οτι περασες τετοια περιπετεια, λυπαμαι. Τωρα ομως ολα καλα!

Κατρινα πως ειναι ο αντρας σου? Πως πανε τα μακροβουτια? Δεν πιστευω να την επεσες στο pool boy γι αυτο να αρρωστησε ο καλος σου...Δηλωνω και εγω λατρης των αλογων. Και εγω φραπεδια πινω τωρα (οτι μου κατεβει γραφω).

Χρυσα με το καλο να αγκαλιασεις το γοργονακι σου!

Βασιλικουλα και εσυ ετοιμαζεσαι σιγα σιγα ε? Με το καλο λοιπον!

Εγω τα μαλλια μου πριν μεινω εγκυος τα επανεφερα στο φυσικο μου, οποτε δεν εχω προβλημα με τη ριζα.

Αυτα τα ολιγον ασυναρτητα και επιστρεφω σε λιγο.

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

γυρισαμε!!!ο μπομπιρας κατεβηκε λιγο,ακομα ειναι πολυ ψηλα..της ειπα για την βλεννα και μου πε ετοιμαζομαι!!το μεσημερι θα παω για καρδιοτοκογραφο στο νοσοκομειο,και θελει ανα 2 μερες να κανω μου πε,ετσι για σιγουρια,αυταααα[/quot

οποτε ολα καλα πηγαινουν με τον μπεμπη :)

σου ειπε περιπου ποτε να περιμενεις ????

καρδιοτοκογραφο δεν εχει στο ιατρειο ???

πω πω αρχισα παλι τις ερωτησεις !!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΦΕΡΕ ΤΟ POOL BOY KAI ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΙΣΙΝΑ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΘΑ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΚΟΡΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

γυρισαμε!!!ο μπομπιρας κατεβηκε λιγο,ακομα ειναι πολυ ψηλα..της ειπα για την βλεννα και μου πε ετοιμαζομαι!!το μεσημερι θα παω για καρδιοτοκογραφο στο νοσοκομειο,και θελει ανα 2 μερες να κανω μου πε,ετσι για σιγουρια,αυταααα

Καλά νέα!!!! Σου είπε πόσο έφτασε ο μπομπιράκος ??? Και εγώ είχα 1 μέρα αρκετές βλέννες. Είναι σημάδι ότι ετοιμάζεται???? Άντε μακάρι

Να μας πεις και τα νέα από τον καρδιοτοκογράφο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα μου δεν θελω θαλασσα οοοοοοοχι :P:P

αυτα τα γλυκα μονο θα ηθελα να καθησω να τα φαω μεχρι να σκασω :lol::lol::lol::lol:

γιατι ρε κοριτσια με επιασε τοση τρελα με τα γλυκα ???

απο την στερηση ????? :dry:

Μαννουλα καλημερα :)

κι εσενα χοντρος ο πεθερος ??? :laugh:

κι εγω του την λεω δεν χαριζω πλεον ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Καλημερααα!!κανω γρανιτα ροδακινο γιατι δεν βρισκω στην αγορα μια να μου αρεσει..http://teleialysh.blogspot.com/2009/04/ ... _1457.html,δεν ξερω βεβαια πως θα γινει,πρωτη φορα την κανω..

!Mmmm,καλη επιτυχια!!Πραγματικα σας θαυμαζω ολες με το κουραγιο σας να φτιαχνετε..διαφορα σε αυτη τη φαση..!εγω εχω γινει πολυ Ρουχλας!! :huh::huh::huh::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

μηπως αυτος ο γκομενος ειναι ο γιος σου ??? :dry:baby-20100819.jpg[/quote:1yuxbldb]

ααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι να ειναι..ετσι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ! η γρανιτα ροδακινο ειναι πολυ Light για μενα ...

θελω πιο βαρια γλυκα !!!οπως αυτα που εβαλα πιο πανω ..

οταν γεννησω με το καλο ,εχω πει σε ολους τους καλους μου φιλους και συγγενεις να μου φερουν γλυκα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπέλλα, ετοιμάααασου! Τέλεια νέα, μπράβο :)

Γιουλάκι, σόρι, προσπαθούσα να σου απαντήσω για την Άννα κι έκλαιγε η μπέμπα. Δεν ξέρω τι συμβαίνει, όλο θέλει να τρώει και μετά... :x:(

Κατρινα έγραψε:

Ρουχλας!! :huh::huh::huh::huh::huh:

http://www.youtube.com/watch?v=8agbnyPPqMc

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

γυρισαμε!!!ο μπομπιρας κατεβηκε λιγο,ακομα ειναι πολυ ψηλα..της ειπα για την βλεννα και μου πε ετοιμαζομαι!!το μεσημερι θα παω για καρδιοτοκογραφο στο νοσοκομειο,και θελει ανα 2 μερες να κανω μου πε,ετσι για σιγουρια,αυταααα

Γυρισατεε??τι εννοει ετοιμαζεσαι?απο ωρα σε ωρα?απο μερα σε μερα??Μπελλα τι βλεννα ειναι αυτη που λες? :huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

ΒΑΣΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

Κι εγώ σε παρακαλώ :(

Πλιζ, λυπήσου μας... Εγώ δεν έχω πια και δικαιολογία :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε απο τον γιατρο καλε!!αν βγενει η βλεννα μεχρι 2 εβδομαδες μπορει να παρει για να αρχισει ο τοκετος,αλλα και φυσικα μπορει και νωριτερα!ποτε δεν ξερεις οπως μου πε και η ιδια!καρδιοτοκογραφο δεν εχει στο ιατρειο της,γυρω στα 3 κιλα ειναι,η βλεννα ειναι ενα πυχτο ασπρο πραμα!μπορει και υποκιτρινο,μπορει και με λιγο αιματακι,ακομα δεν εχω αιματακι,ειναι κατι σαν πυχτη μυξα!χαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να μου κανει ενα μονο γλυκο την εβδομαδα μου λετε ?????? :(

για αυτο βλεπω στον υπνο μου τον Παρλιαρο ....

ουτε σεξ ουτε ωραιους αντρες τον Παρλιαρο!!!!!!!!

αυτο ειναι εξαθλιωση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

κατερινακι μου δεν ειναι εντελως σιγουρο.. μου ειπε βεβαια να παω το πρωι νηστικη να κανω υπερηχο και βλεπουμε...

βεβαια αν ειναι οκ το βαρος των παιδιων θα τον πιεσω κι εγω διοτι πραγματικα πλεον τα πραγματα ειναι πολυ ζορικα....

ετσι κι αλλιως στον μηνα μου μπηκα ;)

βασικα ανυπομονω, αγχωνομαι, χαιρομαι, φοβαμαι...ολα μαζι!!!! :P

καθε πρωι ερχεται ο αντρας μου να με φιλησει πριν φυγει για δουλεια και μου λεει.. 4 + σημερα, 3+ σημερα :P:P

Καλό μου :woohoo: Τι Δευτέρα, τι Τετάρτη! Κοντά είναι :) Επιτέλους, και τα μπεμπάκια σου να δεις και να ξαλαφρώσεις λίγο που δεν ήσουν σε άνετη φάση τόσο καιρό! Θα ρίξετε κάτι βολτίτσες... ;)

αααα ο σημερινος σου δεν με συγκινει καθολου.... :laugh: :laugh:

Είσαι σίγουρη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

γυρισαμε απο τον γιατρο καλε!!αν βγενει η βλεννα μεχρι 2 εβδομαδες μπορει να παρει για να αρχισει ο τοκετος,αλλα και φυσικα μπορει και νωριτερα!ποτε δεν ξερεις οπως μου πε και η ιδια!καρδιοτοκογραφο δεν εχει στο ιατρειο της,γυρω στα 3 κιλα ειναι,η βλεννα ειναι ενα πυχτο ασπρο πραμα!μπορει και υποκιτρινο,μπορει και με λιγο αιματακι,ακομα δεν εχω αιματακι,ειναι κατι σαν πυχτη μυξα!χαχαχαχα!

μεγαλωσε κι εσενα Μπελλα μου ο μπεμπης σου ..

αυτην την βλεννα που λες την εχω περιπου ενα μηνα :blink:

αλλα δεν γεννησα ακομα .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

Καλό μου :woohoo: Τι Δευτέρα, τι Τετάρτη! Κοντά είναι :) Επιτέλους, και τα μπεμπάκια σου να δεις και να ξαλαφρώσεις λίγο που δεν ήσουν σε άνετη φάση τόσο καιρό! Θα ρίξετε κάτι βολτίτσες... ;)

Είσαι σίγουρη;;;

[/quote:342o42vo]

α ρε Κατερινακι με τα μαναρακια!!!ποσο μου αρεσουν οι μαλλιαδες οι ροκαδες,και ο αντρας μου ειναι ακριβως το αντιθετο!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

κατρινα τι θα κανεις βρε???

ποτε θα πας στο γιατρο???? το αποφευγεις η ειναι η ιδεα μου??

πως ειναι ο αντρας σου??

καλε συμπεθερουλαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

μηπως ειναι απλα υγρα;;;γιατι και γω μπερδευτικα στην αρχη,αυτα ειναι πολυυυ πυχτα,και τα ειδε και αυτη οταν με κοιταξε απο κατω

ισως να ειναι απλα υγρα ... :dry:

ουπς!!!! σε κοιταξε απο κατω τελικα ?????? :S

ωχ λετε κι εμενα να με δει την επομενη και τελευταια φορα ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Καλό μου :woohoo: Τι Δευτέρα, τι Τετάρτη! Κοντά είναι :) Επιτέλους, και τα μπεμπάκια σου να δεις και να ξαλαφρώσεις λίγο που δεν ήσουν σε άνετη φάση τόσο καιρό! Θα ρίξετε κάτι βολτίτσες... ;)

βασικα ναι... θελω να τα δω!!! να τα αγγιξω!!!

τωρα οσο για βολτες... με δυο μωρα χλωμη με κοβω!!!

εγω μαλλον τον σαραντισμο θα τον τιμησω επειδη δεν θα προλαβαινω να κανω και κατι αλλο :P:P:P:P

ασε που αν καταφερω να θηλασω, φανταζομαι ο ενας βυζος θα ειναι μονιμως εξω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

γυρισαμε απο τον γιατρο καλε!!αν βγενει η βλεννα μεχρι 2 εβδομαδες μπορει να παρει για να αρχισει ο τοκετος,αλλα και φυσικα μπορει και νωριτερα!ποτε δεν ξερεις οπως μου πε και η ιδια!καρδιοτοκογραφο δεν εχει στο ιατρειο της,γυρω στα 3 κιλα ειναι,η βλεννα ειναι ενα πυχτο ασπρο πραμα!μπορει και υποκιτρινο,μπορει και με λιγο αιματακι,ακομα δεν εχω αιματακι,ειναι κατι σαν πυχτη μυξα!χαχαχαχα!

ΞΕΡΕΙς ..ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ κάποια διαφορά ΣΤΑ ΥΓΡΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΛΕΥΚΑ ΣΑΝ ΚΡΕΜΑ..ΟΧΙ ΜΥΞΑ(SORRY.κιολας βρε κοριτσια..)αλλα ηταν μονο για λιγο..μετα δεν ειχα παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...