Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

Κατερινάκι μου εμένα δεν μ αρέσει το γιαούρτι... χχχ οπότε ο σύζυγος έκανα μια παρατυπία σήμερα... όχι ότι τις άλλες μέρες δεν κάνει !!! Κάτι με παγωτά, κάτι με κρέμες καραμελέ (τα φτιάχνει ο ίδιος έτσι !!!) με κολάζει κανονικά. Άντε να τους πεις στο διαβητολογικό του Αλεξάνδρας, όταν πάω για εξέταση, ότι τρωω τέτοια πράγματα... απαπαπααααααααα. Και τη Δευτέρα που θα πάω τσιμουδιά... την πάπια !!!

Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια ... για την κούνια μας !

Καλό βράδυ σε όλες κοριτσάκια. θα τα πούμε το πρωί. Φιλάκια κ όνειρα γλυκά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα μανούλες κ μωράκια... Καλέ ακόμα κοιμάστε ? Απαπαπααααααααααα

Μου έστειλε μήνυμα η Αγγελικούλα κ μου είπε να σας μεταφέρω τα φιλιά της κ ότι επιφυλάσσεται για λεπτομέρειες. :-)

Όταν ξυπνήσετε... τα λέμε! Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!κανω γρανιτα ροδακινο γιατι δεν βρισκω στην αγορα μια να μου αρεσει..http://teleialysh.blogspot.com/2009/04/ ... _1457.html,δεν ξερω βεβαια πως θα γινει,πρωτη φορα την κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα :)

τι κανετε ????

εγω εχει καμια ωρα που ξυπνησα :blink:

μαντεψτε μετα του χθεσινους λουκουμαδες της Λαμπρινης ποιον ειδα στον υπνο μου...τον ΠΑΡΛΙΑΡΟ :blink::blink: μου εφτιαχνε λεει κατι απιστευτα γλυκα :laugh: :laugh: :laugh: λεω να περασω μια βολτιτσα σημερα απο τον Τερκενλη μιας και ο Παρλιαρος πεφτει λιγακι μακρια :P

Κατερινακι ο πεθερος χοντρος ειναι που το καταλαβες ????

και καλα το ελεγε για να με πειραξει το χοντρη αλλα τον ειπα κι εγω χοντρο ...οταν προκαλεις ,θα τα ακουσεις ...ασε που δεν ξεχναω και θα του το φυαλω ....μαζι με τοοοοοοοσα αλλα... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

καλημερα κι απο μενα :)

τι κανετε ????

εγω εχει καμια ωρα που ξυπνησα :blink:

μαντεψτε μετα του χθεσινους λουκουμαδες της Λαμπρινης ποιον ειδα στον υπνο μου...τον ΠΑΡΛΙΑΡΟ :blink::blink: μου εφτιαχνε λεει κατι απιστευτα γλυκα :laugh: :laugh: :laugh: λεω να περασω μια βολτιτσα σημερα απο τον Τερκενλη μιας και ο Παρλιαρος πεφτει λιγακι μακρια :P

Κατερινακι ο πεθερος χοντρος ειναι που το καταλαβες ????

και καλα το ελεγε για να με πειραξει το χοντρη αλλα τον ειπα κι εγω χοντρο ...οταν προκαλεις ,θα τα ακουσεις ...ασε που δεν ξεχναω και θα του το φυαλω ....μαζι με τοοοοοοοσα αλλα... :angry:

Καλημερα!!καλα ποσα κιλα εβαλες και σε λεει χοντρη;;εμενα παλι θελουν να το πουν αλλα κρατιουνται...''πρηστικες πολυ''μου λενε μονο :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

WENDY έγραψε:

Καλημερα!!καλα ποσα κιλα εβαλες και σε λεει χοντρη;;εμενα παλι θελουν να το πουν αλλα κρατιουνται...''πρηστικες πολυ''μου λενε μονο :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:378wkckw]

καλημερα Μπελλα μου..ελπιζω να εισαι καλα... :)

καταρχην μπραβο που δεν εχουν παρει το θαρρος να σου το πουνε ...

ακομα κι αν εβαλες παραπανω κιλα δεν τα εβαλες επειδη παχυνες ..εγκυος εισαι!!!!!

εχω παρει μεχρι τωρα 14,5kg ..αλλοι μου λενε οτι δεν φενεται καθολου κι αλλοι οτι εχω κανει πολυ μεγαλη κοιλια ...οπως και να εχει δεν θα

την εχω για πολυ καιρο ακομα αυτην την κοιλιτσα ... :blush:

καποια στιγμη θα γεννησω ...ενω αυτοι που με αποκαλουν χοντρη θα την εχουν για ΠΑΝΤΑ!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα!ετσι!καλα ειμαι!εμενα δεν μου λενε τιποτα για αλλο λογο...αν ηταν αλλιως τα πραγματα μην νομιζεις θα τα ακουγα και γω...απλα επειδη χαθηκε το πρωτο μωρακι μας και μετα περασα πολλα για την εγκυμοσυνη αυτη,ε δεν τους παει να μου πουν κι τιποτα...αλλα θελουν!!!εγω εβαλα 12 αλλα ειχα ηδη 8 απο την πρωτη εγκυμοσυνη,ειμαι αφρατουλα αρκετα!!θα φυγουν μωρε!!!πηρα την γιατρο μου να κλεισω ραντεβου για Δευτερα και μου πε να παω σημερα στις 11!!!λετε να γεννησω;;;πλακα κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

χαχαχαχα!ετσι!καλα ειμαι!εμενα δεν μου λενε τιποτα για αλλο λογο...αν ηταν αλλιως τα πραγματα μην νομιζεις θα τα ακουγα και γω...απλα επειδη χαθηκε το πρωτο μωρακι μας και μετα περασα πολλα για την εγκυμοσυνη αυτη,ε δεν τους παει να μου πουν κι τιποτα...αλλα θελουν!!!εγω εβαλα 12 αλλα ειχα ηδη 8 απο την πρωτη εγκυμοσυνη,ειμαι αφρατουλα αρκετα!!θα φυγουν μωρε!!!πηρα την γιατρο μου να κλεισω ραντεβου για Δευτερα και μου πε να παω σημερα στις 11!!!λετε να γεννησω;;;πλακα κανω..

το πρωτο μου μωρακι παλλινδρομισε..

την δευτερη φορα ηταν διδυμα ..το ενα απο τα δυο διδυμα μετα απο ληψη τροφοβλαστη βρεθηκε οτι πασχει απο μικροδρεπανοκυτταρικη αναιμια ..πηγαμε για μειωση εμβρυων αλλα για κακη μου τυχη δεν αντεξε το γερο και επιβιωσε το μωρακι που ειχε το προβλημα ..εκανα για δευτερη φορα αποξεση .. :(

την τριτη φορα που εμεινα εγκυος ηταν στον μπεμπουλη ..εκανα ληψη τροφοβλαστη οπου διαπιστωθηκε οτι το μωρακι μου ειναι γερο :woohoo:

παρολα τα προβληματα που ειχαμε με τον αντρα μου αυτο δεν εμποδισε καποιους ...ειτε να με πουνε χοντρη ..η γκρινιαρα και αλλα πολλα..βλεπεις ,ειναι στον καθε ανθρωπο, κατα ποσο σεβεται καποιες καταστασεις ......

Αν δεν σου ειπε ο γιατρος σου ,να παρεις και την βαλιτσα ..δεν νομιζω ... :dry:

αλλα για καλο και για καλο!! :P ας την εχεις στην πισω θεση του αυτοκινητου ...

οτι και να γινει να μας ενημερωσεις !!!

τι ωρα εχεις ραντεβου με τον γιατρο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα!και σενα η τριτη ειναι και τυχερη ε;;;εμενα 32η εβδομαδα ηταν η μπουμπουκα μου,μετα ειχα μια παλλινδρομη και καπακι ηρθε ο μπομπιρας μας!!!στην πρωτη ειχα βαλει 20 κιλα!!!ε δεν θα μεινουν;;;υγεια να χουν ολα τα μωρακια μας.ραντεβου εχω τωρα στις 11,παω για ντουζακι και τα λεμε μετα!!ωχ,,τωρα το σκεφτηκα,θα μου βαλει και χερι;;;;οχι γαμωτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κοριτσάρες! Βλέπω για γλυκά και κιλά λέτε πάλι, άρα όλα καλά και χωρίς άλλα γεννητούρια so far :P

Βασούλα μου, δεν είχα ιδέα :dry: Όλα όμως πήγαν καλά και για σένα και για την Μπέλλα και τώρα να, ένα βήμα πριν το "happy end"... :cheer: Ποιος χ... για τους κακόβουλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ!! σας διαβασα και αρχίζω!!!!

Γιουλη το Πετρος είναι πολυ ωραίο όνομα.Μου αρέσει πολύ.Ετσι λένε και τον άντρα μου... :)

Θεκλα τι έπαθες κοπέλα μου.. Όσο για το μωρό μην ανησυχείς και τόσο που είναι είναι αρκετά μεγάλο. Εξάλλου γεννά σε λίγο..

Λαμπρινή πολύ ωραίο το δωμάτιο σας αλλά αυτοί οι λουκουμάδες με αποτελείωσαν. Απο χθες μου εχει κολλήσει να φάω μερέντα.Τωρα που είδα και τον συνδυασμό με λουκουμάδες... μάντεψε τι θα κάνω το απόγευμα!!

Αναστασία μου οσο και να υποφέρουμε τα παιδάκια μας το αξίζουν..Μακάρι και εγω να έχω τόσο υπομονή με τον θηλασμό!!!Άρια ωραίο και πρωτότυπο όνομα.Ετσι λένε κάποιον απο γονείς ή είναι ανεξάρτητο?

Βασω μου όχι και εσύ χοντρή...Και εγω έχω ακούσει κάτι τέτοιες πλακιτσες αλλα τους αγριοκοιτάει ο άντρας μου και σταματάνε.. ;)

Χρύσα τι καλά,εφτασε ο καιρός.Αντε να κρατήσεις συντομα την γοργονίτσα σου. :)

Μπέλλα καλά αποτελέσματα με τον γιατρό σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!

ειδικα βασουλα, σταυρουλα και μπελλα που ειστε μεσα :kiss::kiss::kiss:

κι εγω παχια ημουν απο πριν μεινω εγκυος...

τωρα πηρα 11 κιλα αλλα κανεις δεν με λεει χοντρη γιατι φοβουνται αντιδρασεις αμα τα παρω :P:P:P:P:P:P

βασουλα ειχες κι εσυ περιπετειες :( ....

τουλαχιστον τωρα ολα καλα!!!!

κι εγω ειχα κανει τροφοβλαστη και νομιζα εδω στο παρεακι δεν ειχε κανει αλλη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

ααα!και σενα η τριτη ειναι και τυχερη ε;;;εμενα 32η εβδομαδα ηταν η μπουμπουκα μου,μετα ειχα μια παλλινδρομη και καπακι ηρθε ο μπομπιρας μας!!!στην πρωτη ειχα βαλει 20 κιλα!!!ε δεν θα μεινουν;;;υγεια να χουν ολα τα μωρακια μας.ραντεβου εχω τωρα στις 11,παω για ντουζακι και τα λεμε μετα!!ωχ,,τωρα το σκεφτηκα,θα μου βαλει και χερι;;;;οχι γαμωτο..

ναι κι εμενα τριτη και τυχερη ειναι !!! :woohoo:

καλη επιτυχια στον γιατρο ..θα περιμενουμε νεα σου ..

οσο για το χερι ...καποια στιγμη θα γινει κι αυτο ..

τι να κανουμε ??? :dry:

φιλακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε οοοολες!!!! :cheer::cheer: Σας αφησα καπου στο 17 κ τωρα γεμιζετε κ το 18!Δεν προλαβαινω να σας διαβασω πια :silly: Ελπιζω να ειστε ολες καλα,τις ευχες μου σε οσες γεννησαν κ σε οσες ετοιμαζονται αυτες τις μερες να ευχηθω με ενα πονο ;) Καπου στα βιαστικα πηρε το ματι μου κατι νεα κουκλακια που τα βαλατε σε φωτο :woohoo: φτου φτου φτου,καλα ολες ομορφες ειστε εδω μεσα κ βγαζετε τετοια παιδακια??? :woohoo: :woohoo:

Εγω Τριτη εχω παλι ραντεβου κ αν δουμε οτι δεν γυρισε η μανταμιτσα μου,θα κλεισουμε καισαρικη,μαλλον για 27/8 :unsure: Παω να σας διαβασω κ τα λεμε παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΦΑΓΑ ΚΟΡΝ ΦΛΕΙΚΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΘΡΕΣ ΜΟΥ.ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ.ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ 2 ΞΥΠΝΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑΚΙΑ ΜΟΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!

Κοιμήθηκα άθλια αλλά μετράω 14 και σήμερα και πέρνω λίγο τα πάνω μου.

Χρύσα καλά έκανες και την τσάκισες την κρεπούλα. Σου άξιζε και με το παραπάνω.....Τόσο υπομονή και στέρηση. Την Τρίτη ή την Τετάρτη θα κρατάς την μπουμπούκα σου αγκαλίτσα.... Φαντάζομαι μετράς ώρες.....

Βασούλα μου πρώτων πήρες πήρες νορμαλ κιλά. Τι να πω και εγώ που έβαλα μέχρι σήμερα 20 κιλά και είχα κοντά άλλα τόσο παραπανίσια. Ο γιατρός μου ακόμα με ζυγίζει αλλά πλέον έχει εγκαταλείψει. Ο αντρούλης μου έχει το πρόβλημα αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία. Δεν ήξερα για τις προηγούμενες εγκυμοσύνες σου. Αλλά περσινά ξινά σταφύλια. Τώρα ετοιμάζει γκράντε έξοδο το μουρουλίνι σου....

Θέκλα μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!! Θέλουμε ΝΕΑ.

Κατερίνα μου μάλλον ήθελε αγκαλίστες η μικρούλα σου αντί για βόλτα...

Χαιρετώ και όλα τα άλλα πρωινά κορίτσια.,,,,,

ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ.... Δεν αντέχω άλλο. Έχει αρχίσει να με ενοχλεί και το Α/Κ. Βέβαια ακόμα στο φουλ δουλεύει αλλά τι να κάνουμε,....

Επανέρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

καλημερα κοριτσαρες!!!

ειδικα βασουλα, σταυρουλα και μπελλα που ειστε μεσα :kiss::kiss::kiss:

κι εγω παχια ημουν απο πριν μεινω εγκυος...

τωρα πηρα 11 κιλα αλλα κανεις δεν με λεει χοντρη γιατι φοβουνται αντιδρασεις αμα τα παρω :P:P:P:P:P:P

βασουλα ειχες κι εσυ περιπετειες :( ....

τουλαχιστον τωρα ολα καλα!!!!

κι εγω ειχα κανει τροφοβλαστη και νομιζα εδω στο παρεακι δεν ειχε κανει αλλη....

γιατι συνονοματη εκανες ληψη τροφοβλαστη ????

στα διδυμα ειναι πολυ δυσκολα ....

εμεις καναμε λογω του οτι και οι δυο ειχαμε στιγμα ..

οποτε αναγκαστικα επρεπε να γινει ληψη τροφοβλαστη ..

οπως και σε καθε εγκυμοσυνη μου...

χαιρετω και τα υπολοιπα κοριτσια της παρεουλας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπορεί να μου πει κάποια αν έγινε κάτι με την Άννα από Θεσσαλονίκη. Διάβασα στα προηγούμενα ποστ ότι συνέχεια ρωτούσατε αν όλα πήγαν καλά!!! Είδα ότι γέννησε! Είχε κάποιο πρόβλημα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα!!!! Καλημέρα!!!Πως είστε σήμερα..μαμάδες-μπεμπάκια??

Εγώ χθές δεν μπήκα καθόλου..ήμουν παραλία όλη μέρα και μετά που γύρισα συνέχισα να διαβάζω το βιβλίο που ξεκίνησα στη παραλία και κόλλησα!!!

Ρε κορίτσια καλό το internet αλλά δεν σε αφήνει να διαβάζεις....

Πέρσι το καλοκαίρι που ήμουν εδώ είχα διαβάσει 11 βιβλία!!!! και φέτος μόλις χθές ξεκίνησα το πρώτο!!! :angry::angry::angry:

Τεσπα!!! Σε λίγο πάω παραλία και είπα να σας χαιρετίσω!! Εννοείται ότι δεν πρόλαβα να διαβάσω τις 22 σελίδες που γεμίσατε απο χθές το πρωί!!!

θα τις διαβάσω όλες όταν θα βρώ πάλι γρήγορη σύνδεση!!

θα τα πούμε... όταν τελειώσω το βιβλίο μου :P:P

Φιλάκια πολλά κούκλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη μου μετρας 14 ....αλλα...μπορει να ερθει και νωριτερα !!!!!!

οσο για την ζεστη μια απο τα ιδια ...εχω σκασει ..καλα που υπαρχει και το A/C Ολη την μερα και την νυχτα το εχω ανοιχτο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...