Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ζήλεψα κι εγώ!! Να και η δικιά μου κοιλιά/μπάλα!! Σα kinder έκπληξη αισθάνομαι 😆
    • Αχ ναι ήθελα και εγώ να το σχολιάσω!! Πολύ ωραία η ολόσωμη!! @MarMar90 μου με το κατούρημα εξηπηρετει; Μόνο αυτό τον ενδοιασμό έχω.. αλλιώς φαίνεται βολικοτατη και πολύ όμορφη!!  @_piripiri_ Αϊ μαρή που ντρέπεσαι!! Όχι ότι δεν το καταλαβαίνω.. εδώ ντρεπόμουν να βγάλω μια για αρχείο να το έχω..🙄 αλλά εσύ δικαιολογεισαι!! Είναι και το δεύτερο! Δεν είναι το ίδιο.. έχεις και μπεμπαρο εκεί μέσα άλλωστε!! 😍😍😍😍😍 Όπως και να έχει να μη ντρέπεσαι και αν δεν θέλεις εννοείτε ότι δεν ανεβάζεις φωτό..!! Μη κοιτάς εμάς τις ζουλιαρες που μας έβαλε φωτιές η @Θέτις Κ.μας και ξεκινήσαμε να ανεβάζουμε!🤣🤣🤣🤣
    • Πολύ καλά τα νέα από την β επιπέδου!! Μεγαλώνει μια χαρά η μικρούλα σας!! ❤️❤️ Πωπω μωρέ, κοντά 10 κιλά έχασες από τους εμετούς. Ακόμα παίρνεις το χάπι ε; Πολύ ταλαιπωρία να μην έχουν σταματήσει οι εμετοι χωρίς το χάπι ακόμα... Αφού όμως σε πιάνει καλά κάνεις και το συνεχίζεις! Κι εγώ τα ξεχνάω τα χάπια μου ώρες ώρες. Μόνο την Τ4 παίρνω ευλαβικά κάθε πρωί... Οι βιταμίνες που παίρνεις απλά βοηθάνε στο να παραμείνουν στα σωστά επίπεδα στο σώμα σου επειδή στα απορροφάει το μωράκι. Μια μέρα να μην τα πάρεις δεν έγινε και τίποτα,το μωρό ο,τι είναι να πάρει θα το πάρει από σένα 😆 (έτσι μου είχε πει ο γιατρός μου) Orchestra κάρτα είχα βγάλει κι εγώ, συμφέρει πολύ! Στο τέλος της συνδρομής σου βγάζει κιόλας πόσα χρήματα εξοικονόμησες. Αλλά επειδή μου έληξε έχω αμελήσει να ξανά κάνω εγγραφή! Ευχαριστώ που μου το είπες αυτό για τα 30€!!  Η κοιλίτσα σου κι εσένα είναι μικρή και χαριτωμένη!! Τι ωραίες που είστε βρε κορίτσια! Μπράβο!! 🥰
    • Τέλεια! Με το καλό να δείτε το μωράκι! Αθήνα είσαι?
    • Πάντως φαίνεσαι πολύ αδυνατουλα στη φωτογραφία. Και μπορεί αρκετά από τα κιλά να είναι και κατακράτηση υγρών... Ε άμα πείνας να τρως καλέ!! Τι να κάνουμε, να πεθάνουμε; 😆😆 Άμα σου πει τίποτα ο γιατρός για τα κιλά μετά, ριξ'τα άγνωστη στο ίντερνετ που σου φούσκωνε τα μυαλά 😆😆
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...