Μετάβαση σε περιεχόμενο

μεγαλυτερα διδυμακια


Recommended Posts

εχουμε γραψει κ γραμμα καλε στον Αη βασιλη ..βεεεβαια ..Η Σοφια εκπροσωποντας υποτιθεται κ τις τρεις ..θελει τα γνωστα ..μπαρμπιε , καστρα κ για την αδερφη της το ιδιο αλλα να παει κ στο κομμωτηριο για να κοψει τα μαλλια της γιατι μπαινουν στα ματια της ..Για την Αριαδνη δεν μπορει λεει να απαντησει γιατι ειναι μωρο κ δεν μιλαει οποτε δεν ξερουμε τι θελει..

Επισης η πρωτοκορη μου θελει να τρωει καθε μερα μακαρονια.. :shock:

Παντως για το σεξ μπραβο σας εγω ειχα απο μηδεν εως μηδεν ορεξη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 293
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχου την μωρε ειναι η εκπροσοπως και των 3ων τους! χεχε τα κλασσικα κοριτσιστικα παιχνιδιαα! :D

ααχ μακαρονια ηταν και εμενα οταν ειμουν μικρη το αγαπημενο μου!

α! και μιας και που ειπες μακαρονια χθες ειχαμε και ειχα παρει και φιλαδελφια και εβαλα στο πιατο μου και το ετρωγα μαζι με τα μακαρονια και ηταν τοσο τελειοοοοο! το ειχα δει στην διαφημιση του φιλαδελφια και το ζηλεψα :oops: και απο οτι καταλαβες το εφαγα και εγω

:D

αα μην ανησυχεις και εγω αλλες μερες δεν ειχα και πολυ δεν το σκεφτομουν αλλα τωρα με επιασεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλια σκεφτεσαι καθολου για 5ο μωρο ? ;)

θα γεννησεις φυσιολογικα νομιζω ?

παντως στο σεξ εμας στην εγκυμοσυνη των διδυμων ηταν απογορευμενο δια ροπαλου ..Στην Αριαδνη ειχαμε το πρασινο φως ομως εγω δεν ενιωθα κ πολυ ανετα οποτε ελαχιστες φορες επιδωθηκαμε στο σπορ ..κ αυτο εκει κατα τον 6ο μηνα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ουτε εγω εκανα στα διδυμα!

5ο δεν σκεφτομαι ΚΑΘΟΛΟΥ..μα καθολου,

νταξει και τωρα πια με την καταντια της οικονομιας πως μπορει να τα βγαζει περα ενας πολυτεκνος με 5 παιδια? απο την μια δεν θελω να το σκεφτομαι ετσι αλλα απο την αλλη δεν γινεται να μην το σκεφτω και αυτο καθολου η μπεμπα τωρα ηρθε ΤΟΣΟ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ. οσο δεν παει αλλα φυσικα δεν μπορουσα να κανω κακο σε μια ψυχουλα, δν ειχα καν προγραμματισει για 4ο.. ποσο μαλλον τωρα που ειναι ολα τους μικρα! αλλα φυσικα και θα την λατρεψω, και την περιμενω πως και πως!

αλλα νομιζω εδω σταματαω.

ειλικρινα οι εγκυμοσυνες μου ηταν απο τις πιο ΩΡΑΙΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ σε ολη μου την ζωη. το ευχαριστιεμαι παρα πολυ δεν ξερω γιατι, μαρεσει τοσο πολυ που με σεβονται περισσοτερο οι αλλοι που εχω καποια παραπανο προνομια που διαφερω.. δεν ξερω πως το σκεφτεσαι εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα ..την εγκυμοσυνη των διδυμων ισως δεν την χαρηκα οσο ηθελα ..Βλεπεις προερχοταν απο εξωσωματικη , σταματησα την δουλεια μου , σταματησα γενικως τα παντα για να τα καταφερω ..Βαλε κ το οτι ειχα μια μικροαποκολληση στον σακο της Σοφιας ..Οποτε ναι σιγουρα χαιρομουν την μεγαλη μου κοιλια ομως ειχα κ εναν φοβο οτι κατι μπορει να παει στραβα ..

Η Αριαδνη κ σε μας ηρθε τελειως μα τελειως απροσδοκητα ..υποτιθεται οτι καναμε εξωσωματικη για να αποκτησουμε παιδι κ γενικα η ολη προσπαθεια μας κρατησε γυρω στα δυο χρονια μεχρι να δουμε χοριακη σε τρελα νουμερα ..

Στην Αριαδνη λοιπον στην αρχη ξαφνιαστικα μπορω να σου πω οτι σκεφτομουν οτι ο θεος παιζει μαζι μας κτλ μιας κ μου φαινοταν τοσο σαν τραγικη ειρωνια ολο αυτο ..Ομως τωρα οταν τα θυμαμαι ολα αυτα ενα τραγουδι μου ερχεται στο μυαλο ..παλιο βεβαια αλλα αγαπημενο του μπαμπα μου συνεπως κ δικο μου ..

"..μα τι ειναι αυτα που λεω θεε μου θεε μου χωρις αυτη ποτε μου ποτε μου ποτε μου

δεν θα μπορουσα να ζησω .."

Στην εγκυμοσυνη λοιπον αυτη το εριξα εξω ..βολτες παραλιες ψωνια ,οδηγηση κτλ ..εκανα ολα αυτα που ειχα αποθυμενο να κανω οταν θα εμενα εγκυος ..Παντως εγω παραπανω σεβασμο ως εγκυμονουσα δεν μπορω να πω οτι εισεπραξα ιδιαιτερο ..Οχι απο τα αγαπημενα μου προσωπα αλλα απο τα απλα καθημερινα ..Εδω ο εργοδοτης μου με απελυσε ενω ημουν εγκυος ..τι να πεις τωρα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οντως υπαρχουν δυσκολες καταστασεις σε ορισμενες εγκυμοσυνες που δεν σε αφηνουν τοσο να χαρεις!

αλλα στην αριαδνουλα σας μια χαρα περασες! χεχε :)

ενταξει οσο για τον εργοδοτη οκ απλα υπαρχουν ανθρωποι που δεν καταλαβαινουν εχω ακουσει παρομοιες καταστασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πέρασα μια εφιαλτική βραδυά.. :o

Τελικά γλίτωσε την ωτίτιδα το ένα μου αγοράκι και χτές το απόγευμα έπιασε τον άλλο :(

Όλο το βράδυ ψηνόταν στο πυρετό και πόναγε (τα αντιπυρετικά δεν τον πιάνανε).

Από σήμερα ξεκινάμε πάλι αντιβίωση (είναι η τρίτη φορά που πίνει αντιβίωση μέσα σε δυο μήνες.. :!: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Κυριακη περαστικα σας ..Ετσι ειναι δυστηχως οταν ξεκιναει ιωση το ενα μετα απο λιγο θα ακολουθησει κ το αλλο..Ευχομαι να περασει γρηγορα ..Εγω ευελπιστω να ειμαστε καλυτερα φετος στον παιδικο σχετικα με τις ιωσεις , θα δουμε βεβαια γιατι ουσιαστηκα δεν εχει ξεκινησει χειμωνας ακομα ετσι οπως παει ο καιρος ..Ευχομαι να το ξεπερασετε γρηγορα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mama eva ευχαριστώ :-*

Χτές όλη μέρα ήταν ξάπλα στο κρεββάτι..τον έβλεπα και μου σφιγγόταν η καρδιά.. :(

Το απόγευμα θα τον ξαναπάω στον παιδίατρο να τον δει. Πάντως έχω αρχίσει και ανησυχώ με τις απανωτές ωτίτιδες μήπως πάθει κάτι. Σκέφτομαι να τον πάω και σε ΩΡΛ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα σας!

εδω ψιλοχιονιζει ριχνει σιγα σιγα! χεχε αλλα φυσαει δεν προκειτε να το στρωσει!

χθες ειχα γιατρο και η μπεμπα μου εφτασε τα 2800, ειχα διαστολη 2 και μου ειπεε οτι την περιμενουμε σημερα αυριο μεθ'αυριο,

σημερα το πρωι ξυπνησα απο τους πολυ δυνατους πονους αλλα μετα με αφησαν και με ξανα επιασαν κατα τις 2 το μεσημερι και τον πηρα τηλεφωνο και μου ειπε αν συνεχισω ετσι μεχρι το βραδυ φευγουμε για νοσοκομειο,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναταλια κοντευεις τελος τα ψεμματα , η μπεμπα θα ειναι χριστουγεννιατικη !

Εισαι ετοιμη , τελευταιες λεπτομεριες κτλ ? Ποιος θα προσεχει τα πιτσιρικια οσο θα εισαι μαιευτηριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ!σας ευχαριστω πολυ!

ναι ναι ολα ετοιμα ειναι,

και η τσαντουλα μου και του μωρου μονο τα βαφτικα μου ειναι να βαλω μεσα.

η μαμα μου ηρθε πριν λιγο και θα κοιμηθει εδω σε περιπτωση που χρειαστει να φυγω σημερα το βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστωω !

απο οτι βλεπετε εδω ειμαι ακομα το βραδυ μου ηταν αρκετα ησυχο αν και σηκωθηκα 4 φορες για τουαλετα. αλλα ενταξει, να δουμε σημερααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα κ απο εμενα

Να ειμαστε ολες καλα κ να χαιρομαστε τα μπομπιρακια μας κ τις οικογενειες μας ..Ευχομαι ο νεος χρονος να μας χαρησει υγεια πανω απ'ολα κ ευτυχια στα σπιτικα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...