Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε Μαρκάτ... εδώ εγώ με 1 και τα παίζω ώρες ώρες... πόσο μάλλον εσύ που τα έχεις και 4...

Αλήθεια πώς το πήρες απόφαση για τόσα παιδιά;

Σωσώ εγώ δεν κοιμήθηκα καθόλου το μεσημέρι... οπότε, καλά κάνεις και δεν ελπίζεις στη νυχτερινή μου παρέα... χαχαχα!!!

Βαγκ, η δική μας η στράτα δεν ξέρω αν έχει φρένα... πρέπει να το ελέγξω...

Καλά καλέ Σωσώ... σε κάλεσε στο χωριό της και κοιμήθηκε;

Βαγκ, να χαίρεσαι την πεθερούλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika ....επειδη εχω περιοδο και τα νευρα μου ειναι καως..τελικα πηγαμε στο χωριο της..γυρισαμε πριν απο λιγο..[

παιδια της εδωσα σταφυλι...τιποτα δε σας λεω..τρελαθηκε..ως τωρα μονο καρπουζι πεπονι ετρωγε..

αλλα το σταφυλι..σουπερ..

ρε μαρκατ αν δε τα πεις να ξεσκασεις εσυ ποιος θα παραπονεθει;;εγω και η νανα;;

δε πειραζει ρε καλο μου..που θα παει..θα γινουν 18...

δλδ περπαταει ο μμεγαλος,ε;;μπραβο το καλο μου...

ακους ντομ...σηκωνεται μονος του..οχι 2-3 βηματα...χαχα.

παιδια η μαμα της φιλης μου ειπεο οτι τα παιδια που μπουσουλανε αργουν να περπατησουν σε σχεση με τα αλλα..

οποτε..εχουμε καιρο εμεις..χαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσοπουλα!

Χεχε!

Του πηρα στρατα.Της φισερ πραις.Αυτη με το πιανακι.

Καλα αντρικο μυαλο....Τη γυρισε αναποδα και επαιζε με τις ροδες... :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαα!

Εσας αμεσως στροφαρανε?Ή το δικο μου παει μεσω Λαμίας?χαχαχαχαχα!

Αχ το μυαλο του πατερα του πηρε!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΜΑΡΚΑΤ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΣΕΙΣ!

Καλα απο σενα περνουμε κουραγιο!Να το ξερεις Μανουλα!

Ο δικος μου σημερα σηκωθηκε 7 για γαλα.Ξανακοιμηθηκε και ξυπνησε 8.Ε απο κεινη την ωρα τωρα κοιμηθηκε.Το μεσημερι ειχαμε νταχτιρντι!Ολη την ωρα κλαμα....

Του εδωσα και γω ντεπον.Ηρεμησε αλλα υπνος που?Αμα τον δειτε πειτε μου....

Α ρε ντομ....ΠΟσα ξερεις εσυ....

Ο μπεμπηςμπουσουλαει σφαιρα.Μιλαμε οργωνει το σπιτι σε δευτερολεπτα.Στεκεται τωρα για λιγο αλλα πεφτει.Παντως αρνειτε να τον κανουμε στρατα στρατουλα οπως πριν μπουσοιυλησει.Λυγιζει γονατακια και θελει να ειναι κατω ολη την ωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια τα λες μαρακι...πολυ γελασα..αντρικο μυαλο λεει..αν ηταν αντρικο μυαλο θα το εκανε βιδες και θα το ξανα φτιαχνε...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Σωσω...βρε Σωσω,εαν πηγενα να εισαι συγουρη οτι θα το καταλαβαινατε ,θα το εγραφα με μεγαλα γραμματα ,αλλα δυστιχως :(

φαντασου για να θελω να παω τι ρουτινα τραβαω κ τι ταλαιπορια!!!

Γκρινια ,γκρινια ολη μερα ,τι μερα δλδ απο τις 4 το πρωι! εδωσα ντεπον μολις τωρα για να κανει ηρεμο υπνο το πουλακι μου!!!! ουτε η μακρινη βολτα με καροτσι δεν την εφτιαξε σημερα ξεποδαριαστικα κ κουφαθηκα απο το κλαμα κ την τσιριδα. Δοντια. μαλλον ..σαλια βλεπω κ το χερι στο στομα συνεχεια...

Τον Αλοννησιωτη τον εχουνε μεσα απο εχθες!Κριμα τους γονεις του λυπαμαι καλη οικογενεια αυτος ομως μαλακας.εχω μαλωσει στο παρελθον κ πολυ ασχημα μαζι του.Ας προσεχε ο μαγκας.

Α!κ ενα ανεκδοτο ηρθε παιδιατρος στο κεντρο υγειας... :)

αλλα εφυγε με αναρωτικη αδεια :laugh:

κ μαλλον δεν θα ξαναερθει.... :P ( απο Θεσ/νικη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κανεισ για το γιατρο;;;;ε ρε γλεντια...

τι ειχε το πουλακι μου και εφυγε;;ηλιαση;;

η ελκος απο τους πολλους καφεδεσ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηταν γυναικα ,ειχε δυο παιδακια ηταν να ερθει απο το χειμωνα κανονικα αλλα ηρθε εκανε διακοπες κ εφυγε ..δεν μπορει λεει να ερθει με τα παιδια της εδω ....... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα μη μου ζητας περιληψη..παω για νανι..

α ωστε δε μπορει,ε;;τι να πω..

ε ναι σου λεει..μετα τη θεσ νικη..τι να κλασει η αλονησος;;

τι να πεις ρε αλεκα 234..

λοιπον παιδακια ..σας καληνυχτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδια!!!

Αλέκα να χαίρεσαι τα κουκλάκια σου!!!

Ο Δημητράκης σου πάχυνε λίγο;

Έκανε μαγουλάκια!!!

Αλλά, είναι όλα τα λεφτά!!!

Μαγκάκι!!!

Να τον δω από Σεπτέμβρη που θα πάει σχολείο!!!

χαχαχα!!!

Η μικρή, έτοιμη σταρ!!!

Μαράκι, κι ο δικός μου σηκώνει τα ποδαράκια του όταν πάμε να τον περπατήσουμε.

Είναι αυτό που είπε η Σωσώ...

Αφού μπουσουλώντας πάει όπου θέλει, χαζός είναι να παιδεύεται;

χαχαχα!!!

Τελικά, αυτό που έχω εγώ δεν είναι στράτα ακριβώς...

Είναι 1 ξύλινο καροτσάκι... λλά είναι για 12 μηνών και πάνω...

Το είδα στον κατάλογο του early learning...

Ε δεν πάω να πάρω άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..πολυ ζεστη χθες..τελικα νΝΑ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕς..συνεχιζεις να την χρησιμοποιεις;;σε ρωταω γιατι εδωσες 1 καρο λεφτα ι αυτο...

αξιζε τελικα;;

οσο κοντευουμε 15 αυγουστο,θα λιγοστευουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παίδες!

Ναι λοιπόν χτες εξαφανίστηκα όπως πολύ σωστά υπέθεσε η φίλη Νανούκα διότι έφτιαχνα μπομπονιέρες.Πρέπει να έκανα γύρω στις 120, μου μένουν άλλες 60 γιατί θα κάνω 180 κομματια.Θα σας βάλω και φωτο όταν τις φτιάξω όλες, για να δείτε όλα τα χρώματα.

Σόφη αν και καθυστερημένα χρόνια πολλά και θα συμφωνήσω με Νανούκα,Καλούς Υπνους!!!

Αλεκάρα τι κορίτσαρος είναι αυτός!Τώρα είδα και τον παίδαρο σου!Εγώ ρε παιδιά δεν παρατήρησα μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους, μόνο στα χρώματα.

Ελένη...τι να πω ρε παιδί...τι είναι αυτό το πράμα με το στομαχάκι του!Κουράγιο!Υπάρχει περίπτωση να είναι το γάλα του που θέλει αλλαγή;

Βαγκ να χαίρεσαι κι εσύ την πεθερά σου!Πήρε κι ο δικός μου μια στράτα καρότσι παιχνίδι Γουίνι.Δε θυμάμαι ρε Βαγκ κι εσενα είναι με Γουινι και κατι μπαλακια που οταν τα ριχνεις στην τρυπα λεει μπραβο και τετοιες μαλακιες;Γιατι εμενα εχει δυο ροδες, οχι μπρος πισω που λες εσυ.Και αυτο φοβαμαι κι εγω, γιατι τον βλεπω και το παει γρηγορα και αν δεν ειμαι διπλα να το κραταω για να παει πιο αργα θα φαει χοντρα τα μουτρα του,οπότε ειναι μαλακια γιατι ξεμεσιάζομαι είτε έχω στρατα, ειτε οχι.

Εμενα δε το λεει η καρδια του ακομα απο μονος του να περπατησει,τον αφηνω εγω μήπως και ξεθαρρεψει και κανει μεχρι 6-7 βηματα, αλλα σκεφτομαι μηπως κανω μαλακια και πρεπει να αφησω το παιδι να μετρησει μονος του τις δυναμεις του και να φυγει.Νομιζα οτι του ελειπε αυτοπεποιθηση γιατι δυναμη εχει, αλλα μηπως δεν ειναι σωστο τελικα.Με το ένα χερι περπατα αριστα,ειναι δε λίγες φορές που το αφήνει μόνος του το χερι μου.

Τι να κανω ρε Μαρκάτ;Να περιμενω να το αφηνει εκεινος πάντα ή να τον ενθαρρυνω κι εγω;

Καλά ρε τσογλάνια,πάτε και διαβάζετε το άρθρο μου στους άντρες σας;;;;;;;

Ρεζίλι με κάνατε...ου να μου χαθείτε!

Λατρεία τι σταθμό ακούς στο γραφείο;Δε ντρεπεσαι ρε να ακους μουσική αντι να δουλευεις!Γιαυτο μετα βγαινει καταλληλοτερος πρωθυπουργος ο Γιωργακης...

Κοριτσια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σωσώ τωρα ειδα τα παπουτσια.Πολύ καλύτερα απο τα πρωτα δε λέω αλλά δεν ειπες ειναι ανετα;Οταν τα φορας συνεχεια,βάλε τη μικρη στον ωμο να περπατας και πες στο Λευτερη να σε τραβηξει λίγο με το βιντεο και στειλτο μου ρεεεεεε...πληηηηηζ...Ε ρε το νεξτ τοπ μοντελ 2 γεννιέται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια...εδωσα στο παιδι χαλασμενο πεπονι..τι λετε να παθει;;;αντε καμια διαρροια,ε;;

1 φετα μπαμπατσικη εδωσα...

ντομ που ειναι το προσκλητηριο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...