Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

Αντε Χαρά μου!Πλησιαζουνε οι μερες!ΝΑ κάτσεις σπιτακι!αφου μπορεις...μια χαρουλα θα σαι.Βαλε καμια φωτο το φορεμα!

Αχ Αλεκα απο τη κουραση μου ενω σκεφτομουνα Αλλονησο εγραψα Σκοπελο!

Λοιπον το θεμα που με καιει...

Ο μπεμπης ητανε πολυ σουπερ με τον υπνο λες και ειχε καταπιει ρολοι.

Τωρα γυρισε διακοπτη.Ξαφνικα.

Θελει να ειμαι κοντα του,να κοιμαται μαζι μας,να εχω το χερι μου πανω του για να κοιμηθει!Αν το παρω ξυπναει ουρλιάζοντας!Και ολα αυτα σε μια μερα......

Χθες τη νυχτα σκετομουνα πως ξεκινησε η φαση και εφαγα φλας!

Τη Παρασκευη το απογευμα ειχαμε βγει

.Στο γυρισμο ημασταν μονοι στο αυτοκινητο.Πειναγε ο κακομοιρης και νυσταζε τρελα.Λεω θα προλαβω!Και πεφτω σε μια κινηση παιδια στη παραλιακη και αργουμε!Να κλαιει με λυγμους!ΓΙΑ ωρα!Μονος του πισω στο αμαξι!Εγω να του μιλαω και να ουρλιαζει!Μποτιλιαρισμα της τρελης!Ειχε ερθει και καραβι!Αφηστε σας λεω δραμα!

Αφου φτανουμε κανω τη γνωστη διαδικασια σφαιρα.Μπανιο,γαλατακι και βουρ κρεββατακι!Μολις τον ακουμπησα στη κουνια σοου!

Και τρωω φλας και λεω..Βρε λες να τρομαξε η ψυχη μου τοσο πολυ που να νομιζε οτι τον αφησα?Κοριτσια κατι τετοιο πρεπει να παιζει!Θα τρελαθω!Τι εκανα στο παιδακι μου!Ειναι αγνωριστο!Δεν τρβαγα το κωλαμαξο στην ακρη να τον ταισω?Η ηλιθια!

Ειμαι πολυ στεναχωρεμενη! :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρακι καλημερα! Σε καταλαβαινω...μαλλον φοβηθικε η ψυχουλα μου ,σε ακουγε αλλα δεν σε εβλεπε...σου λεει τι γινετε μωρε που ειναι η μαμα? :dry::dry: λοιπον λιγες αγκαλιτσες κ θα το ξεχασει !γυρνα κ το καρεκλακι να σε βλεπει που οδηγας θα ξετρελαθει!για τον υπνο τωρα!προσοχει!!!!!!εγω ακομα κοιμαμαι με την Μαρια μου 4ετων!μολις κοιμηθει παω στο δικο μας ,ενα μαρτυριο ,βλεπω την μικρη μονη της κ λεω τι καλα!

φΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ,ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΕ ΝΙΩΘΕΙ!θα υποφερεις για αρχη αλλα θα καταλαβει οτι εισαι κντα του κ θα ηρεμισει.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και απο μας.

Ειμαι ενα ερειπιο...Μια φορα κοιμηθηκε σχετικα νωρις εχθες στις 10 και μου βγηκε ξινο.Ξυπνησε στις 3μιση και ξανακοιμηθηκε στις 6παρα.Πολυ ωραια!!!Συμφωνειτε?Δεν μπορω να ανοιξω τα ματια μου!!!!

Χαρα μου σε αποθυμησαμε πολυ!!!Αν αυτο ειναι το καλυτερο για σενα αυτο να κανεις κοριτσι μου!!και μην απολογεισαι το παν ειναι οτι θα εισαι κοντα στον μπεμπακο σου!!Αντε γιατι μας ελειψες!

Νανουκα που εισαι και δεν ειπες την πρωτη καλημερα????

Μαρακι 78 ευχομαι οτι και να'ναι να περασει γρηγορα...με πολλες αγκαλιτσες θα νιωσει παλι ασφαλεια ,μην του τις στερησεις :)

Παω να φτιαξω επειγοντως καφεεεεεεε

Επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μας!

αχ αυτά τα ξενύχτια..

προχθές εμεις δεν κοιμηθήκαμε καθόλου :(

απελπισία βρε κορίτσια

αφού χθες βράδυ κατα 10μισή ημουν τόσο χάλια, που ο άντρας μου μ' έστειλε να κοιμηθώ και κοίμησε αυτός 4 παιδιά

κορίτσια πραγματικά δεν την πάλευα, καθόμουν στον καναπέ και κλείνονταν τα μάτια μου, τόση κούραση

ευτυχώς χθες βράδυ ξύπνησαν απο 1 φορά μόνο

τώρα κοιμούνται

Αλέκα1 και η δικιά μου η Μαρία είχε συνηθίσει να κοιμάται στο κρεβάτι μας ωσπου ένα βράδυ μας κατούρησε :S

ε αυτό ηταν τέλος

ντράπηκε πάρα πολύ

οταν φοβάται πάω εγώ στο κρεβάτι της, αλλά σπάνια..

βρε κορίτσια μαύρισε η ψυχή μου πρωί πρωί

πήρα την κουμπάρα μου τηλ, αυτή που θα μας βαπτίσει τον μεγάλο, για να βγούμε σήμερα για ενα κρασάκι

εχει 2 παιδάκια συνομίληκα με τις κόρες μου

δεν αντέχει καθόλου, τα' χει παίξει τελείως

τα παιδιά της είναι πολύ ζωηρά και τσακώνονται συνέχεια

δε σταμάταγε να κλαίει, δεν ξέρει τι να κάνει..

είναι και λίγο ευαίσθητη, είχε αντιμετωπίσει και κάποια προβλήματα υγείας στο παρελθόν με την κόρη της, αφήστε..

της έδινα κουράγιο, της έλεγα τη δική μου κατάσταση με 4 και πολλές φορές μόνη μπας νιώσει λίγο καλύτερα που υπάρχουν και χειρότερα και τπτ

πολύ στενοχωρέθηκα :(

πρέπει να' μαστε δυνατές βρε κορίτσια και να έχουμε πίστη..

και μένα οι δικές μου τσακώνονται όλη μέρα και η μικρή συνέχεια χτυπάει τα μωρά

τι να κάνω βρε κορίτσια, όλη την ώρα επιβάλλω την τάξη δε γίνεται διαφορετικά..

πραγματικά τη σκέφτομαι συνέχεια τώρα, να μπορούσα να τη βοηθήσω..

τεσπα

Να καλωσορίσω τη Φρόσω και τη Χρυσούλα, καλό χειμώνα να έχουμε κορίτσια!

πάω να κάνω λαζάνια με κιμά

σας φιλώ κοριτσάκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κάνω Σόφη μου... τώρα έκατσα... κι έχω και τη Σωσώ να λέει οτι δε δουλεύω!!!

Χρυσουλίτσα!!!

Καλή αρχή!!!

Σωσώ, πραγματικά θέλω μετάφραση... είμαι πολύ περίεργη να δω τι εννοούσες... χαχαχα!!!

Μαράκι μου, χωράει ακόμη σε κείνο το καθισματάκι ο μπεμπούας;

Σήμερα κι όλας να πας να του αγοράσεις καινούριο!!!

Θα ενθουσιαστεί πολύ που θα κάθεται και θα κοιτάει μπροστά!!!

Να μη νιώθεις τύψεις!!!

Είσαι πολύ γλυκιά μανούλα...

Μπορεί να του δημιουργήθηκε ανασφάλεια και να θέλει το χρόνο του για να νιώσει τη σιγουριά του...

Χαρά μου, γιατί μου ζητάς συγνώμη;;;

Δε δείχνει δυναμικότητα το αν θα δουλέψεις ή όχι...

Κι εγώ μπορεί να έκανα αυτό που κάνεις κι εσύ...

Αν σου τύχαινε κι εσένα μια δουλειά δημοσίου, ούτε εσύ θα την άφηνες...

Είναι διαφορετικά τα πράγματα με τον ιδιωτικό τομέα... ωράριο, κούραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι Markat μου..πρεπει να εχουμε πιστη και υπομονη...Τι να πεις και 'συ με 4!Μπραβο στον αντρουλη σου που σε βοηθαει.Και 'μενα κανει οτι μπορει δεν εχω παραπονο κανενα,μονο βυζι δεν εχει να την ταισει.

Τι να πω για την κουμπαρα σου...καμια φορα ειναι αυτο ,οτι φτανουμε στα ορια μας και ξεσπαμε και ολα μας φαινονται βουνο.Κουραγιο.

Θα'ρθουν καλυτερες μερες για ολες!

Σημερα μαγειρευω μπιφτεκια με πιλαφακι.

Που ειστε καλε ολες σημερα?

Και θα το ξαναπω...Νανααααα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμα γελάω!

Νανούκα για μετάφραση:

Λογικά βυζιά ήθελε να γράψει μιας και το χ είναι δίπλα στο ζ στο πληκτρολόγιο, αλλά λίγο δυσνόητο.Μάλλον εννοεί ότι ο Ανθιμος μια θέλει να θηλάσει μια όχι, αλλά όπως το έγραψε είναι σαν να λεγε, ένα βυζί θέλεις ένα δε θέλεις.Γεια σου Νανούκα αμαζόνα!

Σουζανίτα συγχαρητήρια για την περίληψη!Καλύτερη από της Σωσώς.Να μάθεις μωρή να με κοροϊδεύεις.Και τις μπομπονιέρες στο Κάνε Μια Ευχή τις έκανα, όχι στο χαμόγελο του παιδιού!Πόσες φορές θα στο πω;;;Εκεί εσύ...για να με λές πάλι κότσο!

Φρόσω,Χρυσούλα,Ελένη καλωσήρθατε!

Φρόσω ο Δον είναι για να γράψεις παιδικό βιβλίο!

ΚΟροϊδεύατε για σαρβαιβορ, και το ζησε στην πραγματικότητα η γυναίκα.

Εγώ απορώ πώς δεν είδαν το Δον οι αρκούδες να τρέξουν να σωθούν...

Μαράκι ακόμα πίσω κοιτά το κάθισμα;;;;; :blink:

Γύρισε το μπροστά καλέ!!!Εμείς έχουμε πολλούς μήνες που το έχουμε γυρίσει.Με τις ευλογίες της παιδιάτρου βεβαίως.

Να μη νιώθει μοναξιά και να χαζεύει κι έξω.

Αλέκα1 μπορεί να είσαι Αλόνησο αλλά αληθεύει ότι στη Σκόπελο έχει πολύ σφίγγα;Ξέρεις;Πάντα ήθελα να πάω κι αυτό με απέτρεπε.Λένε έχει χρονιά παρά χρονιά.

Σοφη,Μαρκατ,Βαγκ,Χαρά,Ισμήνη,ποια ξέχασα;,φιλιάααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσένα ποιος θα σε βοηθήσει Μαρκάτ μου... που 4 τα έχεις ζωή να ’χουνε...

Ναι ρε Φρόσω... δε σχολίασα τον δον Ντένη!!!

χαχαχα!!!

Φοβερός και τρομερός.

Κι ο Φίλιππος ακολουθεί!!!

Έχεις ελπίδες από τον Χριστοφοράκο!!!

Δε σας είπα...

Χθες ανακάλυψε ποντίκι μέσα στην κουζίνα ο Πετρής μου...

Ευτυχώς βγήκε έξω...

Σήμερα απολύμανση!!!

Υπάρχει περίπτωση να μπήκε στα ντουλάπια ενώ είναι κλειστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πισογυρισματα...!!!

ας μας πει καλυτερα ποια ΔΕΝ ειχε!

για μας απλα λεω, ηταν στραβο το κλημα, το εφαγε και ογάιδαρος!

Ο Σπυρος εχει μερικες μερες σταματησε τα πολλα ξυπνηματα, αλλα το να τρωει καπου απο 4:30-6:30 το εκανε 4 μηνων! και η μικρη αποψε 2 φορες μασ σηκωσε, που κοιμοταν καλυτρερα. αφηστε που εχει κανενα 10ημερο που το πρωι (κυριως) ο Σπυρος αν δε με βλεπει και δεν πηγαινω συνεχεια να μ' ακουμπαει, κορομηλο το δακρυ! και κλαμαααα...

αυριο θα παμε παιδιατρο.

καλε γυρισατε τα καθησματακια στη φορα του αυτοκινητου;;;; :huh: εγω ξερω οτι μετα απο 18μηνων πρεπει να γυρνανε. και διαβασα μια ερευνα στο vita νομιζω, οτι κανανε ερευνα σε ολη την Ευρωπη για τα ατυχηματα με τραυματισμους παιδιων και το μικροτερο ποσοστο το ειχε η Σουηδια που τα εχουν αναποδα ως 3χρονων! γιατι την αποτομη επιβραδυνση την μοιραζεται ολος ο κορμος και δεν επιρεαζεται η σπονδυλικη στηλη.

εγω μαγειρευω κοκκινιστο και θα βρασω και basmati που θα τους βαλω και στο φαϊ τους. ταϊλανδεζικο θα φανε σημερα! :laugh:

Φροσω σιγουρα επαθες πλακα με οσα περασες στο χωριο! νομιζω οτι δεν ξερεις απο που θα σου'ρθει με τον ΔΟν! αλλα οταν μεγαλωσουν τα αντρακια σου... θα σ'εχουν στα οπα οπα!

Σωσω το δαχτυλο παει καλυτερα. αν βρω χρονο θα τα βαψω τα 9 να σουρθω επισημα! :laugh: οσο για την Τεταρτη, εγω δεν εχω παει σε αλλες μεγαλες συναντησεις. δε με πειραζει ομως ποσες θα ειμαστε. οτι αποφασισετε ακολουθω. no problem ;)

Χαρα να σου πανε ολα οπως τα υπολογιζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πισογυρισματα...!!!

ας μας πει καλυτερα ποια ΔΕΝ ειχε!

για μας απλα λεω, ηταν στραβο το κλημα, το εφαγε και ογάιδαρος!

Ο Σπυρος εχει μερικες μερες σταματησε τα πολλα ξυπνηματα, αλλα το να τρωει καπου απο 4:30-6:30 το εκανε 4 μηνων! και η μικρη αποψε 2 φορες μασ σηκωσε, που κοιμοταν καλυτρερα. αφηστε που εχει κανενα 10ημερο που το πρωι (κυριως) ο Σπυρος αν δε με βλεπει και δεν πηγαινω συνεχεια να μ' ακουμπαει, κορομηλο το δακρυ! και κλαμαααα...

αυριο θα παμε παιδιατρο.

καλε γυρισατε τα καθησματακια στη φορα του αυτοκινητου;;;; :huh: εγω ξερω οτι μετα απο 18μηνων πρεπει να γυρνανε. και διαβασα μια ερευνα στο vita νομιζω, οτι κανανε ερευνα σε ολη την Ευρωπη για τα ατυχηματα με τραυματισμους παιδιων και το μικροτερο ποσοστο το ειχε η Σουηδια που τα εχουν αναποδα ως 3χρονων! γιατι την αποτομη επιβραδυνση την μοιραζεται ολος ο κορμος και δεν επιρεαζεται η σπονδυλικη στηλη.

εγω μαγειρευω κοκκινιστο και θα βρασω και basmati που θα τους βαλω και στο φαϊ τους. ταϊλανδεζικο θα φανε σημερα! :laugh:

Φροσω σιγουρα επαθες πλακα με οσα περασες στο χωριο! νομιζω οτι δεν ξερεις απο που θα σου'ρθει με τον ΔΟν! αλλα οταν μεγαλωσουν τα αντρακια σου... θα σ'εχουν στα οπα οπα!

Σωσω το δαχτυλο παει καλυτερα. αν βρω χρονο θα τα βαψω τα 9 να σουρθω επισημα! :laugh: οσο για την Τεταρτη, εγω δεν εχω παει σε αλλες μεγαλες συναντησεις. δε με πειραζει ομως ποσες θα ειμαστε. οτι αποφασισετε ακολουθω. no problem ;)

Χαρα να σου πανε ολα οπως τα υπολογιζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πισογυρισματα...!!!

ας μας πει καλυτερα ποια ΔΕΝ ειχε!

για μας απλα λεω, ηταν στραβο το κλημα, το εφαγε και ογάιδαρος!

Ο Σπυρος εχει μερικες μερες σταματησε τα πολλα ξυπνηματα, αλλα το να τρωει καπου απο 4:30-6:30 το εκανε 4 μηνων! και η μικρη αποψε 2 φορες μασ σηκωσε, που κοιμοταν καλυτρερα. αφηστε που εχει κανενα 10ημερο που το πρωι (κυριως) ο Σπυρος αν δε με βλεπει και δεν πηγαινω συνεχεια να μ' ακουμπαει, κορομηλο το δακρυ! και κλαμαααα...

αυριο θα παμε παιδιατρο.

καλε γυρισατε τα καθησματακια στη φορα του αυτοκινητου;;;; :huh: εγω ξερω οτι μετα απο 18μηνων πρεπει να γυρνανε. και διαβασα μια ερευνα στο vita νομιζω, οτι κανανε ερευνα σε ολη την Ευρωπη για τα ατυχηματα με τραυματισμους παιδιων και το μικροτερο ποσοστο το ειχε η Σουηδια που τα εχουν αναποδα ως 3χρονων! γιατι την αποτομη επιβραδυνση την μοιραζεται ολος ο κορμος και δεν επιρεαζεται η σπονδυλικη στηλη.

εγω μαγειρευω κοκκινιστο και θα βρασω και basmati που θα τους βαλω και στο φαϊ τους. ταϊλανδεζικο θα φανε σημερα! :laugh:

Φροσω σιγουρα επαθες πλακα με οσα περασες στο χωριο! νομιζω οτι δεν ξερεις απο που θα σου'ρθει με τον ΔΟν! αλλα οταν μεγαλωσουν τα αντρακια σου... θα σ'εχουν στα οπα οπα!

Σωσω το δαχτυλο παει καλυτερα. αν βρω χρονο θα τα βαψω τα 9 να σουρθω επισημα! :laugh: οσο για την Τεταρτη, εγω δεν εχω παει σε αλλες μεγαλες συναντησεις. δε με πειραζει ομως ποσες θα ειμαστε. οτι αποφασισετε ακολουθω. no problem ;)

Χαρα να σου πανε ολα οπως τα υπολογιζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω βρε κοριτσια!Μου φτιαχνετε τη διαθεση...

ΝΑνουκα εχουμε παραγγειλει το καρεκλακι το Maxi cosi tobi απλα ειναι κλειστες οι εταιρειες.Το περιμενουμε στις 30 του μηνα.

το αλλο ειναι μεγαλο χωραει μια χαρα αλλα κοιταει πισω.Δεν ειχα θεμα ποτε αλλα τωρα....εγινε αυτο.Τωρα καθεται μια χαρα βεβαια αλλα παντα με παρεουλα μεχρι να ερθει το αλλο.Ή να ειναι ταισμενος.

Μαρκατ εχει συμπαρασταση η κοπελα?Μηπως τα περναει ολα μονη?Ειναι και τι αντοχες εχει ο κεθενας....Ελπιζω να τα δει πιο ροδινα συντομα τα πραγματα.Ειναι κριμα να χανει τα ωραιοτερα χρονια με τα παιδακια της ετσι.....

Και συ εισαι πραγματικα πολυ δυνατη..Ολες οι μανουλες που εχετε πολλα παιδακια ειστε!Μπραβο και παλι μπραβο!Το χω ξαναπει πολλες φορες ειστε παραδειγμα για μας!

Σημερα δε θα μαγειρεψω.Ειμαι ολη μερα με μπεμπουα και παιζουμε.Εχω κανει τα καθημερινα,δικο του φαγακι εχω. Οποτε δε θα κανω κατι.

ΚΟριτσια πραγματικα ειστε φοβερη παρεουλα!

Πηρα τη κουμπαρα μου (αυτη που εχω παντρεψει,που σας ελεγα?)και μου την ειπε σχεδον οταν της ειπα το σκηνικο...Τι να πω?

Χρονια πολλα κιολας σε ολες σας!Σημερα ειναι παραμονη Αγιου Διονυσιου του πολιουχου μας και γινεται χαμος εδω!Σας ευχομαι παντα ευτυχια και χαρα! :P:P:P:P:P:P:P:P

Αυριο αργια για εμας!Μπαμπακας σπιτι δηλαδη!χεχεχεχεχεχεχχεχεχεχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα και γω νγωριζω μετα τους 9 μηνες το νωριτερο το γυρνανε ή στους 12 μηνες.Εμας αυτο ειναι μονο για να κοιταει πισω.Οποτε...και μεσα στις οδηγιες λεει μετα τους 12.

Αλλα εδω οι αποστασεις ειναι μικρες.5 λεπτα κανουμε.Απλα επεσα σε κινηση προχθες,μποτιλιαρισμα τρελο λογω ημερων...Τα 5 λεπτα γινανε 30! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ΜΑρακι χαλαρωσε! τι φταις εσυ;;; ασε την "κουμπαρα" να κουρευεται!

γιατι εγω λιγες φορες τα εχω πισω και κλαινε;;; ειναι πως θα τους ερθει! απλα αποφευγουμε οταν σκοτηνιασει να ειναι μονα πισω στο αμαξι. ειδικα ο ΣΠυρος ειναι πολυ χεστης! οταν οδηγαει ο αντρας μου και καθομαι πισω μερικες φορες που ειναι νυχτα μου κραταει το χερι συνεχεια! αλλες φορες για να ηρεμουνε αρχιζω το τραγουδι! ολο το ρεπερτοριο! τις προαλλες γυρνουσαμε απο πρακτικερ και τραγουδουσα, η μικρη κοιμηθηκε, ο Σπυρος χαλαρωσε απλα, και ο αντρας μου αντι να οδηγαει γρηγγορα να φτασουμε, απο την πολλη χαλαρωση και αυτος πηγαινε με 80! οταν φτασαμε ειπε πως κοντεψε να κοιμηθει και αυτος απο το τραγουδι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το έχω ακούσει με το καθισματάκι για μέχρι το χρόνο...

Δε μου απαντήσατε, τα ποντικάκια μπαίνουν μέσα σε κλειστά ντουλάπια;

Του χρόνου θα γιορτάζετε κι εσείς Μαράκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο Βαγκ!Απλα ξερεις παιρνεις ενα τηλ για να χαλαρωσεις να τα πεις καπου και στη λενε και απο πανω....

ΝΑνουκα η ονομαστικη γιορτη τους ειναι 17 Δεκεμβρη!Οποτε εχουμε τη γιορτουλα μας τον Δεκεμβρη που μας ερχεται!χεχεχχεχε!

Παλι τωρα τα ιδια με τον υπνο!Με πολλα χαδακια κοιμηθηκε η ψυχη μου.Τον βαζω στη κουνιτσα και τον χαιδευω!Και ρε κοριτσια τι κανει!Οταν σταματαω εγω εχει κλειστα τα ματακια του και συνεχιζει να χαιδευεται μονος!Ααχαχαχχααχαχχα!Εχει πολυ πλακα! :silly: :silly:

ΚΑνει με το χερακι στη κοιλιτσα του στο αλλο χερακι χαιδευει τα αυτακια του!Πολυ χαδιαρης! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!

πριν λιγο ηρθα ... τωρα που σας τα ειπα νιωθω πιο καλα, ντομ το να με λες λατρεια το κοψαμε; εεεεεεεε;

το φορεμα θα το βαλω το βραδυ να το δειτε.

σημερα νιωθω πολυ κουραση μου ηρθε και περιοδος κομματια,

παω να φτιαξω μπριζολες γιατι σε λιγο ο αντρας μου θα φαει εμενα απο την πεινα του, χιχιχιχιχι

χρυσουλα ελενη καλο χειμωνα.

πιστευω να τα καταφερω να μπω μετα.

φιλακια φιλεναδιτσες μου.

μου λειψατε παρα παρα πολυ.

συμπεθερααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκατ..στο κρεβατι της θελει να με εχει ,σε εμας δεν θελει..με κραταει κ απο το λεμο μην με χασει ,σαν αρκουδος :laugh: ,ελπιζω τωρα που θα παει προνηπιο κ θα ξυπναει πρωι κ θα κουραζετε(λεω εγω τωρα...)να αρχιζουμε την διαδικασια του υπνου μονη της σιγα ,σιγα!

Ντομ ,εγω λεω να ερθεις εδω ,ειναι πιο ωραια!!!! :kiss:

Α! ακομα εδω ...εχει πολυ θαλασσα ,ακομα κ καλοκαιριατικα οταν εγω θελω να φυγω εχει καιρο ,τυχαιο ?δεν νομιζω!αυριο τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...χθες περασαμε πολυ ωραια στον γαμο...το μωρο μου ηταν πολυ ησυχο..με το που φτασαμε στο κεντρο..εφαγε και κοιμηθηκε....δεν ξυπνησε οση φασαρια και να γινοταν μεχρι και πειροτεχνηματα που ακουστηκαν δεν ξυπνησε καθολου...φυγαμε κατα της δυο....και ο μπεμπουλης μου πινει με καλαμακι εδω και κανα μηνα...πινει απο μπιμπερο μονος του απο εφταμιση μηνων...επισης τωρα τελευταια εχει αρχισει και σηκωνεται και πιανεται απο το κρεβατακι του....τον ξανακουρεψα χθες πριν παμε στο γαμο γιατι τα μαλλια του παλι ειχαν μακρυνει..σας εχω πει οτι το παιδι μου ειναι ντραμερ ναι λοιπον ειναι εχει ενα τυμπανακι και το χτυπα συνεχεια...εντωμεταξυ κατι εχει με τις πιπιλες τις πεταει συνεχεια ειδικα στο αμαξι πεταει σχεδον παντα τις πιπιλες...μπορει να εχει 1002 πραγματ6α γυρω του αλλα μονο αυτες πεταει...Μαρακι μην αγχωνεσαι δεν θα ειναι τιποτα....Σωσω μιλουσα ακαταπαυστα εεεε????συγνωμη βρε δεν το εκανα επιτηδες...frosobal αρκουδες?????εγω θα ειχα χεστει απο τον φοβο μου και θα ετρεχα με το μωρο αγκαλια να φυγω.... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..και γω θα κρατησω το καλεκλακι ετσι...οσο με παρει...μεχρι να δυσανασχετει..

το απογ θα βγουμε με μαυλαντ..απο το τρενακι τα κοριτσια..εχω μεσον τη θουλη..

το βραδυ θελω να μπεκροπιω αλλα δε μπορει ως τωρα κανενας..

αν δε βγω θα τα πουμε το βραδυ.αλλιως αυριο με το καλο..

το πρωι περιμενω τη βακγ με 2 παιδια και 9 δαχτυλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα την εκανα τη βλακεια μου...

απο το κλαμα και τη γκρινια του Σπυρου μολις ειδε οτι αρχισα να ετοιμαζω το φαγητο τους ξεχασα στο αλεσμα να βαλω λαδι και λεμονι και τα προσθεσα η χαζη στο πιατο και απλα τα ανακατεψα. αποτελεσμα;;; η Μαριαννα με το ζορι να φαει μισο, αναγουλιαζε μαλλον απο το λαδι, και ο Σπυρος 2/3.

ειπα και εγω, μια και δε φαγανε καλα να δοκιμασω 1η φορα να τους δωσω να μασουλισουν μονοι τους... εκοψα αγγουρακι και ντοματα και τους εβαλα σε πιατακι μπροστα τους...

η Μαριαννα αρχισε δειλα δειλα και εγλυφε και μασουλουσε και λιγο αγγουρακι.

ο Σπυρος ηθελε ολα με τη μια να τα βαλει στο στομα του!!! ο ταμαχκιάρης! με το ζορι του τα εβγαζα απο το στομα να μην πνιγει!

τα φορμακια, τα καθησματακια και το πατωμα, να μη σας πω πως εγιναν!!!

ηρθε και ο αντρας μου εκεινη την ωρα και επαθε σοκ!!!

:woohoo:

και τα δικα σας ετσι κανουν οταν τους δινετε να φανε μονα τους;;

γιατι απογοητευτηκα... αν ειναι να γινεται χαμος... ας το καθηστερησουμε ακομη λιγο... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις το απογευμα περιμενουμε τη νουνα του Σπυρου με την κορη της. ο νονος της Μαριαννας εχει υπηρεσια :( .

Σωσω πως να ερθω αυριο αφου δε με απαντας στο τσατ να μου πεις τη διευθυνση;;; :angry:

τα 9 νυχια μου και τα δυο παιδια μου ανυπομονουν να πατησουν στο σπιτι που ανδρωθηκες! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε Βαγκ... έτσι κάνουν...

το αγγουράκι και γενικά ό,τι τους δίνεις, μην το κόβεις μικρά κομματάκια...

Να προτιμάς τα μεγάλα (δε θέλω χαζά...) για να μη χωράνε μέσα στο στόμα ολόκληρα...

Ρε Χαρά... ας μη μαγαίρευες... δε νομίζω να τον χάλαγε τον Πετράκο σου αν έτρωγε εσένα τελικά... χαχαχα!!!

Κορίτσια, δε μου απαντήσατε για το ποντικάκι!!!

Από την ώρα που ήερθα σπίτι καθαρίζω με ντετόλ...

Μου' ρχεται να τα πετάξω όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...