Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

paidiaκαλημερα...ειμαι με 4 ωρες υπνο...δε ξερω αν θα τα καταφερω..κουτουλαω..καλως ηρθες δροσω..γεια σου ερλενη..βγηκαμε και περασαμε καλα..ηπια 1 λιτρο μπυρα και 7-8 σφηνακια και τραγουδουσα...

ευχαριστω για τα ενημερωτικα..ολα αυτα μπορω να τα βρω χωρια,ε;;

και να ρωτησω..ψωνισε καμια μον σουν απο εξωτερικο;;;κατι θυμαμαι αλλα ...δε ξερω!!

παιδια ξεκιναω περιληωη αλλα δε ξερω τι θα καταφγερω..χεστηκε η μικρη..επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενη.ξερναει το παιδι της..πηγε γαστρεντερο και ειπε γαστριτιδα..ξεκινησαν θεραπεια για 2 μηνες..η μικρη κατα καιρους ξερναει..μαλλον θα τους το κοψει.κανει μαζι μου μπανια..περναμε καλα..

πηγε κανενα 4ερο διακοπες ..

σοφη..ειχε τον αδερφο της στη κω..περασαν τελεια..στεναχ που εφυγαν..

η βαηγια συνεχιζει τα μεταμεσονυκτια..

σουζαν.ειχαμε 1 θεμα με τη περιοδο της..ηρθε τελικα..

βαφεται ξεβαφεται..συναντηθ ηρακλειο..μιλαει ακαταπαυστα..χαχαχα..1 χαρα ολα..

βαγκ..δεν της ειχε ερθει περιοδος..εκανα 2-3 τεστ..ο αντρας της επαθε επιληψια στη σκεψη του ενδεχομενου παιδιου..εκλεισε ραντεβου με γυναικ..ολα καλα..χειμαρρος ο λογος της..

η ντομ κανει τις μπομπο στο χαμογελο του παιδιου..και την πιασαν κωτσο γιατι οι εθιελοντες ειναι διακοπες και τα κανει μονη της..εκλεισε φορεμα ραμενο σδτα μετρα της..με 600..

400 την πηραν για βαψιμο νυφης.

καλα ειναι..ο μικρος εκανε τα πρωτα του βηματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μας.

Κοιμηθηκαμε 2 παρα εχθες πλεον εχω βαραθει να το λεω και θα με εχετε βαρεθει και'σεις.Ξυπνησαμε 11.

Τι θα κανω με αυτο το παιδι?αααχχχχ!!!

Φροσακι και Χρυσουλακι καλως ηρθατε και καλο χειμωνα!Πω πω Χρυσουλα αυριο δουλεια ε?Και αυστηρη διαιτα?Σουπερ συνδιασμος!!!

Εχθες το απογευμα ελιωσα στο σιδερο 3 ωρες!!!!ελεος!!!

Σημερα το προγραμμα εχει θαλασσα επιτελους ,νομιζω πως δεν φυσαει.Ελπιζω να μην παμε εκει και μας παρει ο αερας.

Φροσακι περιμενουμε τα κατορθωματα του δον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τις ξενιτεμενες!!!

πως πηγε η επιβιωση Φροσω;;; περιμενουμε ολες τα καλοκαιρινα κατορθωματα του Δον!!! ελπιζω να κρατησες σημειωσεις!!! :laugh:

Σωσω εμεις μαρτυρικα δεν πηραμε. και δε μας ειπε κανεις τιποτα. μεσα απο τα ρουχα φορεσαν μονο τα λαδοεσωρουχα. οχι και αλλα απο πανω. 2α κανονικα εσωρουχα και μπιτζαμακια μας πηραν οι νονοι για ντο ξελαδωμα.

καλα το τι επαθα χθες κοριτσια!!! σαν το Μαρακι την πατησα!!!

πηγαμε στη Μηχανιωνα. η εκκλησια εκει της Παναγιας, γιορταζει στα 9μερα της. χθες ηταν προπαραμονη. ειχε κοσμο, αλλα οχι οπως θα γινεται σημερα. περιμεναμε ΜΟΝΟ 20΄ για να προσκηνισουμε την εικονα. με το που κατεναινουμε τις σκαλες, με ειχε πριξει ο αντρας μου να δωσω τον Σπυρο που τον ειχα αγκαλια στη μαμα μου για να ξεκουραστω, γιατι ηδη ενοχλουσε η κοιλια που επιτελους ηρθε η περιοδος. αλλα σιγα μην τον εδινα στη μαμα μου στα σκαλοπατια να σαβουρντιχτουνε πουθενα.

μου το ειπε 3-4φορες και με τσατησε! και ηθελε να παμε να περπατησουμε και στο πανυγυρι! ο πανυγυρτζης! δωσε του πανυγυρια και μαγαζια να χαζευεικαι αστον εκει! εγω τα βαριεμαι φοβερα! και με τα μωρα αγκαλια! πηγα λοιπον να βγαλω το κιν απο την τσαντα να δω τι ωρα ειναι, γιατι ηδη ειχε σκοτεινιασει... παω να κατεβω το πεζοδρομιο... παταω με το παντοφλακι πανω στις σχαρες της αποχετευσης... γλυστραω...μπαινει παντοφλα και δαχτυλα αναμεσα στα σιδερα... απεγκλοβιζω το ποδι για να μην πεσω με το Σπυρο αγκαλια, το απντοφλακι μενει ορθιο στα σιδερα και εμενα γδαρθηκε το μεγαλο δαχτυλο και εσπασε το 1/3 του νυχιου και ξεκολισε σχεδον ολο το κομενο απο το δαχτυλο!!! λιγο στην ακρη κραταει!!! μπλιαξ!

εκεινη την ωρα δεν πολυπονεσε. και αρχισαμε το περπατημα στο πανυγυρι... :angry:

εγω τα νευρα μου, κροσια...

τελικα μπηκαμε στο αμαξι να φυγουμε στις 9! με την κινηση που ειχε καναμε να φτασουμε σπιτι 50΄ ! η Μαριαννα να μη σταματαει το κλαμα... το Σπυρος να εχει τρελα νευρα, να φωναζει και να προσπαθει να γυρισει μπρουμιτα στο καθησματακι του! επιδη σχεδον το καταφερε και σε λιγο θα πνιγοταν απο τους ιμαντες, τον κρατουσα στα χερια! ακομα κατι που ελεγα οτι δε θα το κανω ποτε! :blush:

χαμος!!! και εχω και μαρτυρα τη Σωσω που πηρε εκεινη την ωρα τηλ! :P

το βραδυ πονουσα πολυ και πηρα λοναριντ.

Μαρακι το εχω με γαζα και βαζω μπεταντιν και μια αντιβιωτικη κρεμα. να κανω κατι αλλο;;; ποτε θα περασει;;; :(

η αδερφη μου εμενα και τη Μαριαννα μας βρηκε πολυ ματιασμενες... που να τους βγει το ματι! και ηθελα σημερα να τα βαψω φουξ τα νυχακια μου... @#$%^@#$%^

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλα καλα..περπατησε και ο δικος της..κατα καιρουες θελει να παει δουλεια..περασαν καλα ιταλια..

καλα ειναι ο μικερος..θεριευει..

νανα..με τα βυχια τηε θεμα..1 θελει 1 δεε θελει..

δοντια μηδεν..

περιμενει πως και πως νσα παει διακοπες πανω..

λεει οτι δουλευει..χαχα..

μαΡΚΕΡΜμπαινει κατα καιρους..καλα ειναι λεει..καλυτερα τα πραγματα..

χαρα..καλα και αυτη..πηρε καποιες αποφασεις θα σας τα πει η ιδια..

ετοιμαζει για βαφτιση...

αλεκα..πηγαινοερχεται χαλκιδικη..δε πολυμπαινει..η μικρη καλα περα απο πολυ βηχα που ειχε..

ισμηνη πεθανε η πεθερα..και δεν ειναι στα καλυτερα της..απολυθηκε και ο αντρας τηςς απο δουλεια..τα παιδια οτο ιδιο ομορφα..τελος δικοπες γι αυτους..φτανει λεει..

αλεκα 234 καλα και αυτη..

νιου μαμα ..παλιο μελος,τωρα ενεργο.μενουν καβαλα..απο θεσ νικη..καλα ειναι..τρωει και πετρε ο μικρος της..

καλυψω..μαθαινει καινουργιες στασεις..ετοιμαζεται για διακοπες..η μικρη εχει 6 δοντια και ετοιμαζει αλλα 3..

δουλεια εχει πεσει στο τουριστικο..

καλα ειναι γενικα..δε πολυμπαινει..μη νομιζεις..

μαρακι 78,ενημερωνεται απο την καλυψω για ολες τις σδοκιμασνμενες στασεςι..καλα ο μικερος.ειχε ατυχημα που επεσε απο υτο καρεκλακι αλλα οκ..

ειχαμε 1 θεμα με τιςε φιατροφικες συνηθειςεσ των μωρων..

δεν ειχε πολυ αιμα..ξενερωτα πραγματα...

μαρκατ εχει 4 και τρεχει αλλα μπαινει και μας ενημερωνρει..απιστευτη ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ξεχασα...

ποια ειναι τα ζυμαρικα πεπονια;;; :huh:

και σουσαμακι οταν λετε δεν ενοειτε το κανονικο σουσαμι;;; παλι ζυμαρικο ειναι;;; :blink:

πρωτη φορα τα ακουω... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γράφω στα κλεφτά αλλά θα επανέλθω.

Ο δον στο χωριό ξεσάλωσε πραγματικά. Τί ακρίδες, τι σαύρες, τι σκαθάρια μέχρι και βάτραχο έπιασε. Πραγματική αηδία.

Δεν μαζευόταν. Στα παιδάκια αρχηγός. Τα ξέβγαλε τα καημένα. Οι γονείς από πίσω. :blush:

Τελικά την έκανε την μακακία του. Έπαιρνε το λάστιχο, που του έδειξε η γιαγιά να σημειώσω πώς δουλεύει, ρίχνει νερό στη γιαγιά γλυστράει και σπάει το πόδι της σε 2 σημεία.

Κι από κει που θα ξεκουραζόμουνα βρίσκομαι με ένα δον, 2 μωρά και μια ανάπηρη, να μαγειρεύω 3 φαγητά την ημέρα και όλες τις δουλειές. Ψόφισα κορίτσια αφήστε τα. Εγκλωβίστηκα και στο χωριό αφού δεν μπορούσα να φύγω.

Και η ατραξιόν....

Φόβηζα το δον ότι όταν φώναζε την νύχτα θα ερχόταν η αρκούδα, επειδή ξυπνούσε τα μωρά. Δεν έλεγα να κερδίσω το λόττο;

Ήρθαν 2 αρκούδες ακριβώς έξω από το κτήμα μας και έτρωγαν τα αχλάδια μας. Και έμειναν εκεί :blink: .

Κάθε βράδυ γρίλιζαν και ήταν πολύ τρομακτικός ο ήχος.

Ότι κι αν κάναμε ξαφνικά τις ακούγαμε και...χεζόμ.... πάνω μας. Δεν μας άφησαν λίγο να χαλαρώσουμε. Κάποια μέρα μάλλον έφυγαν.

Και εννοείται πώς τα σκυλιά έκαναν σαν τρελά.

Από τα μωρά ο Φίλιππος περπάτησε και ο Χριστόφορος μπουσούλησε.

Λένε και λέξεις όπως τάτα όταν έβλεπαν γάτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσακι καλως ήρθες!!

Καλα συγγνώμη που γελάω με τον πόνο σου αλλά είναι απίστευτα αυτά τα πράγματα!!!!!!!

Άκου εκει αρκούδες!

Παω για μια δουλειά κι επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

νανα..με τα βυχια τηε θεμα..1 θελει 1 δεε θελει..

Μια μετάφραση παρακαλώ!!!

Φρόσω καλώς όρισες!!!

Όταν λες αρκούδες... εννοείς τις κανονικές;

:woohoo:

Δεν είναι επικίνδυνες αυτές;

Θέλουμε λεπτομέρειες με τα κατορθώματα του δον!!!

Δε θα τη γλιτώσεις τόσο εύκολα!!!

Ελένη μου!!!

Τι κάνεις;

Το Ρηρή μας καλά;

Να μου τη φιλήσεις!!!

Ααα και βάλε καμιά φωτό τη νυφούλα μου σε παρακαλώ γιατί δώσανε αλλού τους τίτλους των πιο όμορφων κοριτσιών...

χαχαχα!!!

Εμείς θα πάμε σε 1 βάφτιση στον Πρωταρά...

Θα τα πούμε αύριο από τη δουλεια΄... γιατί εγώ δουλεύω... ακούς Σωσώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσω απιστευτες καταστασεις...απειρου καλλους...

εγω παραβλεπω τις αρκουδες και λεω οτι το χειροτερο ηταν το σπασιμο του ποδιου της γιαγιας.. :(:(

θα μου πεις αρκουδες βλεπεις συνεχεια...οχι αλλα φαντασου τι θα εχει να πει ο Αλεξ στο σχολειο απο Σεπτεμβρη!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα, σιγουρα φροσω αυτα ηταν απλα τα πιο χτυπητα που εζησες! εμεις θελουμε και τις πιο τρελες λεπτομερειες!!! :laugh:

καλα και η γιαγια περιμενε να τη βρεξει για να γλυστρισει;;; ειναι καλα η γυναικα;

τελικα μηπως τον Δον πρεπει να τον μετονμασουμε Ντενις ο Τρομερος;;; :P

παντως με τις αρκουδες, πραγματικο σερβάιβορ!!! :woohoo: εβγαλες καμια φωτο;;; :silly:

φαντασου του χρονου που θα μεγαλωσουν και τα μικρα και θα εχουν περασει την απαραιτητη εκπαιδευση απο τον ΔΟν τι εχει να γινει στο χωριο!!! τα ντοπια παιδακια θα τρελαθουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι φοβασαι και μπαινεις με καμουφλαζ;;;

εγω και με 9 ερχομαι! εσυ εχεις δουλειες τελικα;;;

για ωρα, λεω να ξεκινησω κατα τις 11 απο δω, και κατα 1 να φυγω απο 3νδρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?εμεις καλα.δροσουλα εβγαλε ε?ντομ και σταφυλι τον εχω δωσει,ρουφαει το μεσα και βγαζει την πετσα,την μπανανα αν κοψει μεγαλο κοματι την φτυνει αφου δεν μπορει τοσο μεγαλο κομματι να το μασησει,του δεινω ροδακινο,καρπουζι πεπονι,αχλαδι αν και το αχλαδι διαπιστωσα οτι δεν του αρεσει.α εδω και μερες πινει μονος του με το μπιμπερο.σας εχω πει οτι πινει και με το καλαμακι ε?ναι ρε γαμτ,ξεκινησε απο 8 μηνων,η πεθερα μου μια μερα τον εδωσε και αυτος αρχισε να το δαγκωνει το καλαμακι κ μεσα στην ημερα αρχισε να ρουφαει,χυμο πινει με το καλαμακι και νερο πολλες φορες και γαλα καμια φορα οχι παντα.λοιπον την δευτερα θα παω να κουρεψω τα μαλλια μου και να τα βαψω ξανθο επιτελους και ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι την τριτη θα ερθει η κολητη μου για 2 με 3 ημερες να μεινει εδω.θελω να παω για καφεεεεεεε!!!!!!!!!!βαρεθηκα μεσα στο σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai τι σκας που πινει με το καλαμακι;;εννοειται και καλα κανει...

βαγκ εισαι θεα..δε μασας πουθεαν..σας περιμενουμε οτι ωρα θελετε..ελατε συμφωνα με το προγραμμα σας..ρε συ βαγκ να σε πω..αν ειναι να συναντ τη τετ το απογ 5-7 ατομα δε πολυ λεει..συμφωνεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκε στις 8.45.. επεσε ψοφιος..παρτυ αποψε..

το σημαντικο ειναι οτι εχει μα φοβερη δροσια..

Φωτεινη μια χαρα ειναι το καλαμακι..ο δικος μου κραταει το εκπαιδευτικο ποτηρακι και πινει αλλα το μπιμπερο οχι ακομα..

Σωσωκααααα ετοιμαζεστε να βρεθειτε με Βαγκ ε?????

Ελενη μου επεστρεψες και εσυ...αντε να ηρεμησει και η Ρηνουλα...

Η Αλεκα που ειναι??????

αυριο δουλεια...δεν παραπονιεμαι και πολυ..μη σας πω κιολας οτι το καταχαιρομαι... :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου χρυσδουλα..

πως σας φαινεται μαλλι τηε γριας σε κουτσακι για γλυκο μετα τη βαφτιση;;του λρευτερη δε του αρεσςε..

θελει προφιτρρολακι///

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ είπα να κάτσω λίγο.

Κοιμήθηκαν τα χρυσά μου. Το σπίτι κόλαση σας λέω....

Καλά Βάγκαμ είσαι τρελή τελείως;

Θα έβγαζα φωτογραφία τις αρκούδες; Θα με σκότωναν με τη μία.

Τί να πρωτοθυμηθώ για το δον. Κυκλοφορούσε στο χωριό με γαλότσες :blink: . Τις είχαν αφήσει εκεί τα ανήψια μου. Μια μέρα κατεβήκαμε και στην πόλη για ψώνια με τις γαλότσες πάντα.

Μπούκαρε μέσα σε όλα τα σπίτια σαν να ήταν δικά του.

Σε ένα σπίτι έπαιζε με ένα ξαδελφάκι του και ξαφνικά μου έρχεται :blush::blush::blush: . Είχε ξεριζώσει όλα τα ηλιακά φωτάκια από τον κήπο.

Σε ένα άλλο μπήκε στην αποθήκη και πέταξε στο διπλανό οικόπεδο τις πατάτες, τα κρεμμύδια και τα σκόρδα των ανθρώπων.

Μπήκε στο μποστάνι ενός θείου και του λέει φύγε εκεί είναι μια σαύρα.

Ωχ λέω τον έφτιαξες τώρα.

Είναι μια σαύρα; Πού είναι; Πώς τη λένε; Σαύραααααααα, σαύραααααααα.

Έψαχνε και ότι έβρισκε που τον εμπόδιζε το έκοβε. :blush:

Δεν άφησε γατάκι που να μην το πιάσει και το στραγγουλιάσει. Σε αυτό τον βοηθουσε κι ο Φίλιππος.

Το αγαπημένο του παιχνίδι είναι να πετάει κάτω τα μωρά κι αυτός από πάνω να τα καταπλακώνει.

Σας λέω δεν καταλαβαίνει τίποτα. Ούτε τιμωρία, ούτε φωνές, ούτε επιβράβευση, τίποτα.

Είχε και ποδήλατο το οποίο είχε ένα καλαθάκι που το είχε γεμίσει καραμέλες και κάθε φορά που έπεφτε έπεφταν κι αυτές και καθόταν πόση ώρα και τις μάζευε και μετά ξανάπεφτε και πάλι από την αρχή.

Μια μέρα στο μπάνιο προσπαθούσα να βγάλω τις μουρίλες από τα πόδια του και συνειδητοποίησα πώς ήταν μελανιές. Και δεν παραπονέθηκε καμιά φορά ότι έπεσε.

Πολλές φορές έπαιρνε το ψωμί αν δεν το κρύβαμε και πέταγε όλο σε κάτι κότες.

Είναι τόσα πολλά... :blush::blush::blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟυ εισατε σουσουραδες?

Εμεις χαμος...

Ο μπεμπης οργιαζει!Τι θα βγαλει ηθελα να ξερα!Χαυλιοδοντες και κανει ετσι? :lol: Λεμε και κανα αστειο να περασει η ωρα....

ΝΑ δουμε αποψε...

Ξυπναει στριγκλιζοντας!Μιλαμε για πολλα ντεσιμπελ!Θα σπασουνε τα τζαμια!

Τεσπα...

Σωσωκα μου!!!!!!!!!!!ΠΟυ εισαι βρε κοριτσι!ΒΑσικα το μαλλι τση γρίας που θα λεγανε και οι Ζακύνθιοι ειναι αερας!Ενω το προφιτερακι ειναι πιο χορταστικο λεμεεεεεεεε!

Εκανε σεισμο σημερα!5,5 λεει.Ειχε διαρκεια.ΠΟλυ διαρκεια....Μα πολυ ομως!Εδω δικος μας!Καλα εκανε να ξεθυμανει.Γιατι μας ειχε ξεχεσει....ΕΔω βαρει συνεχεια.Αμα δε κανει ανυσυχουμε εμεις...

Τα επομενα σε λιγο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!!!!εμεις καλα ,αυριο εαν δεν εχει πολυ θαλασσα την κανω ....δεν θελω να ταλαιποριθω-ζαλιστω-φρικαρω ,αυτα τα καταμαραν κουνανε πολυ...απο τοτε που εγινα μαμα φοβαμαι την θαλασσα παλια δεν με επιανε τιποτα ουτε 8 μποφορ ,τωρα τρεμω για τα παιδακια μου ..μην γινει κατι ...εγινε πανικος στο λιμανι δεν μπορουσε να δεσει το καραβι πολυ αερας οι τουριστες φωναζαν κ τι να κανουμε κυριε να τα βαλουμε με τον καιρο,ελεος πια!

Μαρακι με τον σεισμο εχουμε κ εμεις ενα θεμα εδω ...πρεπει να κουναει συχνα για να ειναι ολα οκ!

Σωσω τι λεει η νυχτα στον βορα ? θελω κ εγω λιγο διασκεδαση,εστω ενα μοχιτο ,λιγο ξεγνιασια ,να θυμηθω τα τσιγαρα ,τα ποτα κ τα ξενυχτια...

κ για το τελος η μικρη μου,πηρε μπροστα ,κρατιετε απο καναπε κ παει τραπεζι κ γενικα θελει να φυγει κ δεν μπορει κ τσατιζετε κ κλαιει..εχει βρει την χαρα της παντος!!!!(πολλα ειπα ε?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρόσω τωρα εβγαλε το μηνυμα σου! :S Δεν φαινοτανε πριν!

Καλως ορισατε!Καλα ο Δον εδωσε ρεστα!Τι παιδι!

Τα διδυμακια φανταζομαι πως θα εχουνε ξεπεταχτει!ΘΑ τα εχει κανει ο Δον αστερια!χαχαχαχα!

Εγω ξεκιναω λεξοτανιλ!χαχαχαχαχαχ!

Ακομη ξυπνιος ειναι!ΚΑι δε δειχνει σημαδια κοπωσης!Τωρα που σας γραφω βγαζει τη γλωσσα στον πατερα του και γελαει...

Αααα δε παμε καλα!Πρεπει να βαλω ταξη! Αχ τι να του κανω?

Κοιμηθηκε παλι πολυ λιγο για μεσημερι πηγαμε για μπανιο και ακομη ειναι τουρμπο!

Θα κανω μυνηση στην εταιρια με το γαλα!Τι βαζουνε μεσα σουπερμαντολινη?

Καλα θα τον εξουθενωσω απο αυριο!Επειχηρηση μπεμπουας ξεκιναει!

ΜΑμάδες που έχετε και αλλα παιδακια πισω γυρισματα στο θεμα υπνος σ'αυτη την ηλικια σας κανανε?Καλα φυσιολογικο ειναι υποθετω αλλα πειτε καμια ιστορια να παρηγορηθω!χαχχαχα!

Καλα μη με βρισετε τι να πειτε και οι αλλες που δε κοιμουνται γενικως! :blush:

Σκοπελιτισσα μανουλα!Το ξερω και σε σας κουναει συχνα!Εχετε και το ρηγμα εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μην αγχωνεσαι ακομα 12 ειναι!Δεν ειναι τιποτα θα συνηθεισετε βρε!!!

Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα εμενα και ολη μερα να μην κοιμηθει και οσο και να την κουρασω παντα θα κοιμηθει μετα τις 11μιση.Ελπιζω το σχεδιο σου επιχειρηση μπεμπουασ να πιασει σε σας!

Καληνυχτα κοριτσαρες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο Αλοννησο βρε,οχι Σκοπελο! Ο αντρας μου Αλοννησιωτης εγω Βολο αλλα μενουμε στο νησι! Αφου κοιμαστε ολες τι να κανω?ειπια κ ενα φρεντο αργα ..αντε να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααααααααααααααααααααααα

τη κανετε;

φροσω καλο χειμωνα.

εμεις σχετικα καλα ειμαστε, εγω πολυ κουραση, θελω ρεπο επειγοντως, δεν προλαβαινω να μπω στο μαμυ, και λιγος χρονος που μου μενει ειναι λιγο να σας διαβασω τουλαχιστον να ξερω τη κανετε. σας σκεφτομαι συνεχεια εσας εχω τωρα πια......και επισης ο λιγος χρονος που εχω, δεν μαρεσει να μπαινω να γραφω τα δικα μου οπως τωρα καλη ωρα, και να μην σας μιλαω, ντρεπομαι.τεσπα.

λοιπον τα νεα μου, περιμενω 30 αυγουστου να ερθει ο διευθηντης που λειπει με αδεια να του ανακοινωσω οτι θα σταματησω τη δουλεια και θα κατσω με τον μπεμπακο μου, κοριτσια εχω κουραστη τοσο πολυ, δεν αντεχω, νανα συγγνωμη δεν ειμαι τοσο δυνατη οσο εσυ δυστηχως, σκεφτηκαμε το οικονομικο με τον αντρα μου και μας βγαινει μια η αλλη, οποτε ειπαμε να σταματησω, και να ζητησω απολυση για να μπω σε ταμειο ανεργιας, οποτε ουτε τον μπεμπακο μου θα παω τοσο μικρο σε παιδικο, που δεν το ηθελα καθολου,ευχηθητε μου να μου πανε ολα καλα οπως τα εχουμε υπολογιση.....

για την βαφτιση πηρα φορεμα την τριτη θα παω για παπουτσια, και ρουχα του πετρου. και το μονο που μενει ειναι τα μπαλονια.

αυριο εχουμε και παιδιατρο.

φιλακια σε ολες σας :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

σας ευχομαι ενα υσηχο βραδυ. και οταν σταματησω τη δουλεια θα ξανα μιλαμε οπως πριν χιχιχιχιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...