Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

Γιωργία καλό μπάνιο!

Εδω φυσάει πολύ σήμερα..

Νανούκα μη το κουρευεις καλε το παιδί..

Εμένα τα αγοράκια μ'αρεσουν με μακρια μαλλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα μιλαμε μου'χει μεινει η μυρωδια απο το αρνακι με τις πατατουλες στον ξυλοφουρνο... :woohoo: :silly: αμαν ρε Ισμηνη τι με εκανες;;

Καλυψω καλα να περασετε στις διακοπες σας. απο τεταρτη λενε παλι καυσωνα ως την Κυριακη! ευτυχως θα ειστε στη θαλασσα!!! αμαν τη βαρεθηκα τοση ζεστη!!! αλλα χρονια μ' αρεζε γιατι τη βγαζαμε ολημερις στη θαλασσα... αλλα φετος... τα κεφλια μεσα!

χθες με το που διαβασα την παρατηρηση με πεταξε το ιντερνετ εξω!!! :woohoo: :angry: και μετα ξυπνησανε και τα θηρια! εσκασα μεχρι να μαθω τι απεγινε!

Σεσιλια ετσι να τις "μαλωνεις" τισ γαλιαντρες (ξερουν αυτες) του Οκτωβρη (για να μη ψαρωσουν παλι αλλες ασχετες και παραπονιουντε)γιατι οταν εγω θελω να βρισω και βριζω @#$%^& ετσι, με κοροϊδευουν! :P

φατε την, σας καρφωσα!!! :laugh:

Νανα και εγω ειχα κοψει λιγο το δαχτυλακι του Σπυρου μια φορα που προσπαθουσα να κοψω τα νυχια του και κουνιοτανε. εσυ καλε ομως πηγες να το παιξεις Τρυφων Σαμαρας; το κουρεψες καλα το μωρο τουλαχιστον ή σαν γιδι;;; εγω με τιποτα δε βασιζομαι να κουρεψω!

Σωσω ασχολησου το Σ/Κ με το σόι και τα λεμε απο βδομαδα αν μπορεσεις. θα σε στειλω πμ τα τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα ο γιος μου ολο ερχεται και μου δινει φιλακια!!!!χαχαχχαχα!

Θυμαμαι που μας ελεγες για τα φιλακια του!Τα σαλιαρικα!χαχαχαχα!Τωρα τον εχω ορθιο στο ποδι μου και με φιλαει με δαγγωνει με γλυφει!χαχαχχαα!Και γελαει το σκατουλι!

Σημερα εχει γενεθλιακια ο αντρουλης μου!

Γίνεται 36.

χαχα!

Πρεπει να του κανει μια σουρπριζ!

Κανα γλυκάκι?Με κανενα κερακι?Καλα το σεξακι σιγουρο!Εκτος και αν ο μπεμπης αποφασισει να του κανει του μπαμπα του ρεηβ παρτυ μεταμεσονύκτιο πλαι!χαχαχαχχαχαχαχαχα!

Τι θυμοσαστε τη μανα ρεηβερ?Εγω ειμαι.....χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Ισμήνη.Να ειστε πάντα καλα!

Αχ εγω δεν πηγα σουπερ!Κανει φοβερη ζεστη...Ειμαι και κουρασμενη!

Και μου λειπουνε υλικα...Τι να μαγειρεψω ρε γμτ?

Θα παμε μετα βεβαια το απογευματακι..Αλλα τωρα?Ξεμεινα!

Αχ βρε μπεμπουα!

ΜΟυ χει παρει τα μυαλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!Κανε του δωρο εσενα μεσα σε ενα καινουριο σετ σεξυ εσωρουχων!!!Θα το εκτιμησει οσο τιποτα αλλο πιστεψε με!!!Αντρας ειναι! :P

Τον μπεμπουα δεν θα τον αφησεις να κοιμηθει ολη μερα ,θα τον εξαντλησεις και το βραδυ θα πεσει ξερος για υπνο!Ετσι θα εχετε ενα βραδυ ολο δικο σας!!!!!

Που εισαι ρε Σωσω και στον Αλφα εχει επαναληψη το μια νυφη για τον γιο μου!!!

Το φαι γινεται ,η μικρη κοιμηθηκε και περιμενω τον αντρουλη μου να σχολασει.Δεν ξερω τι θα κανουμε το απογευμα ,για μπανιο δεν το κοβω γιατι φυσαει τρελα σημερα!!!Ναι Αλεκα1 μαλλον αρχισαν τα μελτεμια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να τον χαίρεσαι!Κονσερβες βλεπω να τρωει ο εορταζομενος σημερα!

Βαγκ κι εγω κολαστηκα με το αρνακι της Ισμηνης.

Ισμηνη θα σου προτεινα απο το αρνακι αυριο να δωσεις και στη μικρη.

Η παιδιατρος μου χε πει αν κανω αρνακι με πατατες ή κοτοπουλο με πατατες μπορω να του δινω, κι αφου αρνακι δε κανουμε καθε μερα,ευκαιρια ειναι.

Νανουκα, μη νιωθεις ασχημα ρε...αυτα συμβαινουν...αφου κουνιουνται ολη την ωρα ρε παιδια...τι τραβαω για να του κοψω τα νυχια...ειδικα των ποδιων...μπορειτε να φανταστειτε,να κλωτσαει συνεχεια κι αντε κρατα εσυ δαχτυλακι σταθερα...

Σωσω εδω με το που σε ειδα ονλαιν αμεσως να σε ρωτησω αν εφτασες καλα,τι φταιω αν δεν ειδες...

Νανούκα πες τα για τη Σοφη...ειμαι πολυ συγκινημενη με την πρόοδο σου!

Μαρκατ καλα να περασετε

Κοριτσια φιλιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δομ το σκεφτηκα κι εγω να αφησω ενα κομματι αναλατο και να της δωσω αλλα φοβαμαι μην δεν λιώσει καλα..ισως της το κανω στην κατσαρολα με ντοματούλα και πεπονακι..

Σημερα τσακισε ψαροσουπα..

Μαρακι εγω λεω να μην φάτε τιποτα..φτιάξε αργοτερα ενα ωραιο φαγακι να φατε κατευθειαν το βραδυ με ενα καλο κρασακι....

Και κανα σουφλε σοκολατας με παγωτο για το τελος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κι εγω τωρα τελευταια εχω κολλημα με το μιλφειγ..και μαλιστα την τελευταια φορα το έφτιαξα σε ατομικα μπολάκια κι ήταν σουπερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Ντομ! :P

Τελικά εφτιαξα μια ετοιματζιδικη πιτσα που την ειχα για ωρα αναγκης.Ειναι ιταλικη πολυ ελαφρια λεπτη.

Μετα θα παμε σουπερ!Θα ανεφοδιασω το σπιτικο και το βραδυ κανονισαμε να ερθουνε ενα ζευγαρο φιλοι μας.Θα μαγειρεψω και θα φτιαξω σουφλεδακι Ισμηνη!Σούπερ το σουφλε!

Ανταπόκριση απο το μετωπο του πολεμου τωρα!

Αφου εφαγε και τον εκανα και ενα ντουζακι γιατι ειχε λερωθει βουρ για υπνακι.

ΚΟιμαται 30 ωρα και ξυπναει με λυγμους!Παιδια κλαμα οχι αστεια!Τι εχει ρε γμτ?4ο μεσημερι που δε κοιμαται.Που ο μπεμπης κοιμοτανε απο τις 3 μεχρι τις 5:30 χαλαρα!

Μαλλον δοντια ειναι αλλα φοβαμαι μη γινει συνηθεια τωρα αυτο!

Τωρα κλαιει στη κουνια του....

Παω σταματαει φευγω κλαιει!

Το πηραμε μαζι μας τιποτα...

Του εδωσα ντεπον τιποτα...

ΦΑΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!!μαρακη1978 μαλλον τα δοντακια του θα ειναι η η ζεστη κοριτσι μου!!!!αντε να αρχισουν επιτελους να μιλανε για να καταλαβενουμε κ εμεις τι θελουν.εμενα ρε κοριτσια δεν πινει πολυ γαλα,ειναι με τις μερες του,ποτε 150 ποτε 140 αλλες μερες 200 οχι παντα.τρωει πολυ φαγητο ομως,τωρα το μεσημερι εφαγε χωρις υπερβολη ε,4 κουταλες μεγαλες κριθαρακι,οχι της σουπας,κουταλα μεγαλη,σε λιγο θα του δωσω φρουτακι στο χερι κ κατα της 7 θα φαει παλι φαγητο κ στης 9 γαλα κ νανι μεχρι το πρωι 8 με 9 παλι.κατα τις 6 το πρωι του δινω γαλα και κατα τις 9 τρωει φετα με μαρμελαδα κ βουτυρο η κρεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου! να ειστε παντα μαζι, ερωτευμενοι οπως στην αρχη της γνωριμιας σας και να εχει υγεια ολη η οικογενεια σας!

και μενα ο αντρας μου τον Απριλιο τα 36 εκλεισε!

Ισμηνη, διαβασα καλα;;; :huh: μηπως εγραψες λαθος;;; :huh: θα κανεις για την Ιολη το αρνακι στην κατσαρολα με ντοματα και π ε π ο ν ι;;;; :woohoo: θα τρωγεται αυτο το πραγμα;;; :S θα χαραμισεις ετσι το αρνακι;;; :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ φωτεινη!! 2 φορες την ημερα φαγητο; και το πρωι ψωμι με βουτηρο και μαρμελαδα;;; τοσο πολυ προχωρησατε;;;

και θελεις να πινει και παραπανω γαλα;;;

ποσα γευματα κανει συνολικα το 24ωρο;;;

γιατι ωρες ωρες νιωθω οπισθοδρομικη! εμενα κανουν τα κλασσικα 5. γαλα-φρουτοκρεμα-φαγητο-κρεμα-γαλα. μηπως να αρχισω να τα δινω ενδιαμεσα να τρωνε κατι μονα τους;;; ψωμι ή φρουτο; ο Σπυρος μαλλον θα φαει. η Μαριαννα... χλωμο το κοβω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε από θαλασσούμπα... που λένε και οι νησιώτισσες της παρέας... χαχαχα!!!

Ξετρελάθηκε ο μικρούλης... δεν ήθελε να βγει... αφού να φανταστείτε, είχανε ασπρίσει τα χειλάκια του!!!

Μαράκι να χαίρεσαι τον αντρούλη!!!

Κι η πίτσα μια χαρά είναι...

Αχ αυτά τα φιλιά!!!

Πόσο με τρελαίνουν!!!

Ευτυχώς, το αυτάκι, μια χαρά...

Μόνο μια ψαλιδίτσα βλέπω... χιχιχι...

Ισμήνη μου είχανε μεγαλώσει πάρα πολύ και μπαίνανε μέσα στα ματάκια του...

Τι να έκανα;

Να του τα έπιανα κοτσιδάκια;

χαχαχα!!!

Ο αντρούλης ομυ κοιμάται... κουράστηκε το χρυσούλι μου...

και το βράδυ έχει μπάτσελορ 1 συνάδελφος του :angry:

Είπε οτι θα πάει μόνο στην ταβέρνα και μετά θα έρθει σπίτι... για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vagman η γιατρος του μου ειπε οτι μπορω να του δινω το απογευμα κ φαγητο.κοιτα 6 θα πιει γαλα,κατα της 9 τρωει την φετα του η την κρεμα του ενδιαμεσα κανενα μπισκοτο με χυμο,κατα τις 1 με 2 ηωρα φαγητο,στις 6 παλι φαγητο ενδιαμεσα ομως κατα τις 4 του δινω στο χερι φρουτα κ τρωει και κατα τις 9 γαλα αλλα καμια φορα του δινω και κρεμα και τρωει.να σου πω το ειπα στην γιατρο και μου ειπε οτι και αυτα τα γραμμαρια γαλα που πινει 150 με 200 ειναι αρκετα.και να φανταστεις δεν ειναι χοντρος ειναι 8,870 με 74 εκατ.ειναι κανονικο μωρο.θα ηθελα ομως να πινει λιγο παραπανο γαλα.α σημερα του εδωσα και 100 γρ γαλα το μεσημερι γιατι κοιμηθηκε καθιστος και δεν προλαβε να φαει αλλα τελικα σηκωθηκε και εφαγε μετα απο μιαμιση ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο!!!

για την ηλικια του πολυ προχωρημενο το αντρακι σου!

μαλλον πρεπει να αρχισω να τα δινω να τρωνε μονα τους, να μαθουν να μασανε γιατι θα γινουν καλομαθημενα στα αλεσμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποτε δεν του εδωσα αλεσμενα.ασε ρε vagman μου μεχρι και σαλαμι τρωει,αλλα αυτο δεν το εγκρινω εγω αλλα ο μπαμπας του δεν με ακουει,αυτο το μωρο τα παντα τρωει,πιτσα θελεις παγωτο θελεις,κ ολα ρε γαμωτο του αρεσουν.ξερεις ποσες φορες εχω αρπαχτει με τον αντρα μου να μην τον μαθενει να τρωει βλακειες?μια μερα τον εκανε φετα με μερεντα και του εδωσε.μασαει κανονικα.ναι θα καλομαθουν στα αλεσμενα αυτο να το προσεξεις.ξερω παιδακι κοντα 2 χρονων και ακομα αλεσμενα τρωει ε οχι αυτο ειναι απαραδεχτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ποσα δοντακια εχει και μπορει και τα μασαει ολα αυτα;;;

μηπως τα κατεβαζει αμασητα και παθει το στομαχι του;

και τα δικα μας εχουν δοκιμασει πολλες γευσεις παγωτο, τυρι, γαλα με φιτνες που τρωω το πρωι, αλλα οχι πιτσες κλπ.

απλα εγω νομιζα πως πρεπει να χρονισουν για να αρχισουν να τρωνε μονα τους. δε με ειπε και η παιδιατρος ποτε να τους δωσω να φανε μονα τους... φυσικα δεν εχω σκοπο να τα αλεθω μεχρι 2 χρονων!

το απογευμα λεμε να παμε στη Μηχανιωνα στην Παναγια. ειναι προπαραμονη της γιορτης της. γιορταζει στα 9μερα της Παναγιας. τα τελευταια χρονια πηγαινουμε. ελπιζω να μην εχει πολυ κοσμο. αυριο ειναι η περιφορα και παντα γινεται... το ελα να δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο φωτεινή!!!

τρώει πολύ καλά το μπουμπούκι σου.

τη φέτα του τη δίνεις εσύ ή μόνος του;

εγώ του δίνω αγγουράκι ή rice krispies της kellog's τα μεσημέρια, την ώρα που τρώμε για ευνόητους λόγους...

και φωμάκι του δίνω αλλά σκέτο.

μια φορά είχα βάλει φιλαδέλφια...

Βαγκ δίνε κι εσύ σιγά σιγά κάτι να μασουλάνε... υπό την επίβλεψη σου πάντα!!!

μην καταντήσεις σαν την κουνιάδα μου που ακόμη δίνει αλεσμένα στο κοριτσάκι της...

3,5 ετών!!!

τώρα το διάβασα...

τι εννοείς δεν έδωσες ποτέ αλεσμένα;

από την πρώτη στιγμή μάσησε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει 7 δοντακια,απο 6 μηνων δεν του τα αλεθα τα μασαει κανωνικοτατα,αυτο απορουμε κ εμεις πως τα μασαει.την πρωτη φορα που του εκανα φαι του το αλεσα εφαγε πολυ λιγο οτν ηταν 6 μηνων τη αλλη μερα δεν ετρωγε οσπου μια μερα μου ειπε ο αντρας μου να μην του το αλεσουμε να δουμε αν το φαει και ναι κοριτσια το ατιμο το μασουσε και το ετρωγε,παθαμε πλακα 6 μηνων να μασαει κανονικα και μετα να το καταπινει,το κοτοπουλο ξερετε τι το κανει?οταν του δινει κοτοπουλο σουπα στραγγιζει στο στομα του το κοτοπουλο,ξεχωριζει δηλαδη το κοτοπουλο απο το ρυζι μεσα στο στομα του τρωει το ρυζι και το κοτοπουλο το μαζευει στον ουρανισκο πανω,χαχαχαχ το ειδα μια φορα οπως πηγε να ανοιξει το στομα για να φαει το ειδα εκει πανω,δεν παιζεται καλε!!!!!!!νανουκα την φετα την κραταω εγω και αυτος δαγκωνει,πιο πολυ για να μην γινει χαλια κ μετα κολαει ολοκληρος με τις μαρμελαδες κ τα μελια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vagman μου μην φοβασε να τους δινεις κατι στο χερι να τρωνε και οπως ειπε και η νανουκα με την επιβλεψη σου φυσικα δεν παυει να ειναι μωρα και εγω ποτε δεν τον αφηνω να τρωει ετσι αν δεν τον βλεπω.δεν χρειαζεται να σε πει η γιατρος για να τους δωσεις πχ ενα μπισκοτο στο χερι η να μην αλεθεις το φαι τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανουκα να σου πω αγγουρακι φοβαμαι να του δωσω γιατι ειναι σκληρο αν κ ο μπαμπας του τον εχει δωσει εγω προσοποκα δεν τον δινω.kellog's και εγω τον εχω δωσει αλλα δεν του πολυ αρεσαν.3,5 ετων?ρε σεις κοριτσια δεν ειναι υπερβολικο αυτο τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σορι για λιγο ο μικρος αρχισε να γκρινιαζει να δω τι θελει γιατι εχει κολησει πανω μου με τραβαει απο το παντελονι κατι θελει αυτος τωρα,επανερχομαι σε λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα..ηρθε η πεθερα μου και εφυγερ..καλα περασαμε..χαρηκε πολυ..εφερε εργολαβους..τελειους..ξερετε αυτους ποθυυ τρωνε στισ κηδειες,τζισκεικ,γλυκσα..ε πως να μη τα τσακισω..αλλωστε εχουμε 1 σκοπο..να ξανα μπουμε στο νυφικο..χθες πηγαμε στο παρτυ..γυρισαμε 10.30..σερνοταν στα μαπλκονια..

το ασπογ σπιτι...το βραδυ θα παμε με 1 παλιο μου συμμαθθητη και ισως τη γυναικα του σε μεταλ μπαρ..σ

στο γνωστο μεταλ μπαρ που ανεβαινω παντα..

την μικρη θα την εχει η αλεξια..απο σαντορινη..

οχι οιτι θα ξυπνησει..αλλα λεμε τωρα..

μαρακι να χαιρεσαι τον αντρα σου..να τα εκατοστησει..και με τοσο σεξ ας κανετε ακομα 2-3 παιδια..

δεν υπαρχει θεμα φανταζομαι..

η καλυψω το εχει πιασει αλλα δε το ξερει..

χαρα που εισαι;;

φωτεινη να ξερεις οτι το σαλαμι εχει επεξεργασμενη ζαχαρη..

ενημερωτικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...