Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

εγινε οτι βαρεθηκα να το κανουν καποιες τσιφλικι τους...ε εγω δε θα τους κανω τη χαρη να φυγω οπως τοοοοσες αλλες,εδω θα μεινω!!!

Και θα τους μοιρασω και βραβεια καλυτερης μανας!

Αφου αυτο θελουν,αυτο τις τρωει!Να δωσω ρε παιδι μου χρυσο,αργυρο,χαλκινο!

Αφου δεν εχουν καταλαβει οτι η μητροτητα δεν ειναι ανταγωνισμος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το ξερω κ εγω αλλα δεν επρεπε απο την αρχη να απαντησω,το ηξερα...εκει δεν τολμας να πεις κατι κ πεφτουν να σε φανε...αν δεν εχεις αντοχες να θηλαζεις ολο το 24ωρο καλα να παθεις που σου κοβεται το γαλα!!!!αχρηστες μανες !!!!χαχα ειναι για κλαμματα..

μαρακι γτ φακ καλε???μηπως πας να ξεμοναχιαστεις με τον συζυγο???

εμεις με τον δικο μου δεν παμε καλα...πολυ κουραση,πολλη ρουτινα ..δε μιλαμε σχεδον καθολου...αφηστε τα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που σφαζονται καλε σε ποιο θεμα?

Καλυψω και'γω τρωω καρπουζι με τυρι σαν τρελη μαλιστα.

Μολις κοιμηθηκε η μικρη...ελεος !!!!μα 12 και?

Γεια σου ντομ με τις λατρειες σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθομαστε και τα λέμε μεταξυ μας και παραταμε τους αντρες μας :P

Εμενα μου ειχε πει οτι στη γιορτη μου σκεφτοταν να μου κανει δωρο ενα νετμπουκ αλλα το μετανιωσε για τι σκεφτηκε οτι τοτε ειναι που θα με χασει τελειως :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Καλυψουλα..εσυ ενα σεξακι κανεις και στρωνουν ολα!χαχαχα

περα απο την πλακα η κουραση φταιει για ολα ειμαι σιγουρη!Στις διακοπες θα χαλαρωσετε και θα αναθερμανετε την σχεση σας..κοινως θα αναψουν τα αιματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πσσσσσσστ Σοφη ασ¨τις γαλυφιες και στειλε φωτο!Εγραψα το μειλ μου!

Ισμηνη...Μαριαναπ...περιμενω.

Καλέ...Νανούκα εσυ το ειπες δε θυμαμαι;οτι σου θυμίζει μια τραγουδιστρια;

απο το αβαταρ μόνο γιατι δεν εχω δει αλλη φωτο, μηπως την Μαριαντα Πιεριδη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι διαβασε το θεμα ισχυει η φραση δεν ειχα γαλα???κ θα καταλαβεις τι λεμε με τη ντομ.....οσο για τις διακοπδες..με τη μπομπου στο ιδιο δωματιο σεξακι χλωμο!!!!!

ντομ εμεις δεν εχουμε αποξενωθει λογω ιντερνετ..ειναι απλα η κωλορουτινα που μας τρωει...μακαρι να φτιαξουν τα πραγματα..προσφατα εμαθα για 1 ζευγαρι φιλων που χωρισαν στα 2 χρονια γαμου,,ευτυχως δεν ειχαν παιδια...το θεμα ειναι οτι αλλιως τα περιμενεις κ αλλιως σου ερχονται..ωρες ωρες λεω πως το μονο που με κραταει ειναι το μωρακι μας...κ ειμασταν τοσο ερωτευμενοι..τοσο ταιριαστοι..δεν ξερω τι εγινε..

τελος παντων παω για νανι γτ δουλευω πρωι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalypso έγραψε:

ωρες ωρες λεω πως το μονο που με κραταει ειναι το μωρακι μας...κ ειμασταν τοσο ερωτευμενοι..τοσο ταιριαστοι..δεν ξερω τι εγινε..

quote]

Αντε καλέ αυτό ηταν;;;

Χα!Δεν υπάρχει καμια εδω μεσα που να μην της εχει περασει το ιδιο απο το μυαλο!Ντε φακτο!

Εγω τωρα αναρωτιεμαι τι σκατα με κραταγε πριν το μωρο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακου τωρα τι με επιασε!

να δω στις οκτωβριανες ποιά ειναι τα περισσοτερα;τα αγορια; ή τα κορίτσια;

Ντομινικ,Νανουκα,Μπεμπακος,Χρυσουλα,Μαριαναπ,Φροσω2,Μαρκερ2,Βαγκμαν1,

Μαρκατ2,Μαρακι1978,Σουζανιτα

ΣΥΝΟΛΟ 14 αγορια

Ελένη,Σοφη,Σωσώ,Ισμηνη,Αλέκα,Αλέκα1,Βαγκμαν2,Ευη,Καλυψω,

ΣΥΝΟΛΟ 9 κορίτσια

Ποια ξεχασα τωρα;;; :dry: Συμπληρωστε...αλλα ο,τι και να κανετε τα αγορια σκιζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεε να προτείνω κάτι?

Να κάνετε στο μπάνιο σεξάκι!χαχαχαχαχχαχαα!Καλο?

Καλυψω!!!!Διακοπούλες με μωρό δε λέω αλλα και ο αντρούλης αντρούλης!Αντε φακ!

Το ειδα το θεμα.

Καλυψω εγω ειμαι η μαμα με τις θηλές που δε επιανε το μωρό?

Αν δεν ειμαι εγω είμαστε κάμποσες τελικα!

Αν ημουνα η Σωσω θα ελεγα:Δεν επιανε το μουλικο!χαχαχαχχα!

Καλα η Σωσω εδωσε ρεστα!

Που εισαι ρε Σωσωωωωωωωωωωωω!

Τώρα πέρα απο τη πλάκα...

Γυναίκα που θηλασε δεν μπορει να καταλαβει γυναικα που δε θηλασε.Τη ψυχολογια της, το πως νιωθει....ΚΑταρχας η γυναικα που δε θηλασε επειδη δε ρολαρε σωστα η κατασταση περναει την επιλοχειο φαση πιο ας πω ασχημα.Δεν ξεμπουκωνει απο ορμονες κλπ.Γινονται ολα αποτομα.Ξαφνικα μένει χωρις γαλα....οι ορμονες σαλταρουν.Οταν θηλαζει ολα κυλανε ομορφα.

Τεσπα...

Εγω καλά πριν γεννησω που εβλεπα οτι γινοτανε πανικος δεν τολμαγα μετα που ειχα προβλημα να ρωτησω....

Εεε σκεφτειτε βεβαια και το αλλο..Τοσες γυναικες,ορμονες στο κοκκινο.Ειμαστε και απο τη φυση τσαουσες.Αστο καλυετρα.

Απο την αλλη εχω μαθει και πολλα εδω μεσα.

Πάντως δεν ασχολουμαι καιγω.

Και φυσικα δεν ξαναασχολουμαι με οτιδηποτε διαιτολογικο.

Προχθες δε με ρωτησε κανεις για κατι.Αποφασισα απο μονη μου να πω 2 πραγματακια.Κακώς.....

Πάντως δεν εκανα κυρηγμα ουτε ακυρωσα καμια μαμα εδω μεσα.

Τωρα αν το να πεις φιλικα οχι μπισκοτα,ζαχαρη,αλατι στα βρεφακια ειναι τοσο τραγικο..οκ!Παω πασο!

Δεν ειπα καμια επιστημονικη ακαταλαβιστικη παρολα που παραπεμπει σε βιβλιογραφιες κλπ.

Ούτε να τα ταιζετε μονο κρεμες.

Ειπα να τρωνε τα παντα.Οταν λεμε τα παντα δεν εννουμε ομως πιτογυρο τιγκα στο αλατι και στα λιπη και μεσα στη βρωμια.Εμεις να γελαμε και να λεμε χαχαχαχαχα καλε τρωει γυρο και ειναι μονο 11 μηνων!Το εχω δει και αυτο.Και μη μου πειτε οτι ζηλεψε γυρο γιατι θα τρελαθω.

Δοκιμαζει τα παντα εννουμε ολα τα φαγητα μας,τα φρουτα, τα λαχανικα ,τα κρεατα, τα γιουρτια ,τα γαλατα ,τα τυρια κοκ.

Νανουκα εσυ ρωτησες νομιζω.Δε θυμαμαι συγνωμη..

Αν πειραζει καμια φορα να δοκιμασει απο το δικο μας που εχει λατι.Οχι δε πειραζει.Λίγο στη γλωσσιτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Μαρακι...

Καλα σου λεει η Κυριακη!

Ολοι τα περναμε αυτα..

Ας πουμε εγω.

Τις τελευταιες μέρες ειμαι ερωτευμενη με εναν Ισπανο.Τραγουδιστης ειναι.χαχαχαχχαα!

ΚΟβω φλεβες σας λεω.

Αφου λεω να την κανω για ισπανια και να παω να τον βρω!χαχαχχαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τωρα πηγατε να κοιμηθειτε?ΠΟυ σας λεω για τον ερωτα μου?

χαχαχαχα!

Περα απο τη πλακα!

Μαρακι πρεπει να τα βαλετε κατω και να μιλησετε.

Και μεις περασαμε φαση,Οχι κατι σοβαρο.Βασικα μονη μου τη περναγα.Η κουραση οι υποχρεωσεις τα ξενυχτια.

Ημασταν πολυ χαλαροι πριν.Και ξαφνικα ολα αλλαξαν.

ΚΑι σκεφτειτε γουσταραμε πολυ τη φαση του παιδιου.

Που να μας τυχαινε στο ασχετο δηλαδη..

Θελει ομως χρονο και πολυ υπομονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!!!

Καλά Ντομ... πόση ζήλεια κρύβεις μέσα σου;

α πα πα ...

Δεν προλαβαίνουμε να πούμε κάτι... αμέσως να πεταχτείς σα τσ£%¬@... και να πεις οτι εσύ το είχες σκεφτεί απο πριν αλλά δε μας το έλεγες...

Καλά, αν είναι έτσι εγώ έχω εφοιβικό ερωτά τον Johnny Depp!!!

Τόσα χρόνια περάσανε και δε με δίνει σημασία...

Δε συμφωνώ με τις θηλάζουσες που προσβάλουν τις υπόλοιπες μανούλες... και γι’ αυτό δεν παίρνω ποτέ μέρος σε τέτοιου είδους συζητήσεις!!!

Και αν προσέξετε πάντα οι ίδιες είναι...

αλλά να σας πω κάτι από τη μεριά μου;

Χωρίς παρεξήγηση...

Εγώ προσωπικά που τα έχω καταφέρει με το θηλασμό, νιώθω πολύ υπερίφανη για τον εαυτό μου!!!

Δεν ήταν καθόλου εύκολο στην αρχή, αλλά το είχα πάρει πολύ προσωπικά...

Οι παράγοντες που παίζουν ρόλο είναι πάρα πολλοί!!!

Ψυχολογία λεχώνας, ήρεμο περιβάλλον, συμπαράσταση και κατανόηση από το σύντροφο, ενημέρωση από πριν, συμβουλές από σωστούς ανθρώπους, 1 μωράκι συνεργάσιμο...

Απλά κι εγώ δε συμφωνώ με την πρόταση ’’δεν είχα γάλα’’.

Αυτή είναι η φύση μας... να έχουμε γάλα!!!

Και πάλι χωρίς παρεξήγηση...

Μαράκι μου μη λες βλακειούλες!!!

Οι διατροφικές σου συμβουλές είναι πολύτιμες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!

Ναι Νανουκα συμφωνω.Όλες οι μανούλες έχουνε γάλα.Βέβαια έχει βγει μια ερευνα που δεν ξερω αν ειναι εγκυρη θα σας γελασω που ισχυρίζεται οτι μια μαμα μπορει να μη καταφερει να θηλασει για ορμονικους λογους.Να μη κατεβασει γαλα δηλαδη.Σπανιο μεν αλλα αν σκεφτεις τι επισκεψιμοτητα εχει το μαμμυ μπορεις να πεσεις σε τετοια περιπτωση ανετα.

Παρολα αυτα συμφωνω.Ολες εχουμε.Αλλα ειναι και ολα τα αλλα που ανεφερες.Παιζουν σημαντικο ρολο.

Να εισαι περηφανη!Εννοειται!Ειναι μεγαλο κατορθωμα πραγματικα.Ειδικα εσυ που επεστρεψες και στη δουλεια νωρις...

Εγω πάλι ειμαι περηφανη που ξυπνησα 4 τα ξημερωματα και τον παρηγορουσα γιατι ποναγε!χαχαχαχα!

Ξενυχτησα με λιγα λογια!

Η ψυχη μου!Ειναι ετοιμο να σκασει το δοντακι και εκανε σαν τρελουτσικο!Μασουλαγε καγκελα σεντονια,μπλουζακια οτι να ναι.

Τελικα(1η φορα) κοιμηθηκε στο κρεβατι μας!Κανονικα!ΚΟυρνιασε επανω μου!!!!!!!Σαν κουταβακι!Τι τελεια αισθηση!Απ'τη μια ελεγα μη συνηθισει και απ'την αλλη ελεγα αχ τι καλα!

Μετα κατα τις 6 τον πηγα στο κρεββατακι του και κοιμηθηκε μια χαρα αδιαμαρτυρητα.Ξυπνησε στις 10.Καλα μια χαρα ειναι τωρα.Ευδιαθετος.

Το βραδυ πολυ κλαμα σας λεω!Σπαραξε η καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ ειδες που σου αφιερωσα το τραγουδακι?

Να το βαλεις βρε χαζη!Τι λες?Σιγα την αποκλειστικοτητα!Ταιριαζουμε παντως εμεις οι δυο!χαχαχχαχαχαχαχαχα!

Εγω οταν το ακουω συγκινουμαι!Γι'αυτο και εχει διπλο τιτλο το μπλογκ.

χεχε!Εγω και συ μαζιιιιιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να έχεις δίκιο... με τόσο χημικό που έχουμε γεμίσει... οι ορμόνες μας να τρελαίνονται...

Έχεις απόλυτο δίκιο!!!

Κι εγώ τρελαίνομαι να κοιμόμαστε μαζί!!!

Ακόμη και η φατσούλα τους έχει άλλη όψη... έχουν μια αγγελική μορφή...

Δεν είναι τρομερό που και μόνο με 1 μας χάδι ηρεμούν;

Ο δικός μου, νομίζω οτι θα βγάλει δοντάκι στο δημοτικό... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια...

Τι κάνετε?

Ντομ μολις γυρισω απο λαικη θα σου στείλω μαιλ...

Καλυψούλα ολοι εχουμε περάσει τη φάση που λες..αλλα πιστεψε με στρωνει η κατασταση κι ολα αυτα τα πραγματα που σας ενωσαν ερχοντε στην επιφάνεια..

Μαρακι μου επειδη σε μένα αναφερεσαι...

Δεν εννοούσα οτι έκανες παραπομπή σε κάποια βιβλιογραφία..

Εννοούσα οτι η θεωρία κάποιες φορές δεν μπορεί να εφαρμοστεί με πλήρη συνέπεια γιατί πάντα υπάρχει ο μεταβλητός παραγοντας που είναι το κάθε παιδάκι...

Ο γιατρός που είπε στην Αλέκα να δίνει στη μικρή τυρι από 5 μηνών αν θυμάμαι καλα..δεν είναι οτι δεν ήξερε το διαιτολόγιο που πρέπει να ακολουθουν τα μωρά σε αυτη την ηλικία..απλά το έδωσε σαν λύση ανάγκης σε ένα μωράκι που δεν έπαιρνε καθόλου βάρος...

Όλες οι νεες μανούλες είναι λίγο πολύ ενημερωμένες για το τι ειναι καλο και τι οχι για τα παιδιά τους..δεν νομίζω καμμια απο μας να δίνει γύρο και να κάνει τέτοιες υπερβολες...

Και κάθε μια απο μας έχει ως άξονα τις συμβουλές του γιατρού της..δεν κανει ο,τι της έρθει..

Βλέπεις όμως οτι ακομα και οι γιατροι διαφέρουν στο τι προτείνουν..ειδικά στο θέμα του φαγητού..

Αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα δεν υπάρχει πρόβλημα...

Η γιαγιά είναι η μαμά μου..

Η πεθερα μου ήταν μεγάλη γυναίκα, αλλά στα νιάτα της ήταν μοντέλο..ο πεθερός μου σε επιδειξη μόδας την γνώρισε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λεει κοριτσια;

μας βλεπω λιγο στην τσιτα ολες ή μου φαινεται;;;

για να παμε ολες μπροστα στο κλιματιστικο, να δροσιστουμε και να κοντρολαρουμε λιγο τις ορμονες μας...

λοιπον εγω θα πω οτι: ολες μας πρεπει να ειμαστε περιφανες. η καθεμια για τους λογους της. αλλη επιδη μετα απο πολλες προσπαθιες εγινε μανα, αλλη γιατι καταφερε να θηλασει, αλλη γιατι δεν καταφερε να θηλασει και εκανε το παν για να τρεφεται σωστα το παιδι της, αλλη για τα ξενυχτια που περασε προσπαθωντας να ηρεμισει το μωρο της, για την κουραση και την εξαντληση που καταφερε να βαλει στην ακρη και να ειναι παντα εκει. διπλα στο μωρο της.

θα ξεχασω εγω ποτε τις πρωτες 4ο μερες των μωρων μου; με τα ξενυχτια, την κουραση, το αρμεγμα με το θηλαστρο μπας και πιουν εστω λιγο απο το γαλα μου; που με επαιρνε ο υπνος απο την εξαντληση αρμεγωντας πανω στον παγκο της κουζινας; που τοτε ηταν η μονη ελευθερη ωρα για να βαλω κατι στο στομα μου; που ματωναν οι θηλες μου και εγω συνεχιζα; ας ερθει να μου πει τιποτα καμια απο τις πρωταθλητριες στο θηλασμο μανες και θα δουν την πραγματικοτητα και οχι καλυμενη απο το ροζ συννεφακι που βρισκονται.

και συ ρε Μαρακι, μια χαρα κοριτσι εισαι. πως σου τη σβουρξε να το δεις στραβα; φυσικα να μας λες οτι νομιζεις πως πρεπει να ξερουμε για τη διατροφη, και οχι μονο. αν δεν πεις εσυ ποιος θα πει; απλα εμεις, οπως σε ολες τις περιπτωσεις οτι θελουμε και οτι μας βολευει το κραταμε και αφηνουμε τα αλλα. αυτο δε σε ακυρωνει. κι αμα πουμε και κατι παραπανω, μπορει να ειναι βλακεια της στιγμης ή να νομιζουμε οτι κανουμε χιουμορ.

σας επριξα, αλλα ετσι μουβγηκαν. sorry...

:kiss::kiss::kiss: σε ολες γιατι εσεις ειστε η καθημερινη μου παρεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique έγραψε:

ακου τωρα τι με επιασε!

να δω στις οκτωβριανες ποιά ειναι τα περισσοτερα;τα αγορια; ή τα κορίτσια;

Ντομινικ,Νανουκα,Μπεμπακος,Χρυσουλα,Μαριαναπ,Φροσω2,Μαρκερ2,Βαγκμαν1,

Μαρκατ2,Μαρακι1978,Σουζανιτα

ΣΥΝΟΛΟ 14 αγορια

Ελένη,Σοφη,Σωσώ,Ισμηνη,Αλέκα,Αλέκα1,Βαγκμαν2,Ευη,Καλυψω,

ΣΥΝΟΛΟ 9 κορίτσια

Ποια ξεχασα τωρα;;; :dry: Συμπληρωστε...αλλα ο,τι και να κανετε τα αγορια σκιζουν!

ντομ νομιζω μπερδεψες μερικα...

στα αγορια ξεχασες τον Δον, τον Ορεστη και το Δημητρη της Αλέκας.Α! και της Φωτεινης.

αρα συνολο 18

στα κοριτσια, η Αλεκα 234 εχει2, η ΜΑρκατ αλλα 2 , παμε στα 13

ξεχασαμε καποιο αλλο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααα

Μαράκι,Νανούκα κι όλα τα κορίτσια που παίρνετε τα μωρά στο κρεβάτι σας,πώς μπορείτε και κοιμάστε ρε παιδιά;;;;;

Εγώ δυο τρεις φορές που το χω κανει,απο το αγχος μου μην κανω καμια κινηση στον υπνο μου και τον πλακωσω ή πέσει από το κρεβατι ετσι που αλλαζει θεση ολη την ωρα,δεν μπορω να κοιμηθω :(

Μαράκι και βεβαια να λες τις γνωσεις σου και όλες οι κοπέλες εδώ να λένε τη γνωση τους και την εμπειρία τους. Α!και αμα θες παρτο ρε το τραγούδι βρήκα άλλα δύο εξίσου καλά.

Η φωτεινη πλευρα της ζωής-Μακρινα ξαδερφια

Το καλοκαιρι μου-Χατζηγιαννης

Για τις κοριτσομανες-αλλα δε μενοιαζει θα το βαλω κι εγω να παιξει καποια στιγμη στα βαφτισια-προτεινω Εισαι Φως της Παπαριζου

Μαρακι πόσο δικιο εχεις για τις ορμονες αυτων που θηλασαν κι αυτων που δε θηλασαν,ετσι εξηγουνται πολλα πραγματα.Παρολο που αυτο που μου τη δινει σε θεματα θηλασμου ειναι οτι αντιμετωπιζονται κοπελες οπως εγω που θηλασα 2,5 μηνες ως μανες που δε θηλασαν.Ε τι να κανουμε, 2,5 μηνες 7-8 φορες τη μερα θηλαζα και δεν υπηρχε μία φορά που να μην κλαιω απο τον πονο.Αν τους φαινεται τοσο λιγο το διαστημα που δε θεωρειται θηλασμος, εμενα παλι μου φανηκε αιωνας.

Και στην τελικη όλες ειμαστε περηφανες μαμαδες,ξεπεράσαμε και ξεπερναμε καθε μερα τον εαυτο μας,και δε μιλαει καμία εδω μεσα στο γκρουπ μας-όπως εχω πει και παλιοτερα ότι εκτιμω εδω-με στομφο,με επαρση,με ταση πρωταθλητισμού.Ανταλλασσουμε αποψεις,συμφωνουμε,διαφωνουμε κι ως εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Βαγκ εγω τα παιδια του Οκτωβρη 2009 μετρουσα, οχι τα αδελφακια τους.

Τη Νιου Μαμα ξεχασα γαμωτο, αγορι δεν εχει;Συγγνωμη Νιου Μαμα που δε θυμαμαι :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!

Τι μου κανετε?καλε μην σφαζεστε τωρα λειπει και η Σωσω να το χαρει!!Για αλλο θεμα τσιτονεστε εσεις εδω?Εμεις εδω ειμαστε ΚΑΛΑ!!!

Ντομ,Καλυψω,Σωσω εχετε μειλ για αυτα που χασατε εχθες.

Εστειλα τα προσκλητηρια επιτελους!!

Το απογευμα εχουμε σουπερ και βολτα για καφε!!!

Ηρθε ο αντρουλης μου σας αφηνω για την ωρα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφη εισαι κουκλα!Η κόρη ομως που ειναι κι αυτη κουκλαρα εχει ματαρες γαλαζιες ενω εσυ καστανες.Αρα απο τον μπαμπα εχει παρει ε;Ευχαριστω για τις φωτο

Σουζανιτα σε παρακαλω προτεινε μου ενα μακιγιαζ για το φορεμα της βαφτισης που ειναι μπλε μωβ,πληηηηηηηηηζ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...τελευταια μερα δουλεια αυριο πακεταρισμα κ κυριακη φευγουμε!!!!

μαρακι εννοειται οτι καλα κανεις κ μας λες αυτα που γνωριζεις..κ εννοειται οτι καλο ειναι τα μωρα να αποφευγουν ο,τι ειναι βλαβερο οσο γινεται....καθε μανουλα ξερει τι ειναι καλο για το παιδακι της κ πραττει αναλογα...εγω θα το ξαναπω οτι δεν ειμαι της υπερβολης σε τπτ...θα της δωσω λιγο απο το φαγακι μας εκει που με παιρνει βεβαια...χτες εγλυψε λιγο παγωτινι...εγω της εδωσα..μια αλλη μανουλα δεν θα εδινε..για αυτο λεω..η καθεμια κανει αυτο που νιωθει..

εμεις δεν κατηγορουμε η μια την αλλη...λεμε η καθεμια τη γνωμη της κ ειναι δεκτη!!!

στο αλλο θεμα εγινε παλι χαμος...ειναι σιγουρο οτι υπαρχουν ελαχιστες περιπτωσεις μαμαδων που απλα δεν κατεβασαν γαλα..γτ να επιμενουν τοσσοοοοο πολυ οτι αποκλειεται??γτ να βαζουν μια μανουλα στον τοιχο που ελιωσε στην κουραση κ δε μπορεσε να εχει το μωρο 24ωρες στο βυζι για να κατεβει το γαλα??

αυτα με εκνευριζουν εμενα...

οι ιδιες κ οι ιδιες,τα ιδια κ τα ιδια...

νανουκα εννοειται οτι καλα κανεις κ εισαι υπερηφανη..ειλικρινα κ εγω θα ηθελα να εχω θηλασει παραπανω...με λυγισε η κουραση.υπηρχαν πολλα προβληματα...γτ να πρεπει να απολογηθω κ να με κανουν να νιωσω αχρηστη???

γτ να μην ακουστει ποτε δεν πειραζει ρε κοριτσι μου που δεν τα καταφερες,αλλα να πεφτουν παντα πανω σου?????

any way εμεις εδω δεν ειμαστε τετοιες γι αυτο κ εχουμε μεινει αγαπημενες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...