Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

Ισμήνη τι παιδί είναι αυτό?

Κούκλα!Φτου φτου!Να σας ζησει!

Σου μοιαζει νομιζω!Καλα οπως και να χει ειναι ενα κουκλι!!!!!!!

Τζουλια!Της Χρυσούλας είναι Ο θάνος!

Σωσωσκα καλο ταξιδι!Να προσέχετε!Φιλάκια πολλά!

Αλέκα τι κάνεις?Εχω παρατηρησει οτι μπαινεις τις μεγαλες ωρες και συ..χαχχαα!

Η Ντομ που είναι?

Χαρά?

Συμπεθέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το ενα πιο ομορφο απο το αλλο ειναι

φτου φτου φτου

α ρε φιλες της ιολης σας ζηλευω που θα τον βλεπετε και θα ξεροσταλιαζετε, θα σας τρεχουν τα σαλια και αυτος θα λεει μαμα δεν θα βγω σημερα γιατι δεν τα αντεχω αλλο τα κοριτσια

παλι απο πισω με πηραν, στο κυνηγητο

χεχεχεχχεε

γερα και τυχερα

μαρακι τωρα τελειωσα απο τις δουλειες και τα παιδια αν και εχωσα καποια ρουχα πισω απο την κουρτινα για να μην τα βλεπω που με κοροιδευουν . θελουν σιδερο γργργργργργγρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ισμηνη με χρονο καθστερηση τις βαζεις τισ φωτο;;;η πληρωνεις παραπανω αν περασει ο χρονος;;;

το ψωμι πηγα να βγαλω..ποσο ελειψα..;;;

καλα πηγε και το δευτερο..αυριο παλι..

μπα;;τζουλια;;θα μας διαβασεις;;χαιρομαι!!

μη μας γραψεις ειναι το θεμα!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑχαχα!Τωρα ειδα ενα θεμα εδω που λεει "εφαγε αμμο"

Δεν το διαβασα.Αλλα σκεφτομαι τον δικο μου που εχει φαει την αμμο με το κουταλι σημερα...χαχχαχαχαχαχαχαχα

Φευγει μπουσουλαει στη παραλια και μεις τρεχουμε απο πισω.ΜΙλαμε λες και εχει νεφτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ποια θα μου το φάει το παλικάρι μου...

Τη μικρη δε τη φοβαμαι ειναι σκορπινα αυτη..θα κάψει κόσμο..

Αλέκα αφου δεν τα έβγαλες και στο μπαλκονι πάλι καλά..

Ευχαριστω Μαρακι..

Σωσωκα κάθεσαι πάνω στη βαλιτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χεχε!Και γω σκορπινα είμαι!

Απο κατακτησεις δε μπορω να πω!

χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαααχαχα!

Αχ αυτα τα μπιπ ρουχα!Μη μου τα θυμιζετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Προτιμω εσας!Παρα το σιδερωμα!φακ!Ουπς!ΜΟυ ξεφυγε!χαχαχα!Σωσω!ΜΕ χαλασες και μενα!Πρωτα τα σανδαλια μετα τα φακ!αστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε ισμηνη...προσκυνω..πωπωπ..απιστευτα..καλα και συ και γαμω τα γκομενακια μανταμ..που πας;;με τετοια μουτρα;;

αλλα εγω και η ντομ και η αλεκα εχουμε καλη ψυχη..χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γινεται αυριο καλε και λες σπουδαια;;;τι εχασα παλι;;αντε ρε παιδια..αφηστε με και μενα..να κοιμηθω λιγο..η ακψερη..αυριο πρωινο σηκωμα..θα παω να παρω καλτσουνια για τους ..διαφορους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε πούστη...έχασα τις τελευταιες φωτο των παιδιών της Ισμήνης... :( Καλά ρε Ισμήνη κράτα τες κι εσυ λίγο παραπάνω ρε παιδί,πόση ώρα τις κρατάς;μισή ώρα; :dry:

Αν και..ισως να ναι καλυτερα, αν φαινοσουν κι εσυ η γκομεναρα θα συγχιζόμουν βραδιάτικα :blink:

Ισμήνη έγραψες σημερα!Σωσώ δεν έχω να προσθέσω κάτι στο θεμα ψωμί, με κάλυψε πλήρως...

Χρυσούλα πώς μας τη βγηκες ετσι και ηθελα κι εγω να ανακοινωσω το ιδιο πραμα και θα με δουλευει η αλλη τωρα οπως με τη Μαρκατ-αληθεια πού είναι;-οτι ζηλευω και θελω να φανω.

Περπατάμε κι εμείς,πολύ δυναμικά σημερα αφησαμε τσαντισμενοι το χερι της μαμας και περπαταμε 15-20 μετρα και παραπανω, και δεν κουραζομαστε και συνεχιζουμε για πολλή ωρα το ιδιο βιολι,αλωνισαμε όλη τη Γλυφαδα κατω στα μαγαζια, και μου φαινεται αν παει ετσι θα αρχισω να αδυνατιζω... :ohmy: Εγω παντως συγκινηθηκα σημερα που μου αφησε το χερι...ο γαιδαρος ο αντρας παλι οχι..γιατι λεει περπατα απο καιρο..ναι αλλα αυτοπεποιθηση τωρα εδειξε μεγαλε!

Καλό ταξίδι Σωσωκα!

Μαράκι ευχομαι να σβησει γρηγορα!

Νανουκα...Λατρεια πού είσαι;... Μαρκερ Καλυψω Αλέκα :kiss:

Καληνύχτααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια δεν προλαβαιμω να μπαινω τωρα που εχει ο αντρας μου ρεπο....μου ηρθε σημερα η περιοδος..........γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι............αυριο εχω να κανω ενα μανικιουρ πεντικιουρ σε μια θεια του αντρα μου....χθες πηγα και στο γιατρο και εκανα κολπικο υπερυχο να δω αν ειμαι εγκυος...ο γιατρος ειπε πως δεν ειμαι.αλλα εγω ειχα αμφιβολιες απο το αγχος μου.ευτυχως σημερα μου ηρθε...ο μικρος μια χαρα ειναι το γλυκο μου....καληνυχτα σε ολες ελπιζω αυριο να σας πετυχω μεσα αν μπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ε όχι ρε κορίτσια... δεν παίζω!!!

Έχει πόσο καιρό που παρακαλάω την Ισμήνη να μας βάλει καμιά φωτό του Ορεστάκου... και τη βάζει την ώρα που βρίσκομαι στο 4ο όνειρο;

Ε όχι...

Ισμήνη είσαι άδικη!!!

Πρέπει να επανορθώσεις!!!

χαχαχα!!!

Μπράβο και στο Βασιλάκη μας!!!

Κι εγώ θα έκλαιγα από συγκίνηση Ντομ μου!!!

Είναι ωραίο να νιώθεις οτι το παιδάκι σου μεγαλώνει και αποκτά αυτοπεπήθηση!!!

Ο Ανθιμούλης μου γέρνει λίγο μπροστά όταν τον κρατάω... οπότε δεν είναι έτοιμος ακόμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώκα, καλό ταξίδι!!!

Ο κουμπάρος του αδερφού μου έχει 1 χώρο με φουσκουτά και παιχνίδια και καφέ...

Σκέφτομαι να κάνω εκεί τα γενέθλια του Ανθιμούλη μου!!!

μας είπε 4 ευρώ το άτομο συν τα ποτά...

Καλά δεν είναι;

Σίγουρα θα μου κάνει και καλύτερη τιμή...

το μόνο που με απασχολεί είναι οτι θα πρέπει να τα κάνω 15 μέρες πριν...

Θα κάνω και στην Κύπρο γενέθλια, απλά σκέφτηκα οτι είναι ευκαιρία για να χαρούνε και οι δικοί μου και η νονά του...

τι γνώμη έχετε εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...