Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

Ναι βρε Σωσωκα..μπέρδεψες τα τέκνα μας!

Ντομ όλοι αυτο με ρωτανε αν ειχα καούρες..

Τιποτα δεν ειχα...

Κι ολοι επισης λέγανε τι θα πεσουνε τα μαλλια της..

Αλλα δεν πέσανε..μέχρι τη μεση της πλατουλας της φτάνουνε..

Όσο για το περιοδικο..θα την πάω στο Γαστρονομο αν συνεχισει να τρωει ετσι..χαχχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα..ισμηνη..τελεια Η ΙΟΛΗ...μωρη νανα με εφαγες..μπερδευτηκα..

δε μου αρεσει πολυ ιατι δε μοιαζει το τσακυ..εδω ειναι1 γλυκυτατο κοριτσακι..χαριτωμενο και ομορφο..

δεν μοιαζει καθολου με τη κουκλα του σατανα..

χααχαχαχ...

το παιρνω το τσακυ...

ναι το εδια το θεμα..τι να πω βρε παιδια..τα ιδια και τσ ιδια..μας πρηξανε τα...ια..

χαρα μη ρωτησεις τι ειναι οι τελιτσες...

εκανα και τριτο ψωμι..αντε να δουμε.ισμηνη μπηκες ξανα στις μανουλες θριαμβευτικα..και χαιρομαι..

λεμε να παμε και για μπανακι..αυριο πρωι φευγω,δε νεκανα τιποτα αλαλ δεν εχει σημασια φανταζομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πρωτο γραψω!!!

Ισμηνη!!!! θεα η κορη σου! αλλα μας χτυπας στο αδυνατο σημειο μας! που να ενωσω τα μαλλια και των 2 δικων μου, δε φτανουν τη δικια σου!!!

και δε μου λες; στον εθνικο κηπο εγινε η φωτογραφηση;;; αν αυτο ειναι τα σπιτι σου... θαλεις να μας φιλοξενισεις;;; :laugh:

Σοφη, σουπερ το προσκλητηριο! μπραβο! και συ χρυσοχερα μας βγκες! οχι μονο στην καθαριοτητα!

Καλυψω, οταν πλακωνονται μεταξυ τους, τα αφηνω να τα βγαλουν περα μονα τους. επεμβαινω μονο οταν τα πραγματα γινονται επικινδυνα. και τη Μαριαννα τη μαλωνω, κυριως οταν θελω να την αλλαξω και αυτη παει να ξεγλυστρισει με γυμνο το κωλαρακι πανω στον καναπε! κυριως αν εχει χεσει (με το συμπαθιο) κιολλας! εχω φτασει σε σημειο να τους κανω λαβη για να τους αλλαξω! το σωμα τους αναμεσα στην πλατη του καναπε και το σωμα μου, να βλεπουν την πλατη μου και τους ακινητοποιω με το χερι μου! αλλιως δε γινεται! μουσκεμα γινομαι στον ιδρωτα! αλλα τι να κανω που ο Σπυρος ειναι πιο ζοντοβολο απο τη Μαριαννα; να τον αφησω να γινει ακομα χειροτερος;;;

το μεσημερι αρχισε να ανοιξει τα ντουλαπια της κουζινας! αντε λεω στον αντρα μου, με γεια μας!

Σωσω μονο για 1 βδομαδα θα κατσεις;;; εγω νομιζα περισσοτερο... ποτε θα ξανανεβεις μετα; μονο για το γαμο;;;

Ντομ δε θα εχεις προβλημα με το ταμπον. παρε για αρχη τα ταμπαξ. εχουν ειδικο απλικατερ, και μπαινει ακριβως εκει που πρεπει, στο σημειο που δεν ευπαρχουν νευρικες αποληξεις και δεν το νιωθεις καθολου! να το νιωθεις και σ' ενοχλει, σημαινει οτι δεν το εβαλες καλα. υπαρχουν επισεις κατι χαπια, που τα παιρνεις γιοα να καθυστερισεις την περιοδο. τα πηρα 2-3 φορες στα νιατα μου, γιατι εν ηθελα να εχω σε πανελληνιους αγωνες. οταν τα σταματας σου ερχεται σε 2-3 μερες αλλα... πλημμυρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΗΝ ΙΟΛΗ

ΣΝΙΦ ΣΝΙΦ

ΣΤΕΙΛΕΕΕΕΕ

ΕΣΤΕΙΛΕΕΕΕΕ

καλα ε σαν φωτογραφια απο καταλογο παιδικων ρουχων ειναι

ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ

οχι οχι

ΚΑΡΑΚΟΥΚΛΑΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ παντα μου αρεσουν οι περιγραφες σου.....

ντομ πως βαζεις ενα ταμπον::::::

το ταμπον το βαζεις εκει που ξερεις.......οταν δεν παει αλλο κ εχεις πιασει πατο σταματας να σπρωχνεις..το κορδονακι μενει απεξω να κρεμεται κ να σου γαργαλαει το......αντε να μην το πω...

ειναι ο,τι πρεπει για να μην μαρκαρει η σερβιεττα με το φορεμα...

μην παρεις αυτα που ειναι για τις κοπελιτσες.....εγω θελώ 2 τετοια για να κλεισει η τρυπα........

κ μην σχολιασετε!!!!!απλα αυτα ειναι για παρθενες.....

ε εγω δεν ειμαι πια!!!!!!!ουτε κ η ντομ....

ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα...

ντομ, είχα ξεκινήσει αντισυλλιπτικά 3 μήνες πριν...

όμως, για τη βάφτιση προτίμησε το ταμπόν που λέει και η Βαγκ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψω μαλλον αυτη τη φορα με ξεπερασες κατα πολυ στην περιγραφη!!!

αντε πανε σπιτι να ξεκουραστεις γιατι δε σε βλεπω καλα...

δεν περιμενες να το γραψεις αυριο που θα λειπει η Σωσω;;; γιατι τωρα... χιχι θα περιμενουμε αντιδρασεις!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε καλυψω..θελω να παω για μπανιο και το καθυστερω..καλα μωρη καλυψω τι ειναι αυτα που γραφεις;;σταματα με τις λεπτομεριεις,,τετοιες λεπτομερεις δεν μας εχεις πει ουτε οταν εφαγε για πρωτη φορα η μικρη ...γραβιερα...ελεος..

ρε συ βαγκ..μη λες την ντομ πως να το βαλει..ελεος και εσυ..μη τη μπλοκαριες..τι θελεις να μεινει μεσα το απλικατερ και να εχει βαλει και το κουρτινκι μεσα και να εχουμε αλλα;;;

ε μα πια:::

αλεκα μεσημεριανη.τι γινε;;

και γω θαχω μαλλον περιοδο..αλλα δε πειραζει..

ντομ παρε τα ταμπον..δικομασε τα και αν δε σε βολεψουν βαζε τα στο συνανχι..

βαγκ θα ερθω 9 μερες τελικα..ναι και μετα για το γαμο..

θα ερθω για τοσο γιατι μεταεχω βαφτιση στη σαντορινη..ναμη παω και εκει;;αφου καλεσμενη ειμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και λειπετε ολες!

Κοιμηθηκα το μεσημερι 2 ωρες.

Κοριτσια χιρομαι που σας αρεσε το προσκλητηριο.Σωσω το περιμενα οτι δεν θα σου αρεσει γιατι καταρχας δεν ειναι μαυρο!!!χαχαχα!

Συνεχιζω τα προσκλητηρια γιατι αυριο θα κατεβω στην πολη να τα στειλω.Παει και αυτο γιατι το ειχα αγχος.

Ντομ επειδη με ρωτησες η εκτυπωση ειναι του συζυγου και η διακοσμηση δικια μου.Πηρα τουλι,κορδελες,πεταλουδες,αστερακια και τα εφτιαξα οπως το ειδες.Βεβαια να πω την αληθεια μεχρι να καταληξω στο τελικο σχεδιο εσπασα το κεφαλι μου αλλα τα καταφερα.

Νανουκα μου σ'ευχαριστω για την συμπαρασταση,καλε πλακα πλακα εχω σκαιπ και δεν εχω μιλησει ακομα με καμια σας.

Καλυψω ηταν να μην μπεις σημερα!Μπηκες αφησες την σφραγιδα σου και εφυγες!

Αντε παω να συνεχισω τα προσκλητηρια,πρεπει να τελειωσω αποψε αυτα που θα σταλουν.

Τα λεμε αργοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορειτε να μου εξγησεται τι συμβσινει καθε απογευμα;;;κλαει..θελει να εναι συνεχεια διπλα μου..την βαζω για υπνο,κλεινει λιγο τα ματια και με του εξαφανιζομαι κλαει..

την βγαζω, την αφηνω να παιξει μονη και κλαει..

τα πρωινα και μονη της πΙΖΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ..

δρακουλιαζει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε πώς να μην κλαίει!Την αφήνεις τόσες ώρες μόνη της για να κάνεις ψωμιά!Τι φταίει!Τι θες να φταίει;Το μυαλό σου το κλούβιο!Θα βάζεις κανα αλάτι στη μαγιά και θα καταστρέφεις τους μύκητες που το φουσκώνουν.Ζάχαρη να βάζεις που τους θρέφει.Τσ τσ τσ,ούτε με τον αρτοπαρασκευαστή δεν μπορείς να φτιάξεις ένα ψωμί.Σταμάτα το γιατί αυξήθηκαν οι τιμές στο αλεύρι.Τον φαλήρησες τον άνθρωπο!

Κάνω παράγραφο Νανούκα! :P Ευχαριστώ για τις οδηγίες Καλυψώ και Βαγκ,είστε γλαφυρότατες!Αν ήμουν άντρας θα είχα καυλώσει :laugh:

Πώς θα τα χρησιμοποιήσω για το συνάχι ρε Σωσώ;Δεν καταλαβαίνω! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε μουρλές πως κάνετε ετσι?

Άλλοι με πληρώνουνε για να τους δίνω διατροφικές συμβουλες!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα!

Δεν σας εχω διαβασει καλα...Τωρα γυρισαμε!ΜΠανια στη θαλασσα κλπ.Μετα θα βγουμε (με μπεμπουα παντα).ΘΑ τα πουμε μεταμεσονυκτια παντα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έτσι λέω Μαράκι... οτι πρέπει να σε εκμεταλλευόμαστε!!!

χαχαχα!!!

Καλά Ντομ, δεν παίζεσαι!!!

Μπράβο που κάνεις παραγράφους!!!

Είσαι άριστη μαθήτρια!!!

Ρε Σωσώκα... μην την αφήνεις συνέχεια μόνη της στο παιχνίδι...

Εσύ μποτρεί να είσαι κρυόκωλη, όπως λες... το κομμάτι, όμως, μπορεί να θέλει τρυφερότητες από τη μανούλα της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια δεν την αφηνω να παιζει μονη της συνεχεια..αληθεια ομως..απλα δε μπορω να παω να πιω λιγο νερο..οχι ρε..καθομαι μαζι της..οχι σαν και σας αλλα καθομαι..

ρε ντομ.το ταμπον μπαινει στη μυτη εναλαξ στα ρουθουνια και μαζευετι τις μυξες..

μα ποσο ανιδεη εισαι επιτελους;;

σκουπισα μολις.εχω διδερο και να σφουγγαρισω μετα που θα κοιμηθει η μικρη και να κανω τα πραγματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δε πάμε πουθενα.Ο μπέμπης κοιμηθηκε για βραδυ και ο ανδρεας σβήνει φωτιά σε σπίτι ενος φιλου...

Τα κάψανε όλα τα ρημάξανε!Πανγία μου!Τίποτα δεν αφήσανε.

Που πήγε και ο ανδρεας εκει!Εχω αγωνία τωρα!Έχουνε πάει όλοι οι φίλοι να βοηθήσουνε!Και έχει έναν αέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει Σωσώ... σε πιστεύουμε...

χαχαχα!!!

Καλά καλέ... αύριο φεύγεις και δεν έχεις ετοιμάσει βαλίτσα;

Εγώ θα την είχα ετοιμάσει 1 μήνα πριν.

Σόφη μου, στείλε μου το λογαριασμό σου στο σκάιπ...

Ο Ανθιμούλης μου κοιμήθηκε...

Η γκρίνια σταμάτησε...

Τι στο καλό, δε θα βγάλει δόντια;

Εγώ πρέπει να έπαθα κολπίτιδα...

Έχω φαγούρα από κάτω... πολύ μου τη δίνει...

Θα τηλ τη γιατρό μου αύριο να δω τι θα μου πει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρε Μαράκι... κρίμα στον άνθρωπο...

Βάλανε φωτιά σε βουνά της Ζακύνθου ή απλά πήρε φωτιά το σπίτι του φίλου σας;

Μη με παρεξηγείτε αλλά έχω να δω τηλεόραση κάτι μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τι κανει ο ανδρεας;;;πυροσβεστης ειναι;;φδεν εχω ιδεα....και ακομα τω που μιλαμε δεν εχω κανει βαλιτσες..ακομα σιδερωνω και τρωω σοκοφρετες..

και παλευω για πεμπτο ψωμι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω να ανακοινωσω κατι.....

ο μικρος μου σχεδον περπατησε...διασχισει με τρεκλισματα το δωματιο του απο τη μια ακρη στην αλλη..

τελικα ηταν σημαντικο που καλυψα ολο το πατωμα και τον αφησα ελευθερο...!!!!

καταλαβαινετε οτι τα εχουμε παιξει και εγω και ο αντρας μου... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα κουκλίτσες μου!!!

Ρε Σωσώ... σταμάτα τις σοκφρέτες βραδιάτικα!!!

Παχαίνουν!!!

Ευτυχώς δε σ'αρέσουν και τα γλυκά... τούρτες θα κατέβαζες...

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...