Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορες!!!

Μολις κοιμηθηκε η σκατουλα και εκατσα!

Βγαζει δοντακι το μωρο μου και θελει αγαπουλες.

Κοιμηθηκε 12 ξυπνησε 10.

Φτιαχνω μακαρονια με σαλτσα πεστο.

Σωσω καλε ποτε φευγεις Θεσσαλονικη?Εχω χασει επεισοδια?Για ποσο?

Εχθες εφτιαχνα προσκλητηρια το βραδυ.Πολυ χειροτεχνια ρε παιδι μου..

Αυτα...το απογευμα θα παμε θαλασσα.

Εχθες το βραδυ με πιασανε τα ψυχολογικα μου...Πηρα τηλ την μαμα μου και εκλαιγα.Πρωτη φορα το εκανα αυτο γιατι γενικα δεν θελω να τους στεναχωρω και δεν τους λεω τιποτα οταν με πιανουν οι μαυρες μου.Απλα μου λειπουνε και μου ολα μου φταιγανε.Αυτα.

Εχω γινει πολυ γκρινιαρα το ξερω.Σορρυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου σοφη....αντε ρε...μη στεναχωριεσαι..και να τα λες να ξεσκας..μη κλαις..εμες σε αγαπαμε παντως..

φευγω αυριο για 1 βδομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφη μου εδω μας πιανουν εμας οι μαυρες μας κ κλαιμε που εχουμε κοντα μας τους δικους μας ανθρωπους,ειναι απολυτα λογικο νομιζω..τι να κανεις κοριτσακι μου....υπαρχουν κ αυτες οι σκατομερες...αυριο θα εισαι μια χαρα!!!!θα αρχισεις κ τη δουλιτσα σου σιγα σιγα κ θα δεις ποσο θα ανεβεις.....

οπως καταλαβατε θα σιχαθειτε να με διαβαζετε σημερα..ειμαι της υπερβολης...τι να κανω.....πρεπει να περασει η ωρα να παει 5 να παω στο παιδακι μου..κ αυριο παλι δουλευω μονη 10 με 7!!!

ακους νανα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γινεται βρε Μαρακι σημερα;

αχ κοριτσια εχω εναν πονοκοιλο - τσιμπιματα απο χθες και μου τελειωσε πριν 5 μερες η περιοδος

αφηστε που πηρα ενα παντελονι καινουριο το εβαλα σημερα και τι διαπίστωσα;;;;;;

δεν ξερω τι υφασμα ειναι

αλλα οταν ιδρωνεις αφηνει σταμπα

σαν κατουριμενη ειμαι

και ειμαστε και 4 ανρωποι στο γραφειο

καθε λιγο και λιγακι το παιζω πιασμενη και σηκωνομαι να ξειρωσω

σοφι μου αντε εχω αγονια

ρε κοριτσια τα τραγουδια ήρθανε ποτέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι μου ειναι υπεροχο...εσυ το εφτιαξες???ειναι πραγματικα πολυ ωραια δουλεια....μου θυμιζει πολυ το προσκλητηριο της ισμηνης για την ιολη..ιδεα απο το αν αγαπας πηρες κ εσυ??????

μαρκερ μου φανταζομαι νευρα που εχεις με το παντελονι..ουτε δερματινο να ηταν..θα χασεις 1 κιλο μεχρι να πας σπιτι απο τον ιδρωτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι η ιδεα ειναι απο το αν αγαπας!αλλα ειχε 7 ε το κομματι!Ε οχι λεω θα το φτιαξω μονη μου.

Με διαφορες παραλλαγες βεβαια αλλα καλο βγηκε θελω να πιστευω.Απο κοντα ειναι πολυ πιο ομορφο και τα αστερακια κατω λαμπυριζουν σε ροζ λευκο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε σοφι

τελειο ειναι

πραγματικα το λεω ομως

οσο για το μειλ

πρεπει να τα χωρισω μαλλον γιατι ουτε με το ζιπ δεν τα στελνει

θα το ξαναδοκιμασω ομως δεν θα σας αφησω ετσι χαχ α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Καλυψώ όλο να σε ρωτησω και το ξεχνώ.Πώς και Καλυψώ το ψευδώνυμο αφου σε λένε Μαρία;Ρε συ δεν έχω βάλει ποτέ ταμπόν,μου χε πει και μια φίλη ότι την ενοχλούσε και...δεν ξέρω...σαν σκέψη και μόνο με ενοχλεί...

Μαρκερ εγώ τραγούδια δεν είδα πάντως.Ωορρηξία είναι τα πονάκια που έχεις, μη φοβάσαι,αμε για το τρίτο ντε...Εγώ να φανταστείς πριν τη γέννα έπαιρνα μεσουλιντ απο τους πόνους την πρώτη μέρα,τώρα δεν πονάω,δεν την καταλαβαίνω πότε έρχεται σε σημείο να κινδυνεύω να γίνω ρεζίλι γιατί έχω πολύ αστατο κύκλο.Πονάω στην ωορρηξία τώρα!Περίεργα πράματα!

Βαγκ κι εγώ οι δυο πρώτες περίοδοι μετά τη γέννα ηταν τζάμι,28 μέρες και νόμιζα ότι μου έστρωσα και μετά πάλι σκατά,43 μέρες,47 κλπ.

Νανούκα πήρες χάπι να μην έχεις περίοδο στο γάμο σου;Ενδιαφέρον...τι χάπι;αντισυλληπτικό;

Σωσώ, το ξέχασα αυτό με τη ¨δουλειά¨,δεν μου άρεσε να σου πω την αλήθεια,περίμενα κάτι καλύτερο από σένα,έχεις σηκώσει ψηλά τον πήχυ βλέπεις!Θα χεις ιντερνετ τώρα που θα φύγεις;Δε σου λέω καλό ταξίδι,μέχρι να φύγεις 1ο σελ.θα γράψουμε.

Ισμήνη έχεις πολύ δίκιο...αυτό έβλεπα στον εαυτό μου απόταν τον πρωτοαντίκρυσα.Δεν είχα εμπειρία από παιδιά,ακολούθησα το ένστικτο μου...νομίζω κι αυτό είναι μεγάλο θαύμα..το ένστικτο της κάθε μάνας για το παιδί της.

Σόφη τι όμορφο προσκλητήριο είναι αυτό!!!Τα έφτιαξες μόνη σου;Πώς;;;!!!Πόσα κομμάτια;;;Είναι το στυλ σου.Αυτό μου αρέσει ρε παιδιά,που η καθε μία εδώ έχει το δικό της στυλ και αποτυπώνεται στις ετοιμασίες για τα βαφτισια του παιδιού της.Φαντάζομαι ότι και στους γάμους σας θα φαινόταν αυτό.

Μαράκι προσπάθησα να γραφτώ στο εγωκιεσυμαζί και σαν γκαου που είμαι δεν τα καταφερα.Μετά έγραφε κάπου ¨θα φαίνεστε σε όλους τους χρήστες¨αν γραφτείτε και ψιλοχέστηκα και το άφησα.Αν και δεν ξερω αν το εννοει για οσους εχουν φεισμουκ,εγω δεν εχω.Ρε συ,είσαι πολύ της τεχνολογίας έτσι;Μωρέ μπράβο κοτζάμ μπλογκ.Αυτό κάτω δεξιά είναι φόρουμ ή απλά γράφεις μια πρόταση.Είδα τη μαρκερ,τη Σωσω,τη σόφη αλλά δεν ήξερα πώς να γράψω.Πάντως το τραγούδι εγω κι εσυ μαζι-αλκινοος πανουσης-ειναι απο τα αγαπημενα μου και θα μου αρεσε να επαιζε στη βαφτιση μας στο τραπεζι,του το τραγουδαω συχνά.

Λατρείαααααα που είσαι;

Χρυσούλα,Σουζανίτα φιλιά.Σουζανίτα μπορεις το μανό να το αλλάξεις με μάσκαρα που έχω κι αδυναμία; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ απλα σκεφτηκα οτι μαριες θα εχει χιλιες 2 εδω μεσα κ ειπα να βρω κατι αλλο...κ ειναι απο τα αγαπημενα μου ονοματα..εχω ενα κολλημα με την αρχαια ελλαδα (ομηρος κλπ)...ειναι απλα μια πετρια που εχω φαει λογω σπουδων...το χρησιμοποιω ως ψευδωνυμο πολλα χρονια τωρα.(εννοω σε μειλ κλπ,μην παρεξηγηθω!!!!!!!δεν ειναι το καλλιτεχνικο μου!!!)

οσο για το μπλογκ της μαριας...ειμαι κ εγω ανεπιδεκτη μαθησεως...ουτε εγω ξερω πως να γραφτω!!!!!κ στο μαμμυ που γραφτηκα πολυ ειναι....

να φανταστεις φωτος ακομα δεν ξερω να ανεβασω..γι αυτο σας τις στελνω παντα με μειλ....

ΑΧΡΗΣΤΗ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου ειστε αχρηστες και οι 2...

ασχετες..αν ηταν ομως καμιακαινουργια σταση,θα την ψαχνατε κατευθειαν..χαχαχα..

ρε ντομ τι να σε πω..;;διαφημιστικα;;;δε λεει.τουλαχιστον εκει θα μαυρισεις///παιδια πεταξα και δευτρρο ψωμι..αν καλε τι επαθε.ευχηθητε να χαλασε να παρουμε αλλο..ποτε δεν τον ψωνεψα..

σοφη η προσκληση..δε τρελαθηκα..δεν ειναι του συλ μου με τιποτα..

αλλα αυτο δε σημαινει οτι δε ταιριαζει με την ιολη.κατι θα ξερεις..

δλδ για μενα αν ελειπαν οι κορδελες και οι πουλιες θα μου αρεσε περισσοτερο..

μη βαρας..τη γνωμη μου ειπα..

καλυψω...η αρχαια ελλα δα σε μαρανε..

ντομ που ειναι το φουστανι;;οι μπομπο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανοιξαν νεο θεμα για θηλασμο παλι...εγραψα κ εγω...θα σφαχτουνε παλι!!!!!χαχα σωσω μπες να εκτονωθεις!!!!!!!!!

κ να μην ξεχνιομαστε......ΦΑΚ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν σας το είπα..ζεσταινομαι!!!

Σοφάκι μην την ακους τη Σωσω..δεν ειναι του μπιχλιμπιδιού..είναι τέλειο!

Μπράβο σου κοριτσάκι..να δεις που θα τρελαθουν όλοι!

Πριν απο λίγες μερες φωτογραφισα την κορη μου με το βαφτιστικο..και τις φτιαχνω τωρα..καθιστε να σας βαλω μια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη αυτός είναι ο κήπος σας;;;!!!Η την πήγες σε περιοδικό να τη φωτογραφησουν;

Οχι γιατι αν αυτο ειναι στο σπιτι σας ...μετα λετε για μενα ρουφιάνες!!!

Οχι εσύ Ισμήνη μου...ποτέ!Να είμαι δίκαιη!

Καλυψώ κι εγώ απάντησα...το βλέπω εγώ το θέμα...έχει μπει το μισό κλειδί στην κλειδαριά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη μου, κρυφό ταλέντο κι εσύ!!!

Πολύ καλή δουλειά!!!

Σοφάκι μου, μη στενοχωριέσαι...

Αν και καταλαβαίνω την ψυχολογία σου...

Άλλη φορά όταν θέλεις να κλάψεις, πάρε με στο σκάιπ και ξέσπασε σε μένα... μην παίρνεις τη μανούλα σου... αυτή πονάει πιο πολύ από σένα...

Σωσώ, η Ιόλη είναι της Ισμήνης...

Της Σόφης είναι η Λυδία ή Βάγια...

Γλυκιά μου Ντομ, μία χάρη!!!

Όταν γράφεις μεγάλα μηνύματα, άφηνε κενό για να διαβάζονται πιο εύκολα!!!

Άντε, πότε θα δούμε το φόρεμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...