Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΡΑΑΑΑ!

Χρόνια Πολλά σε όλες τις Μαρίες και τα Μαράκια και τα Μαριανάκια. :kiss:

Τελικά όπως καταλάβατε από τη γκρίνια της Σωσώς-λες και την έβαλα να σκάψει-κατάφερα κι έφυγα Σ-Κ-Δ, φτιάχτηκε το αμάξι, και της έστειλα μήνυμα να σας διαβιβάσει τις ευχές μου, με τον γλυκό γατούλικο όπως διαβάσατε τρόπο της :)

Σας διάβασα τη νύχτα αλλά δεν είχα κουράγιο να γράψω τίποτα.Ευτυχώς κανόνισα και το στολισμό στο εκκλησάκι κι ετσι μου φυγε μισό άγχος, το άλλο μισό παραμένει για το στολισμό των τραπεζιών.

Νανούκα άνοιξες το μαγαζί σήμερα :kiss:

Σωσώ το προσκλητήριο γαμάτο...το στυλ σου...κι αφού το γραψε ο Λευτέρης αν δεν ταιριάζατε δε θα συμπεθεριάζατε

Μαράκι τι ωραία που τα έχεις φτιάξει τα προσκλητήρια,πολύ πρωτότυπα και πολύ χαριτωμένα.Το φόρεμα και τα σανδάλια τέλεια!Μου αρέσει τρελά το στυλ που λανσάρεις στη βάφτιση,σου πάει φοβερά και ταιριάζει απίστευτα με το νησί.Μπράβο,μπράβο και πάλι μπράβο.Αλλά άμα έχεις κορμάρα αγάπη μου βρίσκεις έτοιμο ό,τι φόρεμα θες, δε χρειάζεται να ράψεις μπας και κρυφτεί κανα κιλό.

Ο μικρός καλά, πρόσεχα τη διατροφή του για τη διάρροια, δεν ξανακανε ευτυχώς αλλά κι εγώ πρόσεχα τι του έδινα.Ξετρελάθηκαν με τα τατα,τζατζα,μπαμπα,μαμα, γιατί την προηγούμενη φορά δεν τα λεγε.

Από μπομπονιέρες μου έχουν μείνει 40 κομμάτια.Οταν τις τελειωσω τότε θα σας βάλω φωτο-καλα μη φανταστείτε κανα τρομερο δημιούργημα,πουγκακια ειναι-γιατι έχω 4 χρώματα φτιάξει.Μπλε,πορτοκαλί,λαχανί,κίτρινο--αυτό φτιάχνω τώρα.Αχ μου φυγε κι ένα βάρος γιατί όπως τις έφτιαχνα έτρωγα και λίγα MnMs και φοβήθηκα ότι θα ξεμείνω από το φαγώσιμο υλικό! :laugh: Πώς δεν έφαγα και τις κορδέλες να λέτε!Αλλά ευτυχώς μέτρησα τα κουφετάκια και μου είχαν βάλει αρκετά παραπάνω.Είδαν φαίνεται το εκτόπισμα και θα είπαν ¨κατσε να βάλουμε παραπάνω μη φαει κι εμας¨.Ωραία μπορώ να φάω αρκετά ακόμα :)

Τώρα πρέπει να ψάξω για ασημί πέδιλο,αλλά θα πάρω μαζί κι ένα ωραίο ασημί σανδάλι που έχω από πέρυσι που ήμουν έγκυος, μην με χτυπήσουν-που θα με χτυπήσουν!-τα πέδιλα.

Κορίτσια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σωσώ εγώ δεν είχα πληρώσει νυφικό μακιγιάζ γιατί είχε έρθει η θεία μου η αισθητικός...

Να μην έχει 100- 150 ευρώ;

Σήμερα είναι η 3η μέρα γκρίνιας... λέτε να μας επισκεφθεί το δοντάκι;

Μακάρι Παναγιά μου!!!

Ντομ, κάθε μέρα, σχεδόν, εγώ ανοίγω το μαγαζάκι μας...

Κι εσύ μαρή... μην τρως τα καραεμλάκια...

Το φόρεμα έτοιμο;

Πήγες ενδοκρινολόγο;

Περπατησε ο Βασιλάκης σου;

Άντε, μη χάνεσαι πάλι...

Τις οδηγίες μου για να φτιάξεις μόνη σου τα φαναράκια, τις είχες διαβάσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορτιτσια εχω γλωσσα φιλετο,πεστε αμια ιεα απλη για να την κανω φουρνου..

και αν οχι,τηγανητη πως γινεται;;με κουρκουτι;;

το ψαρι δε το εχω καθολου;;ντον καλυτερα να ετρωγες ψαρι..πιο οικονομικα θα μας εβγαινε..κοστιζουν τα μ ν μ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ ρωτάς νυφικό μακιγιάζ και θυμήθηκα κι εκνευρίστηκα με κεινη που με έβαψε, όχι ότι δε με έβαψε καλά,τέλεια με έβαψε, αλλά τα 400 ευρώ που έδωσα!Πήρε 100 ευρώ δοκιμαστικό, και 300 ευρώ τη μέρα του γάμου.Και αν ήθελα να βάψει καμια μαμά ή πεθερά ήθελε 200 ευρώ η καθεμια.Και εννοείται μαύρα έτσι!Πώς εκνευρίζομαι όμως!Αλλά εμείς φταίμε που διαιωνίζουμε τη μαλακία αυτή!Για λίγο μπογιάτισμα να μας γδέρνουν!Σιγά μωρή τι κάνεις και θες τόσα λεφτά;Πλαστική;Ολη αυτή την εκμετάλλευση στις προετοιμασίες του γάμου,να σε κοιτάνε όλοι πώς θα σε γδάρουν!Μπαίνουμε κι εμείς στο τρυπάκι, έλα μωρέ μια φορά παντρεύομαι και τα σκάμε σαν μαλάκες!Αυτά ήθελα να πω για το πόσο κορόιδα είμαστε εμείς οι γυναίκες και για το ότι επιτέλους πρέπει να συνέλθουν τα τσουτσεκάκια που το παιζουν αυθεντίες και να κατεβάσουν παρα πολύ μα παρα πολύ τις τιμές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι ρε συ Νανούκα!Ευχαριστώ πολύ αλλά...μάλλον με έχεις υπερεκτιμήσει!Καλέ είπαμε φτιάχνω τις μπομπο για καλό σκοπό, δε θα χτίσω και το μαγαζί της δεξίωσης!Σιλικόνη για τα πλακάκια στο μπάνιο ξέρω ότι μπαίνει.Κόλλα UHU έχω να χρησιμοποιήσω από το δημοτικό,άσε κάτι θα βρω έτοιμο,δε μπορεί.Εξάλλου είδα αυτά τα φαναράκια φάρους στο ιντερνετ και αν και είναι Ηράκλειο Κρήτης μπορούν να μου τα στείλουν ταχυδρομικώς.Ευσχαριστώ Σωσώ για τη προθυμία να μου στείλεις πάντως.Το μόνο που με χαλάει είναι ότι είναι μικρά για τη ροτόντα. 8Χ14,5 και 9,5Χ18 είναι οι διάστασεις.Μικρά δεν είναι για να βάζεις ένα σε κάθε ροτόντα των 10 ατόμων;Πώς σας φαίνεται να έβαζα 2 ή 3 σε κάθε ροτόντα να δείχνει πιο γεμάτη;:dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και από μενα!!!

Ισμηνη καλως γυρισατε!!!!καλο χειμωνα δε λεω ακομα... :):)

αντε γιατι μας ελειψες και εσυ και τα ευστοχα σχολιακια σου!!! :lol::lol:

Σωσω η πιο απλη ιδεα για τη γλωσσα στο φουρνο ειναι η κλασικη.. ;)

Νυφικο μακιγιαζ...εγω δεν πληρωσα καθοτι εκει που παντρευτηκα σιγα να μην εψαχνα και μακιγιεζ..τα καταφερνω ομως καλα και μονη μου..αλλωστε βαφτηκα πολυ απλα :silly: μου ειχε δειξει και αρκετα πραγματα και η αισθητικος μου και με ειχε βαλει να τα κανω κιολας ενωπιον της!!!το ειχε παρει πολυ προσωπικα!!! :lol::lol: ειχα κανει ολη τη διαδικασια πριν..εδω ομως ολα ειναι φτηνα σχετικα..καθαρισμος φουλ εξτρα 35 ευρω, απλη περιποιηση--που κανουμε μια φορα το μηνα 15 ευρω!!!...

τα καλα της επαρχιας.... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ, συγνώμη που θα σου το πω... αλλά ή φταίει η Γλυφάδα ή εσύ μυρίζεις χρήμα...

Δεν υπάρχουν αυτές οι τιμές που μας λες για το μακιγιάζ!!!

Πού σε βρίσκουν και σε πιάνουν τον κωλαλίκο όλοι;

Δεν είναι τίποτα... λες και στη Ζωσώ αυτές τις τιμές και στο τέλος θα αναβάλει το γάμο της!!!

Για το στολισμό θα σου πω μετά...

Φωνάζει ο μάστρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

μπαινω λιγο απο την δουλεια να σας γραψω

μιλαμε δεν προλαβαινω ουτε να κλ....ω

τα μικρα μια χαρουλα γενικα

ο Νικος εχει αρχισει ενα κουλο

ξυπναει ή στις 4 ή στις 6 πεινει το γαλα του και μετα δεν θελει να κοιμηθει με τιποτα

μιλαμε 1,5 ωρα κουνημα αφηστε εχουμε ξεμεσιαστει

και σε λιγο καλυτερη φαση το βραδυ στις 10 με το βραδυνι γαλα θελει 1 ωρα κουνημα

α δε λεει μου φαινεται θα τον αφησω να ουρλιαξει και να κοιμηθει μονο του

αλλα τι φταιει και ο Στελιος να ξυπνησει

θα δουμε τι να πω

εσεις ελπιζω να ειστε ολου καλα φιλια για τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι γεια!!!

ασε αυτο με τις 6 το επαθα και εγω αλλα ειναι που εχουν χορτασει υπνο από τις 9/10 που κοιμουνται...ετσι τον βαλαμε αναμεσα μας και καπως ετσι ξαπλωμενος τον ξαναπηρα ο υπνος κατα τις 6.30..

δεν εχω καταληξει τι ειναι προτιμοτερο να κοιμαται νωρις ή να ξυπναει αργοτερα???

με τη δουλεια ολα οκ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ,αχ αυτό το πρωινό ξύπνημα!!!!Το ξέρω είμαι άκαρδη μάνα αλλά τι να κάνω που νυστάζω όταν ξυπνάει και εμένα ο μικρός μου από τις έξι,οπότε τον βάζω στο πάρκο του και συνεχίζω τον ύπνο μου για καμιά ωρίτσα ακόμα (όσο δηλαδή με αφήσει!!!).

Νανούκα δυστυχώς στην Αθήνα δεν βρίσκεις άλλες τιμές από αυτές που λέει η Ντομ.Ακούνε για γάμο και τρίβουν τα χέρια τους.Για βάφτιση είναι πιο οικονομικά τα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re ντομ και μετα λες να μη σε κοροιδευω..ειναι δυνατον;;καλα σε λεω κωτσο εγω..τι να σε πω..

και ασε τα φαναρακια..κρατα και κανενα φραγκο..ερχονται δυσκολοι καιροι..

γεια σου μαρκερ...πως τα πας;;;ποτε ξεκινανε παιικο;;

μαρια που δουλευεις ειπαμε;;ποιος εχει το μικρο;;ο πιαδικος;;

αντε ρε νανα να βγουνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για καθίστε ρε παιδιά!Αμα δεν ξέρετε τι μου τη λέτε;Αυτές είναι οι τιμές εδώ!Δεν ξέρω τι κάνετε Θεσσαλονίκη αλλά 25 και 30 ευρώ είναι να πας σε κανα φθηνό κομμωτήριο και να ζητήσεις βραδινό μακιγιάζ.Εγώ τι να έκανα;Παντρευόμουνα Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου 2007 στις εθνικές εκλογές-ναι το έζησα κι αυτό.Θα βαφόμουν από την προηγούμενη μέρα;Αν θες να σου έρθει σπίτι τόσο παίρνουν και πολύ παραπάνω.Αν θες Αχιλλέα Χαρίτο φερειπείν θα σκάσεις 800 ευρουλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Εμεις καλα η Λυδια κοιμηθηκε 11μιση και ξυπνησε 9 μιση.Εννοειται οχι σερυ αλλα ολα καλα.

Εχθες πηγα χοντος μου φερανε δωρο μια παλετα dior στα γενεθλια μου και πηγα να την αλλαξω.Εσκασα αλλα 50 ε σοπινγκ θεραπυ.Το ευχαριστηθηκα.

Νανουκα μου σε συμπονω με τα δοντια υπομονη!!!!Εμεις βγαζουμε τωρα το τεταρτο!!Κατω δεξια.

Λοιπον για να βαλουμε τα πραγματα στην θεση τους οσο αφορα το μακιγιαζ.Εγω παιρνω 25ε απλο μακιγιαζ και 35 με 50 βραδινο αναλογως την περισταση.Παω ομως εγω σε σπιτια.Ο καθενας μπορει να φουσκωνει την τιμη οσο θελει οκ?αλλα ειναι και θεμα ανταγωνισμου εδω στην Κω ασ πουμε ειναι καλα.Οσο αφορα την Αθηνα εκει οι τιμες ανεβαινουν φυσικα !!!Νυφικο εγω παιρνω 200 με μια προβα.Παλι ομως μιλαω για την Κω.Στην Αθηνα μπορει να επαιρνα και 300.

Επισης παιζει ρολο στην τιμη και που θα πας!!!Δηλαδη τι φουμαρα θα πληρωσεις και καλα το ονομα!Πχ οπως λεει και η ντομ αν πας στον Χαριτο θα σε πιασει κοτσο και κατα την γνωμη μου γιατι εχω κανει και σεμιναριο μαζι του σιγα τα αυγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε κανεναν τομεα μη συγκρινετε τιμες επαρχιας και τιμες Αθηνας...

τα ιδια ισχυουν και στα ιδιαιτερα..εδω με τα 30 ευρω την ωρα τα 2 ατομα εισαι η πανακριβη και στην Αθηνα παιρνουν για το ενα ατομο 30 ευρω και λιγα λεω...

η αιθητικος που παω ειναι η καλυτερη απο τις 20 που υπαρχουν σε μια πολη 10.000 κατοικων..φοβερος ανταγωνισμος σε μια πολη μικρη..το απλο χτενισμα σε καλο κομμωτηριο ειναι 14 ευρω..και φυσικα θα παω να τα ισιωσω καθε εβδομαδα εξω απο το να παιδευτω!!!και φρυδια εξω παω και περποιηση προσωπου και νυχια και τα παντα..οχι γιατι εχω τα απειρα λέφτα αλλα γιατι με συμφερει σε σχεση με το χρονο που χρειαζομαι..αφηστε που ολα αυτα λειτουργουν ψυχοθεραπευτικα!!!χαχχααχχαχα!!!!

Σας εχω πει οτι μια κολλητη μου εχει εδω το hondos center???? οχι τιποτα αλλο αλλα χαζευω τα παντα με φοβερη ανεση!!!!!με φωναξε τις προαλλες σε δειγματισμο μαγιο για του χρονου!!!!οταν δεν ειχα το παιδι κατεβαιναμε Αθηνα στς συγκεντρωσεις εταιριων και σε δειγματισμους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη, τι τέλειο δώρο που σου κάνανε!!!

Με γεια!!!

Βρε Ντομινικούλα μου, μ’ αρέσει να σε πειράζω!!!

Μην το παίρνεις προσωπικά!!!

Εμένα μου φανήκανε πολλά τα 40 ευρώ που έδωσα για το μακιγιάζ της βάφτισης...

Είμαι φθηνιαρού;

Είχα πληρώσει και της νονάς αλλά τόσα...

Πάντως, η Λευκωσία, που είναι Ευρωπαϊκή πρωτεύουσα, δεν έχει έτσι ακριβές τιμές...

Και καλύτερα δηλαδή...

Σκεφτείτε οτι ο φυσιολογικός τοκετός σε μονίκλινο δωμάτιο (χωρίς επισκληρίδιο, όμως) μου στοίχισε 1700 ευρώ...

Ντομ μου, σου χρωστάω ιδέα για τα τραπέζια...

Μπορείς να βάλεις 1 φαναράκι και γύρω γύρω να βάλεις απλά ρεσό (έχει στα ΙΚΕΑ) μαζί με καραμέλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα παιδια,τα λεφτα του τοκετου..τα ζαραμιζα ανετα..

εννοω αν ξανα γεννησω και δεν εχω να φαω που λεει ο λογος θα δανειστω να παω σε κλινικη..

πολυ ευχαριστημενη.

σας ρωταω για τα λεφτα γιατι θα με βαψει η κοπελα του αδερφου του αντωνη και δε με ειπε λεφτα..γι αυτο..

ντομ με μιλας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ, δε νομίζω να σε πάρει πάνω από 200 ευρώ!!!

Ποιος είναι ο Αντώνης;

Ο μικρούλης μου είναι πολύ κεφάτος σήμερα...

Τον πήγε ο Πετρής στη μαμά του για να κοιμηθούμε...

Σας αφήνω!!!

Πάω να δροσίσω το δωμάτιο!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!!!καταλαβα το εννοειες...ο αντωνης ειναι ο αντρας της θουλης..

φαγαμε αυγα..και μαρς...νανα σταματα!!!

παιδια πολυ ζεστη..αφορητη το λες..θα παμε για μπανιο το απογ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι

γυρισα

μια χαρα στη δουλεια

ευτυχως νεκρα

ολη την ωρα στο πισι ειμαι και δεν κανω τιποτα απολυτως

και αυτο βαρετο ειναι βεβαια αλλα ποιος το χεζει απο το να μου βγαινει η πιστη

πλησιαζει αυτος ο καιρος

σε ιδιωτικο εκπαιδευτηριο στη αθηνα δουλευω ως καθηγητρια ιατρικων μαθηματων και συμβουλος παιδαγωγικων του ιατρικου τομεα (βεβαια αντικαταστηθηκα πλεον λογο εγκυμοσυνης αλλα δεν πειραζει -λιγοτερες ευθυνες και σκοτουρες)

παιδικο θα τα παμε 1η μερα την 1η σεπτεμβρη - μεσοβδομαδα

για βαψιμο περνουν απο 150-200Ε κοριτσια - τουλαχιστον εδω στην Αθηνα

Χρυσουλα μου εσεις καλα;

τωρα σχεδιαζω το παρτυ γεννεθλιων - θα φτιαξω μπλουζακια δωρο για τα παιδια και θα τυπωσω και μπαλονακια

κοιταξα να παρω πιατοποτηρακια με θεμα 1α γεννεθλια και παει ο κουκος αηδονι ρε γμτ μου

δεν θελω να δωσω και μια περιουσια για χαρτινα πιατακια

μαλλον σε τζαμπο θα καταληξω

εβαλα τον πατερα μου που πιανουν τα χερια του να φτιαξει καλουπι αγορακι για τουρτα - που θα το παμε σε δικο μας ζαχαροπλαστη σουπερ και ετοιμασα και τα προσκλητηρια

πολυ χαιρομαι που εφτασε η ωρα για το 1ο μας παρτυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου συμπεθερουλα μου! πισωγυρισματα και οι γαμπροι μου;;; και εμεις εδω και 1 μηνα χαλια! ο Σπυρος 3-5-περιπου καθε βραδυ ορθιος ενω κουτουλαει απο νυστα. και τρωει κατα 5:30. λες και ειναι 4 μηνων! πηραμε και το goodnight almiron που τα κραταει πιο χορτατα, μηπως ειναι απο αυτο. δεν του αρεσε. τωρα βαζουμε και στους 2 απο λιγο με το κανονικο, αλλα τα ιδια. λεμε τα δοκιμασουμε και κατι αλλο που προτεινε μια κοπελα, να κανω το βραδυνο γαλα με νερο που εχω κανει αφεψιμα με τίλιο; ειναι χα λαρωτικο λεει. επισης λεμε να τους χωρισουμε δωματια και να κοιμαται ο αντρας μου σε ραντζο με το Σπυρο. και μετα σου λενε τα παιδια ενωνουν το ζευγαρι!! π@#$% μπλε!

Κορτσουδια εσεις καλα;;;

εμεις πηγαμε γυναικολογο το μεσημερακι. στο καινουριο κεντρο εξωσωματικης που ανοιξε! καλα μιλαμε να ντρεπεσαι να μπεις! σουπερ λουξ! με κατι καινουρια συστυματα εξαερισμου λεει που το εχει μονο αυτος και ενα αλλο στην Αθηνα, που οταν ανοιγει η πορτα στο χωρο που ειναι τα εργαστηρια και τα χειρουργεια για να μη μπαινουν μικροβια, δημιουργειται αρνητικη πιεση και ο αερας παντα βγαινει, ποτε δεν μπαινει. εχει και δωματια σαν ξενοδοχειο για πριν και μετα την ωοληψια και την εξωσωματικη για να ηρεμισεις και οχι σαν τα αλλα κεντρα που ειναι ενας μεγαλος θαλαμος με κουρτινες.

τελικα ουτε κυστη εχω ουτε τιποτα. μια απλη διαταραχη ειναι. θα παρω 3 μερες κατι χαπακια για να μουρθει τωρα και μετα θα παρατηρω στους επομενους κυκλους αν ειμαι μεταξυ 30-35 οκ. αν παει παλι 40 θα συζυτισουμε για αντισυληπτικα για να μου τη ρυθμισει, αλλα δε θελει να με χαπακωσει αν δεν ειναι αναγκαιο.

Α! και για μια ακομη φορα, 3η μετα τη γεννα, δε μας πηρε λεφτα για την επισκεψη!!! επαιξε με τα μωρα, γελασαμε, πολυ καλα περασαμε, δεν ειχε και κοσμο εκεινη την ωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι άλλο...

ρε ντομ εδωσες τοσα λεφτα για μακιγιαζ!!! αμαν αυτα τα νοτια προαστια σας!

εγω ειμαι τοσο κωλοφαρδη που κομμωτρια και αισθητικο εχω φιλες. δεν πληρωσα τιποτα για μακιγιαζ σε γαμο και βαφτηση , τιποτα για μαλλια στο γαμο, και στη βαφτιση που δν μπορουσε η φιλη, πληρωσα 30Ε σε μια εδω στα Λαγυνα.

γμτ ξυπνησε η μικρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξυ την ξανακοιμησα...

λοιπον... Σωσω νομιζω, αν εχετε στενες σχετικα σχεσεις με την αισθητικο και τον αδερφο του γαμπρου σου και ειναι καλεσμενοι στο γαμο, θα πρεπει σχεδον τζαμπα να σε βαψει.

καλε τι ξεχασα να σας πω!!!!

ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!! ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 35!!!! ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΧΑΖΑ.... ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!! :laugh:

κερναω οτι απεμεινε απο τσιζκεικ φραουλα και παγωτο σε γευσεις: μπισκοτο, στρατσιατελα, κιντερ, φερερο, μπάουντι.

δεν θα φάει μονο η Ντομ γιατι εφαγε πολλα μνμ απο τις μπομπο και αν φαει και παγωτο θα τη ζητανε 700Εγια το φουστανι!! :P Ντομ ξερεις οτι χωρις εσενα το φορουμ ειναι πολυ πεζο!!! :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλια μου εαν ξερεις καμια πες μου

τα παιδακια στο συνολο θα ειναι μαλλον 9 μαζι με τα δικα μου

μωρε εχουμε παρα πολλα να καλεσουμε αλλα δεν χωραει το σπιτι με τιποτα

μαζι με τους μεγαλους φτανουμε τα 27 ατομα αλλιως εαν καλουσα οσους ηθελα φταναμε πανω απο 40 ατομα και δεν θα ειχαμε γωνια ελευθερη στο σπιτι χα χα

ισως αργοτερα που θα πανε και σχολειο να τα παμε σε παιδοτοπο αλλα για τωρα καλυτερα λιγοτεροι

αααα οποια θελει εκανα συλλογη με παιδικα τραγουδια περιπου 4 ωρων να τις τα στειλω καπως

αχ συμπεθερουλα μου δεν ξερουμε τι να κανουμε

ευτυχως δεν ουρλιαζει και δεν κλαιει

αλλα εαν τον αφησεις θα αρχισους τους χωρους

λες να φτιαξουμε το γαλα με τηλιο

θα το δοκιμασω

α κοριτσια ασχετο

το αυγο ο μεγαλος το κανει εμμετο

δεν το χωνευει καθολου ολοκληρο

το βαζω και στη φρουτοκρεμμα μπας και δεν του πεφτει στουπι αλλα και παλι δεν το δεχεται καλα

γενικα απο οτι καταλαβα απλα δεν το χωνευει

θα το ελατωσω θα του δινω μισο αυγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...