Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

μαρια καλα ειναι, του εχω δωσει ενα κομματι ψωμι και τρωει, δεν μιλαει καθολου,χαχαχαχα

σε πηρα γιατι κατι σου χρωσταω, δεν το εχω ξεχασει.

καλη συνεχεια :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σωσω και η φιλη μου χανια μενει...αλλα τοσες μερες δεν προκοψα να βρεθουμε...αν ησουν εδω θα στα εφτιαχνα εγω τα νυχια για τον γαμο...Καλυψω και τα δικα σου θα τα εφτιαχνα ευχαριστως..γαμωτο να μην ειμαστε ολες κοντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουζαν ειμαι σιγουρη οτι θα μου εκανες γενικη επισκευη με μεγαλη χαρα!!!!οντως ωραια θα ηταν..

χαρα ξεκολλα ρε...ενα καφε θα τον πιουμε που θα παει...θα τα καταφερουμε...ολα οκ με τη βαφτιση???τελικα χρειαστηκες κ αλλα προσκλητηρια??

εγω χτες παραγγειλα τα γλυκα για τη βαφτιση...πηρα για τους μεγαλους σφηνακια γυαλινα με 3 γευσεις:φερερο,μπισκοτο κ βανιλια/σοκολατα/φραουλα..

κ για τα παιδακια μακαρον χρωματιστα σε στικ...μια γυαλα μαρσμελοους κ μια γυαλα μαρεγκες...ολα μαζι 220 ευρω..ξερω οτι τα γλυκα στις γυαλες θα πανε τσαμπα(ειδικα εγω τα σιχαινομαι)αλλα μιας κ δε θα εχω αλλο στολισμο γτ ειναι μοναστηρι κ αφου δε θα κανω γλεντι,θα ειναι ωραια να γεμισουμε το τραπεζακι με ωραια πραγματα για να βγουν καλες φωτος...

τι λετε??

το παγωτο μου εβγαινε ακριβα..

παγωτο κ λουκουμαδες 600 ευρω!!!!εχουμε τρελαθει τελειως!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εννοεις ρε καλυψω σε γυαλινο;;σε βαζακι;;;και ποσο σου βγηκε αυτο;;..

καλα κανεις και δινεις βαση εκει απο τη στιγμη που δε θα εχεις τιποτε αλλο...

τραπεζι για κανεναν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ κανά 2 χρόνια οδηγάω.

Πάντα όπου πάω είμαι με τον Πετρή μου και οδηγάει εκείνος.

Έχει τύχει να ξαναπάω στο αεροδρόμιο, αλλά πάντα ακολουθούσα τον Πετρή και είχα παρέα στο αυτοκίνητο!!!

&γω αναγκαστικά οδηγάω...

Το άλλο το παιχνίδι το είχα αγοράσει 120 ευρώ και το ευχαριστηθήκαμε πάρα πολύ!!!

Χθες αξιώθηκα να πλύνω και να μαζέψω το παλιό μας καθισματάκι αυτοκινήτου...

Χωρούσε εκεί το αντράκι μου;;;

Καλυψούλα πολύ καλές επιλογές γλυκών!!!

Τα μακαρόν είναι πολύ ακριβά γλυκά!!!

ε ρε καλυψώ... 1 σεξάκι... κάντε το...

:laugh:

ποιος θα σου το 'λεγε οτι ο τύραννος θα σας έκανε τσαχπινιές...

ΣΚ Λευκωσία... δουλεύει ο Πετρής...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λειπει ο γατος, χορευουν τα ποντικια στο τουριστικο γραφειο, ε, Καλυψω;;; αλλα παντως απο κει το πας απο δω το πας 9αναποδα δεν το λεω;;; ) ολο στο σεξ καταληγεις!!! :laugh:

εγω για γυαλες με γλυκα καταλαβα μεγαλες γυαλες και να παιρνουν μονοι τους. σωστα;

εμενα ακομα περιοδος γιοκ! σημερα μετρησα. ειναι η 40η μερα. τι σκατα! απο βδομαδα αν δεν εχει ερθει θα παρω τον γιατρο. οχι οτι περιμενω να ειμαι εγκυος, αν μεινω εγκυος με τα ελευθερα προκαταρκτηκα, χωρις το σωστο φιναλε (που το πως με εκνευριζει αυτο!!! :angry: ) δε θα ειναι παιδι, θα ειναι ο Μαγκάιβερ! (αχ, τι κουκλος που ηταν!!! τον θυμαστε οι παλιες;;; ) τι αλλο μπορει να ειναι; λετε απο την κουραση και την αϋπνια να κανει διακοπες ο οργανισμος μου;; το ξαναεκανε οταν εκανα στιβο. το μηνα που καναμε διακοπες απο τις προπονησεις δεν ειχα περιοδο! ή να ειναι καμια κυστη;; ποτε δεν ειχα και ουτε μου ειπε κανενασ γιατρος οτι μπορει να βγαλω. και εχω περασει απο 3-4 γιατρους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε βαγκ με τα συμπερασματα σου...μωρη αποκλειεται να εισαι;;καλυψω δε ξερω αν θα κρεμαστεις στο πολυελαιο αλλα προσεχε μωρη γιατι το δευτερο ειναι κοντα..

νανα δε με ειπες τι καλο φερνει το παιδι απο δραμα;;και να ρωτησω..εχετε 1 η 2 αυτοκινητα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ μην αγχωνεσαι τσαμπα ρε κοριτσι...μπορει να ειναι επειδη εισαι τοσο ξεκουραστη κ κοιμασαι σερι ωρες ατελειωτες τα βραδια!!!!

χαχα αυτο με τον μαγκαιβερ πολυ μου αρεσε..εννοειται οτι τον θυμαμαι,πολυ ωραιος...τωρα θα εχει γινει σαψαλο..

πωπω καθολου δουλεια..τωρα μπηκε ενας κ πηρε εισιτηρια για την πεθερα να την στειλει τηνο να προσκυνησει...ηθελε να την στειλει χωρις επιστροφη αλλα..........ατυχησε κ αυτος!!!!!

σωσω δες www.sweet-corner.gr βαπτιση>γλυκα βαπτισης ολες τις φωτος κ δες μακαρον σε στικακι κ τραπεζι ζαχαρωτων για να καταλαβεις..

νανα επειδη ειναι τα μικρα μακαρον ειναι κατω απο ευρω..κ νομιζω οτι ειναι καλη τιμη τα 220 σε σχεση με ο,τι εχω ακουσει..ειναι τρελοι εδω στην αθηνα.....

ε,ενα σεξακι θα το κανουμε.......αμα μου τελειωσει η κ@λοπεριοδος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψω αληθεια θα στα εκανα ολα με μεγαλη χαρα...τα γλυκα τα βρισκω παρα πολυ καλη ιδεα...

κι εμενα σημερα δεν μου ηρθε ακομα περιοδος... :dry: κι αν δεν μου ερθει και σημερα ανησυχωωωωωωωωωωωωωωωω λετε με προκαταρτικα να εμεινα????εμενα η πεθερα 15 του μηνος φευγει για κανα μηνα θεσ.....ωραια δεν θα βλεπω την φατσα της καθολου χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Σωσω τι λες; προσπαθουσαμε τοσο καιρο... εκανα συνολικα 5 κυκλους με κλομιφαινη.... τιποτα... 2 σπερματεγχεισεις... τιποτα... και καναμε με εξωσωματικη. και τωρα επιδη στο χωριο κουβαλησα οοολο το σπιτι εκτος απο προφυλακτικα και βρηκαμε το χρονο για λιγο, να μεινω με την ανολοκληρωτη φαση;;; που με τσατισε κιολλας! δεν μπορω τα ημιτελη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουζαν αναλογα τα προκαταρκτικα ... ;0

οχι ρε πλακα κανω.....κανε κανα τεστ παντως αμα δεις να περνανε οι μερες...

η πεθερα φευγει,ε????τυχερουλα!!!!

εγω τα εχωσα χτες στη δικια μου...δε γινοταν αλλιως..ταιζε το μεσημεριανο χωρια σαλιαρα κ η μικρη ειχε φαι ακομα κ στα μαλλια της..της ειπα οτι η αγγελικη δε θα μας κανει ο,τι θελει,οτι την προηγουμενη βδομαδα επλυνα το καρεκλακι με αζαξ κλορον γτ ηταν σκατα κ οτι οπως εμαθε να την φοραει τη σαλιαρα πρεπει να την ξαναμαθει...τι παει να πει ζεσταινεται??κ εγω ζεσταινομαι αλλα δεν ερχομαι στη δουλεια με το στρινγκ!!!

κ σημερα της ειπα να της βαλει πολλη κρεμα στον πωπω γτ παλι χτες ηταν συγκαμενη...

αει στο διαολο πια!!!!!συγχηστηκα παλι!!!!

βαγκ μπορεις την επομενη φορα να τραγουδησεις στον αντρα σου : ολα,ολα,ολα η τιποτα!!!!του καρβελα,με νοημα!!!!!!!

αλλα σιγα για να μην ξυπνησεις τα μωρα κ μεινεις παλι.......δε θα το πω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ βαγκ με προκαλεις...δεν ειχατε ..ξερεις τι και δεν ολοκληρωσατε;;;γι αυτο το λογο;;

σταματα μωρη καλυψω..το στιγκ σε μαρανε...

που εισαι ντομ να ανκουσεις προπαραμονη της παναγιας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω πες μου γτ σε μιση ωρα κλεινω..ξερεις τι ειναι το κοφινατο βιδαριστο??????

η ντομ νηστευει λογω παναγιας???δεν εννοω νηστεια στο φαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε, ναι καλε! στο ωραιοτερο σημειο, κολωσε μη μ'αφησει εγκυο λεει, και την εκανε! :ohmy: και γιναμε και χαλια! :laugh: δηλ. τι πρεπει να εχω παντα στο πορτοφολι προφυλακτικα μη μας προκυψει εκει που δεν το περιμενουμε;;; :laugh:

τα ηθελες να τ΄ ακουσεις και με λεπτομερειες!

ασε τη Ντομ να φτιαχνει μπομπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε Καλυψω... το κοφινατο βιδαριστο θα μας το εξηγησει το ΜΑρακι! ξερει τα παντα με λεπτομερειες!!! :laugh: ετσι μαρακι!!! περιμενουμε την εξηγηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η σωσω δεν ξερει απο αυτα...

κανει σεξ μονο οταν ειναι να κανει μωρο!!!!!!!

χαχαχα σωσωωωωωωωωω.

γτ δεν παραδεχεσαι τι βρωμικο μυαλο κρυβεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε πας για ξεκουεαση και σεξ καλυψω;;;χαχα....σε πειραξε η αναδουλεια νομιζω...χαχαχα..

πολυ ωραια τα ζαχαρωτα...πωπωπ...μου ανοιξε η ορεξη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι φευγει δεν θα δω την φατσα της για καιρο...αλλα και τωρα που ειναι εδω στο ξενοδοχειο την βλεπω που και που...δεν εχουμε πολλα πολλα...ευτυχωωωωωωωωωωωωωωωως...δεν θα αντεχα αλλο...αμα δεν μοτυ ερθει σημερα μαλλον αυριο θα κανω κανενα τεστ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σχολας you sexy Kalypso;;; αντε καλη ξεκουραση και καλο βολι, που λεει και η Σωσω!

εγω οταν ξυπνησουν θα πλυνω και θα ετοιμασω να βαλω καταψυξη, 2 σακουλες γεμιστα που εδωσε στη μαμα μου η θεια μου απο το μπαχτσε τους. για να εχουμε το χειμωνα. να δε που θα τα χωρεσω ομως... η καταψυξη οτυ κατω ψυγειου ειναι σχεδον γεματη ήδη! ποσα αμπελοφυλα για ντολαμδακια, σπανακι για πητες, κολοκυθακια για τα μωρα, μελιτζανες για μουσακα, λουκανικα Σουφλιου και εγω δεν ξερω τι αλλο... ά ! και χωχλιους σωταρισμενους για κοκκινηστους απο τη θεια στο Τυμπακι Σωσω! εγω βεβαια ουτε να τους ακουμπησω! θα τους φτιαξει η μαμα μου για τον αντρα μου που οταν πηγαμε στην Κρητη πριν 2 χρονια για το γαμο της ξαερφης μου, εφαγε κιλα χωχλιους! εσυ τρως;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τιποτα...σαλιγκαρια..μπλιαχ!!

να χαιρεσαι που εχεις καταψυκτη με τοσα..ειναι και 2 τα δικα σου τρομαρα τους.χαχαχα...

μολις τσακισα γλυκο του κουταλιου καρπουζι και 1 γρανιτα..κρικρι οχι αλτζιντα..

κοριτσια..πληττω...θελω ανανεωση..διακοπες..δε ξερω..απο τη μια βαριεμαι απο την αλλη οχι..δε ξερω και γω τι θελω;;με καταλαβαινεται η παλι πακιστανικα τα γραφω;;

δε ξερω..ισω; επειδη δε εχω παει για μπανιο 1 βδομαδα..

σε 1 βδομαδα ανεβαινουμε πανω..

αλλα το θεμα ειναι να μην αδειασω το ψυγειο μεχρι να ανεβουμε...

μολις ξυπνησει,παμε τζαμπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναλεω... ειναι που δε σ' αρεσουν τα γλυκα! :laugh:

και μη λες οτι σε τραβανε τωρα επιδη εχεις περιοδο... ;)

τι θα μας φτιαξεις τωρα που θ' ανεβεις;;;;

θελεις να ερθω ενα πρωι να σε παρω απο Τριανδρια, αν δεν εχεις δουλειες με το γαμο και να σε ξαναπαω το απογευμα;;; χαμος θα γινει! και τα 3 να παιζουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια εγω θα τα παρω απο τον στεργιου μου ειπε να παω μια βδομαδα πριν να τα παρω, εχει μεγαλα μπολ γυαλινα προφιτερολ με ενα ευρω αλλα θα δω και αλλα αυτος εχει το εργοστασιο στη μεταμορφωση, ειναι παρα πολυ καλος.

αντε να δουμε ποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bagk les;;;;ΔΕ ξερω καλο μου..αναλογως..δεν ειναι κακη ιδεα παντως..η να ερθεις εσυ και να κατσετε οση ωρα θελεις..θα ειναι μαλλον και η μεγαλη η αδρρφη αλλα δε μας ενοχλει..θα παμε σαλονι..

αντε ωραια...θα το κανονισουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ, έχω 1 ξάδερφο που προσπαθούσανε για παιδάκι 13 ολόκληρα χρόνια!!!

Τα καταφέρανε με την 4η αξωσωματική...

Πριν κλείσει χρόνο ο μικρούλης τους, έμεινε έγκυος στο 2ο χωρίς καμιά προσπάθεια...

Καλέ ναι... κάνανε σεξ... εννοώ χωρίς εξωσωματική... χαχαχα!!!

Το μόνο που δε γνωρίζω είναι αν ήταν ολοκληρωμένο ή ημιτελές... χαχαχα!!!

Καλυψώ τρελά κέφια βλέπω...

Ε ρε γλέντια απόψε!!!

Τυχερός ο ανδρούλης σου... έχει να περάσει καλάάά... χαχαχα!!!

Σωσώ είσαι πολύ σουσουράδα...

Παρθενοπιπίτσα παρθενοπιπίτσα... αλλά θέλεις αν μαθαίνεις και λεπτομέρειες...

Σωσώ, προς το παρόν εγώ έστειλα πραγματάκια στη Δράμα.

Μετά που θα επιστρέψει θα μου φέρει δωράκια από τη μανούλα μου...

Έχουμε 2 αυτοκίνητα.

Πριν σχολιάσεις... να σου πω οτι στην Κύπρο δεν υπάρχουν ΜΜΜ... επομένως, είναι απαραίτητο να υπάρχουν 2 αυτοκίνητα...

&είναι μακρινές και οι αποστάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
    • υπάρχει συγκεκριμένο χρόνος που σου λέει μέχρι ποτε πρέπει να ανακτήσει το βαρος γεννήσεις του αλλά δεν θυμάμαι ποσο χρόνο σου λένε 2-3  βδομάδες ; Δεν θυμάμαι τώρα 😅
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...