Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παρα πολυ ομορφη..δε το περιμενα για τα γουστα σου...μπραβο...αληθεια πολυ ομορφη...

ααααααααααααα και χροια σας πολλα ντομ..

κατι μυριζα αλλλα δε φανταστηκα οτι χαλασε..και μετα που δοκιμασα..ουτε να το καταπιω...

η τοσο ανοστο ειναι..η...δε ξερω..πωπω..μιλαμε για μυρωδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Σωσώκα, ξετρελάθηκα με κάτι διακοσμητικα φαναράκια αλλά ειναι σε μαγαζι στο Ηράκλειο Κρητης, οι δυο πρωτες εικονες.Ρίξε μια ματια και για σενα!

Μήπως ξερετε ρε κοριτσια που μπορει να εχει στην Αθηνα τετοια φαναρακια;ετσι σαν φαρους,σαν καραβακια;Τιποτα αλλο δε θελω στο τραπεζι, μονο κατι τετοιο,τι ωραιο που ειναι...

http://www.zirgon.gr/proionta.html?cate ... 0&start=80

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε φιλεναδα διαλεξε οποια θελεις να στα στειλω αν δε βρεις..μην εισαι χαζη..1 φορα βαφτιζεται ο μπιλι..

το χρωμα ωραιο..ολο ετι θα ειναι..;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ, τη στράτα την είχα αγοράσει 35 ευρώ...

Τον βάζω, αλλά τον κρατάω γιατί πάει πολύ γρήγορα...

Ντομ τέλειο το προσκλητήριο!!!

Είδικα αυτό που γράφει στο εξώφυλλο!

Μόνη σου το σκέφτηκες ή είναι κλεμένο;

Εγώ θα σου πρότεινα να τον ενθαρύνεις, αλλά προσεκτικά!!!

Και λέω προσεκτικά, απλά για να μη φοβηθεί... γιατί καμιά φορά αν τους μείνει φόβος, αργούν να περπατήσουν...

Αν κατάλαβα καλά, το θέμα σας είναι τα καραβάκια...

Λοιπόν, πήγαινε στα jumbo και αγόρασε τα απλά φαναράκια...

Αγόρασε 1 πιστόλι σιλικόνης (10- 12 ευρώ), σιλικόνη (2- 3 ευρώ) και διάφορα διακοσμητικά που να έχουν σχέση με τα καράβια...

Είναι πανεύκολο να κολλήσεις!!!

Με κάνεις πολύ περίφανη... χαχαχα!!!

Ααα και το χρώμα του φορέματος είναι καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε νανα μην την λες ττοια..θα μπλοκαρει..ειπαμε μπομπονιερες φτιαχνει με 2 κιησεις...οχι παζλ με 1000 κομματια...χαχαχα..

εκανα τζατζικι..

α σας ειπα;;εκανα καροτο γλυκο του κουταλιου..καλουτσικο..οχι πολυ γλυκο.και εκει μαλλον το εχασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπουμπουκες...απο το γραφειο,ακομα περιμενω να μου φτιαξουν το κονεξ σπιτι..δε συντονιζεται το μοντεμ λεει..ε βεβαια αφου ειναι μπακατελα,ηταν δωρο του οτε..δεν περιμενα κατι αλλο...

εμεις καλα ειμαστε,η μικρη ξυπνησε χτες μια φορα κ μετα στις 8 για μαμ κ τελειωτικα 10παρα πριν ερθω δουλεια...αλλα το βραδυ εβηχε...μακαρι να μην αρρωστησε τωρα γτ γιατρος ουτε για δειγμα...

ακους αλεκα 1???τετοιες μερες οι γιατροι μας ειναι διακοπες στα δικα σας τα μερη!!χαχα ..

οντως πολυ μανικι να μην υπαρχει γιατρος εκει που ζεις...

τα λεμε μετα ηρθε το μποσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και εμεις καλα ειμαστε ξυπνησαμε δεκα η ωρα....

Ντομ πολυ ωραια τα προσκλητηρια και το χρωμα του φορεματος πολυ ωραιο...τι χρωμα θες το μανο???γιατι σημερα θα στειλω την παραγγελια μου..

κοριτσια και εμεις εχουμε τετοια στρατα αλλα δεν τον εχω βαλει ακομα φοβαμαι....ο δικος μου δεν ξερω αν σας το εχω πει κανει βηματακια οταν τον κραταω...πλεον εχει φτασει τα 35 συνεχομενα βηματακια...για μπουσουλημα ουτε λογος..

σημερα περιμενω και την καλοδεχουμενη.....χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σωσώ... κι αυτό με τα φαναράκια είναι πολύ εύκολο!!!

Αφού πήρε το κολάι με τις μπομπό...

Καλυψούλα μια χαρά ο τύραννος σου!!!

Δε σας είπα...

Μόλις σχολάω θα πάω Λάρνακα στο αεροδρόμιο...

Θα πάω 1 παιδί που είναι στρατιωτικός εδώ...

Κάθε φορά που πηγαίνει Δράμα μας κουβαλάει 1 σωρό πράγματα...

Ο Πετρής δουλεύει...

Όταν θα γυρνάω, θα είναι η πρώτη φορά που θα οδηγήσω μόνη μου εκτός Λευκωσίας!!!

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ συνεχιζω...

αλεκα τρελα φατσονια τα πιτσιρικια σου..κ η μικρη ειναι μια κουκλα!!!φοβερο χαμογελο..θα καψει καρδιες η ζουζουνα...ελπιζω να εισαι κ εσυ καλα.......κ χαμογελάστη!!!

ντομ πολυ ωραιο χρωμα..ομολογω οτι κολλησα οταν ειδα τη φωτο..ειπα κ εγω,θα βαλει φορεμα με τη ρογα εξω φορα παρτιδα!!!!!!κ το προσκλητηριο πολυ ωραιο κ πρωτοτυπο κειμενακι..πολυ μου αρεσε..εξυπνο!!!!

σουζαν μια χαρα κοιμοσαστε,λιωνετε στον υπνο θα ελεγα!!!!καλε βαλε το παιδι στη στρατα,ποτε περιμενεις,να παει φανταρος πρωτα????εμενα η μικρη σε λιγο καιρο δε θα καθεται πια,θα την αποσυρω τη στρατα στο παταρι οπως τοσα αλλα πραγματα...

σκεφτομαι να της παρω περπατουρα οπως στη φωτο που ειχε βαλει η βαγκ..

ετσι κ αλλιως ολο ορθια ειναι κ κανει πανω κατω τον καναπε..

χτες παλι εκανε 2 βηματα μονη της κ μετα επεσε αλλα ευτυχως βαζει τα χερια μπροστα..

σας ειπα???μας εχει τρελανει στα ναζια ο μικρος τυραννος..φιλια,αγκαλιες,χαμογελα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια στα γρηγορα...

εφερα τη μαμα μου. θα την παμε αυριο.

λοιπον...

η φωτο της Αλεκας μηπως ειναι για διαφημηση παιδικων τροφων;;; τελεια!

Ντομ το προσκλητηριο τελειο! δεν εχω δει παρομοιο. το φουστανι γιατι δεν το ειδα;;; :blink:

Αλεκα 234 τοτε τι ηρθε για βολτα η παιδιατρος;;; αφου δεν ηθελε νησι γιατι το δηλωσε; :angry:

εμενα η στρατα εχει και πισω ροδες. ηταν μεσα στο κουτι και τις κουμπωνες εσυ. εκεινες εχουν και τα φρενα.

καλε νανα ποσο καιρο οδηγεις και δεν ειχες φγει εξω απο την πολη;;; οχι να περιαυτολογισω, αλλα εγω σαν νταλικερης ειμαι. απο Εβρο μεχρι πατρα εφτασε η χαρη μου, Κρητη κλπ νησια. οσο για τις βραδυνες διαδρομες, ο αντρας μου επ[ιδη νυσταζει, κοιμαται και οδηγαω σερι μονη. μου αρεσει πολυ η οδηγηση!

αυτα προς το παρον γιατι τα θερια, που αποψε μας αφησαν να κοιμηθουμε :woohoo: , ξυπνησαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia soy re bagk..

egv pali..σιχαινομαι να οδηγω..οδηγω..αναγκαστικα..

τι καλο θα σας φερει απο δραμα;;

εγω νανα ελεγα για το αλλο που πηρες..και εβαλεσ και φωτο..μονο 35 ειχε καλε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυψω μου ευτυχως δεν εχουμε κανενα προβλημα στον υπνο...μπερδευτικα πριν στην στρατα τον βαζω, στην περπατουρα φοβομουν αλλα πριν λιγο τον δοκιμασα και εκει...ενα δυο βηματακια εκανε και δεν ηθελε αλλο...και εμενα μ'αρεσει η οδηγηση...ξερω να οδηγω αλλα ο αντρας μου δεν μου πολυ δινει το αμαξι...γιατι πρεπει να παω να βγαλω διπλωμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πας να βγαλεις διπλωμα σουζαν....ειναι κριμα αφου οδηγας...

βαγκ κοιμηθηκατε αποψε,ε???ουτε του παππα..μη το λες πουθενα!!!

σωσωωωωωωωωω....μου ελειψες ρε...

καλε η σοφη που ειναι?κ η χαρα???

εμεις εχουμε προβλημα με το μοντεμ στο σπιτι κ απο δευτερα θα μας καλεσουν για να ερθουν να το δουν τεχνικοι,οποτε σαβ/κο δε θα εχω ιντερνετ για να σας διαβασω.....γμτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalypso έγραψε:

να πας να βγαλεις διπλωμα σουζαν....ειναι κριμα αφου οδηγας...

βαγκ κοιμηθηκατε αποψε,ε???ουτε του παππα..μη το λες πουθενα!!!

σωσωωωωωωωωω....μου ελειψες ρε...

καλε η σοφη που ειναι?κ η χαρα???

εμεις εχουμε προβλημα με το μοντεμ στο σπιτι κ απο δευτερα θα μας καλεσουν για να ερθουν να το δουν τεχνικοι,οποτε σαβ/κο δε θα εχω ιντερνετ για να σας διαβασω.....γμτ...

αμαν ρε καλυψω..ολο δικαιολογιες ςισαι!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρουσααααα!!!!!!!

εμεις καλα, στη δουλεια τα ιδια. το απογευμα θα παμε βολτουλα, θα συντησουμε την κουνιαδα μου, γιατι θα φυγει να παει στο χωριο της, και θελει να μας χαιρετιση.

καλε ντομ τον freedom ακουω, τη να κανω αφου ολο γκρινιαζουν, δεν μπορω εγω τη φασαρια.

πολυ ωραιο το προσκλητηριο αντε με το καλο, πολλα φαναρακια εχει στα τζαμπο, και στο adorex στο αιγαλεω,σε πηρα τηλ.

μαριαααααα εδω ειμαι εγω... εσυ που εισαι; σε πηρα τηλεφωνο, αλλα τπτ.

εγω εκλεισα τα βαφτιστικα θα τα παρω 30 αυγουστου τοτε θα τα βαλω να τα δειτε εκαναν 500 ευρω ολο το σετ και κατι επιπλεον που ηθελα εγω.

το μονο που εμεινε ειναι ο στολισμος.

τα λεμε μετα παω να φαω. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψω του χρονου λεω να παω να βγαλω διπλωμα..οταν αρχισω και δουλεια...

σημερα θα ερθει στο ξενοδοχειο και η κολητη μου..εχω να την δω πολλες μερες θα της φτιαξω και τα νυχια και θα την βαψω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαραααααα...τις ωρες που με παιρνεις ειμαι δουλεια κ δε μπορω να μιλησω...κ μετα που παω σπιτι τρεχω να μαζεψω τα ασυμμαζευτα...τι κανει το αγορακι σου????

σωσω εχε χαρη που εισαι μακρια κ δε μπορω να σε δειρω!!!!!

σουζαν θα ηθελα μια περιποιηση νυχιων η αληθεια ειναι...ηταν αναγκη να μενετε ολες τοσο μακρια ???χαχα τα νυχια μου μια φορα τα εφτιαξα για το γαμο...κ αλλη μια τωρα για τη βαφτιση...

οχι,δεν ειμαι τσιφουτο...απλα δεν ειμαι για κοκεταριες εγω..κ δεν πιανουν κ τα χερια μου γενικα ουτε για μαλλια ουτε για νυχια...για βαψιμο δε....ελαχιστο ισα ισα να μην ειμαι το χλωμο προσωπο...

αφου οι φιλες μου μου τη λενε συνεχεια που ειμαι σαν λετσος!!

δε μπορω να καταλαβω πως βγηκα ετσι..κ η μαμα κ οι αδερφες μου ειναι στην πενα..

αχ.....δεν εχει καθολου δουλεια..τωρα εφυγε κ το μπος..ποιος καθεται μεχρι τις 6?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα καλε...και αυριο πας δουλεια;;

λετσο ε λετσο..ε τουλαχιστον σε αυτο συμφωνουμε..

ε τωρα λογικα πεφτει η δουλεια,ε;;

θα κανετε τιποτα σαβ κο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχουμε καθολου δουλεια 3 μερες τωρα..ε αφου τους στειλαμε ολους διακοπες...να δω απο σεπτεμβρη τι θα γινει..ελπιζω να μην χρειαστει παλι να αλλαξω δουλεια....αυριο ειμαστε κλειστα...μονο αυριο.

δεν εχουμε κανονισει τπτ για σαβ/κο κ αν παμε στο εξοχικο θα ειμαστε μονοι μας γτ οι δικοι μου λειπουν κ θα εχει γενικα τοσο κοσμο που ουτε για μπανιο δε θα παμε...ασε που ο αντρας μου ειναι ολη τη βδομαδα μονος του στη δουλεια κ κανει ολοκληρες διαδρομες με το μηχανακι ολη μερα..

ειναι λιωμα στην κουραση..το σκ θα θελει να λιωσει στον καναπε..

κ εγω θα βαριεμαι που ζω...

ουτε σεξ δε θα κανουμε που λεει ο λογος!!!!

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
    • Κορίτσια αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ή τουλάχιστον να πάρω δεύτερη γνώμη. Τα PI της μητριαίας αρτηρίας είναι πάνω από 2..δν ξέρω. Έχω αγχωθεί με την απάθεια του γιατρού και ότι είναι τόσο απρόσιτος.  Θέλω να ξέρω ότι έχω κάνει ό,τι μπορώ για να προλάβω τις πιθανότητες. Έστω ασπιρίνη προληπτικά.. δεν ξέρω. Ακόμη και το μέτρο στο αλάτι εγώ του το ρώτησα.. καμία οδηγία.. απλά "συνεχίζουμε κανονικά".
    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
    • Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Έτοιμη είναι όταν αισθανθεί σίγουρη θα περπατήσει κ μόνη της!!!😍😍😍 Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...