Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΗ ΡΙΖΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΤΡΙΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΑΝΕΝΔΟΤΗ!!!

ΑΡΑΓΕ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Η ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΓΥΝΑΙΚΑ....10 ΩΡΕΣ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΟ ΚΟΜΩΤΗΡΙΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ..ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΥΡΙΣΩ ΟΛΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΩ ΟΥΤΕ ΡΙΖΕΖ ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΗ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΩ..ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ +13 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρύσα, έπεσε; :woohoo: Άντε καλά μπανάκια τώρα στο μικράκι σου :kiss: Το καημένο ταλαιπωρήθηκε και μαζί και η μανούλα του, αλλά τώρα όλα καλά ε; Δεν ήξερα ότι συμβαίνει αυτό ακόμη κι αν δεν ενεργηθούν για μόνο μια μέρα :( Δεν μπορείς να ξεκλέψεις λίγο χρόνο να κοιμηθείς έστω το μεσημέρι; Καλά, για τον κόσμο που σκάει μύτη όποτε θέλει... ασχολίαστο. Κι εδώ έγιναν κάτι τέτοια, αλλά τα ξεκόψαμε :angry:

Ρε κορίτσια, λίγο έλεος! Μη λέτε για κρέπες (και δεν έχουμε και άλλοθι πλέον)! Πού να τρώτε κρέπες άλλωστε... Ζεστό πράμα μες στο κατακαλόκαιρο :P:P Φάτε καμια φρυγανίτσα να δροσιστείτε :P

Εδώ η ζυγαριά έχει ψιλοκολλήσει στα +5 και ο άντρας μου κάθε μέρα έχει και μια νέα έκπληξη. Χτες έσκασε μύτη με δυο ΚΟΜΜΑΤΑΡΕΣ ραβανί που ήθελε ντε και καλά να μου το ταΐσει... Βρε καλέ μου, βρε χρυσέ... τίποτα αυτός! Τελικά όμως αντιστάθηκα στο γλυκό του σατανά :evil: , γιατί δεν πάει άλλο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Σταυρουλα εγω ενα γλυκακι την εβδομαδα τρωω ...

γι αυτο εισαι μοντελακι. Εγω γλυκα καθολου, μονο παγωτο.

και τωρα το καλυτερο ...το βραδυ θα φαω κρεπεςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλη ορεξη!!! :woohoo:

με πηρε τηλ ο μπαμπας μου ..κανανε λαθος το για το ζαχαρο

στο νοσοκομειο ...δεν εχω γλυκοζη στα ουρα ....

ειδες που στο λεγαμε εμεις? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα μέχρι εκεί είναι το εύκολο. Στο τέλος τρως το πακέτο απ' ό,τι φαίνεται! Θα πάρω τους δρόμους μήπως και δω προκοπή. Από χτες πάντως... σαλάτες κι άγιος ο θεός. Λέω να βάλω και καμια φρυγανιά για επιδόρπιο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραβανιιιι???? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ετσι μπραβο δωσε μου ιδεες!Αυριο ερχεται η πεθερα μου να μεινει μαζι μας μεχρι να γεννησω,οποτε ετοιμαζω λιστα με τα φαγητα-γλυκα που λαχταραω(και ειμαι ανεπροκοπη να φτιαξω).

Καλα kuo,το βιντεακι με την μικρη σου, ο,τι και να πω ειναι λιγο.Θελω να ζουληξω ενα μωρακι ΤΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη σαν να έφτασε η ώρα ε?Αντε να σε κρατήσει να έχεις το μωρό σου αγκαλιά σήμερα και να ξεχάσεις τη γλυκιά ταλαιπωρία...Με έναν πόνο σου εύχομαι. :kiss:

Κατερίνα θα μας τρελάνεις.Τι γλυκό που είναι το Αλκμηνάκι!!!!!!Λιώνω κάθε φορά που το βλέπω.Αντε να έρθει και το δικό μου το γατάκι...όλο τη βλέπω στον ύπνο μου οτι την ζουλάω την φιλάω...ΑΧ!!!!

Χρύσα άρχισαν τα ξενύχτια ε?Καλά ερχεται κόσμος χωρίς να πάρει τηλέφωνο? :blink::blink:

Βασω είδες που έγινε λάθος?Τωρα μπορείς να φας την κρέπα με όρεξη...

Απο τη Μπέλλα κανένα νέο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΒΩ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΝΑ ΣΚΑΒΩ ΠΑΡΑΛΗΛΑ ΧΙΧΙ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΣΑΜΠΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ...

ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΑΚΙ ΟΧΙ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΑ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΧΥΤΙΚΟΣ ΞΕΦΩΝΙΖΕ "ΨΥΧΗ ΜΟΥ!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους σας διάβασα! Μα δεν είναι να λείψει κανείς λίγες ώρες, δεν σας προλαβαίνει μετά :P

Πολύ γέλασα πάντως με τις κρέπες και τις φρυγανιές! Έλεος πια με αυτά τα κιλά! Εγώ πάντως που είχα τρελλαθεί στο αγγούρι και την ντομάτα τα πήρα τα κιλάκια μου. Και τώρα πάλι σαλάτες τρώω αλλά δεν βλέπω τη ζυγαριά να κατεβαίνει :( Δεν επιτρέπεται και η γυμναστική, όχι ότι θα σκοτωνόμουν, αλλά όλο και κάτι λίγο θα έκανα να σφίξουν τα πατσοκοιλάκια μου.

Εχθές πήγαμε και βόλτα, ξέχασα να σας το πω πριν. Μην φανταστείτε τίποτα φοβερό! Πήγα να δω τα διδυμάκια μου εκεί που παραθερίζουν. Έχουν νοικιάσει ένα ωραιότατο στούντιο στην Πρέβεζα, με γκαζόν στην αυλή, πισίνα και παιδική χαρά! Στενοχωρήθηκα πολύ όμως, γιατί ο Φοίβος με παρακαλούσε όλη την ώρα να γυρίσει σπίτι μαζί μου. Τρόμαξα να τον πείσω να καθίσει λίγο ακόμα, ένα σωρό ψέμματα είπα στο παιδάκι μου :(:( Η μπεμπούτσα πάλι μία κούκλα, όχι να το παινευτώ αλλά είναι! Της έβαλα ένα ροζουλί συνολάκι και μία κορδελίτσα στα μαλλιά όλα τα λεφτά! Κρίμα που δεν ξέρω να βάζω φωτογραφίες να την δείτε :(

άσχετο, κάτι διάβασα για καούρες. Είχα και στις δύο εγκυμοσύνες από πολύ νωρίς. Οι καούρες δεν είναι στο στομάχι αλλά στον οισοφάγο. Χαλαρώνει ο σφιγκτήρας του στομαχιού και ανεβαίνουν τα οξέα προς τα πάνω. Δεν υπάρχουν και πολλές λύσεις γι'αυτό, μικρά γεύματα, να αποφεύγετε τα λαδερά φαγητά και τα μπαχαρικά και μην τρώτε πριν τον ύπνο. Τώρα προς το τέλος ο γιατρός μου είπε να πάρω malox χάπια. Με ανακούφιζαν αρκετά.

Αυτά απο μένα, πάω να τσεκάρω τη μπεμπούτσα κι επανέρχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το videaki με το Αλκμηνακι ΤΕΛΕΙΟ !!!! :woohoo: :woohoo:

Ειναι σκετη γλυκα .. :) τυφλα να εχει η κρεπα δηλαδη !!!! :laugh: :laugh:

Και μια που ειπα κρεπα ...τις κρεπες σημερα εγω θα τις φτιαξω ;)

οποια θελει ας περασει !!!

Επισης ...Ελπιδακι μου να χαιρεσαι την γλυκια σου μπεμπουλα να ειναι γερη και καλοτυχη ...σε περιμενουμε στην παρεουλα μας ξανα με την περιγραφη του τοκετου σου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουακο μου, τι τελειο βιντεακι ειναι αυτο με το Αλκμηνακι? Τι ναζιαρικο και χαριτωμενο κοριτσακι ειναι αυτο? Σαν γατακι τριβεται και το ευχαριστιεται το μαναρακι μου! Να σαι καλα που μας βαζεις κατι τετοια και το χαζευουμε!

Ευτυχως εμενα τα γλυκα(πχ ραβανι, σιροπιαστα, του κουταλιου κλπ. απλα τα απεχθανομαι...)για το παγωτο ομως τρελαινομαι!

Μωρε εσυ αδυνατουλα εισαι, γιατι να τη βγαζεις με σαλατες?

Γι αυτο καθεται μεσα στην κοιλιτσα της μανουλας ο μπεμπης μου, και δεν θελει να βγει, τον καλοταιζω, σου λεει γιατι να γεννηθω, για να πινω σκετο γαλα??? Ε, δε λεει... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδακι μου να σου ζησει και απο εδω η γλυκια σου φραουλιτσα. Να ειναι παντα γερη, τυχερη και ευτυχισμενη. Καλη λοχεια και περιμενουμε νεα σου μολις μπορεσεις. Α, και φραουλοφωτογραφια!

Πολλα φιλια! :kiss::kiss::kiss:

1042072n9zfrebsvh.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς μας είπε μια εβδομάδα αφότου πέσει και στο ενδιάμεσο να την πλένουμε τοπικά και να σκουπίζουμε ελαφρά το σημείο με γάζα (χωρίς οινόπνευμα). Άλλοι παιδίατροι λένε στο τριήμερο. Έχει σαν πληγούλα τώρα εκεί; Απ' ό,τι κατάλαβα ο φόβος είναι να μη μολυνθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιδα να σου ζησει η κουκλιτσα!!!

τυχερη και υγειης να ειναι παντα!!!! περιμενουμε λεπτομερειες...

κατερινα kuo τρελαινομαι με την κορουλα σου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τη βλεπω και γινομαι ακομη πιο ανυπομονη :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ειναι φοβερη φατσα ;) για πολυ ρουφηγμα :silly: :silly: :silly:

αγγελικουλα ολα καλα να πανε κια μεινεις τελικα με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σου κι εσυ...

κατρινα εγω αυριο θα παω ελενα οπως σου ειχα πει!!

κατα τις 8 θα ειμαι εκει.. εσυ τι ωρα υπολογιζεις??????

καλα βρε χρυσα εσυ με δυο παιδαρους και ρωτας εμας τις πρωταρες για το μπανιο???? :P:P:P:P:P:P

ας σου δωσουν τα φωτα τους οι δευτεροτοκες...

ωστοσο βρε κοριτσια στην αναστασια την μπεμπε της την εκαναν μπανιο μεσα στο μαιευτηριο με τον ομφαλο :blink: και εχει βαλει και φωτο που την εχουν την μικρη μεσα στο νερο :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εεεεεε το Αλκμηνάκι όλα τα λεφτά...

Ελπιδάκι μου να σου ζήσει το μωρουλίνι σου...

Αχχχχχχχχ μη μου λέτε για κρέπες... τρελαίνομαι.Δωσ' μου γλυκά κ δεν θέλω τπτ άλλο, αρκεί να χει σοκολάτα ! Μπορεί να μην φάω φαγητό αλλά τσακίζω τα γλυκά. Τώρα βέβαια μου χουν βάλει κ μένα φρένο... αλλά ατασθαλίες κάνω ;) που κ που. Λιγάκι ακόμα υπομονή !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ξεχασα να σας πω....

στη ζακυνθο φτιαχνουν ενα καταπληκτικο γλυκο που το λενε ΦΡΥΓΑΝΙΑ !!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

μαλλον αυτο θα εννοουσε ο γιατρος :P:P:P

η τελος παντων αυτο καταλαβαμε εμεις ολες :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Βασω λες ο γιατρός μου να είναι από την Ζακυνθο? :P:P

Να την ψαξω την συνταγή να την κάνω και να του πάω λίγο.... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

κοριτσάκια πάω για φαγητάκι κ τα λέμε μετά. καλή όρεξη σε όλες.

αααααααα μακαρονόπιτα έφτιαξα σήμερα... την λιγουρεύτηκα.

απαπαπαπαπα τι μου θυμησες!!!!!

την ετρωγα στην ορεινη ναυπακτια και ηταν τελεια.... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Βασω λες ο γιατρός μου να είναι από την Ζακυνθο? :P:P

Να την ψαξω την συνταγή να την κάνω και να του πάω λίγο.... :laugh: :laugh:

ναι καλε αυτο εννοουσε!!!!

πες του εσυ ομως πως επειδη δεν ξερεις να το φτιαχνεις εφαγες ενα προφιτερολ... :woohoo: :woohoo:

αμα επιστρεψει η αγγελικη και δεν την κρατησουν τελικα θα σου πει γι αυτο το γλυκο μιας και εμενε ζακυνθο πριν...

καλα ηταν απαιχτο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας αφήσω και εγώ.Παω να κάνω ένα ντουζάκι και να ετοιμαστώ να παμε με τους κουμπάρους μας για φαγητο!!Τα λέμε πιο μετά.

:kiss::kiss::kiss: σε όλες

Α!!Λαμπρινή αυτή η μακαρονόπιτα καλή ακουγεται...Ευκολο είναι?(Γιατί είμαι και λίγο τεμπελα :silly: :silly: )Στείλε συνταγή να φτιάξουμε.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

απαπαπαπαπα τι μου θυμησες!!!!!

την ετρωγα στην ορεινη ναυπακτια και ηταν τελεια.... :woohoo:

Βασιλικη εχεις καποια σχεση με Ναυπακτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...