Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

kalimera koritsakia oso pame kai ligosteuoume :dry:

toulaxistwn gia kalo skopo, meta tis gennes mas tha ksana vroume oles tous rithmous mas :)

annoula pw pw polu megali apokleisi :blink: kamia fora ta mixanimata kamnoun lathoi ti na peis, pantos emena twra mou ti vgazei 2.700 toso gennithika kai gw :P

annoula mannoula me exei lousei ligo krios idrwtas, mou paei na me ton pono :blush::S:blink::blink::blink:

thekla mou olkliro paidaki pia to mikrouli sas :) alla ti travas kai sy mwre me to podi sou :( perastikoulia kai uupomoni!

vasoula mou :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

annoula mou ti ennoeis paei diakopes??????????? :ohmy::blink:

elpizw kapou konta allios sygnwmi poy tha to pw einai aparadektos!!

ok to katalavainw oti thes alles dyo vdomades gia tin PIT sou alla autos tha eprepe na kserei kalitera oti mia gynaika de gennaei mono sti 40 evdomada :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλάρες και μωράκια :kiss: Καλημέρα κι από τη ναζιάρα κυρία εδώ δίπλα μου (που έχει τρελαθεί στο... πριτς :laugh: )!

Αννούλα, φυσιολογικά γέννησες, έτσι; Λογικά τώρα πρέπει να είσαι περδίκι :) Πολύ χαίρομαι που μπαίνεις ακόμη κι από το μαιευτήριο, χιχιχ! Αυτή η παρέα... εθισμός ρε παιδιά :P

Οι άλλες οι κοπελάρες μας πού να είναι; :dry:

Θέκλα! Είδες που δεν θα μείνεις μόνη σου όπως φοβόσουν; Τόσο πολύ πονάς; Άντε, λιγότερες από δύο εβδομάδες έμειναν και θα περάσει μια και καλή ;)

Βασιλική μου, για φτ δεν ξέρω, αλλά γιατί είναι παίδεμα μετά η καισαρική; Μια χαρά είναι κι έτσι, κανένα παίδεμα!

Αννούλα μου, είναι τόσο βέβαιος ο γιατρός ότι θα πάει μέχρι τέλους; Από την άλλη δεν ξέρεις... μπορεί σήμερα να δει ενδείξεις ότι άλλαξαν τα πράγματα και να πάτε νωρίτερα;; Εκείνος πόσο θα λείψει; Σόρι που το λέω, αλλά κι εγώ θα είχα αγχωθεί. Θα είναι τουλάχιστον κάπου σχετικά κοντά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσακια!!!

αννουλα θα λειπει για καιρο δηλαδη η ετσι ενα 3ημερο?????

κατερινακι μου δεν παιδευτηκες καθολου με την καισαρικη εε??

καλο αυτο!!

εχω ακουσει απο πολλες μωρε οτι πονανε για μερες, εμενα οπως σου ειπα προφανως θα με ραψει αλλιως γιατι μου ειπε δεν θα μπορω να κανω μπανιο, εε οσο να πεις το ενα ειναι χειρουργειο και θα με περιμενουν και δυο πιτσουνια να τα φροντιζω με μειωμενες δυναμεις ;)

ασε που μαλλον για ολικη με βλεπω στο ελενα....

μου ειπε ο γιατρος μου οτι δεν ειναι ολοι οι αναισθησιολογοι εκει για επισκληριδιο ακι θα πεσουμε και πανω σε αδειες... :blush:

η αλκμηνουλα σου μας ξηγιεται ετσι?!?!?!?!

ααααα την πονηροφατσα!!!

πως ηταν το βραδυ, πονουσε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική μου κι εγώ έχω ακούσει τέτοιες περιπτώσεις... Δεν ξέρω σε ποιο βαθμό έχει να κάνει με ανθεκτικότητα στον πόνο (αυτά είναι υποκειμενικά), αλλά σίγουρα εν μέρει είναι στο μυαλό. Η διπλανή μου -με καισαρική- αρνείτο επί δυο μέρες να σηκωθεί φοβούμενη ότι θα πονέσει... Όσο το καθυστερεί κανείς τόσο το χειρότερο! Ολική γιατί; Λόγω αδειών;; Δεν μπορεί ρε συ! Δεν μπορείς να επιμείνεις για επισκληρίδιο; Είναι καλύτερα από κάθε άποψη, εκτός αν υπάρχει ιατρικός λόγος.

Η Αλκμήνη καλά φαίνεται προς το παρόν :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Αγγελικουλα, Κατερινα+γλυκο Αλκμηνακι! :kiss:

Σημερα που θα παω στο γιατρο, θα δουμε τις εξελιξεις μου και αν βλεπει κανενα σημαδι γεννας συντομα. Παντως τον Γιωργακη 40+1 τον γεννησα.Ισως εκει στηριζεται, αλλα και παλι ποτε δεν ξερεις... :dry:Εννοειται οτι θα τον ρωτησω ποτε επιστρεφει, λετε να πηγαινει για το 3μερο του 15αυγουστου? Μακαρι! ΑΜΑΝ πια αυτος ο Αυγουστος! :angry:

Αγγελικη μου, πιστευω δεν εχει να κανει το βαρος γεννησης των γονιων. Εγω γεννηθηκα 3.350 (οκ), ο αντρας μου (κρατηθειτε!)4.700 και (ξανακρατηθειτε!) με φυσιολογικο τοκετο (μαλλον γι αυτο δεν εκανε αλλο παιδι η πεθερα μου :ohmy: )Ε, ο Γιωργος γεννηθηκε μολις 3.150! Και ας μου τον εβγαζε ο υπερηχος γυρω στα 3.500 (επαληθευση οσων λεγαμε πριν... ;) )Το τελευταιο δεν το ειπα για να σε αγχωσω...απλα τις εμπειριες μας λεμε, οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα :cheer:

Αννα να σου ζησει!Γερο κ καλοτυχο το μπεμπακι σου :)

Κατρινα καλοφορετα!Πολυ ομορφα ολα τα νυχτικακια σου ;)

Κοριτσια για το βαρος του μωρου,επειδη εμενα μου το βγαζει ο υπερηχος 2800 τωρα,ειχα ρωτησει το γιατρο κ μου ειπε πως υπαρχει μια αποκλιση +-15%...μεγαλουτσικο ποσοστο δηλαδη.

Κατα τα αλλα ελπιζω να ειστε οοοολες καλα και...ξεπρησμενες σημερα.Εγω θα βγω λιγο για ψωνια. Τα λεμε αργοτερα παλι:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Αννα να σου ζήσει η κόρη.Γερή και δυνατή.Αντε με το καλο να πατε απίτι σας και να μας πεις λεπτομέρειες.

Θέκλα μεγάλωσε πολύ το παιδάκι σας.Καλε τι το ταΐζεις? :P

Ελενα είσαι καλά σημερα?

Αναστασία Κυο και Βασω μπράβο σας που βρίσκετε χρόνο να μπαίνετε και μας λέτε τα νέα σας...

Κατρινα εισαι απίστευτη!!!!Και εγω σκέφτομαι το μετα αλλά εσύ προχώρησες και στα ψώνια.Εγω έχω ένα καινουργιο που το είχα αγοράσει λίγο πριν μαθω οτι είμαι έγκυος και δεν πρόλαβα να το εμφανίσω....

Αγγελική μη φοβάσαι για τα κιλά του μωρου..Μεχρι να γεννησεις θα είναι ακόμα πιο μεγάλο.Ο γιατρος μου είπε οτι ο υπέρηχος έχει απόκλιση πανω κατω 20%

Κανένα νεο απο τα αλλα κοριτσια που γεννησαν χθες?

Εγω απο την άλλη είμαι όλη μέρα εξω.Δε ξέρω πως γίνεται αυτό.Η που θα ειμαι μια εβδομάδα μεσα στο σπίτι, ή που θα με θυμηθούν όλοι και θα γυρίζω όλη μερα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Βασιλική μου κι εγώ έχω ακούσει τέτοιες περιπτώσεις... Δεν ξέρω σε ποιο βαθμό έχει να κάνει με ανθεκτικότητα στον πόνο (αυτά είναι υποκειμενικά), αλλά σίγουρα εν μέρει είναι στο μυαλό. Η διπλανή μου -με καισαρική- αρνείτο επί δυο μέρες να σηκωθεί φοβούμενη ότι θα πονέσει... Όσο το καθυστερεί κανείς τόσο το χειρότερο! Ολική γιατί; Λόγω αδειών;; Δεν μπορεί ρε συ! Δεν μπορείς να επιμείνεις για επισκληρίδιο; Είναι καλύτερα από κάθε άποψη, εκτός αν υπάρχει ιατρικός λόγος.

Η Αλκμήνη καλά φαίνεται προς το παρόν :):)

αφου μου λεει οτι δεν ειναι ολοι οι αναισθησιολογοι για επισκληριδιο τι να κανω???? :unsure:

θα εξαρτηθει σε ποιον θα πεσουμε τη μερα που θα γενναω...

βλεπεις στα δημοσια δεν την δουλευουν και πολυ την επισκληριδιο...

οσο για τον πονο εχει να κανει με το ατομο αλλα νομιζω εχει να κανει και με την ολη δουλεια που εχει γινει ;)

φιλακια στην κουκλα διπλα σου :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε? Εγω πίνω καφεδάκι Ελληνικό πάντα και μέχρι να σας διαβάσω πέρασαν 2 ώρες περίπου!

Ακούστε τι έμαθα και να έχετε το νού σας! Αυτό συμβαίνει συνήθως το καλοκαίρι που οι γιατροί θέλουν να την κάνουν για διακοπούλες! Πας εσυ επίσκεψη στον γιατρό για να σε δεί και αν είσαι στις μέρες σου για να γεννήσεις και αυτός θέλει να φύγει, την ώρα που σε εξετάζει σου βάζει ένα υπόθετο (για να σε πιάσουν πόνοι) χωρίς να το καταλάβεις και σου λέει ότι είσαι έτοιμη και ότι μέχρι αύριο μπορεί να έχεις γεννήσει. Εσυ βέβαια τον πιστεύεις και όντως σε πιάνουν πόνοι αφου το έχει κανονίσει αυτός! Μου το είπε μια φίλη μου γιατρός παθολόγος και ότι αυτό είναι κοινο μυστικό τον Γυναικολόγων! Εμεις φυσικά πιστέυουμε ότι μας ήρθαν οι πόνοι μόνοι τους και ότι ο γιατρός μας είχε δικίο! Γι αυτό λοιπών τα μάτια σας 14 :angry: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικουλα μην αγχωνεσαι για την καισαρικη. Και η αδερφη μου γεννησε ετσι, αλλα ηταν σαν να γεννησε φυσιολογικα. Της ειπε επισης ο γιατρος οτι οσο πιο συντομα σηκωθει και περπατησει, τοσο πιο συντομη αναρρωση θα εχει (κουακι συμφωνω μαζι σου). Απο την πρωτη μερα σηκωθηκε, περπατησε, εκανε μεχρι και μπανιο. Γιατι δεν παιζει επισκληριδιος στα δημοσια? :huh:

Lou lou που χαθηκες εσυ? Πωπω τωρα αγχωθηκα πιο πολυ με αυτα που διαβασα. Δεν νομιζω ομως ο γιατρος μου να κανει κατι τετοιο, ειναι οικογενειακος φιλος, τον ξερουμε χρονια και εχει ξεγεννησει πολλες απο την ευρυτερη οικογενεια. Εδω στην 1η μου εγκυμοσυνη τον παρακαλουσα να με βαλει με τεχνητους πονους για να γεννησω νωριτερα και ηταν ανενδοτος. Και εγω ανυπονω να δω το μωρακι μου και να το κρατησω αγκαλιτσα, αλλα θελω αυτο να γινει στην ωρα του, οποτε ειναι η στιγμη να ερθει και οχι νωριτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΑ ΕΝΤΟΣ Κ ΕΚΤΟΣ ΚΟΙΛΙΤΣΩΝ.

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΦΡΕΣΚΑ ΝΙΝΑΚΙΑ.

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΕΝΤΕΙΝΕΤΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΑΓΩΓΟΥΣ Κ ΣΤΟ ΚΟΚΑΛΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΣΤΟ ΠΙΠΙ ΑΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΕΙ ΣΩΣΤΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΤΟΠΛΕΡ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ.

ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΠΕΚΙΝΟ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ 21 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΕ ΠΙΘΑΝΗ 26-9 ΕΛΠΙΖΩ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ ΣΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ!!!

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ ΚΙ ΑΥΤΗ!!!!

ΧΩΡΙΣ ΒΑΡΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαννούλα δεν το έγραψα για να σε αγχώσω απλά για να ξέρουμε και να έχουμε το νού μας. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι το κάνουν όλοι αλλά μόλις το έμαθα τρελάθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΒΑΛΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΓΑΡΙΔΑΚΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΕΧΩ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΤΥΧΑΙΟ???ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΤΡΙΝΑ ΤΑ ΝΥΧΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ...

δεν ειμαι και στα καλυτερα μου σημερα ... :(:(:(:(

μολις πηρα τις εξετασεις μου ..ο αιματοκριτης μου με ΔΥΟ ΧΑΠΙΑ σιδηρου επεσε απο 29,5 στο 28,5 ρε κοριτσια γιατι γμτ...?????

τι να κανω ???? εχω αρχισει να φοβαμαι για το μωρο ...

μου ερχεται να βαλω τα κλαματα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΒΡΕ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑΤΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙ ΚΙ ΩΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΧΕΙ ΠΑΕΙ...ΚΙ ΟΔΙΚΟΣ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ηταν ηδη ανεβασμενος ο αιματοκριτης σου τοτε δεν πειραζει που θα κανεις εξετασεις σε ενα μηνα ..

κι εγω ενα μηνα ειχα να κανω εξετασεις ...επαιρνα ενα χαπι σιδηρου και μου το εκανε δυο περιμενα να ειχε ανεβει με δυο χαπια..αλλα αυτος συνεχισε την ελευθερη πτωση του ..στο τελος θα φτασω να παιρνω ενα κουτι χαπια σιδηρου !ξερεις τι με εκνευριζει ?? που πινω χυμους προσεχω να τρωω τροφημα που περιεχουν σιδηρο και παλι δεν ανεβαινει ..κουραστικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

καλημερα ...

δεν ειμαι και στα καλυτερα μου σημερα ... :(:(:(:(

μολις πηρα τις εξετασεις μου ..ο αιματοκριτης μου με ΔΥΟ ΧΑΠΙΑ σιδηρου επεσε απο 29,5 στο 28,5 ρε κοριτσια γιατι γμτ...?????

τι να κανω ???? εχω αρχισει να φοβαμαι για το μωρο ...

μου ερχεται να βαλω τα κλαματα ...

Μην αγχώνεσαι βρε. Σίγουρα κάτι θα κάνει ο γιατρός σου γι' αυτό. Εγώ έπαιρνα 3 χάπια την ημέρα, πρωί, μεσημέρι, βράδυ. Προσπάθησε να τρως και φαγητά πλούσια σε σίδηρο.

Πάντως οι κουνιάδες μου που έχουν και στίγμα, αν και είχαν χαμηλό αιματοκρίτη μια χαρά γέννησαν. Μην στενοχωριέσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου....

σημερα ειμαι πολυ down ψυχολογικα μου ερχετε να βαλω τα κλαματα κ να μην σταματαω με τιποτα....

δεν εχω κοιμηθει ολο το βραδυ ξαπλωσα στις 11 κ κοιμηθηκα στις 7 κ αυτο με δοσεις....μουδιαζε κ μερμυγκιαζε το σωμα μου απο την μερια που ημουνα γυρισμενη απο το στηθος μεχρι το στομαχι το ενιωθα με αποτελεσμα να γυρναω συνεχεια πλευρο κ καθε φορα που γυρναγα πλευρο λογο οτι παλευα κ σφιγκοτανε η κοιλια μου εκανα κ συσπαση... :angry::angry::angry::angry::angry:

οποτε για να μην καταληξω στο νοσοκομειο παλι καθομουνα απο την καθε πλευρα χωρις να κοιμαμαι οσο αντεχα το μουδιασμα για να μην κανω πολλες συσπασεις...

οταν καταφερνα να βολευτο κ με επερνε ο υπνος ηθελα τσισα σηκωθηκα καμια 10αρια φορες κ αντε παλι απο την αρχη... :angry::angry::angry::angry:

τωρα απο τις 11 εχω κανει 5-6 συσπασεις κ ελπιζω να σταματησουν εδω....

δεν μπορω αλλο ξαπλωνω να μην εχω συσπασεις μουδιαζω σηκωνομαι για να μην μουδιαζω κανω συσπασεις τι αλλο να κανω δηλαδη???? :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο οτι βλεπω πεταει η ομαδα :(

δεν ειμαι κι εγω στα καλυτερα μου Ντορα σημερα ..μαλλον το εχει η μερα τι να πω ..

δεν φοβαμαι για εμενα που εχω χαμηλο αιματοκριτη ..για το μωρο φοβαμαι περισσοτερο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GOODMORNING!!!!!

Φιλεναδιτσες μου..αργησα να σηκωθω σημερα απο το κρεβατι γιατι ενω κοιμηθηκα αρκετα καλα ..τη νυχτα,το πρωι που πηγα τουαλετα..δεν μπορουσα να πατησω παλι το ποδι μου!το δεξι κουτσο..οι πατουσες πονανε απο κατω!Τωρα ..κατ ενα παραξενο τροπο ειμαι μια χαρα παλι..ακμαιοτατη!!

θα κανω λιγο τη βεραντα..θα πλυνω αυτα που πηρα χτες..και ενα μαγειρεμα..Το σιδερο ουτε να το σκεφτομαι δε θελω.. :S:S:S

εφυγε και η Αιμιλια μου για Βουλγαρια..για διακοπες τωρα που τη χρειαζομαι περισσοτερο απο ποτε! :(

Παω να διαβασω τα νεα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

καλημερα ...

δεν ειμαι και στα καλυτερα μου σημερα ... :(:(:(:(

μολις πηρα τις εξετασεις μου ..ο αιματοκριτης μου με ΔΥΟ ΧΑΠΙΑ σιδηρου επεσε απο 29,5 στο 28,5 ρε κοριτσια γιατι γμτ...?????

τι να κανω ???? εχω αρχισει να φοβαμαι για το μωρο ...

μου ερχεται να βαλω τα κλαματα ...

βασουλα μου καλημερα!

κι εμενα ειχε πεσει κατακορυφα και δεν ελεγε να ανεβει με τιποτα, πριν απο 3 μηνες μου αλλαξε σιδηρο ο γιατρος και ειδα θεαματικα αποτελεσματα!

ξεκινησα με 40 και το δευτερο μηνα επεσε στο 30 οπου και δεν ανεβαινε μεχρι που αλλαξα σιδηρο..

εσενα ποιο σου δινει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...