Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

Αυτη η κοιλια ειναι η δικη σου??? :woohoo: Μηπως πριν μεινεις εγκυος ησουν γυμναστρια??? :huh:[/quote:33c4y1o1]

ναι ναι αυτη η κοιλια ειναι δικη μου!και δεν ημουν ποτε γυμναστρια!απλα απο τοτε που γεννησα την Ελενα ειχα παθει σοκ με τη κοιλια που ειχα κανει στον 9ο..και το ειχα βαλει αυτοσκοπο!!ηταν τεραστια η κοιλια μου στην Ελενα..τωρα δεν ειναι τοσο ειναι πιο μαζεμενη και πιο μυτερη! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θυμαμαι ποτε την εχω βγαλει αυτη τη φωτο..αλλα ετσι ημουν και πριν μεινω εγκυος δυο μηνες πριν σταματησα τη γυμναστικη αερομπικ και κικ μποξινγκ!εβαλα αμεσως 2 κιλα στο νερο και απο 58 πηγα 61!!!τωρα ειμαι 80,4!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα, λογικο το βρισκω να ειχες μεγαλη κοιλια στην Ελενα, εβγαλες και ολοκληρη κοπελαρα απο εκει (αν θυμαμαι καλα, γυρω στα 4 κιλα? :woohoo: ). Τωρα η κοιλια σου ειναι πιο μυτερη ισως επειδη περιμενεις αγορακι, ετσι λενε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

καληνυχτα κουκλες :kiss::kiss::kiss:

καληνυχτα Βασιλικουλα..καληνυχτα μωρουλια..καληνυχτα Σου Ελενν..(οχι αυτο ειναι απο αλλη ταινια!!) :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Καλα, λογικο το βρισκω να ειχες μεγαλη κοιλια στην Ελενα, εβγαλες και ολοκληρη κοπελαρα απο εκει (αν θυμαμαι καλα, γυρω στα 4 κιλα? :woohoo: ). Τωρα η κοιλια σου ειναι πιο μυτερη ισως επειδη περιμενεις αγορακι, ετσι λενε...

ναι πραγματι και 3970 με προωρη γηρανση πλακουντα στις αρχες του 9ου!αλλα και 41 και2 γεννηθηκε!

ειμαι παντως πολυ περιεργη ποσο θα ειναι ο μπεμπης τωρα που θα παω για εξεταση!

Τελικα ο δικος σου ποσο ηταν τελευταια φορα που πηγες?ποια εβδομαδα ησουν Αννουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Λαμπρινη πολύ θα θελα να μπορούσα να έρθω σε μια συνάντηση.Ισως κάποια στιγμή με τα κορίτσια της Θεσσαλονίκης...

Αν ήμουν από εκεί θα κανόνιζα συχνές συναντήσεις.Εχουμε τόσα κοινά οι μανουλίτσες... Δυστυχώς όσο και να αγαπώ τις κολλητές μου δεν είναι παντρεμένες και δε μπορώ να μιλάω για θέματα του μωρού :(

Εσείς εχετε φιλες που να σας καταλαβαίνουν?

Αχ τι να σου λέω τώρα... μία φίλη που εχω στην Αθήνα δεν είναι παντρεμένη και τι να κάθομαι να συζητάω... όσο ήμασταν ελεύθερες μια χαρά κ για βόλτα κ για όλα... Η κολλητή μου κ κουμπάρα μου (της βάφτισα την κόρη) είναι παντρεμένη αλλά μακριά.Πόσα να πούμε κ από το τηλέφωνο. Όταν κατεβαίνω Πάτρα τα λέμε από κοντά! και αυτή καταλαβαίνει αρκετά πράγματα όπως κ γω βέβαια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες, μια μια βλεπω αποχωρειτε...βαλτε με και εμενα στη λιστα! χιχιχιιχι...παω να κοιμησω τον μικρο μου και μετα να παρω σειρα και εγω! Φιλακια σε ολες και αυριο θα εχουμε να συζηταμε ευχαριστα νεακια! :kiss::kiss::kiss:

Α, τωρα ειδα το μηνυμα σου Κατρινα μου...37 εβδ. ηταν 3.126 γρ. τωρα την Πεμπτη που θα παω παλι θα δω ποσο εχει παει. Ο δικος σου μπομπιρακος ποσο ειναι και ποτε θα τον δεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Κοριτσαρες, μια μια βλεπω αποχωρειτε...βαλτε με και εμενα στη λιστα! χιχιχιιχι...παω να κοιμησω τον μικρο μου και μετα να παρω σειρα και εγω! Φιλακια σε ολες και αυριο θα εχουμε να συζηταμε ευχαριστα νεακια! :kiss::kiss::kiss:

Α, τωρα ειδα το μηνυμα σου Κατρινα μου...37 εβδ. ηταν 3.126 γρ. τωρα την Πεμπτη που θα παω παλι θα δω ποσο εχει παει. Ο δικος σου μπομπιρακος ποσο ειναι και ποτε θα τον δεις?

το δικο μου εχω να τον δω απο 28 εβδομαδων που ηταν 1600 γραμμ!αυτη την εβδομαδα θα τον δω ..πιστευω θα εχει φτασει τα 3 κιλα!Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Αννα...

Μάλλον θα ακολουθήσω και εγω.Αν και δε νυσταζω απλά θελω να τεντωσω τη μεσούλα μου.

Γεράματα..... :laugh: :laugh:

Καληνύχτα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι δικοί μου άντρες κοιμήθηκαν κ οι δύο... εγώ εδώ ακμαιότατη.... ίσως κ γω σε λιγάκι θα πάω να προκαλέσω λιγάκι την τύχη μου στο θέμα ύπνου... αλλιώς με βλέπω πάλι να ξενυχτάω με ότι έχει η τηλεόραση !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη μου το εχω ακουσει και εγω αυτο αλλα εμας μας ειπαν να την κανουμε μπανιο.εδω στο σπιτι μονο μια φορα τη καναμε με τον ομφαλο.και μια στο νοσοκομειο.ακουγονται πολλα επ'αυτου.απλα το σημαντικο ειναι να καθαριζεται η περιοχη για να μην μαζευονται βρωμιτσες στην περιοχη και δημιουργηθει σηψαιμια.ειναι πολυ σημαντικη η καθαριοτητα του ομφαλοθ.οι περισσοτεροι τον καθαριζουν με νερακι ζεστο και χαρτακι.εμεις αυτο καναμε+1 μπανακι.

Κατρινα μου τι υπεροχη κοιλιτσα ειναι αυτη?????φτου φτου!!!!

κοριτσια καταρρεω!!θελω να κοιμηθω για μια εβδομαδα σερι!!γινεται???παω να φτιαξω κανα τοστακι να φαμε ,να ταισω την καραμελιτσα μου και μετα νανι(ελπιζω δλδ).καληνυχτα κοριτσακια μου!!!!ονειρα γλυκα!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα κοριτσακια..εμενα παλι σφιγγει η κοιλιτσα..απο τις 2100 και μετα εδω και 3-4 μερες λετε να σημαινει κατι?παω να ξαπλωσω λιγακι και μετα νανι!!

κουραγιο Αναστασια μου..

Λαμπρινουλα ..πηγαινε να τεντωσεις και εσυ τη κορμαρα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

:blush: Δεν έχω διαβάσει τα νέα σας.

Μπήκα να σας πω μόνο ότι σε μια περίπου ώρα φεύγω για την κλινική και εύχομαι να μην αργήσει η στιγμή που θα πάρω αγκαλίτσα το μπουμπουκάκι μου!

Σας ευχαριστώ όλες για αυτούς τους μήνες της όμορφης εγκυο-παρέας μας :cheer::cheer::cheer:

Πάμε για τα πιο ωραία τώρα....!!!!

Καλώς εχόντων των πραγμάτων σε δύο μέρες επιστρέφω.....

Φιλάκια Πολλά! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Μαράκι μου με το καλό, σε σκεφτόμαστε και περιμένουμε σύντομα νέα σου :kiss::kiss:

Ελπιδάκι ελυχομαι και σε σένα με έναν πόνο :kiss::kiss::kiss:

πωπωπωπω γεννητούρια που θα έχουμε σήμερα!!! :woohoo: :woohoo:

εμείς σήμερα θα πάμε για υπέρηχο να δούμε πόσο έφτασε το παιδαρέλι μας και να πάρουμε τα αποτελέσματα των εξετάσεων (αίμα/ούρα)

θα έχω νέα το βραδάκι ή αύριο πρωί πρωί ;)

ziz έγραψε:

Αν και δεν τα ξερω τα κοριτσακια :blush::blush: ευχομαι με το καλο κ στις δυο.Αχ τι ωραια να ξερεις οτι σε λιγες ωρες θα γινεις ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος του κοσμου!!!Ανυπομονω κ εγω :)

είναι όμως και αγχωτικό έτσι :blink: φαντάσου να σου έλεγε ο γιατρός αύριογεννάς, όλο το βράδυ θα έκανες βόλτες !! :side:

ενώ διαφορετικά,τσουπ σου σπάνε τα νερά και πας φρεσκαδούρα για τον τοκετό,εδώ το άγχος κρατάει μερικές ώρες!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Να ευχηθώ στην Μαρία και στην Ελπιδα με έναν πονο,όλα να πάνε καλά και να κρατήσουν γρήγορα τα αγγελούδια τους στη αγκαλιά τους.

Θεκλα καλά αποτελέσματα να εχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Μαράκι μου με το καλό... Περιμένουμε νέα σας!!!

Σήμερα σκέφτομαι να βγω για εξωτερικές δουλίτσες... αλλά είμαι ακόμα υπό σκέψη!!!

ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια, αν και απ οτι βλεπω μονο η Θεκλα εχει ξυπνησει (παλι) πρωι πρωι...

Μαρακι και Ελπιδακι σημερα ειναι η μερα σας! Ευχομαι να πανε ολα καλα, σας σκεφτομαστε ολες μας, μαμαδες και εγκυουλες (ολο και λιγοστευουμε εμεις!) και με το καλο κοριτσια μου, να κρατησετε τις ζουζουνες σας!Περιμενουμε νεα σας!

Θεκλα μου αντε και εσυ να δεις το νινακι σου.Περιμενουμε νεα και απο εσενα!

Κατρινα σιγουρα θα εχει φτασει τα 3 κιλα, μη σου πω οτι θα τα εχει ξεπερασει κιολας!

Φιλακια, παω για κατι δουλιτσες, θα τα πουμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Λαμπρινή..Βαρίεσαι και εσυ ε?

Και εγω εχω εξωτερικές δουλειες αλλά λέω να τις κάνω αυριο.Σήμερα θέλω να τελειώσω το σιδερο γιατι τα ρούχα πιασαν ταβανι και κανω πως δεν τα βλέπω. :whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...