Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

Καλημέρα σας!!!!! Τι κάνετε??????

Nikulina……… τα μάτια σου φαίνονται υπέροχα κοπέλα μου!!!!!!!!!!

DIOSA μου……… έχεις υπέροχο χαμόγελο & μικροδείχνεις!!!!!!! Έτσι…….. πολύ αισιόδοξο!!!!!! Κι ο ανιψιός σου είναι κούκλος!!!!!!

Stedim……….. πω πω πω……. πολύ ωραίο ζευγάρι είστε παιδιά μου!!!!!!!!!!!!!!

Andria μου….. φοβερή η καλλιτεχνική του γάμου!!!!!!!! Πολύ όμορφο ζευγάρι!!!!!!

Γιώργη...... κάνε και για μας καμιά βουτιά!!!!!! Καλημέρα!!!!!!

Τί χαμπάρια ωρέ παίδες????

Με τη ζέστη πώς την παλεύετε?????

Πανάθεμά την...... που έβαλα σίδερο πρωϊ-πρωϊ..... για να μην ιδρώσω.....

Περιττό να σας πω..... στάζω..... έλεος!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!! Πολύ ωραία φωτογραφία Andria!!!

Εγώ το απογευματάκι θα σας βαλω φωτό..

Γειά σου Ζουζούνα!! Σίδερο πρωί πρωί???Με τέτοια κάψα??? :S:blink::S Μπράβο κουράγιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zouzouna mou euxaristoume gia to komplimento :woohoo: ..ti kanoume? Eee eimai douleia k opes les k esi stazw!! me ena mantilaki eimai k skoupizoume sinexeia..Axxx vare8ika!!! 8elw na paw spiti mou..

AAA na sas valw k mia photo me tin figoura tis tourtas tou gamou mou..Auti einai alla na sas valw oli tin tourta mou oloklirwmeni,alla otan paw spiti giati auti tin photo den tin exw sto facebook gia na tin canw copy edw :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Zouzouna mou euxaristoume gia to komplimento :woohoo: ..ti kanoume? Eee eimai douleia k opes les k esi stazw!! me ena mantilaki eimai k skoupizoume sinexeia..Axxx vare8ika!!! 8elw na paw spiti mou..

AAA na sas valw k mia photo me tin figoura tis tourtas tou gamou mou..Auti einai alla na sas valw oli tin tourta mou oloklirwmeni,alla otan paw spiti giati auti tin photo den tin exw sto facebook gia na tin canw copy edw :dry:funny_wedding_cake_topper01.jpg

Καλα η φιγούρα ειναι τελεια!!!

Μακάρι να ειχα βρει κ εγώ κάτι παρόμοιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα μου!!!!!!!!!!

Πολύ ωραία η φώτο σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι να κάνουμε πουλάκι μου??????????

Φοριούνται τα ρούχα ασιδέρωτα????????????? Αμ δε………….

Andria μου…………

Φοβερή η φιγούρα στην τούρτα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχει πολύ πλάκα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι απο μένα!!! Τι κάνετε?? Τι ζέστη είναι αυτή ρε παιδιά???

Πολύ ωραίες οι φώτο σας!! Θα δω αν βρω φώτο κι εγώ ότανπάω σπίτι γιατί εδώ δεν έχω! Του γάμου θα σας βάλω τον Οκτώβρη..οπότε υπομονή!!

Άντρια αυτή τη φιγούρα θέλουμε να πάρουμε για την τούρτα μας!!!! ΑΠό πέργαμος!!

Νίνα κοιμάσαι ακόμα????

Χρύσα μου σε χάσαμε χθες! Τι κάνεις? Ερχονται οι διακοπές..υπομονή!!

DIOSA μου τι κάνεις? Νομίζω το ξενυχτάτε με τη συμπεθέρα και το πρωί δεν μπορείτε να ξυπνήσετε!!

Πιπίτσα μου κι εγώ θα έχω σίδερο το απόγευμα και δεν τολμώ ούτε να το σκεφτώ!!

Γιώργο καλές βουτιές!! Αλίμονο σε εμάς!!!

Χυτς βγήκαν διορισμοί για τα σχολεία και πάλι σταμάτησαν 2 νούμερα πάνω απο μένα!! Θα σκάσω!! Σταναχωρέθηκα χθες αλλά σήμερα μου είπαν ότι θα βγουν κι άλλοι και καθυσηχάστηκα.

Πέρσια μου εσύ διορίστηκες? Φαντάζεσαι να βρεθούμε σε κανένα σχολείο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xrisa mou apo ton Pergamo einai..Nomizw exete k Pergamo k stin Ellada..Eixe polles figoures..Egw i8ela na valw auti

alla o andras mou, mou elege pws ton prosvallei perissotero auti k i8ele tin alli pou valame hehe :woohoo: :woohoo: ..K skefteite pws ekeinos eixe tin arxiki idea gia etsi figoures egw 8a evala mia apli, me 3esikwse k meta mou ekane k ton dsikolo :woohoo: :laugh: :lol: ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Καλημέρα! !!!!!!!

Χάθηκα εχθές παιδιά!! Στην δουλειά έπεσε το δίκτυο και όλη μέρα δεν είχαμε πάλι ούτε τηλέφωνα ούτε internet!

Μόλις σχόλασα πήγα απευθειας κέντρο για κάτι ψώνια που ήθελα και γύρισα 21:30!!! :blink: :blink:

Μπήκα αλλά δεν πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σας!!! ;);)

Τώρα τα διάβασα στα κλεφτά..

Γιώργο να σου πώ για άλλη μια φορά καλή επιτυχία!!Τα καλύτερα εύχομαι!!

Και όσο για τις καταδύσεις κ εγώ για Ταυλάνδη και Πουκέτ έλεγα!! Εκεί πήγαμε γαμήλιο ταξίδι!!

Μωρουλίνη μου τί έγινε είχες κανένα νεο?? Θα συμφωνήσω πάντως ότι θα πρέπει να πας αμέσως στον γιατρό!Καμια φορά είναι και απο το άγχος.Αν πας στον γιατρό και δεις ότι όλα είναι καλά μπορεί να έρθει!

Diosa μου γλυκειά καλώσήρθες!! Στα είπα κ εχθές βέβαια!!! Μας έλειψες!!Τί ωραία φωτογραφία είναι αυτή με το ανηψάκι σου..Τέλεια!!

Γιώργο μου κ εσείς είστε πολύ ωραίο ζευγάρι και η γυναίκα σου μια κούκλα!!Εύχομαι σύντομα να μας βάλεις και φωτογραφίες με φουσκωμενη την κοιλίτσα!!

Δημητρούλα μου κ εσας η φωτογραφία σας είναι πολύ ωραία!!Ζήλεψα θα σας βάλω κ εγώ μια φωτογραφια απο τον γάμο με την πρώτη ευκαιρία!!

Μαράκι μου τί κάνεις?? Με γεια και καλοφόρετα το φορεματάκια σου!!

Ξέχασα κανέναν?? Να με συγχωρέσετε αλλά τα διάβασα πολύ γρήγορα όλα!!

Φιλιά προς το παρόν!!

kalimera..

αν ξεχασεσ κανενα???????????? :angry::angry::angry: ΝΑΙ..εμενα...δεν βρισκο πουθενα το ονοματακι μου.....και ινε και τοσο μικρο... :dry::dry::dry:

καλα,καλα....θα σε εχο στο νου μου... :angry::angry:

:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω πω Νίνα μου μη θυμώνεις!!! Είναι και πρωί..

Καλά βρε Χρύσα και εσύ την Νίνα ξέχασες?? Τώρα καλά να πάθεις!! :laugh: :P Αλίμονο σου!! :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

Χρύσα82 έγραψε:

kalimera..

αν ξεχασεσ κανενα???????????? :angry::angry::angry: ΝΑΙ..εμενα...δεν βρισκο πουθενα το ονοματακι μου.....και ινε και τοσο μικρο... :dry::dry::dry:

καλα,καλα....θα σε εχο στο νου μου... :angry::angry:

:angry:[/quote:1tdr0pr6]

Ψάρωσες Νίνα μου ε???? Ούτε μια πλακίτσα καλέ δεν σηκώνεις??? Επίτηδες το έκανα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

Χρύσα82 έγραψε:

no coment!!!!

διλαδι ποσ λεμα στα ελινικα...

δεν μιλαω δεν λαλαο!!!!!.....ελεφτερι μεταφρασι.... B)B)B)[/quote:1tkvl3h6]

Έλα βρε Νίνα μου εσένα που μ'έψαχνες δεν θα θυμόμουν??? :P :laugh: :P :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στην ομορφη παρεουλα σας!!!!!τι κανετε?εγω μολις εστειλα την μικρη μου για μονοημερη "εκδρομη" στη μαμα μου και ειμαι λιγο ελευθερη για να "σερφαρω" επιτελους!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

καλημερα στην ομορφη παρεουλα σας!!!!!τι κανετε?εγω μολις εστειλα την μικρη μου για μονοημερη "εκδρομη" στη μαμα μου και ειμαι λιγο ελευθερη για να "σερφαρω" επιτελους!!!!!!!!!!!!
οι φωτο σας υπεροχες!!!!κουκλια ζωγραφιστα ολοι σε αυτην την παρεα!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

καλημερα στην ομορφη παρεουλα σας!!!!!τι κανετε?εγω μολις εστειλα την μικρη μου για μονοημερη "εκδρομη" στη μαμα μου και ειμαι λιγο ελευθερη για να "σερφαρω" επιτελους!!!!!!!!!!!!

Γεια σου κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Τί μου κάνεις???????????????

Είσαι καλά μικρή μου????????????????????

Άντε............. καλό Internet-surfing!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι τελεια ολες αυτες οι φιγουρες για τις τουρτες!μου κανει εντυπωση παντως που σε ολες,οι νυφες τυρανανε τους γαμπρους!!!τυχαιο????????δεν νομιζω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλιμεραααααα..

τη κανετε σιμερα...εγο μια χαρα ιμουν μεχρι μπικα εδω...

καπια καταφερε να με νεβριαζι....αλα που θα παι.....θαν τα θελι να το κανουμε ομαδικο??? :blink::blink::blink: θα την γιρισο την πλατι... :laugh: :laugh: :laugh:

σιμπεθεραααα μουυυυυ...μονο εσι με σκεφτεσε....ααα και μαρακι και πιπιτσα.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ακομα στην θαλασα ισε?

μαρακι ..τη κανισ??...δεν θιμοσα...αλα να ...τοσι μικρι ιμε πια????.. :dry::dry:

ανδρια...μια κουκλα...και ιστε και τεριαστο ζεβγαρακι.... :laugh: :laugh:

γιωργο..δαξι το ιδα το μινιμα... :):)

πιπιτσα και θα σιδεροσο σε λιγο....αλιμονο μασ... :ohmy::ohmy:

πιν ξεχασα...αααα???? ...πιον η πια????/....αχ δεν θιμαμε δεν θιμασε...δεν ξερο....καπιοσ λιπι αλα πιοσ???? :angry::angry:

αφτα παιδια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

K.T.K. έγραψε:

Γεια σου κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Τί μου κάνεις???????????????

Είσαι καλά μικρή μου????????????????????

Άντε............. καλό Internet-surfing!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote:3npjp4yx]

ευχαριστω πιπιτσα μου!!!!!!!!!!!!!επιτελους λιγη ελευθερια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καφες,τσιγαρο και internet!!!!!!!!!!!τελεια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...