Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

Δημητρουλάαααααα!!!!! Καλέ τι όμορφοι που είστε!!! Φτου φτου!!! Μιά κούκλα σε βρίσκω!!! Τελικά ήταν καλή χρονιά το '78 ;););) Είμαι πλέον σίγουρη!!! Αχ και εγώ θέλω να με βάλω νύφη αλλά δεν εχω εδωωωω!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δήμητρα μου μια κούκλα είσαι..και πολύ ταιριαστό ζευγάρι..Να ζήσετε και με το καλό να έρθει το σποράκι και να γίνεται ακόμα πιο ευτυχισμένοι!

Όταν μπορέσω θα βάλω κι εγώ μια φώτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια... Χαλάλι τα λεφτά στον φωτογράφο... Είπαμε, έπεσε photoshop τρελό... Τα έχω τα κιλάκια Νίνα... αρκετά... ήμουν πιο αδύνατη τότε... :(:( κ πιο ανέμελη... :(:( ώρες ώρες σκέφτομαι πως δεν ήξερα κοθόλου τη ζωή τότε...

Μαράκι, τι λες καλή μου? Εσείς θα πάτε μια κρουαζιέρα ΝΑΑΑΑ (με το συμπάθειο)!!!! Θα περάσετε μαγευτικά! Άσε που από τον γάμο κ μετά θα ξεκινήσει το ωραιότερο ταξίδι της ζωής σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα είδα ότι είχατε γράψει και στην προηγούμενη σελίδα... Μαράκι μου και Δημητρούλα μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας για τον φίλο μου... μακάρι να πάνε όλα καλά... και μόνο που βλέπεις νέα παιδιά σε αυτήν την κατάσταση πονάει η ψυχή σου... αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο απο το να προσευχόμαστε να πάνε όλα καλά.. Δημητρούλα μου να είσαι σίγουρη (το είπα και στη Νίνα) πως αν χρειαστώ κάτι δεν θα διστάσω... το ίδιο ισχύει και για εσάς!!! Να ξέρετε... και να μην διστάσετε καθόλου... ότι και αν χρειαστείτε!! Αχ βρε κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες πάααρα πολύ και μόνο που ξέρω ότι υπάρχετε μου δίνει δύναμη και κουράγιο!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

νίνα είναι φωτό του γάμου πριν από 1 χρόνο κ 8 μήνες, κ έχει πέσει τρελή επεξεργασία... Φαντάσου... Δεν είμαστε έτσι... Ούτε κατά διάνοια! ΑΠΑΤΗ!!!! Δώσαμε λίγα παραπάνω στον φωτογράφο, αλλά έκανε δουλειά! ;);)

ΤΗ ΛΕΣ ΚΑΛΕΕΕΕΕ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΙΣΕ!!!!!!!!ΤΕΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΒΛΑ... :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΝΤΕ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ..... :blink::blink::blink:

ΕΔΟ ΟΜΟΣ ΙΣΕ ΚΟΥΚΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο κ Μαριάννα είστε υπέροχοι! Εύχομαι γρήγορα να έρθει το πιτσιρικάκι που θα ολοκληρώσει την ευτυχία σας!

Σας αφήνω τώρα παιδάκια... Πρέπει να μαγειρέψω για τον καλό μου που θα έρθει σύντομα... Φιλάκια! Ίσως καταφέρω να μπω κ μετά...

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου τι ομορφιές είναι αυτές βρε παιδί???? Θα μας κομπλάρεις όλες στο τέλος και δεν θα βάζουμε φωτό!!! :silly: :silly: :silly: :woohoo: :silly: Έίστε πολύ ταιριαστό ζευγάρι και εύχομαι πολύ σύντομα να ολοκληρωθείτε με ένα και δύο και τρία μωράκια!!!(και ακόμα περισσότερα) :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ο θεός να σας έχει πάντα καλά και να είστε πάντα ευτυχισμένοι και αγαπημένοι!!

Συμπεθέρα η Χρύσα σήμερα μου φαίνεται δεν εμείνε μόνη της καθόλου!! Αλλιώς θα έμπαινε!!!

Θα σας αφήσω και εγώ για μερικές ωρίτσες παιδάκια!!! Να κάνω και καμιά δουλειά, να φάω και τίποτα γιατί δεν παλεύεται το άδειο στομάχι!!! :P:P τα λέμε αργότερα σας φιλώ ΟΛΟΥΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου καλή τυχη, έχεις θέληση και θα τα καταφέρετε!

Μωρουλίνι μου νομίζω πως θα έπρεπε να ενημερώσεις το γιατρό σου!

Νίνα πού πήγες?? Η Χρύσα μας τελικά δεν μπήκε?

Εγώ πήγα μια βόλτα και αγόρασα δύο φορεματάκια..

Τώρα θα είμαι μοναχούλα μέχρι να γυρίσει ο καλός μου!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι...πιγαμε για μπανακι....ναι ναι σιμερα δεν εγινε σισμο!!!!!!εεεε οχι και καφε μερα....χαχαχα

ονδοσ η φιλιναδα μασ δεν μπικε καθολου σιμερα...και σιγα σιγα το μιαλουδακι μου πεζι διαφορα...

θα περιμενο λιγο ακομα και θα αρχιζο να την ψαξο....σαν νικολουλι και εγο θα ιμε...."φοσ στην τεσσαλονικι"....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου καλή επιτυχία!!! και όχι μία αλλά 60 000 000 καλές τύχες καλέ μου!!! Και να ξέρεις ότι όπως σκέφτομαι για τον εαυτό μου και λαχταράω την ημέρα που θα κρατήσω ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά μου, ακριβώς το ίδιο νιώθω για όλους σας εδώ μέσα!!! Και ξέρω πως θα τα καταφέρουμε να πραγματοποιήσουμε το όνειρο μας!!! του χρόνου τέτοιο καιρό με το καλό θα μιλάμε για τα μπεμπάκια μας!!!

Μωρουλίνη καλή μου πιστεύω πως πρέπει να πάς μια βολτούλα μέχρι τον γιατρό σου...για να ησυχάσεις και να ξεκινήσεις δυναμικά τον επόμενο μήνα!! ;);) και έχεις δίκιο όντως είμαστε μια πολύ ωραία παρέα!!! μεταφορικά αλλά και κυριολεκτικά!!! χαχα

Μαράκι μου με γειά τα φορεματάκια!!! Καλοφόρετα!!! :kiss::kiss:

Συμπεθέρα για σένα τι να πω???? τα λόγια είναι πολύ φτωχά!!! πάλι με έκανες και γέλασα!!!! Τι σόι γαμήλιες τούρτες είναι αυτές καλέεε???? Να τις δεί ο γαμπρός και να φύγει τρέχοντας!!!! Χαχαχα είσαι άπαιχτη!!!

Η Χρύσα πολύ χάθηκε και ανησυχώ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις τσουπριτσες!!!

Τι κανετε??? :)

ΜURIAM καλη σου μερα :) και σε ευχαριστω πολυ!!!

Το ιδιο ευχομαι και για σενα πολυ συντομα κοπελα μου!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! !!!!!!!

Χάθηκα εχθές παιδιά!! Στην δουλειά έπεσε το δίκτυο και όλη μέρα δεν είχαμε πάλι ούτε τηλέφωνα ούτε internet!

Μόλις σχόλασα πήγα απευθειας κέντρο για κάτι ψώνια που ήθελα και γύρισα 21:30!!! :blink: :blink:

Μπήκα αλλά δεν πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σας!!! ;);)

Τώρα τα διάβασα στα κλεφτά..

Γιώργο να σου πώ για άλλη μια φορά καλή επιτυχία!!Τα καλύτερα εύχομαι!!

Και όσο για τις καταδύσεις κ εγώ για Ταυλάνδη και Πουκέτ έλεγα!! Εκεί πήγαμε γαμήλιο ταξίδι!!

Μωρουλίνη μου τί έγινε είχες κανένα νεο?? Θα συμφωνήσω πάντως ότι θα πρέπει να πας αμέσως στον γιατρό!Καμια φορά είναι και απο το άγχος.Αν πας στον γιατρό και δεις ότι όλα είναι καλά μπορεί να έρθει!

Diosa μου γλυκειά καλώσήρθες!! Στα είπα κ εχθές βέβαια!!! Μας έλειψες!!Τί ωραία φωτογραφία είναι αυτή με το ανηψάκι σου..Τέλεια!!

Γιώργο μου κ εσείς είστε πολύ ωραίο ζευγάρι και η γυναίκα σου μια κούκλα!!Εύχομαι σύντομα να μας βάλεις και φωτογραφίες με φουσκωμενη την κοιλίτσα!!

Δημητρούλα μου κ εσας η φωτογραφία σας είναι πολύ ωραία!!Ζήλεψα θα σας βάλω κ εγώ μια φωτογραφια απο τον γάμο με την πρώτη ευκαιρία!!

Μαράκι μου τί κάνεις?? Με γεια και καλοφόρετα το φορεματάκια σου!!

Ξέχασα κανέναν?? Να με συγχωρέσετε αλλά τα διάβασα πολύ γρήγορα όλα!!

Φιλιά προς το παρόν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...