Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

kalos ton geoge..χαχαχα...αντε καλι επιτιχια να εχετε!!!

σιμπεθερααααα!! ισε ακομα εδο?

εμενα με πεταξε εξο και δεν μπορεσα να μπο....νεβραααααααα.....μετα πιγα για ντουσακι! απο θα νεβρα παλι.....τορα με αφισε να μπο...!!

μαλον σε πιρε ιπνοσ η ισε απο κατο απο την ουμπρελα..εκινι η μεγαλι που ελεγεσ...χαχαχαχα..κανι μια μπουτια και για μενα!!!μιποσ θα δροσιστο λιγο....χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

DIOSA έγραψε:

Καλώς τη συμπεθέρα... Έφαγες τη ζέστη έφαγες και χυλόπιτα και γύρισες ε??? Α ρε αθάνατο Ελληνικό δημόσιο!!! Όλοι την κάνανε για τριήμερο μάλλον!! Ακόμα και το φόρουμ άδειασε χαχα οι δημόσιες υπηρεσίες θα δουλεύανε??? :laugh: :laugh:
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: λεσ???

μα τη χιλιπιτα!!! νομιζο ποσ αν θα ερχοταν ο γιατροσ εκινι την στιγμι..θα ιχε φαι ενα ξιλο...οπουσ δεν εφαγε ποτε στην ζοιτου..!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι ακόμα συμπεθέρα... μόλις έφαγα και νύσταξα πιο πολύ!!! χαχα τελικά βαριέμαι που ζω σήμερα!!

Γιώργο μου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!! Κα καλώς μας ήρθες και πάλι!!

Χρύσα τι έγινε βρήκες άκρη με τις δουλειές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδάκια σας αφήνω ... πάω να ξαπλώσω, μόλις αποκοιμήθηκα με το λαπ τοπ αγκαλιά!!! χαχαχα Ευτυχώς δεν μου έπεσε!!!

Τα λέμε ξανά το βραδάκι!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κ εγώ..Προσπαθώ να τελειώσω τις δουλίτσες..Δεν νομίζω να τα καταφέρω όμως γιατί δεν έχω καθόλου διάθεση.

Γιώργο μου σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου κ ανταποδίδω..Εύχομαι πολύ σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα..

Νίνα μου Diosa μου δεν μπορέσαμε να βρεθούμε..Κ εμένα δεν μ'άφηνε να μπώ πριν..Τώρα έχω το φαί στον φούρνο και πηγαινοέρχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρισααααα!!!!!!!!

σιμπεθεραααα!!!!!!!!!..καλα εσι πρεπι να κιμασε ιδι!!χαχαχα

εγο αργο να απανδισο ..επιδι κανο ετιμασιεσ για αρυιο...σνιτσελ και κιφτεδακια...και εχι μια ζεστιιιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και αγορι μας..γεια σας!

σημερα καταφερα τελικα να μπω για λιγο γιατι εχει μια εβδομαδα ειμασταν στο νοσοκομειο. τελικα μειναμε μεσα γιατι το μωρο μας δεν ειχε στοματιτιδα οπως μας ελεγε ο παιδιατρος αλλα στοματικο ερπη και αν δεν περναμε εγκαιρα το μωρο τοτε ισως και να το χαναμε:( ο θεος που βοηθησε και ολα πηγαν καλα και το μωρο μας παει καλυτερα! τουλαχιστον μπορει και πινει το γαλα του και τρωει κατιτις:)

σας φιλω..καλες διακοπες. οποτε εχω χρονο θα μπαινω και θα σας διαβαζω..μεχρι να ερθει ο αδερφος μου και να του παραδωσω το μωρο τους και μετα να κανω και εγω λιγες διακοπουλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή δεν ξέρω αν θα μπορέσω να ξαναμπώ,είπα να σας χαιρετήσω απο τώρα!

Καλά να περάσετε σε ότι κ αν κάνετε κ όταν γυρίσω να έχουμε πολλά καλά νέα!!!

Φιλάκια σε όλους θα μου λείψετε!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΥΓ.persia μου περαστικά στο ανηψάκι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας κοριτσάκια!!

Persia μου περαστικά κοριτσάκι μου στο μωράκι σας!!

Χρύσα μου να περάσεις ΤΕΛΕΙΑ!! :kiss::kiss::kiss:

Κοριτσάκια μου πάω και εγώ στον αντρούλη μου να κάτσω μαζί του... σήμερα δεν βγήκα καθόλου απο το σπίτι... κοιμήθηκα και αρκετές ώρες και τώρα έχω όρεξη για βόλτες!! Μπορεί να έρθουν για ποτάκι και κάτι φίλοι μας.. δεν είναι σίγουρο ακόμα... θα δείξει!! οπότε ίσως καταφέρω να μπω αργότερα ίσως και όχι.

Συμπεθέρα μου αν δεν σε δω καλό ταξίδι να έχετε και να περάσετε και εσείς ΤΕΛΕΙΑ!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ..ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑ :(:(:(:( ΑΧ ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΛΙ....ΑΛΙΘΙΑ!!!...ΑΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΦΤΕΕΣ ΔΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΟΝΙΑ...ΑΚΟΜΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΛΙΨΕΤΕ...ΘΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ...ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΟ ΘΑ ΜΠΟ ΝΑ ΣΑΣ ΧΕΡΕΤΙΣΟ....ΑΠΟ ΕΚΙ.... :laugh: :laugh: :laugh:

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΙΣ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ...

ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΤΕ ΠΟΥ ΙΣΤΕ Η ΚΑΛΙΤΕΡΙ ΠΑΡΕΕΑ....

ΧΡΙΣΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙΣ....

ΣΙΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ... :(:(:( ..ΦΕΒΓΟ....ΣΕ ΑΦΙΝΟ....ΘΑ ΜΟΥ ΛΙΨΙΣ ΠΟΛΙ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...!!!!!

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΣΟ ΝΑ ΜΠΟ..ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΙΣΕ ΔΙΟΣΑ!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera....

th kanete? poy iste? :angry::angry::angry:

ego ime sthn romania....epiteloys eftasa meta apo 14 ores dromo..afta extes..kai simera imoyn poli poli koyrasmeni....kai kimitika oli mera....xaxaxaxa

esis poy iste?....kamia den ine edo? :dry:

simpetera poy ise?

se afisa moni ...... :blink::blink::blink:

lipon ta ksana mpo otan ta me afisi h mikri moy..h anipsiamoy...xaxaxa

filakia se oles..na perasete kala opoy kai an iste...

:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παιδάκια και καλή εβδομάδα... Συμπεθέρα βλέπω έφτασες... καλά να περάσεις....Εγώ θα λείπω κάποιες μέρες, θα πάω στη φίλη μου. Όταν γυρίσω θα τα ξαναπούμε!!! Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou eimai polu stenaxwrimeni..dokimasame 11, 12 kai 14 mera alla tpt:(

aurio prepei na kanw e3etaseis 8wrakos kai piga epiuasa test apo to farmakeio kai to ekana prin ligo kai vgike arnitiko. den 3erw an paizei rolo pou einai vradu kai oxi prwi! perimenw periodo paraskevi savvato alla o gunaikologos mou mou eipe na kanw test i na paw se ximeio alla ximeia einai kleista etsi kairo kai epiasa test!

dustuxws den egine tpt:( eimai xalia..pisteva oti eixa kapoia sumptwmata giati eniw8a kourasmeni liges anagoules ka8e fora pou peinousa opws eixa kai stin proigoumeni mou egkumosuni eixa k kapoies ligoures alla telika isws na itan ola tou mualou mou kai i polli mou i epi8umia na meinw egkuos! apogoiteutika polu polu alla enta3ei 8a perasei kai auto. perimena pws 8a emena me tin prwti opws kai persi pou emeina apo tin prwti fora kai stin 5 mera alla isws o 8eos na min 8elei akomi na ertei ena mwro..

auta,..apla eixa anagki na to pw se kapoion g dn to eipa se kanena spiti kai niw8w polu xalia:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΣΙΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!ΕΧΤΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,,,ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΟΙ ΘΥΛΕΣ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ....ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΕΙΔΗ ΠΡΙΝ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΕΡΘΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Persia μου μη χαλιέσαι βρε κοπέλα μου... μην σε παίρνει απο κάτω!! αν δεν βγήκε θετικό αυτόν τον μήνα θα βγεί τον επόμενο!! Τ μόνο που δεν χρειάζεται είναι άγχος!!!Μη στεναχωριέσαι... τόσα περάσαμε ένα αρνητικό τεστ θα μας πτοήσει βρε??? ΌΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!! Θετική σκέψη και ηρεμία και όλα θα γίνουν!!!Και όποτε δεν νιώθεις καλά εμείς εδώ είμαστε!!! Φιλάκια!!

Γιώργο μου εύχομαι στις 30/08(αν δεν θυμάμαι λάθος) να μας δώσεις τα πιο τέλεια νέα!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Συμπεθέρααα!!! τι κάνεις στις Ρουμανίες και χάθηκες???? μαύρη πέτρααααα!!! :P:P:P:P:P

Μαράκι και εσύ χάθηκες βρε!!! Τρίτη δεν είχες πει θα μπείς?? (η μ΄γπως δεν θυμάμαι καλα??? Αυτές οι ζέστες με πείραξαν και άρχισα να ξεχνάω πράγματα μάλλον!! :blink::blink: )

Φιλάκια νσε όλους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!!

Δεν θελω να βλεπω κατσουφιασμενες φατσουλες!!!Μονο χαμογελα και αισιοδοξες μουρες!!!!!!

Ολα θα παρουν τον δρομο τους αργα ή γρηγορα!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw olous g ta kala sas logia! ekana xoriaki x8es paidia kai einai arnitiko..kai eixa toses elpides:( afou g na katalavete pisteva pws eixa sumptwmata: nautia, etrwga fagito kai meta eixa anagoules mexri k prwines anagoules exw re paidia! afou evlepa pses oneiro pws i xoriaki ekane la8os g tin ekana liges meres prin mou er8ei i periodos akoma...

i8ela toso polu ena mwro..:( dustuxws pame g epomeno mina..

filia se olous kai kales diakopes na exete!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Persia mou min anxwnesai kali mou...

To kalo pragma agrei na erthei kai erxete ekei pou den to perimenoume...

Sou euxwme na sou erthei to mwraki tin epomeni fora...

O theoullis einai megalos...

Filakia kai ypomoni...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα!!!!!!!!αυτη τη φορα τα νεα σας δεν ηταν και τοοοοοοοοσα πολλα και μπορεσα να τα διαβασω!

γιωργο ευχομαι να εχετε τα πιο ομορφα νεα στο τελος του μηνα και φυσικα να τα μοιραστεις μαζι μας!

persia μου μην απογοητευεσαι καλη μου!αν και ειναι δυσκολο αυτο αλλα δυσρυχως ολοι τα περασαμε και μαλιστα αρκετες φορες!θα ερθει μολις το ξεχασεις και ηρεμησεις!!!!!!ειμαι σιγουρη!!!!!

νινα μου ευχομαι να περνας ομορφα εκει στα ξενα κι ας εισαι μακρυα μας!!!!!!!

αυριο φευγω διακοπες και ειμαι πολυ χαρουμενη αλλα και πολυ αγχωμενη!με το που θα γυρισω αν δεν μου'χει ερθει η "ακατανομαστη" θα παω κατευθειαν για χοριακη γιατι αν ειμαι εγκυος θα γεννησω και μετα θα το καταλαβω μου φαινεται!!!!η αληθεια ειναι οτι εχω αρκετα συμπτωματα αλλα επειδη το μυαλο μπορει να παιξει διαφορα παιχνιδια και δεν θελω με τιποτα να χαλασω τις διακοπες μου απλα περιμενω!!!!!!!!!δεν ξερω πως εχω κανει τοση υπομονη!!!!!

ευχομαι ολα να πανε καλα για ολους!!!!!!!!!!!!!!

καλα να περνατε οπου και να βρισκεστε!!!!!!!!!!το καλοκαιρακι ακομα καλα κρατει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα...Ναι..ναι επέστρεψα!!! Από χθες ήρθα, μπήκα βιαστικά και διάβασα τα νέα σας αλλά δεν κατάφερα να σας γράψω!

Diosa μου τι κάνεις? Σε εγκατάλειψε η συμπεθέρα???

Νίνα μου ελπίζω να περνάς καλά στη Ρουμανία...Σε περιμένουμε!!

Χρύσα μου φαντάζομαι είσαι στη Μήλο ακόμα...΄

Κι εσύ Άντρια μου κρουαζιέρα!!

Πέρσια μου γιατί καλή μου στεναχωριέσαι? Μην απογοητεύεσαι..και μην το σκέφτεσαι συνέχεια..χαλαρά και θα έρθει το σποράκι..Ότι θες εδώ είμαι...Και περαστικά στο ανηψάκι σου!

ΚΤΚ καλά να περάσεις στις διακοπές σου..κι αλήθεια πως αντέχεις και δεν έκανες ακόμα χοριακή??? Απίστευτο!!! Ευχομαι να γυρίσεις με ευχάριστα!

Χρυσάνθη μου τι κάνεις? Πίπίτσα πού βρίσκεσαι??

Γιώργο μου καλή επιτυχία σας εύχομαι και όπου να ναι να μας πεις τα ευχάριστα!

Δημητρούλα ακόμα διακοπές είσαι κι εσύ ε??

Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά!!

Εμείς περάσαμε όμορφα, χαλαρά...πήρα και χρώμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια....τι κανετε? εγω καλα...

ελεγα θα μπει καμια...κοιμηθηκε ο γιος μου, ο αντρας μου υπηρεσια κ εγω δεν εχω τι να κανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε οοοοοοοοοοοοοοοοολα τα κοριτσια!!!

Τι κανετε?

Βλεπω αλλες γυρισαν,και αλλες εφυγαν εεε???

Και του χρονου σε αυτες που γυρισαν,και καλα να περνανε οσες κανουν βουτιες και ηλιοθεραπεια και εμεις λιωνουμε στα τσιμεντα :(

Φιλακια πολλα σε ολες!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εγώ κορίτσια σήμερα είμαι σ αναμμένα κάρβουνα κάπως... Ξύπνησα και το στήθος που είναι το μόνο σταθερό μου "σύμπτωμα" δε με πονάει όσο και πριν και κάπως έχω ξεπριστεί κιόλας....Έχω και κάποιες κράμπες σαν περιόδου, αρκετά ήπιες για να είμαι ειλικρινές, αλλά δυστυχώς λόγω ιστορικο΄υ το μυαλό γυρνάει στο κακό σενάριο. Ξέρω ότι κι εγώ έχω πει σε άλλα κορίτσια ότι τα συμπτώματα πάνε κι έρχονται και προσπαθώ να μου το υπενθυμίζω και μένα. Γι' αυτό αποφασίζω να μην το αφήσω να με κυριεύσει! (μόνη μου μιλάω η τρελή!) Έκανα μια άσκηση μόλις με ανάσες για να χαλαρώσω και ενώ στην αρχή σκεφτόμουν να πάω στα επείγοντα, λέω όχι, δε θ αφήσω τον πανικό να με καθοδηγήσει. Έχω ραντεβού την Τρίτη ούτως ή άλλως, δεν είναι μακριά, οπότε εμπιστεύομαι το σώμα μου και το μωράκι μου 🙏 ήθελα απλά κάπου να το πω για να βγάλω απο μέσα μου την αρνητική σκέψη κιόλας... Αχ σαν ημερολόγιο κατέθεσης ψυχής είμαστε σ αυτό το φόρουμ 🤪 αλλά είμαι πολύ ευγνώμων για εσάς ❤️
    • Για αρχή να μη στεναχωριέσαι! Μήπως η ωορηξία σου γίνεται κάποιες μέρες νωρίτερα; Μήπως να ξεκινήσετε επαφές, μέρα παρά μέρα σε όλον τον κύκλο και όχι μόνο γύρω απο την ωορηξία; 
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Χαίρομαι πάρα πολύ με τα νέα σου 😊 Όλα εξαιρετικά, τώρα έφυγες μπρος για αυχενική 💖  Πολύ χαίρομαι που ο γιατρός σου ήταν έτσι ευχάριστος και καθησυχαστικός, αυτούς τους γιατρούς θέλουμε να μας συνοδεύουν και να σέβονται πάνω απ όλα τα συναισθήματά μας 🙏 Βρήκατε και την αιτία των αιμοραγγιών, πολύ σηματνικό κι αυτό για να το αντιμετωπίσετε καταλλήλως!  έχεις και σχολή βρε θηρίο;;; ντάξει υποκλίνομαι! εγώ μετα βίας την παλεύω με τη δουλειά που είναι κι απ το σπίτι, τι να πω, είσαι ηρωίδα κορίτσι μου!! ❤️ Να ηρεμίσεις τώρα, όλα πηγαίνουν καλά και το μωράκι σου είναι εκεί δυνατό και μεγαλώνει 💖 Μπράβο κορίτσι μου!
    • Απρίλιο στις 11ΜΤΩ Μάιο στις 12ΜΤΩ και τώρα αν είναι περιοδος 11ΜΤΩ.. λεω για αυτους του μηνες επειδη εκανα και τα τεστακια, για τους προηγούμενους που δεν εκανα δε ξέρω ..μέχρι στιγμής στο χαρτι σκουπιζω κανονικό ροζοκοκκινο και είχα βάλει ένα σερβιετακι που κατέβηκε και κει λίγο...τώρα δεν ξέρω θα είμαι και όλη μέρα έξω σήμερα , πφφφφ στεναχωριέμαι πάρα πολύ 
    • Πως είσαι εσύ κορίτσι μου; 10 βδομάδες σήμερα... Πάμε δυνατά... Βαστάμε γερά ακόμα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...