Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το καταλαβαμε ..υελιζ που ισε στην καβαλα...απο το σιμαααααα!!!!!!!!χαχαχα...

για τα αστερια ..μετα τησ 11 δεν ιπαν?

χρισα για να φασ καυτερεσ με εφκολια..να εχισ και ενα ποτιρι γαλα διπλα σου...ενα κοματακι πιπερια και μετα ενα ποτιρι γαλα...και δεν σε κει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και εγο θα ιτελα να παο να δω τα αστερια...αλα ο δικοσμου ιδι νισταζι..

και δεν θελι!!!!

αλα και εγο εχο πονοκεφαλο....βλεπετε τοσεσ μερεσ χορισ....σισμο...χτιπαι στο κεφαλι πια....χαχαχα

αλιθια χρισα ..το σισμο που ιπανε που εγινε στην χαλκιδικι..απο σασ ιταν?χαχαχα το δοσατε να καταλαβουνε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε 12 μέρες ήρθε άρα μάλλον είχε γίνει 2 μέρες πριν.

Όσο για την βροχή των μετεωριτών κ εγώ το άκουσα και λέγαμε να πάμε καμιά βολτίτσα αλλά ο αντρούλης μου ήδη κοιμήθηκε!Τον πήρε ο ύπνος στον καναπέ! :blink:

Όσο για τα καυτερά μάλλον δεν θα φάω ποτέ αν είναι έτσι αφού δεν το έχω..και Νίνα μου ούτε το γάλα δεν μπορώ..Ήπια πολύ μικρή που μου φτάνει για 2 ζωές,το σιχάθηκα!!

Κοριτσάκια μου πρέπει να συμμαζέψω λίγο την κρεββατοκάμαρα,γίνεται χαμός απο τα ρούχα και τις βαλίτσες.Αύριο το μεσημεράκι θα τα πούμε καλύτερα αν σας βολεύει κ εσάς.

Ποιον σεισμό καλέ??Αφού σας είπα ότι αδιαθέτησα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερο....αλα στο τηλεορασι ιπανε πριν λιγεσ μερεσ που ιταν σισμο στην χαλκιδικι.....σοβαρα το ιπανε...!!!!

και το μιαλο μου εκι πιγε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ..σασ αφινο και εγο....

καλινιχτα...

υελιζ καλα να περασισ....και βαλε ευχεσ..εμισ λεμε τον βλεπουμε ενα ασδπερι να πεφτι να βαλουμε αμεσοσ μια ευφιι..και θα γινι παργματικοτιτα...βαλε καμια και εμασ.....

φιλακι ..θα τα πουμε αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

δεν ξερο....αλα στο τηλεορασι ιπανε πριν λιγεσ μερεσ που ιταν σισμο στην χαλκιδικι.....σοβαρα το ιπανε...!!!!

και το μιαλο μου εκι πιγε!!!

Δεν το άκουσα..νόμιζα πλάκα έκανες!! :laugh: :lol::lol: :silly:

Κοριτσάκια μου σας αφήνω..Άυριο πρωί θα μπώ για λίγο και μετά μάλλον το μεσημεράκι!

Φιλάκια πολλά... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η σύνδεση μου κάτι έπαθε και εδώ και πόση ώρα δεν με αφήνει να μπώ!!! :angry::angry::angry:

Μάλλον επιρεάστηκε απο την βροχή μετεωριτών!!! χαχαχα

Χρύσα μου αύριο όταν μπείς να μπείς για αρκετή ώρα όμως!!! Να πάω στο λιμάνι για καφέ για να μιλήσουμε άνετα!! χαχαχχα μην πάω τζάμπα!!!

Συμπεθέραααα μου άντε να πας να κάνεις νανάκια... χαχαχα γιατί όπως φαίνεται σεισμό δεν μπορείς να προκαλέσεις αυτές τις μέρες!! :P:P:P

Πάω και εγώ σιγά σιγά να ετοιμαστώ για να πάμε να δούμε τα αστέρια να πέφτουν!! Καληνύχτα σας φιλενάδες!!! Τα λέμε αύριο!!! Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Χαιρετώ σας...................

Είμαστε όλοι καλά???????????????????????????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αναστασία μου!!!!!!!!!!!!!

Αυτό το ΣΚ δεν προλαβαίνουμε να πάμε για μπανάκι...............

Έχουμε κανονίσει τόσα άλλα πράγματα................

Το σπίτι μας ελάχιστα θα μας δει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Οπότε δε με νοιάζει.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Ετσι!να κανουμε διαφορα να ξεχνιομαστε γιατι θα σαλταρω μεχρι να παει 20 ο μηνας!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κι εγώ το ίδιο.................

Μη με ρωτήσεις μέχρι πότε............

Δεν ξέρω....................................

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

59072.jpg

kaλιμεραααααα..

ξιπνιστεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

εγο θα φιγο σε λιγο και ιπα να μπο να σασ πω μια καλιμερααααααα!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!! Πως είστε σήμερα??

Lollipop χαίρομαι που είσαι καλά!!! Πάντα καλά να είσαι!! :P:P

Πιπίτσα τι πράγματα έχετε κανονίσει καλέ? Για πες για πες!! (αν θες βέβαια! :P )

Αναστασία μου καλά μπανάκια να έχετε!!! Αλήθεια τι είναι στις 20? (έχω χάσει κάτι? :dry::dry: )

Συμπεθέερααα δεν σε πρόλαβα!!! Καλό κουράγιο σήμερα με το ΙΚΑ και με τη ζέστη!!

Εγώ το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω για μπανάκι... αλλά έχει πολύ ζέστη και βαριέμαι... :S δεν ξέρω τι θα κάνω... προς το παρόν πίνω το φραπεδάκι μου και το σκέφτομαι!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ απο μένα...

Τελικά τίποτα δεν έκανα ακόμα..Είχα τόσες δουλειές αλλά τις άφησα :blush::blush:

Ξυπνήσαμε,χουζουρέψαμε φάγαμε το πρωινό μας και τώρα πίνουμε το καφεδάκι μας!

Έβαλα να πλύνω και κάτι τελευταία πραγματάκια και μετά σίδερο :blink::blink::blink: με τέτοια κάψα!!

23:00 το βράδυ θα φύγουμε! μέχρι τότε όμως να δω τί θα πρωτοκάνω..Τί ζέστη είναι αυτή????Δεν παλεύεται με τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλώς τα κοριτσάκια τα όμορφα!!! :kiss::kiss:

Χρύσα μου άσε τις δουλειές, τις κάνεις όταν γυρίσετε!! Επικεντρώσου στις διακοπές ( και στο mammy μέχρι να φύγεις!!!) μετά θα μας ψάχνεις!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Και εγώ έχω να κάνω σίδερο αλλά δεν έχω όρεξη!!

Κάλι μου τι κάνεις? όπως βλέπεις οι περισσότεροι λείπουν.... Που θα πάει όμως δεν θα τελειώσουν οι διακοπές?? Τότε όλοι θα είμαστε εδώ!!

Παιδιά έχει απίστευτη ζέστη σήμερα!! και θα έχει λέει 40-41 βαθμούς μέχρι και την Πέμπτη!!! Θα λιώσουμε!!! Και με έχει πιάσει μια χαζομάρα και βαριέμαι να πάω στη θάλασσα που είναι ακριβώς 10 βήματα... :angry:

Δεν πάω καλά!!!!Πέρσι έβγαινα στην παραλία στις 10:30 το πρωί και γυρνούσα το βράδυ!!! δεν ήθελα να κάθομαι στο σπίτι καθόλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιδη βλεπω πως ολοι λειπετε(κλαψ) απλα ενημερωνω πως επειδη εχουμε ερθει στη μαμα μου δεν ξερω ποτε κι αν θα μου δινει ο αδερφος μου το λαπτοπ για να μπαινω!!!!

λοιπον...καλες βουτιες σ'αυτους που θα πανε θαλασσα,καλες δουλειες σε αυτες που θα ασχοληθουν με αυτα το σ/κ και γενικα οοοοοοο,τι και να κανεις ο καθενας να κοιταει να περναει καλα!!!!!!!!!!!!!!πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλιναδεσ ιρθα!!!

οπουσ πιγα ετσι ιρθα!!...ο γιατροσ του ικα ,λιπι σιμερα ..και βεβεα δεν μπικε στο κοπο να βαλι καμια ενιμεροσι στην πορτα!!!...και ετσι τοσο κοσμο που περιμεναμε επι μια ορα να ερτι ο γιατροσ στησ 10 ηωρα ...φαγαμε χιλοπιτααααα!!!!!χαχαχα

τη κανετε εσισ? ολα καλα?

αχ και εδο εχι πολι ζεστι....και ο πονοκεφαλοσ απο ζεστι ινε μαλον..επιδι μολισ βγικα εξο αρχισε παλι...χαχαχα..και εγο που ελεγα που ινε απο ελιψι...ασκισιον!!!...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τη συμπεθέρα... Έφαγες τη ζέστη έφαγες και χυλόπιτα και γύρισες ε??? Α ρε αθάνατο Ελληνικό δημόσιο!!! Όλοι την κάνανε για τριήμερο μάλλον!! Ακόμα και το φόρουμ άδειασε χαχα οι δημόσιες υπηρεσίες θα δουλεύανε??? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...