Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki24 έγραψε:

Κοριτσάκια μου γλυκά...μπήκα βιαστηκά να σας πω ένα γεια!

Χρύσα μου μας έλειψες.

Αύριο φεύγουμε και θα γυρίσουμε΄Τρίτη ή Τετάρτη...Θα μου λείψει η παρεούλα μας..

Να προσέχετε και να περάσετε τέλεια!!

Να γυρίσετε όλες ανανεωμένες με ένα σποράκι στην κοιλίτσα!

Φιλάκια πολλά :kiss::kiss:

Καλησπέρα Μαράκι μου!!!

Κ εμένα μου λείψατε πολύ!!!!!!

Να περάσετε κ εσείς τέλεια!!!!Φιλάκια πολλά....

Τί έγινε?πήρες την θέση μου στο ομαδικό ή δεν είχες χρόνο τελικά?? :woohoo: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

maraki24 έγραψε:

Καλησπέρα Μαράκι μου!!!

Κ εμένα μου λείψατε πολύ!!!!!!

Να περάσετε κ εσείς τέλεια!!!!Φιλάκια πολλά....

Τί έγινε?πήρες την θέση μου στο ομαδικό ή δεν είχες χρόνο τελικά?? :woohoo: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :laugh:[/quote:3lqxmndp]

χρισα και εμισ χατικαμε..μια μερα ιχα εγο κοσμο..την αλι ιχε υελιζ..μια αλι θα ιπαμε τηλεφονικοσ....και τελικα δεν πολι μπικαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι...κ εγω μαγειρεψα κανελονια για αυριο...αλλα εχω μια ορεξη να τα φαω τωρα...αχ αυτες οι ορμονες!!!

Σημερα απο το πρωι βολτες...φυσικα με το μικρο μαζι...απο το πρωι ειμαστε σε κατι φιλους..φαγαμε εκει κ diosa τσακισα ολες τις καυτερες πιπεριες....μετα ηρθαμε να κοιμηθουμε λιγακι κ πηγαμε ξανα βολτα σε ενα αθλητικο κεντρο να κανει ποδηλατο...κ τωρα μπηκαμε μεσα πριν λιγο...κ ετοιμασα το φαγακι γιατι κ αυριο εχουμε βολτες απο πρωι πρωι....

αντε να ξεχαστω κ εγω λιγακι να ηρεμησω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ έβαλα τα πλυντήρια μου κ ετοιμάζω βαλίτσες για αύριο!Δεν ξέρω αν θα καταφέρω να μπω απο το Σαββατο κ μετά..κ αύριο βέβαια το μεσημέρι μόνο αν τα καταφέρω..έχω να κάνω δουλειές και στο σπίτι αλλά και κάποιες εξωτερικές!

Ξεκίνησες τις καυτερές Χρυσάνθη μου?? Απαπαπαπαπα εγώ δεν τις μπορώ καθόλου..Πως δεν καίγεστε βρε παιδί μου..Μακάρι να μπορούσα να τις φάω κ εγώ..αφού κάνουν δουλειά.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην καβαλα ιταν το απογιβμα....αλα τορα δεν ξερο...κινιγαι τον ανδρα τησ..επιδι εκανε το τεστ ορεξια και βγικε θεθικο! εχι ορεξια και τον κινιγαι..αλα εκινοσ μπα τιποτα...την ιπε να παι στην ξαντι για 2 μερεσ..χαχαχαχαχαχα....για να δι τη κανι το σπιτι..χαχαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νινα μου εχω δυο τροπους να παω για επομενο...η μια εξωσωματικη με προεμφυετυτικη αλλα κανεις δεν μου εγγυαται τιποτε....παντα αφηνουν ενα περιθωριο λαθους....

κ ο αλλος τροπος να μεινω κ να κανω τροφοβλαστη στην 11η εβδομαδα...κ εδω υπαρχει μεγαλος κινδυνος κ αναμονη μεχρι να παρω τα αποτελεσματα...ακομη δεν εχω αποφασισει τι θα κανω...

αλλα προσπαθω να σκεφτομαι ωραια κ ευχαριστα πραγματα για να περνω δυναμη κ να ελπιζω...οποτε θα σκεφτομαι διδυμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

νινα μου εχω δυο τροπους να παω για επομενο...η μια εξωσωματικη με προεμφυετυτικη αλλα κανεις δεν μου εγγυαται τιποτε....παντα αφηνουν ενα περιθωριο λαθους....

κ ο αλλος τροπος να μεινω κ να κανω τροφοβλαστη στην 11η εβδομαδα...κ εδω υπαρχει μεγαλος κινδυνος κ αναμονη μεχρι να παρω τα αποτελεσματα...ακομη δεν εχω αποφασισει τι θα κανω...

αλλα προσπαθω να σκεφτομαι ωραια κ ευχαριστα πραγματα για να περνω δυναμη κ να ελπιζω...οποτε θα σκεφτομαι διδυμα...

χρισανθι ,εσι αποφασισ....θα κανισ οτι νιοτισ εσι που ινε το καλο...καλι επιτιχια να εχισ....αλα νομιζο ποσ αφτην την φορα ο θεοσ ινε κονδαμασ.....και θα πετιχουμε ολεσ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν παμε Αθηνα παμε στα applebees και στα ruby που εχει πολυ καυτερες σαλτσες μιλαμε τρελαινομαι για καυτερα...οταν εκανα αυχενικη ο αντρας μου το βραδυ με πηγε εκει...αλλα δεν εφαγα καυτερα γιατι φοβομουν μην δεν τις αρεσει τις μπεμπουλας μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειάα σας Μπέμπες!!!! :P Χρύσααααα μουυυυ!!!καλώς μας ήρθεεες!!!! :kiss::kiss: Μας έλειψες πολύ πολύ πολύ!!!

Χωρίς εσένα δεν κάναμε ούτε ένα ομαδικό!!! Σου τα είπε και η συμπεθέρα μου πριν... τελικά είσαι αναντικατάστατη!!!

Χρυσάνθη μου εγώ απο χθες το βράδυ και σήμερα πονάω και στις 2 ωοθήκες... και εφόσον το τεστ βγήκε θετικό και έχω ωορρηξία μάλλον είναι διπλή!!! και εγώ τρώω καυτερά συνέχεια!!! οπότε μάλλον ισχύει αυτό που λένε για τις κότες!!! μόνο μην αρχίσω να κακαρίζω!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μαράκι μου καλά να περάσεις κοριτσάκι μου!!!!

Συμπεθέρα τι κάνεις ξεκίνησες να χαπακώνεσαι??? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

nikulina έγραψε:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ελπίζω να βρεί σύντομα γιατί σε λίγο θα φύγω....... :([/quote:3tiywi0t]

που θα πασ καλε?????????????????? :dry::dry::dry: μολισ ιρτεσ..δεν εχισ να πασ πουτεναααααα!!!!!!!!!!!!!!ακουσ? :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι υελιζ..δεν ξεκινισα ακομα..λεο να περιμενο το περιοδο και μετα...

ααλα πιγα στο φαρμακιο να παρο θα χαπια...ιταν να λιποτιμισο...κοστοσ τησ σινταγι ινε.....137 ε...εεε δεν τρελατικα να θα δοσο κατεφιτια...και ετσι αυριο θα παο να θα γραψο προτα στο γιατρο του ικα..και μετα...θα τα παρο!!!...137ε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Γειάα σας Μπέμπες!!!! :P Χρύσααααα μουυυυ!!!καλώς μας ήρθεεες!!!! :kiss::kiss: Μας έλειψες πολύ πολύ πολύ!!!

Χωρίς εσένα δεν κάναμε ούτε ένα ομαδικό!!! Σου τα είπε και η συμπεθέρα μου πριν... τελικά είσαι αναντικατάστατη!!!

Χρυσάνθη μου εγώ απο χθες το βράδυ και σήμερα πονάω και στις 2 ωοθήκες... και εφόσον το τεστ βγήκε θετικό και έχω ωορρηξία μάλλον είναι διπλή!!! και εγώ τρώω καυτερά συνέχεια!!! οπότε μάλλον ισχύει αυτό που λένε για τις κότες!!! μόνο μην αρχίσω να κακαρίζω!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μαράκι μου καλά να περάσεις κοριτσάκι μου!!!!

Συμπεθέρα τι κάνεις ξεκίνησες να χαπακώνεσαι??? :P:P

Γειά σου κουκλίτσα μου!! Κ εμένα μου λείψατε και είμαι σίγουρη ότι θα μου λείψετε και απο εβδομάδα!!! Ωορηξία έχεις? Πλησιάζει ο καιρός,σε λίγο δεν θα πηγαίνει χαμένη!

Εγώ τα έχω παίξει με την περίοδό μου.Τώρα μου ήρθε στις 32 μέρες!Ότι να'ναι κάνει!

Νίνα μου αλήθεια..παίρνεις αντιβίωση?Τί είπε η γιατρός σου.Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό..

Πείτε κανένα κόλπο βρε να ξεκινήσω κ εγώ τα καυτερά.. :blink: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαξι ιμε χρισα...και οπουσ μου ιπε και μαρακι..που θα βρικα ολα αφτα? ιδεεα δεν εχο ..αλα μου ιπανε ποσ απο την θαλασα και απο το χαρτι υγιασ!!

εχο να παρο 3 διαφορετικα αντιβιοτικα!!και εγο και ο καλοσ μου!!

αλα καλα ιμε προσ το παρον!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

οχι υελιζ..δεν ξεκινισα ακομα..λεο να περιμενο το περιοδο και μετα...

ααλα πιγα στο φαρμακιο να παρο θα χαπια...ιταν να λιποτιμισο...κοστοσ τησ σινταγι ινε.....137 ε...εεε δεν τρελατικα να θα δοσο κατεφιτια...και ετσι αυριο θα παο να θα γραψο προτα στο γιατρο του ικα..και μετα...θα τα παρο!!!...137ε!!!!

137€???????????

Τί χάπια σου δώσανε καλέ???????????? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

δαξι ιμε χρισα...και οπουσ μου ιπε και μαρακι..που θα βρικα ολα αφτα? ιδεεα δεν εχο ..αλα μου ιπανε ποσ απο την θαλασα και απο το χαρτι υγιασ!!

εχο να παρο 3 διαφορετικα αντιβιοτικα!!και εγο και ο καλοσ μου!!

αλα καλα ιμε προσ το παρον!!χαχαχα

Περαστικά σου βρε Νίνα μου!... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο το ενα κουτι που εχι 14 χαπια μεσα κοστιζι 49ε..πρεπι να παρο 2 ..το ενα και γιατο ανδρα μου...θα αλα ινε πιο εφτινα...αφου γελουσα..και ροτουσα θα κοριτσα στο φαρμακιο για την εκτοσι..χαχαχα..ποσσι ινε...πανδου κανουν εκπτοσισ γιτι οχι και στο φαρμακιο...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...