Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

αχ ρε παιδια κ εγω θελω να φαω οτι βρω αυτη τη στιγμη..εφτιαξα ενα καφε κ τρωω κ ενα κομματι κεικ...αλλα θελω λουκανικο...μην γελασει κανεις ή καμία...

το λουκανικο ειναι το πρωτο συμπτωμα που ειχα κ στις 3 εγκυμοσύνες μου....ειδικα στην τελευταια απο την λυσα μου να φαω το πηρα μεσα απο το τηγανι....

ειναι ακομα απο τις ορμονες τις εγκυμοσυνης...για να καταλαβεται περασαν 41 ημερε που την εχασα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Diosa για το φυλλο του παιδιου 2 φορες το προσπαθησα κ πετυχε αλλα μετα ξερεις...να μην τα αναλων παλι...

Περιμενω να βρω συνταγη για διδυμα αλλα ετεροζυγωτικα....

να εχω κατι να ασχολουμε στο μυαλο μου...ευχαριστω για να μην πεφτω ψυχολογικα...να ειμαι δηλαδη οπως κ σημερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

Diosa για το φυλλο του παιδιου 2 φορες το προσπαθησα κ πετυχε αλλα μετα ξερεις...να μην τα αναλων παλι...

Περιμενω να βρω συνταγη για διδυμα αλλα ετεροζυγωτικα....

να εχω κατι να ασχολουμε στο μυαλο μου...ευχαριστω για να μην πεφτω ψυχολογικα...να ειμαι δηλαδη οπως κ σημερα....

Χρυσάνθη μου αφού είπαμε... για να κάνεις 2 ωάρια και να πιάσεις ετεροζυγωτικά θα τρώς πολλά καυτερά... δεν θυμάσαι το παράδειγμα που είχα δώσει με τις κότες που τις ταίζουν μπούκοβο για να κάνουν πιο πολλά αυγά??? ( μην το γελάς είναι αλήθεια!! ) :P:P

Γιώργοοοο και εσύ στην ίδια μοίρα με εμένα είσαι!! σήμα ψάχνεις και σήμα δεν βρίσκεις.. Εσύ έχεις πιάσει τα βουνά και εγώ τις παραλίες και τα λιμάνια!! :laugh: :laugh: :laugh:

Άντε καλέεε που είστε όλες??? Βγήκα έξω για καφέ για να πιάσω σήμα και να τα πούμε και δεν είναι καμιάαα!!! Άντε και δεν θα έχω για πολύ μπαταρία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους!

Κ όμως είμαι ακόμα εδώ!!! Ο "καλός" μου (μην του πω καμιά κουβέντα τώρα) έκανε κατάληψη στον υπολογιστή κ έτσι ούτε φύγαμε, ούτε μπόρεσα να μπω... Τον έστειλα να κάνει ένα μπανάκι τώρα, να τον ξεφορτωθώ... Το πρωί τρέχαμε σε τράπεζες για κάτι εκρεμμότητες, είχαμε κ κάτι άλλες δουλίτσες, πέρασε η ώρα... Αύριο θα φύγουμε τελικά!

Σας χαιρετώ, να περάσετε καλά κ να κάνουμε όλοι αυτό που είπε το Γωγάκι: να τα αφήσουμε όλα πίσω! Θα σας σκέφτομαι κ θα μου λείψετε! Στην... "εξωτική" Λεπτοκαρυά δεν ξέρω αν θα έχω σήμα, είδα όμως ότι τα ξενοδοχεία στην Τουρκία έχουν ίντερνετ, οπότε θα προσπαθήσω να μπω από εκεί!

Σας φιλώ! Ελπίζω όταν τα ξαναπούμε να έχουμε καλά νέα να μοιραστούμε (ακούς Νίνα?)! Αχχχχχ, θα μου λείψετε τόοοοοοοσο πολύ!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλάαα μουυ!!! Τι κάνεις καλή μου?

θα πάς και εσύ να ψάχνεις σήμα στην "εξωτική" Λεπτοκαρυά όπως ψάχνω εγώ στην "εξωτική" Ηρακλίτσα!!! :P:P:P όλο το ποστ με ένα λαπτοπ στο χέρι είμαστε και κυνηγάμε το σήμα!! χαχα

Αχ τι τέλεια που θα πάτε στην Πόλη!! να φάς λαχματζούν και για μένα!!! και επίσης να πάρεις γλυκό του κουταλιού κάστανο μάρκα "KAFKAS" και θα με θυμηθείς!!! μη πάρεις όμως άλλη μάρκα εεε!! ξέρω τι σου λέω!! Καλά να περάσετε κουκλίτσα μου!!! Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με αφήσατε μοναχούλα απόψε αλλά εγώ θα σας αφιερώσω ένα τραγούδι που μου αρέσει πάααρα πολύ!!! όποτε το ακούω όσο πεσμένη και να είμαι με "ανεβάζει"... ελπίζω να έχει την ίδια επίδραση και σε εσάς!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosa μου εγω εχασα την συζητηση με τα διδυμα μαλλον....

λοιπον θα μαγειρυω καυτερα..θα τον ταραξω στο τσιλι τον αντρα μου γιατι ενα φαγητο θα φτιαχνω....οποτε θα τρωει κ αυτος τα καυτερα μου....χαχα κ μου αρεσουν τα καυτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Ανεμε!!!!! Που χαθηκατε;;;; Δεν βαρεθηκατε τοσες μερες διακοπες;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

15 Αυγουστου η σπερμ/ση ε; Τυχαιο;;; Δε νομιζω!!!!!!!! :):):)

Καλη επιτυχια!!!!

Καλε τι γαιδουρι που ειμαι!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια η χοριακη μου πηγε απο 400 σε 800 μεσα σε δυο μερες, εκανα υπερηχο οταν ηταν 400 αλλα εννοειται δεν ειδα τιποτα.ο γιατρος λιγο βλακας , μου λεει μεχρι να δουμε σακο δεν ειμαστε για τιποτα σιγουροι και πολλες εγκυμοσυνες δεν πηγαν καλα, αλλα θα τον κρατησω γιατι εχει σουπερ μηχανηματα και πολλες γνωσεις.κατα τα αλλα ανυπομονω την αλλη βδομαδα να δω σακο , φοβαμαι λιγο ως πολυ.Ελπιζω το σπορακι να γατζωθηκε καλα ,γιατι θα καταληξω στο τρελοκομειο απο το αγχος ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου,τη κανετε...που χατικατε σιμερα????

γιωργο ..καλι επιτιχια να εχετε...

φιλακια στην λολλι και σιννεφακι...και καπου καπου να μασ φισατε και λιγοοοοοοοο...

σιμπεθερα ..γιρισα..και ιμε εδο τοραααααα...

καλε ιπολιπεσ που χατικατεεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας παιδάκια!!!

Συννεφάκι μου με το καλό κοπέλα μου... να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!! και ένα υγιέστατο μωράκι!! εύχομαι σύντομα η χοριακή σου να πάει στα ύψη!! Να μας ενημρώνεις για τα νέα σου!! Όλα καλά να πάνε!!! :kiss::kiss:

Lollipop :kiss::kiss::kiss:

Γιώργο μου άντε απο Δευτέρα θα τα λέμε πάλι κάθε μέρα!!!

Οι υπόλοιπες που είστεεεεεεε???

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφακι μου ολα καλα πανε!!!και θα πανε ακομη καλυτερα!!!Η χοριακη σου ειναι παρα πολυ καλη κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!

Ανεμε Καλη επιτυχιααααααααα!!!!!!

15 Αυγουστου που σημαδιακη μερα η Παναγια θα ναι μαζι σας αυτη τη φορα!!!!!!!!!!!!

Γλυφιτζουρακι τι κανουν τα διδυμακιααα???

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα σασ μιρισε καλοκαιρακι....για αφτα δεν ιστε εδο????!!!!!!!!!!

η εξετασι μου δεν ιταν και τοσο καλα..αλα θα γινο καλα...με μια τεραπια με 3 διαφορετικα αντιβιοτικα...χαχαχα..αν θα ζισουμε...

αααα και απο μενα μιν περιμενετε καλα νεα αφτο το μινα ..επιδι με τοσο αντιβιοσι..ουτε πουλια στον αερα δεν θα πιασουμεεεε..χαχαχα...ετσι απο σεπτεμβριοσ και μετα..και λεο να περιμενο την σιμπετερα μου...να μενουμε μαζι....να λεμε θα σινποματα τησ εγκιμοσινι...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι εχι πι..αλα μαλον θα εμεναν ακομα μια μερα στην χαλκιδικι...τοσα χαλια πρεπι να ιταν...δεν τουσ αρεσε κατολου...μα κατολου!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιπον ..φιλιναδα..ιρτε το αφεντι...θα λεμε αργοτερα!!! φιλακιααααα

και να μιν σε αφινοετσι στα κρια θα νερα..λεο να σε αφισο παρεεα με ενα παγοτακι...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!

Σαν να άκουσα το όνομα μου κ επέστρεψα άρων άρων απο την Χαλκιδική!!! :woohoo: :silly: :woohoo:

Τί κάνετε? I'm back!!! Πάω να διαβάσω τα νέα να κάνω κ ένα καφεδάκι κ έρχομαι!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Μου λέιψατε βρε.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβασα τα νέα της παρέας!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!

Πέρασα πάρα πολύ ωραία αν και αδιαθέτησα το Σάββατο και δεν έκανα πολλά μπανάκια!Στα γενέθλιά μου μαζευτήκαμε οικογενειακώς γύρω στα 25-30 άτομα και ήταν τέλεια!

Τώρα ήρθα να βάλω πλυντήρια να συμμαζέψω λίγο και αύριο βράδυ ξαναφεύγουμε Αθήνα.Σαββατο πρωί πετάμε για Μήλο!!!!!!!!

Πάω να κάνω καμιά δουλίτσα και τα λέμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια....

Τί κάνετε? Λέω κ εγώ καμία δεν θα συναντήσω μέσα?

Θα επιστρέψω σε κανένα τεταρτάκι όμως γιατί μαγειρεύω για τον αντρούλη μου!!!...ελπίζω να είστε εδώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά...μπήκα βιαστηκά να σας πω ένα γεια!

Χρύσα μου μας έλειψες.

Αύριο φεύγουμε και θα γυρίσουμε΄Τρίτη ή Τετάρτη...Θα μου λείψει η παρεούλα μας..

Να προσέχετε και να περάσετε τέλεια!!

Να γυρίσετε όλες ανανεωμένες με ένα σποράκι στην κοιλίτσα!

Φιλάκια πολλά :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...