Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Χρύσα Χρόνια σου Πολλά!!!

Σου εύχομαι κορίτσι μου να έχεις πάντα υγεία εσύ κ η οικογένειά σου! Αν έχουμε υγεία, όλα έρχονται... Σου εύχομαι αγάπη, ευτυχία, χαρά κ ξενοιασιά για όλη σου τη ζωή! Κ ΦΥΣΙΚΑ ένα (ή όσα θέλεις) υγιέστατο μωράκι πολύ-πολύ σύντομα! Φιλάκια πολλά!

Μαράκι μου κ εμείς λέγαμε για σχολικά με τις μικρές, αλλά το αφήσαμε για τέλος Αυγούστου... Είναι ακόμα καλοκαίρι κ δεν πάει το μυαλό στο σχολείο! ;)

Πιπίτσα κ Νίνα καλές δουλειές!

Ίσως καταφέρω να μπω κ αύριο πριν φύγουμε να σας χαιρετήσω. Θα προσπαθήσω! Φιλιά Σε όλες! :kiss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κοριτσάκια!!!!!

Nina….. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Diosa……. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Stedim…..… :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Χρύσα μας!!!!!

Πολύχρονη!!!!

Πολύχρωμη!!!!

Και του χρόνου μανουλίτσα!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα κοριτσάκια!!!!

Δημητρούλα μουυ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Πιπίτσα μουυ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Καλέ τι έχασα?? Που πήγε η συμπεθέρα μου??? :dry::dry::dry:

2 ώρες έκανα για να ανεβάσω ένα βίντεο... γιαυτό δεν γράφω πολλά... να ξέρετε!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosa μου εδώ είσαι??? Τι κάνεις??

Νίνα μου κι εγώ έχω άσπρα υγρά..πηχτά..συγνώμη κιόλας...Πιο πολλά όμως είχα το περασμένο μήνα κι ο γιατρός μου είπε εσωτερικά είχα μύκητες..Άντε καλά αποτελέσματα και να μου πεις κι εμένα τι είναι!! Εμείς οι δύο συμβαδίζουμε στα προβλή,ατα..το κατάλαβες?? :lol:

Δήμητρα μου αν δεν προλάβεις να μπεις..καλό ταξίδι!! Καλά να περάσεις και να γυρίσεις πίσω ανανεωμένη και τριπλή!!!!!!!!!!! ;):cheer:

Πιπίτσα μου εδώ είσαι???

Εγώ περιμένω τη μικρή να έρθει για μάθημα!!

ΗΡΘΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι Μαράκι μου... Καλά είμαι.. Εσύ? Πολύ καιρό είχαμε να βρεθούμε Online... σε λίγο θα πάω στην παραλία.. θα έρθει ο αντρούλης μου νωρίτερα σήμερα για να πάμε μαζί για μπανάκι... θα ξαναμπώ το βραδάκι άμα είσαι εδώ θα τα πούμε... Καλό μάθημα να έχεις... Φιλάκια!!

Η συμπεθέρα μου που πηγέ ρε παιδιά?? Όση ώρα προσπαθούσα να ανεβάσω το βιντεάκι για την Χρύσα ήταν εδώ!!! μετά είδα οτι έφυγε... δεν μπόρεσα να διαβάσω και τις προηγούμενες σελίδες και μάλλον έχασα κάτι.. :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι..ετσι φενετε..ποσ εχο κορμι ικοσιπενδαρασ :laugh: :laugh: :laugh: ..οτι εχισ εσι .κανο και εγο... :laugh: :laugh: αχ τη καλα..ιμε νεοτατι ακομαααα :blink::blink::blink: την πεμτη θα βγουνε τα αποτελεσματα..και τοτε θα ξερο τη ακριβοσ ινε....αλα μου πιρε 4 διγματα!!!!!...αααα και μαρακι ..δεν εχο φαγουρα..ουτε τσουκσιμο!!!αλα δεν ανδεχο ουτε το χαρτ υγιασ..μονο μορομανδιλα χρισιμιοπιο τορα..και με δροσιζι..περισοτερο καουρα εχο...ουτε ο μικροβιολογου δεν ιταν σιγουρι ποσ ινε μικιτεσ... :blink::blink::blink: θα φανι...βεβεα ..προχετσατε ποσ τορα τελεφτεα δεν γινουντε σισμι??? ααα απο αφτο ιταν.. :laugh: :laugh: :laugh:

σιμπετερα...εδο ιμουν ..αλα εβλεπα ποσ δεν γραφισ τιποτα ιπα ποσ δεν εχισ σιμα και το ψαχνισ.. :laugh: :laugh: εσι στην θαλασα και γιωργο στα βουνα.. :laugh: :laugh: :laugh:

κοριτσια..ιμε πολι ανχομενι που θα παο σπιτι...δεν ξερο,και θελο να φιγο και δεν θελο....και οσο πλισιαζουν η μερεσ τοσο πιο πολι τρελενουμε....

δεν ιμε και στα καλα μου..!!!!

φιλακια σε ολεσ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διακοπούλες θα φύγεις Nikulina????

Κι είσαι έτσι αγχωμένη??? Γιατί καλή μου????

Να πετάς θα έπρεπε.....

Καλά.... πολύ καλά αποτελέσματα να έχεις στην εξέταση σου.....

Νυστάζω πολύ ρε πο....τη μου σήμερα.....

2ο καφέ πίνω.... και δε λέει να με πιάσει......

Ευτυχώς θα πάμε βολτίτσα το απόγευμα με τον καλό μου......

Αχ... θα γελάσουμε και πάλι......

Σε φιλώ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κ πάλι! Ο αντρούλης μου κοιμάται, ήρθε νωρίς από τη δουλειά... στις 5! Ναι αυτό είναι το νωρίς! Κ να φανταστείτε ότι είναι σε άδεια... Αύριο λέει δεν θα πάει! Καλά! Κ Δόξα το Θεό να λέμε που υπάρχει δουλειά, βέβαια...

Νίνα μου καλά αποτελέσματα να έχεις. Καλοκαίρι τώρα, λίγο η θάλασσα λίγο η ζέστη, συμβαίνουν αυτά... Όλα αντιμετωπίζονται... Όσο για τις διακοπες, ξέρω, θα ήθελες να ήταν αλλιώς τα πράγματα... Μην το σκέφτεσαι, ετοίμασε λίγα πραγματάκια κ χαρείτε τον ελεύθερο χρόνο σας! Έτσι λέω εγώ στον άντρα μου, άντε να πάμε τώρα διακοπές γιατί του χρόνου με το λεχούδι δεν μας βλέπω... ;) Αποφάσισα να μην αγχώνομαι για τέτοια... Φεύγουμε αύριο κ τίποτα δεν έχω ετοιμάσει! Θα γυρίσουμε Κυριακή απόγευμα κ Δευτέρα ξαναφεύγουμε κ εγὠ στην κοσμάρα μου... Δύο-τρία ρουχαλάκια, (ναι, καλά.. :dry: ) κάμερα κ φωτογραφική, τίποτα άλλο δεν χρειάζεται! :silly: Κ καλή διάθεση, βέβαια!

Ανταποδίδω τα φιλάκια σε όλες! Θα μπω κ αύριο, το αποφάσισα, κάνω εγώ μακριά σας? :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax κοριτσια μακαρι να ιταν αλιοσ..οπου ιπεσ διμιτρα...

αλα μου ινε δισκολο που παο..πριν λιγεσ μινεσ κανονιζαμε για τετιο καιρο να κανουμε την βαπτισι του παιδι μου...αφτο με ποναι παρα πολι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...επιθα τορα που θα παο θα με ροτισουν ολι τη εγινε και ποσ εγινε...και ξερο που θα γινο χαλια....για αφτο λεο ποσ παο με μισι καρδια..δεν ιμαστε οσι επρεπε να ιμαστε κανονικα..!!!!!!!!!!!!!

διμιτρουλα καλα να περασισ...και αμα ανεβιτε λιτοχωρο ελα για καφε...σασ περιμενο...

πιπιτσα με αμαξι θα παμε..αλα δεν ανχονουμε για το ταξιδι...νομιζο ποσ τορα καταλαβεσ γιατι ιμε ετσι...

καλι μου ..τη κανισ κοριτσι μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας,καλημερα σας!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τι μου κανουν τα κοριτσια? ετοιμαζουν βαλιτσες για διακοπουλες??? :woohoo: :woohoo:

Καλα που κανετε...φευγοντας αφηστε τα οοοοοοοοοοοοοοοοολα πισω και χαρειτε μονο τις διακοπες σας..μονο ετσι θα περασετε καλα...τα προβληματα μην ανησυχειτε οταν γυρισετε με το καλο θα σας περιμενουν...που καλο ειναι να μην υπαρχουν..

Αυτα κοριτσακια μου καλα...

Καλες διακοπες λοιπον και καλα να περασετε...φιλακια πολλα!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ...

ΠΟΣ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?

ΓΩΓΑΚΙ ..ΕΧΙΣ ΠΟΛΙ ΔΙΚΙΟ..ΟΛΑ ΝΑ ΘΑ ΑΦΙΣΟΥΜΕ ΕΔΟ..ΚΑΙ ΝΑ ΦΙΓΟΥΜΕ.... :dry::dry::dry: ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟ ΟΜΟΣ??...ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΣΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΜΟΣ.. :laugh: :laugh:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΕ ΣΕ ΣΕΝΑ..

ΠΙΠΙΤΣΑ ΠΟΛΙ ΠΡΟΙΝΙ ΣΙΜΕΡΑ...Η ΚΑΦΕ ΜΕΡΑ ΕΤΣΙ ΙΣΕ?

ΕΓΟ ΞΙΠΝΙΣΑ ΝΟΡΙΣ ΣΙΜΕΡΑ ..ΑΠΟ ΣΙΜΕΡΑ ΑΡΧΙΖΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΕΣ... :dry::dry:.....ΑΦΟΥ ΣΕ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΦΕΒΓΟΥΜΕΕΕΕΕΕ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΥΠΟΛΙΠΕΣ?????ΚΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ?

ΑΝΤΕ ΞΙΠΝΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Nikulina μου!!!!!!!!!!!

Καθημερινώς είμαι στο πόδι λίγο πριν τις 7….. να περιποιηθώ τον αγαπημένο μου που φεύγει για δουλειά….. την πρωϊνή μας καλημερο-αγκαλίτσα…. το πρωϊνούλι του…. το φρεσκοστυμμένο χυμουδάκι του…. την τσαντούλα του για τη δουλειά…. φεύγει 8 παρά αλλά δεν ξανακοιμάμαι…. Σήμερα απλώς μπήκα νωρίς-νωρίς γιατί με περιμένουνε κάτι δουλειές…. «με φούντες»!!!!!!! Ίσα-ίσα μέχρι να πιω το καφεδάκι μου!!!!!!

Εσύ όλα καλά???? Τα διάβασα τα χθεσινά σου και κατάλαβα γιατί έχεις αγχωθεί…. έχω να σου πω το εξής…. καταρχήν, εκ φύσεως, οι συγγενείς είναι περίεργοι & πολλές φορές αδιάκριτοι κιόλας!!! Όποιος λοιπόν σε φέρει σε δύσκολη θέση, «βάζεις ωτοασπίδες» στα αυτάκια σου, κάνεις πως δεν ακούς κι αλλάζεις κουβέντα…. μην τους αφήσεις να σε στενοχωρήσουνε….. να κοιτάξεις μόνο να περάσεις εσύ κι ο αντρούλης σου καλά!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΠΙΤΣΑ ΜΟΥ ..ΘΑ ΠΡΟΣΘΑΤΙΣΟ..ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΤΣΙ ΟΠΟΥΣ ΙΠΕΣ..ΑΛΑ....ΔΕΝ ΙΝΕ ΕΦΚΟΛΟ!!!...ΑΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΣΟ...

ΚΙΤΑ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΔΡΑΣ ΦΕΒΓΙ 8 ΠΑΡΑ...ΑΛΑ ΔΕΝ ΞΙΠΝΟ!!....ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΟ ΞΠΝΟΥΣΑ ΠΡΟΤΙ ΕΠΙΔΙ ΕΓΟ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ 7.30..ΑΦΤΟΣ 8...ΕΓΟ ΕΦΕΒΓΑ ΠΡΟΤΙ..ΜΕΤΑ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΟΣ!!! ΚΑΙ ΑΛΑΞΕ ΘΑ ΠΑΝΔΑ...ΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΜΟΥ ΙΠΝΟΙΤΑΝ ΑΠΟ 6 ΜΕΧΡΙ 9...ΔΙΛΑΔΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΦΕΒΓΕ ΑΦΤΟΟΟΟΟΣΣΣΣ..!!! :laugh: :laugh: ΜΕΤΑ ΕΧΑΣΑ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΧΑ ΟΡΕΞΙ ΝΑ ΣΙΚΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΙΒΑΤΙ ΓΙΑ 2 ΜΙΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ...ΤΟΡΑ ΠΙΑ ΕΠΙΔΙ ΕΜΕΤΑ ΕΤΣΙ ΠΙΑ...ΜΟΝΟ ΣΙΚΟΝΟ ΚΕΦΑΛΙ ..ΤΟΥ ΛΕΟ ΠΟΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟ ΚΑΙ ΓΙΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΙ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς χρόνια ολόκληρα ακολουθούμε αυτό το πρόγραμμα……

Ακόμη κι αν είμαστε τσακωμένοι, από βραδίς, ξέρω γω….. πάλι τα ίδια!!!!!!

Δεν ξεκινάει καλά η μέρα μας αλλιώς…….

Άσε που…… όταν έχουμε «αρπαχτεί»….. προσπαθούμε να κοιμηθούμε μονιασμένοι!!!! Σα να μη συνέβη τίποτε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΑΝΙΣ ΠΙΠΙΤΣΑ..

ΕΓΟ ΠΙΑ ΔΕΝ ΣΙΓΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΧΑΧΑΧΑ ΤΟΣΟ ΑΝΕΣΤΙΣΙ ΠΟΥ ΙΜΕ ΤΟΡΑ ΠΙΑΑΑΑ...ΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΣΙΚΟΝΟΥΜΕ ΠΡΟΙΝΕΣ ΟΡΕΕΣ!!!

ΒΕΒΕΑ ΠΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΙΙΙΙ..ΔΕΝ ΙΝΕ ΛΙΓΑ ΘΑ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς έχουμε ήδη 9 χρόνια Γάμου......

Κάναμε Πολιτικό πρώτα (4/4/2001) κι έπειτα τον Θρησκευτικό..... ήθελα οπωσδήποτε να ντυθώ Νυφούλα..... στις 10/9/2004!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΜΙΣ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ....ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟ{ΙΝΕ ΙΠΟΧΡΙΟΜΕΝΟ ΣΕ ΜΑΣ}ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΙ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΘΡΙΣΚΕΥΤΙΚΩ..ΧΑΧΑΧΑ ΙΧΑΜΕ ΚΟΡΑΣΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙΙΙΙ...ΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΠΟΛΙ ΚΡΙΟ..-32 ΙΤΑΝΕ....27.12.1996....ΙΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΜΔΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 15 ΜΟΥ...ΦΕΤΟΣ ΕΧΟΥΜΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙΙΙΙΙΙ.....ΜΙΑ ΖΩΙΙΙΙΙΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΑΧ ΕΜΙΣ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ....ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟ{ΙΝΕ ΙΠΟΧΡΙΟΜΕΝΟ ΣΕ ΜΑΣ}ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΙ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΘΡΙΣΚΕΥΤΙΚΩ..ΧΑΧΑΧΑ ΙΧΑΜΕ ΚΟΡΑΣΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙΙΙΙ...ΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΠΟΛΙ ΚΡΙΟ..-32 ΙΤΑΝΕ....27.12.1996....ΙΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΜΔΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 15 ΜΟΥ...ΦΕΤΟΣ ΕΧΟΥΜΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙΙΙΙΙΙ.....ΜΙΑ ΖΩΙΙΙΙΙΙ....

BRAVO!!!!!!!!

Μια ζωή μαζί!!!!!!!!!! Όντως!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στα 1000 να φτάσετε καλή μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΑΡΙΣΤΟΥΜΕ...ΠΙΠΙΤΣΑ..

ΣΙΓΝΟΜΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΔΟ ΑΜΕΣΟΣ..ΚΑΝΟ ΚΑΙ ΠΑΠΙΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ...ΧΑΧΑΧΑ...

ΠΡΟΣΠΣΘΟ ΝΑ ΡΑΨΟ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΡΑΤΟΜΙΧΑΝΙ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΠΑΙ ΘΑ ΝΕΒΡΑ ΚΑΦΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΚΑΤΙ..ΕΠΙΔΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΒΙ ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...