Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

Διακοπούλες ακούω και ζηλεύω!

<εγώ προς το παρόν εδώ..Πήγα για καφέ με μια φίλη και τώρα περιμένω τη μικρή για ιδιαίτερο!

Δημητρούλα μου θα μας την κάνεις κι εσύ ε??

ΚΤΚ πήγα Ρόδο πρίν 2 μήνες, έχουμε κι εμείς φίλους εκεί!! Καλά να περάσετε!!

Νίνα μου μάλλον είσαι Κατερίνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tesh έγραψε:

κοριτσαρες τι κανετε?ολα καλα? σας φιλώ κ παω για μασα.
βρε tesh μου θελω να σε ρωτησω κατι γιατι θα σκασω απο το κακο μου!τωρα που εισαι εγκυουλα μηπως μετρησες καμια φορα την θερμοκρασια σου για να δεις αν ειναι ανεβασμενη!!!!!!!!!!κι αν την μετρησες,ηταν????
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

ΚΤΚ πήγα Ρόδο πρίν 2 μήνες, έχουμε κι εμείς φίλους εκεί!! Καλά να περάσετε!!

ευχαριστω πολυ μαρακι μου!!!!!καλο κουραγιο στο ιδιαιτερο σου!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλι κ εγώ έχω ξαναπάει Κων/πολη κ λόγω σπουδών έχω διαβάσει την ιστορία της άπειρες φορές... Είναι όντως μαγευτική! Μην ανησυχείτε, θα σας πάρω όλες μαζί μου νοερά! Βέβαια, εννοείται, όποιος θέλει έρχεται! :silly :silly:

Τέση μου φάε κ για εμάς! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!

Όσοι είναι ακόμη στα σπίτια τους δλδ.!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Τί κάνετε??? Όλα καλά?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Πιπίτσα μου καλημέρα..Μόνο οι δυό μας μείναμε!!! Τι κάνεις? Τι έχει το πρόγραμμα σήμερα?? Εγώ έχω τα τελευταία μου ιδιαίτερα και το απόγευμα θα πάω τη βαφτιστήρα μου να διαλέξει τα σχολικά της, θα της τα πάρω εγώ!

Νίνα μου πού χάθηκες?

Χρυσα μου γλυκια...ξέρω ότι είσαι μακρυα μας αλλά.....

Χρόνια σου πολλά κοπέλα μου, να είσαι πάντα καλά και ευτυχισμένη..Η ζωή να σου χαρίζει τα πιο όμορφα χάδια της και κάθε σου στιγμή να είναι γεμάτη υγεία και αγάπη..Με το καλό να έρθει και ένα μωράκι και να μείνει!!! ¨οτι επιθυμείς φιλενάδα!!! Καλά να περνας στις διακοπές σου και να γυρίσεις πίσω με ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...ειμαι κι εγω εδω :P

Τι κανετε?

Γενεθλια διαβασα..μμμ..Χρονια πολλα κι απο μενα χρυσα,να τα εκατοστησεις

κι οτι επιθυμεις να ερθει γρηγορα στη ζωη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα κορίτσια!!

Γωγάκι μου καλά είμαστε!! Εσύ τι κάνεις?

Tesh μου νύστα ε? Λογικό είσαι στην αρχή ακόμα..Εγώ θυμάμαι το πρώτο τρίμηνο έπεφτα σε λήθαργο!!! Ελπίζω να μην κουράζεσαι στη δουλεια!!

Θα σας αφήσω προς το παρόν΄να ετοιμαστώ για να πάω να κάνω κάτι δουλίτσες!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι μαρακι μου,σε ευχαριστω πολυ!!!

Κι εγω εχω του κοσμου τις δουλειες και βαριεμαι...τι πρωτοτυπο? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου ημέρα Μαράκι μου!!! Αχ… θέλω κι εγώ Βαφτιστήρα!!! Καλή υπομονή με τις δουλίτσες… τι να κάνουμε… όλα χρειάζονται!!!

Teshaki μου… είναι πολύ αρχή ακόμη κι είναι λογικό καλή μου να νυστάζεις πολύ… όπου μπορείς… «γείρε και πάρε τον!!!» Τον ύπνο… καλέ!!! Στα χρόνια της γιαγιάς μου… οι γυναίκες καταλαβαίνανε για bebe… από τη νύστα πρώτα… κι έπειτα από την έλλειψη περιόδου!!!

Καλημέρα Γωγάκι μου!!! Πώς πάει??? Είσαι καλά καλή μου???

Πού γυρνοβολάνε καλέ όλοι οι υπόλοιποι??? Διακοπούλες??? Μπανάκια???

Κάναμε κι εμείς 2 υπέροχα μπανάκια το ΣΚ και κατευχαριστηθήκαμε θαλασσίτσα!!! Βασικά… εγώ… αν δεν μουλιάσουνε τα δάχτυλά μου… κι αν δεν αρχίσω να κρυώνω… δε βγαίνω!!! Θέλω κι άλλο!!! Μάλιστα είχαμε και καλή παρεούλα την Κυριακή…

Σήμερα το απογιοματάκι, που λέτε, θα πάμε με τον καλό μου να «ψωνιστούμε»… εκείνος χρειάζεται sportexakia… εγώ χρειάζομαι παντελόνια… κάπρι… "βράκες για γουρουνίτσες"

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ότι βρω τέλος πάντων... το χειρότερό μου είναι πάντως… να με κοιτάνε οι βλαμμένες οι πωλήτριες απαξιωτικά... από πάνω ως κάτω… και στο τέλος να λένε... «χμ… δυστυχώς… δεν υπάρχει στο νούμερό σας!!!» «Δυστυχώς και στα μούτρα σου» θα πρέπει κι εγώ να πω!!! Άμαν πια… δεν είμαστε όλες μοντέλα… τι να κάνουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑΑΑΑΑ...ΚΟΥΚΛΕΣ...ΑΦΟΥ Ο ΓΙΩΡΓΟ ΛΙΠΙ ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΙ ΣΙΜΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ :laugh: :laugh:

ΠΙΠΙΤΣΑ...ΚΑΛΙΜΕΡΑ..ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΒΛΕΠΟ ΟΝ ΛΙΝΕ..ΑΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΕΝΟ ΔΙΛΑΔΙ.. :laugh: :laugh: ΕΠΙΤΕΛΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΠΑΝΑΚΙ? :laugh: :laugh:

ΑΑΑ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΨΟΝΙΑ??ΚΑΛΟ ΚΟΥΑΓΙΟ ΚΑΙ ΙΡΕΜΙΑΑΑΑΑΑΑ :laugh: :laugh: :laugh:

ΓΩΓΑΚΙ..ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ....ΔΟΥΛΙΕΣ ΚΑΝΙΣ?

ΚΑΙ ΕΓΟ ΕΧΟ ΠΟΛΕΣ...ΝΑ ΕΤΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ..ΓΙΑ "ΦΕΒΓΑ"..ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΝΑ ΣΙΜΑΖΕΒΟ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΠΡΙΝ ΝΑ ΦΙΓΟΥΜΕ... :dry::dry: ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΙΠΕΣ ....ΔΙΑΘΕΣΙΙΙΙΙΙ ΜΙΔΕΝ!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

ΤΕΣΗ....ΚΙΜΙΣΟΥ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΙΣ..ΚΑΙ ΑΝ ΙΣΕ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΑ ..ΕΧΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΚΙΟΛΟΓΙΑ,ΝΑ ΜΙΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝΕ..ΙΣΕ ΕΚΓΙΟΣ!!..ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΡΧΟΥΝΤΕ ΟΛΑ...ΕΓΟ ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑ!!ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΒΑΝ ΟΛΑ....

ΚΑΛΙ ..ΠΟΥ ΙΣΕ ΣΙΜΕΡΑ?

ΔΙΜΙΤΡΑΑΑΑΑΑ...ΚΑΛΙΜΕΡΑ!!!

ΕΕΕ ΤΟΡΑ ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ.....ΜΕ ΕΧΑΣΕΣ?

ΛΙΠΟΝ ΠΙΓΑ ΝΑ ΚΑΝΟ ΚΑΛΙΕΡΓΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟ...ΠΙΓΑ ΕΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑΜΟΥ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ..ΕΠΙΔΙ ΕΧΟ ΚΑΠΙΟ ΥΓΡΟ ΑΣΠΡΟ ΚΑΤΟ!!!...ΔΕΝ ΕΧΟ ΦΑΓΟΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΙΝΕ ΜΙΤΙΚΕΣ.....ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΙΜΕΡΑ ΠΙΓΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΛΟΓΟΣ...ΤΟΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ 48 ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΙΝΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΦΙΛΙΝΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΧΡΙΣΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ...ΞΕΡΟ ΠΟΥ ΛΙΠΙΣ ΑΛΑ ΑΦΤΑ ΘΑ ΤΑ ΔΙΣ ΜΕΤΑ ΑΦΤΑ..

ΛΙΠΟΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙΣ ΕΚΙ ΠΟΥ ΙΣΕ...ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΤΙΜΙΣ ΝΑ ΓΙΝΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΙΤΑ...ΑΛΑ ΠΡΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΑΛΑ ΓΙΝΟΥΝΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ νινα πολυ αγριες διαθεσεις εχεις χρυσο μου!!! παντως ο αρακας μου με τραβαει πιο πολυ αυτην την στιγμή απο τους κυρίους στην φωτο. ουτε στην τιβι δεν μπορω να βλεπω να φιλιουνται....σιχαινομαιιιιιιι(το ιδιο κ στην προηγουμενη εγκυμοσυνη-με απωθουσαν τα παντα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

ρε συ νινα πολυ αγριες διαθεσεις εχεις χρυσο μου!!! παντως ο αρακας μου με τραβαει πιο πολυ αυτην την στιγμή απο τους κυρίους στην φωτο. ουτε στην τιβι δεν μπορω να βλεπω να φιλιουνται....σιχαινομαιιιιιιι(το ιδιο κ στην προηγουμενη εγκυμοσυνη-με απωθουσαν τα παντα)

ΕΣΙ ΤΟΡΑ ΤΕΣΗ..ΞΕΧΑΣΕΤΑ ΑΦΤΑ..ΓΙΑ 10 ΜΙΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ.... :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΓΟ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΕΓΚΙΜΟΣΙΝΙ ΙΧΑ ΠΟΛΙ ΟΡΕΞΙ ΓΙΑ ΣΕΞ...ΜΑ ΠΟΛΙΙΙΙΙ...ΜΑΛΟΝ ΕΠΙΔΙ ΜΑΣ ΤΟ ΙΧΕ ΑΠΑΓΟΡΕΨΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΧΙ..ΚΑΙ ΞΕΡΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΒΜΕΝΟ ΙΝΕ ΠΑΝΔΑ ΟΡΕΕΟ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! (Το αγοράκι μας μάλλον ακόμα ψάχνει το σήμα στα βουνά όπως είπε και η Νίνα!!) Βλέπω όλες είστε μια χαρούλα!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

Σήμερα έχει γενέθλια η ΧΡΥΣΑ μας!!!!

ΧΡΥΣΑ μου λίγες γραμμές πολλές ευχές για μια ζωή όλο χαρές. Χρόνια πολλα και ευτυχισμένα, νά'χεις ζωή παραμυθένια, δάκρυ ποτέ να μη γνωρίσεις και οτι αγαπάς να αποκτήσεις. Σου εύχομαι ότι καλύτερο κούκλα μου!!!!

Για κάθε κρυφή επιθυμία που την άκουσαν μόνο μερικά κεριά υπάρχει ένα όνειρο που καίγεται να γίνει αληθινό.

Εύχομαι όλα σου τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα!!!

6_24_07_08_3_02_46.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...