Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω,καλα ειμαι κοριτσια...

Η αληθεια ειναι οτι βαριεμαι υπερβολικα απο χτες...θελω να κανω πραγματα

και δεν μπορω...η ζεστη να φταιει?? :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι άλλο θα φταίει??? Αυτή η ζέστη μας έχει καταστρέψει!! Εγώ όλη μέρα κλεισμένη στο σπίτι την βγάζω αγκαλιά με το κλιματιστικό!!!

Λοιπόν κοριτσάκια... ήρθε η ώρα να φύγω τα λέμε την Τρίτη τώρα!!!!!!! Φιλακιάααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!! Καλά να περάσετε ότι και αν κάνετε!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι εφτιχοσ εδο δεν εχι τοσο πολι ζεστι...

μια χαρα ινε...

παρατισετα ολα και παρε τον ανδρουλι σου και πιγενετε μια βολτα καπου που εχι δροσιαα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε να φυγει πια το καλοκαιρι,γιατι οι αντοχες μου εχουν εξαντληθει μιλαμε...Χειμωνας και παλι χειμωνας...

Καλα να περασεις diosa..ευχαριστουμε πολυ!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι απο τις τυχερες νινα εσυ...πρεπει να παω να ξυρισω ποδια και θα παμε για μπανιο,και βαριεμαι...αν ειναι δυνατον...ο αντρας μου μου λεει αντε ξεκινα,κι εγω του λεω αφου πινω καφε ακομα,μη με αγχωνεις... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: το χαλι μου δεν λεγεται... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερισ...επιδι μενο στο λιτοχωρο..και εδο εχι και βουνο και θαλασα..μαρεσι το καλοκαρι...

αλα πιγα πριν λιγεσ μερεσ λαρισα..και δεν εβλεπα την ωρα να φιγο απο εκι..κολουσα πανδου...και σινεχια με νερο στο χερι ιμου...

να φανταστησ ..εγο ακομα δεν αναψα κλιματιστικο ακομα...δεν χριαζετε ...και τα βεαδια κιμοστε με κουβελι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον,σας αφηνω κι εγω,να παω να ετοιμαστω,γιατι με βλεπει που γραφω και μου ζαλιζει τον εγκεφαλο :laugh: :laugh:

Νινα καλο μεσημερι... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

Εισαι απο τις τυχερες νινα εσυ...πρεπει να παω να ξυρισω ποδια και θα παμε για μπανιο,και βαριεμαι...αν ειναι δυνατον...ο αντρας μου μου λεει αντε ξεκινα,κι εγω του λεω αφου πινω καφε ακομα,μη με αγχωνεις... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: το χαλι μου δεν λεγεται... :laugh: :laugh: :laugh:

τιχεριιιι????

γιατη?

αχ και εμενα μου λει ο δικοσμου να παμε για μπανιο....και ακριβοσ το ιδιο λεο ..αφτου πινο κασε τορα...εδο και 2 ορεσ... :laugh: :laugh:

φοβαμε να μιν γινο ρεζιλι στην θαλασα..με το βαμενο μαλι να αρχιζι να σταζι....χαχα :laugh: :laugh: :laugh: κοκινο και ολασ... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλι ισε εδο????????

φενεσε ον λινε....

διστιχοσ θα φιγο τορα...

φιλακιαααα..τα λεμε αργοτερα....αν δεν θα με πνιξι ο ανδρασ μου στην θαλασα..χαχαχα..τοσι ορα με παρακαλάι να φιγουμε...νεβριασε...και ιπε θα κλισι το μοδεμ!!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα!!!!!!!!!!εισαστε ολοι κι ολες καλα???????πολλα μπανακια διαβαζω και ζηλευω!!!!!!!εμεις δεν θα παμε σημερα γιατι εχω δουλεια (κλαψ)!!!!!!!!!!!!!θα παμε ομως διακοπες κι αυτο με κανει να τα ξεχναω ολα!!!!!!!!!!!!!!!ναιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!10 και σημερα!!!!!!!!!!!!!!φιλια σε ολους!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινα μου ειμαι εγω εδω αλλα οχι για πολυ! προσεχω το μωρο του αδερφου μου και ειναι πολυ αρρωστο και αυτες τις μερες δεν μπαινω και πολυ συχνα και ετσι εχω χασει πολλα επεισοδια..οσο και να σας διαβασω δεν προλαβαινω να απαντησω και να γραψω:(

ευχομαι ομως να ειστε ολοι και ολες καλα...

πολλα φιλια και την αγαπη μου για ενα ομορφο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πηρα Νινα μου και μου ειπε πως ειναι ενα ιος στην ατμοσφαιρα αλαλ το καημενο εχει συνεχεια πυρετο και τα ουλη της ειναι πολυ πρησμενα. δεν μπορει να φαει αλλα ουτε και να πιει..εχω αχωθει γιατι λειπει και ο αδερφος μου και ειναι υπο την ευθυνη μου:(

αν δεν απαντησω παλι να ξερεις πως ειμαι στο μωρο!

φιλια

χχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περσια ..νομιζο ποσ θα επρεπε να πασ στο γιατρο..οχι να του παρισ τηλεφονο..

μιποσ του βγει κανε να δονδακι? ποσι ινε το μορο??

ελπιζο να μιν ινε τιποθα ποι σοβαρο..κριμα ομοσ που παρα να το χαρισ που τον εχισ κονδασου..ινε αροστουλισ και εσι στιναφορεμενι..κριμα

αντε περαστικα και παλι...

και μιν στιναχοριεσε ..που δεν μπορισ να γραφισ εδο...ισε σιτναχορεμενι..και εγο στην θεσι σου το ιδιο θα εκανα....

φιλακια...και μια ιρεμι βραδια με το μορο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!

Γωγάκι μου τι κάνεις? Πρωινή σήμερα ε?

Νίνα μου με γεια το μαλλί!!! Τελικ΄απήγες για μπάνιο??

DIOSA μου καλά να περάσεις..θα μας λείψεισ!

Πέρσια μου περαστικά στο μωράκι...ακόμα το ίδιο είναι? ξαναπήγαινε το στο γιατρό!

Δημητρούλα πώς πήγε το τραπέζι?

Εγώ χθες πήγα πισίνα αλλά δεν είχα ορεξη και μετά από 2 ώρες ήθελα να φύγουμε και θύμωσε ο δικός μου!!! Τώρα κάθομαι και βαριέμαι...Εχω δου΄λίτσες να κάνω αλλά πού όρεξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑΑΑΑΑ...

ΤΗ ΚΑΝΑΤΕ?? ΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?

ΠΟΣΕΣ ΙΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΔΟ?? ΠΟΣΕΣ ΜΕΝΑΜΕ??

ΧΡΙΣΑ- ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ

ΥΕΛΙΖ-ΘΑ ΓΙΡΙΣΙ ΑΥΡΙΟ ΒΑΡΑΔΙ

ΓΙΩΡΓΟ-ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΠΑΠΟΥΤΟΥ

ΚΑΠΙΑ ΑΛΙ?

ΕΓΟ ΘΑ ΦΙΓΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΕΛΙΚΑ...ΣΑΣ ΑΦΙΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ Η 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ..ΘΑ ΔΟΥΜΕ..

ΚΑΛΙ ΕΣΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ?

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΙΜΕΡΑΑΑ...ΕΣΙ ΘΑ ΠΑΣ ΤΟΝ ΟΚΤΟΒΡΙΕ...

ΠΙΠΙΤΣΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΕΣΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ?

ΔΙΜΙΤΡΑ ΕΣΙ ΠΟΤΕ ΤΑ ΦΙΓΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΜΑΡΑΚΙ..ΜΠΙΚΑ .ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΕΡΑΚΙ ΜΠΙΚΕ ΣΤΟ ΜΑΛΙ..ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΙΔΑ ΠΟΣ ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΣΤΑΖΙ ..ΕΦΙΓΑ ΤΡΕΧΟΥΝΤΑΣ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ..ΚΑΙ Η ΠΕΤΣΕΤΑ ΙΧΑ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΕΧΙ ΚΑΤΙ ΓΡΑΜΕΣ ΚΟΚΙΝΕΣ..ΧΑΧΑΧΑ

ΘΑ ΚΑΤΙΡΓΙΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΙ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΣ?

ΘΑ ΣΟΥ ΕΣΤΙΛΝΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑΜΟΥ ΟΡΕΞΙ ...ΑΛΑ ΕΧΟ ΕΛΙΨΙ ..ΠΟΛΙ ΚΑΙ ΟΛΑΣ..ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙ..ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΖΑΛΑΔΕΣ..ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΑΛΙ ΕΣΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ?

νινα μου φευγωωωωωωωωω σε 9 + σημερα!!!!!!παμε ροδο για να δουμε τα φιλαρακια μας!!!!!!!!!!!!η μεγαλη μερα φτανει και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!γιουχου!!!!!!!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!

Τι μου κάνετε? Όλα καλά?

Νίνα κ Γωγάκι με γειά τα μαλλιά!!!

Όχι, Νίνα μου, όταν έλεγα "δουλειές με φούντες" δεν εννοούσα ασκήσεις... Πού τέτοια τύχη! Έχω ακόμα τους Ρώσσους! Εννοούσα τις δουλειές που είχα για το τραπέζι... Ετοιμασίες, μαγειρέματα κτλ...

Ευτυχώς Μαράκι καλά πήγαν όλα στο τραπέζι... Έχω γίνει άριστη νοικοκυρούλα (τρομάρα μου...). Εμ βέβαια, αφού τώρα μένω όλη μέρα στο σπίτι, τι άλλο να κάνω? Δεν μου αρέσει όμως η τροπή που πήρε η ζωή μου...

Diosa καλά να περάσετε!!!

Persia περαστικά στο ανηψάκι σου... Είναι δύσκολα όταν αρρωσταίνουν τα ζουζούνια... Κουράγιο για σένα κ πολλές ευχές για ταχεία ανάρρωση στο μικρό...

Κάλι μου καλά να περάσετε στη Ρόδο! Είναι υπέροχο νησί!

Εμείς φεύγουμε ή Τετάρτη ή Πέμπτη για Λεπτοκαρυά (να δούμε τους γονείς που γκρινιάζουν!) κ την άλλη Δευτἐρα για Κων/πολη! Το περιμένουμε πώς κ πώς!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ στην κωνσταντινουπολη ειναι θεικα!πηγα πριν απο 2 χρονια και θελω ξανα και ξανα!!!!!!!!!!!!νομιζω πως ανετα θα εμενα εκει για παντα!!!!!!μηπως γινεται να με παρετε μαζι σας??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...