Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

χαχαχα νινα ακριβως κ εγω ειχα πολλες...ολες συνεχισαν κ καμια δεν με περνει τηλ...κ εγω εμεινα πισω...να τις βρασω τετοιες φιλες...

εγω αν ηξερα οτι η φιλη μου εχει περασει τοσα το μονο που θα της εδινα ειναι μια αγκαλια κ θα εκλαιγα μαζι της....

stedim καντε εσεις τις κορες κ θα εχει να διαλλεξει το αγορακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lolli..αχ και εγο δεν ιχα τιποτα μεχρι τον 4 μινα ..αλα απο 4 μεχρι το 6 καφε μερα ιχα μετουσ...αφου ιχα γινι κολιτι με ενα κουβαδακι..οπου πιγενα το ιχα σινεχια μαζιμου..και πολα λεμονιααααα...

οσο για το πονο που νιοθο εγο....δαξι οσο πλισιαζο την ημερα που θα φιγουμε ..πνικουμε και περισοτερο...ονδοσ δεν ιμε καλα..αλα τα θο παλεψο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι δεν σε ξέχασα κοριτσάκι μου! Ξεχνιέσαι εσύ? :kiss:

Αχ κορίτσια, όσο για τους "φίλους", νευριάζω που κάποιοι είναι τόσο στην κοσμάρα τους που ούτε ακούν τι τους λες... Δεν τους νοιάζει, παιδί μου... Τους λες τα νέα σου κ μετά ξεχνάνε ακόμα κ τα βασικά (όπως τον χαμό ενός παιδιού) γιατί πολύ απλά δεν τους νοιάζει... Εχει δίκιο η Νίνα, στα δάχτυλα τους ενός χεριού μετριούνται...

Lollipop τι ωραία που μπαίνεις κ γεμίζεις τη σελίδα χρώμα... Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Να μας φυσάς κιόλας ε? Να μας έρχεστε οι εγγυούλες, μας δίνετε τόση χαρά! Μας δίνετε την αίσθηση ότι θα τα καταφέρουμε κ εμείς! :kiss:

Καλά ήταν χθες Νίνα μου... Κ μόνο το ότι βγήκαμε από το σπίτι κ πήγαμε σε θαλασσίτσα (εγώ μπάνιο δεν έκανα βέβαια...) άλλαξε όλη την ψυχοσύνθεσή μας... Ε, την πεθερά την ανεχτήκαμε... ;) Αλλωστε γιόρταζε χθες, της κάναμε τα χατήρια! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα χρισανθι....το κοριτσι που θα ερτι να μιν την δοσισ πουτενα!!!!εμια θα την παρουμε...εγο θα κανο αγορι και εσι θα κανισ κοριτσι...ετσι??εμισ προτι.. εεε ιπολιπεσ περτε σιρα!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα διμιτρα..

στην πεθερα πανδα πρεπι να την κανισ θα χατιρια....χαχαχα..κιτα μονο τι παλικαρι σου εδοσε!!!!

εμενα ετσι μου ιπε μια φορα...που μονο που "μου τον εδοσο το κοστα"τα πρεπι να την φιλισο θα ποδια...

εεεε για αφτο δεν ιχαμε επαφεσ τοσα χρονιαααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

βρε κ η συμπεθερα τι θα πει....?

μηπως γινει καμια σφαγη?

χαχαχαχα...χαχαχα..θα σου πω..αλα μιν μασ θεορισ τρελεσ!!!

λιπον με την υελιζ..χαχαχα ιμαστε σιμπεθερεσ....επιδι παντρεπσαμε τα παιδακια μασ..χαχαχα..διλαδι τα ......γατια μασ!!!!..εγο εχο μια γατα εδο και 7 χρονια...και υελιζ εχι και αφτην ενα αρσενικο γατοσ παλι 7 χρονον...χαχαχα ..και απο εκι εγιναμε σιμπεθερεσ...χαχαχα

να και το κοριτσι μου...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

ντοιν.....

βρε νινα σου εδωσε παλικαρι...κ εσυ πρεπει να την σεβεσαι...ε τι τωρα...

ενω εσενα δεν σε εδωσε μανα....

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ναι ναι!!!!!

βεβεα η μαμα δεν με εδοσε ...δεν ιτελε μα τιποτα να παντρεφτο τοσο μικρι...μου ελεγε να περινο και αλο...αλα εγο μπαααα...

την ημερα του γαμο μασ ..αφου ιδε που δεν το βγλαλι περα με μενα...εχι πιασι τον κοστα..και τουν ελεγε ,την την περνισ..ουτε μαγιρεβι ουτε πλινι ..τιποτα δεν φιανι....και ο ανδρασ μου ελεγε ..δεν μπιραζι θα μαθιιιι!!!...χαχαχα :laugh: :laugh:

καλα και τοτα δεν θα ιμουν πατρεμενι αν ιταν απο την μανα μου.. :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεση μου εγω κ στις δυο μπουδες ειχα χαλια στομαχι....αλλα εφταναν σ σημειο να μην μπορω να σηκωθω απο το κρεβατι κ φυσικα δεν τα εβγαζα σχεδον ποτε...γιατι δεν μπορω να κανω....αυτο που με βοηθησε ηταν το τσαι το λιπτον το κρυο...α κ δεν κουνιουμουν καθολου απο το κρεβατι...

στον γιο μου δεν ειχα τετοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

κορτσουλια καλημερα τι κανετε?εγω δεν ειμαι καλα :( στομαχι χαλια...προσπαθω να κοιμαμαι για να μην αισθανομαι...

καλιμερα..τεση...

εγο μονο με λεμονια δεν ενιθα τησ αναγουλεσ...δοκιμασετο...αααα και με καραμελεσ hols λεμονακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα

και χορισ σοροτι δεν μπορουσα....με βοιτουσε να χονεψο....χαχα

κατι θα βρισ που θα σε βοιτισι...δοκιμασε διαφορα...και θα το βρισ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας κοριτσάκια μου (μιας και το αγοράκι μας λείπει...)

Δεν θα σας πιάσω όλες μία μία γιατί το ξέρετε ότι σας σκέφτομαι όλες το ίδιο (μα τι διπλωμάτισσα που είμαιι!! :P:P ) αλλά βρε κορίτσια είμαι απο δρόμο (ήρθα στο σπιτάκι μου για μερικές μερούλες) και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ενεργοποιήθηκε η σύνδεση μου στο σπίτι και απο την ώρα που ήρθα απο τη μια βάζω πλυντήριο και απο την άλλη προσπαθώ να κάνω την ενεργοποίηση της σύνδεσης!!! (και όπως βλέπετε τα ΚΑΤΑΦΕΡΑ) και μόλις μπήκα διάβασα στα γρήγορα όσα γράψατε και είδα ότι όλες είστε μια χαρούλα!! θα πάω τώρα να απλώσω τα ρούχα να βάλω το επόμενο πλυντήριο να φάω τίποτα να κάνω ένα φραπεδάκι και θα ξαναέρθω!! Μιας και λείπετε όλες ας κάνω και εγώ τις δουλειές μου για να κάτσω άνετα μετά που θα είστε (ελπίζω) όλες εδώ!!!! Σας Φιλώ όλες μια μια στα μαγουλάκια!! και τις εγκυμονούσες μας και στις κοιλίτσες!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Τέση μου τώρα είδα ότι είσαι ονλινε!! Κάνε υπομονή κοριτσάκι μου με τις αναγούλες!!! μακάρι να ήξερα να σου πω κάτι να σε ανακουφίσει!! αλλά εγώ δεν είχα ούτε αναγούλες ούτε ζαλάδες...τίποτα.... το λεμόνι που λέει η Νίνα το έχω ξανακούσει ότι βοηθάει... κάνε μια δοκιμή...ίσως σε βοηθήσει!! Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...