Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

ποσ ινε χρισανθι ο καιροσ εκι?

εχετε ζεστι?

εφτιχοσ εδο εχι λιγο δροσια...θα κιμιτουμε καλα την νιχτα...

αχ καποσ ετσι θα ινε απο την αλι εβδομαδα???

καθολου κινισι εδο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα ειναι αλλα τωρα εβαλα ερκοντισιον για να κοιμηθουμε...δεν αφηνω ανοιχτα γιατι ο αντρας μου εχει βαρδια κ θα γυρισει σε λιγο...γεινικα ειμαι λιγο φοβιτσιαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να φανταστεις στην αθηνα δεν φοβαμαι καθολου..εχω κ συναγερμο οποτε τιποτε...

εδω ροδο 6 χρονια φοβαμαι δεν μπορω να συνηθισω...

χτες κ σημερα ειναι πολυ δυσκολες οι ημερες για μενα...βασικα εκει που ημουν καλα ειχα παρει τις αποφασεις μου, γυρισα πισω πολυ....κ επεσα τελειως ψυχολογικα...

πιστευω οτι δεν υπαρχει ανθρωπος να περανει τοσο κουλα πραγματα κ δεν θα ξαναχαμογελασω ποτε πια...1 απωλεια την αντεχα τωρα τιποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ χρισανθι ....θα ξαναχαμογελασισ....θα δισ..

αχ και εγο ετσι ιμουν για 3 μινεσ....εκι που εβλεπα κατι αστιο,εγο εκλεγα..και ετσι ελεγα...ποτε θα γελασο ξανα...αλα εγο μονο το πιρα αποφασι..ποσ αν θα ιμε ετσι δεν θα μπορεσο να κανο αλο παιδακι..δεν θα ιμε ετιμι ποτε ψιχολογικα....

και ετσι εκανα...εβαλα τενια και παβλα...και τορα βλεπισ ποσ ιμε...αλα αφτα δεν σιμενι ποσ δεν πονο...ποναο και παρα πολι μαλιστα..πολεσ φορεσ μου ερχετε να ουρλιαζοοοο...να σπασο πραγματα....αλα ομοσ σινεχιζο...

εγο για αφτα δεν σου λεο τιποθα τοσο καιρο..ξερο ποσ νιοτισ..που πιστεβισ ποσ τιποτα πια δεν εχι σιμασια.....αλα εσι και μονο εσι μπορισ να κανισ το βιμα...και να αποφασιζισ ποσ θελισ να ινε η ζοι σου απο δω και περα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα και εγο φοβαμε οταν ιμε μονο στο σπιτι ..καμια φορα ο ανδρασ μου φεβγι με την δουλεα του..

και μενο μονο για 2 η3 μερεσ...εεε εγο τοτε δεν κιμαμε την νιχτα...φοβαμε...κλιδονο θα πανδα και καθουμε με το φοσ στο χολ αναμενο...

εφτιχοσ εχο νοβα και εχο τη να δω την νιχτα...

ο αδνδρασ μου πανδα με κοροηδεβι....που ιμε μια γινεκα δινατη αλα μονο την ημερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο με τον αντρα μου συζηταω....δεν θελω να συζητησω με κανεναν αλλο γιατι ολοι προσπαθουν να κανουν τους εξυπνους...αλλα ολοι ειναι ευτυχισμενοι κ τα λενε εξω απο το χορο...

ασετο ο γιος μου σημερα δεν λεει να κοιμηθει...εγω νυσταζω κ αυτος μου βαζει ενυδατικη κ μου λεει ''καικες αγαπη μου''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρισανθι ..ινε δισκολο να σε καταλαβι καπιον που δεν περασε το ιδιο...πολι δισκο...

ακομα και εγο που το περασα..καμια φορα φοβαμε να πω κατι σε καπια κοπελα..φοβαμε να πω κατι που δεν θα τιν βοιτισι...για αφτο εγο δεν μπενο πια στησ απολιεσ....επιδι ξερο ποσ οτι και αν πω,στιν κοπελα θα φανι εξιπναδα..οπου το ιπεσ....ετσι προτιμο να μιν μιλισο...

ο γιοσ ινε 2μισι χρονον οπου βλεπο...αχ τορα ινε σκετο γλικα αλα εχι και πολι πολι ενεργια..και περιεργια...

αχ πολι μου αρεσουν σε αφτην την ιλικια....χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιος μου ειναι η ζωη μου...περπατησε 10μηνων κ μιλησε πολυ γρηγορα...18μηνων ηξερε κ λιγες λεξουλες αγγλικα...τωρα πια ξερει καμια 25αρια...μιλαει αψογα τα ελληνικα κ χρησιμοποιει σωστα τους χρονους γενικα σαν μεγαλο παιδι...προχτες που ειμαστε στην ταβερνα ειχε κερακια το τραπεζι...περνει που λες το κερακι κ αρχιζει:

'' ζησεις ακουλη κ χονια πολλα, μεγαλος να γινεις με απα μαλλια,παντου σκορπισεις της νοσης το φως κ ολοι α λενε να ενα φος''....κ εσβησε το κερακι εκανε κ ευχη να τον εχει καλα η παναγιτσα....κ μας κοιταζαν ολοι στο μαγαζι...

ειναι ξανθος με γαλαζια ματια κ οπου πηγαινουν μικρες κ μεγαλες τις μαγνητιζει...αφου ειναι ενα κουκλι...απο μωρακι που τον εβγαζα βολτα ερχοταν γυναικες πανω απο το καροτσι κ τον χαζευαν...δεν ειμαι κουκουβαγια αλλα ειναι πανεμορφος...

επισης ξερει οτι περιμενει αδελφουλα...την μπεμπα μας που θα την βαπτισουμε Αραφαελα (ναι λεμε κ το ρ)....κ ελπιζω οτι καποια στιγμη θα του την χαρισω...εστω αδελφουλη δεν εχουμε προβλημα...δεν του ειπα τιποτε γιατι ειναι πολυ εξυπνος κ ξερω θα στεναχωρεθει...ουτως η αλλως τι τον περσυνο οκτωμβρη, τι τον φετινο οκτωμβρη, τι του χρονου τον οκτωμβρη καποια στιγμη θα γινει...

ηθελα να προετοιμασω καλα το παιδι με τον ερχομο του μωρου για να μην εχουμε τσιριδες...αλλα μας την καναν κ οι 2 μπουμπουδες....μαλλον δεν με θελαν για μαμα...

φοβηθηκαν την υπερβολικη αγαπη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφτα που διαβασα τορα...ινε σκετι αγαπι γιατο παιδακι..και δεν ισε κουκουβαυια.....ισε μαμα!!!! και η μανεσ ετσι κανου..ινε περιφανε για το παιδακι τουσ...να χερεσε τον πρινκιπασου...πρεπι να μασ βαλισ καμια φοτο να τον δουμε και εμισ...χαχαχα...

τορα οσο για την αδελφουλα...τη να πω...??..ινε θελιμα θεου..τιποτα αλο..ιμε σιγουρι ποσ θα ισου μια καλι μανουλα και για το κοριτσι...μακαρι ο θεοσ να σου δοσι αφτο που τοσο πολι λαφταρασ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!

σημερα καταφερα να μπω..τα φιλια μου την αγαπη μου.. Τι μου κανετε? ολα καλα?

θα διαβασω τα νεα σας και θα προσπαθησω να απαντησω σε μερικα..δεν σας προλαβαινω σε λιγο θα εχουμε και 4 νουμερο:)

μην με παρεξηγησει καμια που ισως να μην απαντησω στο θεματακι της αλλα εκανα μερες να μπω και θα ειναι μου ειναι πολυ δυσκολο να σας προλαβω!

προσεχω και το μωρο του αδερφου μου τωρα γιατι πηγαν μηνα του μελιτος και ειναι αρρωστουλικο. εχει 2 μερες εχει πυρετο και δεν λεει να πεσει. για να καταλαβετε κοιμηθηκα στις 5:35 το πρωι και 6:3ο ξυπνησα για να της δωσω την αντιβιωση της. ειμαι με 1 ωρα υπνο:( αλλα χαλαλι του μωρου μου το αγαπω υπερβολικα! το εχω συνδεση και με το γιο μου και καταλαβαινετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε σήμερα? Εγώ ζεσταίνομαι αν κ είναι μόλις 9:30... Περιμένω να ξυπνήσει ο αντρούλης μου (είναι σε άδεια!) για να πιούμε καφέ...

Χρύσα καλές διακοπές! Να περάσετε υπέροχα κ να γυρίσετε με ακόμα πιο υπέροχα νέα! Θα μας λείψεις! :kiss:

Τέση μου εγώ δεν είχα ούτε αναγούλες ούτε τίποτα... Τίποτα λέμε! :unsure: Τώρα νιώθω πως δεν ήταν σωστή εγκυμοσύνη αυτή γι΄αυτό κ δεν κράτησε... ΕΣΥ με τα συμπτώματα που έχεις, έχεις ΣΩΣΤΗ εγκυμοσύνη! Υπομονή κ όλα θα πάνε καλά!

Κάλι η δουλειά σου φαίνεται πολύ καλή... Μπήκα στο site. Μπράβο!

Γιώργο καλές διακοπές! Να περάσετε ξένοιαστα κ γελαστά τις μέρες σας!

Χρυσάνθη ο γιος σου φαίνεται πολύ καλός! Να βιαστούμε να κάνουμε κοριτσάκια ως υποψήφιες νύφες! :woohoo: Να τον χαίρεσαι κ να παίρνεις δύναμη από τον μικρό!

Persia φιλιά κ από μένα! Να είσαι καλά!

Νίνα σε άφησα τελευταία, ε? Δεν δίνεις σημασία σε όσα γράφω μου φαίνεται, γι΄ αυτό δεν ήξερες πού ήμουν χθες... :angry: Τέσπα, σε συγχωρώ, γράφουμε τόσα πολλά, που να τα προλαβαίνουμε όλα... :P:kiss:

Φιλιά σε όλους! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μαλιμεραααααααα...

πρωινεσ βλεπο που ιστε σιμερα.... :laugh: :laugh:

διμιτρουλα...το ιχα διαβασι για την γιορτι τησ πεθερασου....αλα ιπα ποσ για μια καλιμερα μοποσ θα μπορεσισ να μπισ....και οπουσ ιπεσ ..γραφουμε τοσα πολα ..που αρχιζουμε να θα μπερδεβουμε.....ολι μερα εδο και το βραδακι ομαδικο....

δεν μασ ιπεσ ...ποσ περασεσ με την πεθερα...ορεεα?

περσια.... περαστικα στο μικρο..!!!..νομιζο ποσ σου κανι καλο που τον εχισ κονδα...ετσι θα μεγαλοσι η λαχταρα για να κανισ παιδακια....καλο αφτο...

μαρακιιιιι..καλιμερα κουκλα μου...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

λολλι ..ποσ ισε κοριτσι μου???

ολα καλα?ποτε θα ξαναπασ για ιπεριχο?

Εδω ειμαι Νινακι!!!!!! 13 Σεπτεμβριου (αν ολα πανε καλα) θα παω για αυχενικη διαφανεια και PAPP-A.

Τι κανετε εσεις ομορφουλες μου???? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ιμαστε...

καπια φιγανε διακοπεσ..

και εγο περιμενο το αλο σαββατο να φιγο για μια εβδομαδα...στην πατριδα μου....αλα θα παο με μισι καρδια.....θα χαρο που θα ιμαστε ολι μαζι..αλα θα πονοσε που δεν εχο και το παιδακι μου...τορα κανονικα επρεπε να βαπτιζουμε το παιδακι μασ..{σε μασ θα μορακια βαπτιζουντε μικρα,μετα τησ 40 μερεσ}αφτο θα με πονεσι λιγο..

τελοσ πανδον..

εσι ποσ νιοθισ?? απο μετουσ ,αναγουλεσ και τετια εχισ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!!!!

Νϊνα μου τι κάνεις??? Πρωινή σήμερα ε?

Δήμητρα μου..εμένα με ξέχασες :(

Πέρσια μου περαστικά στο ανηψάκι σου...Να μπαινεις όταν μπορείς να τα λέμε...μας λείπεις!!!

Γλυφιντζουράκι μου ΟΛΑ ΚΑΛΑ θα πάνε μην ανησυχείς!!

Άστε εγώ τσαντίστηκα πρωί πρωί με ένα φίλο μου!! Στη Θεσ/κη είμασταν μια παρέα 3 αγορια 4 κορίτσια..πολύ δεμένοι μεταξύ μας..καθώς οι περισσότεροι είναι συγγενείς μεταξύ τους. Ο ένας από την παρέα αλλαξε πάρα πολύ..έκανε σχέση και μας ξέχασε.. Δεν θυμόταν καν ότι παντρεύομαι!! Σήμερα μου απάντησε σε ενα από τα μηνύματα που του εστειλα και με ρωτούσε τι κάνει το μωρό μου!!!! Και να φανταστείτε πως όταν έχασα το κοριτσάκι μου μου είχε στείλει και μήνυμα!! Στον κόσμο του!! Τα πήρα και του είπα αρκετά!!

Η υπόλοιπη παρέα μου, να είναι καλά τα παιδιά...ετοιμαζονται για τον Οκτώβρη..μεχρι και οι γονείς τους θα έρθουν..Είμαι πολύ τυχερή που γνώρισα αυτούς τους ανθρώπους..Να γιατί λατρεύω τη Θεσσαλονίκη!!!!

Τέσπα πρέπει να ετοιμαστώ να πάω να κάνω κάτι δουλίτσες και βαριέμαι πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νινα μου,

αν ελεγα οτι νιωθω τον πονο σου θα ελεγα ψεματα :( Καταλαβαινω ομως οτι νιωθεις ασχημα! :(:(:(

Ας το πισω ολο αυτο κ κοιτα μπροστα γιατι τα καλυτερα ερχονται!Σε ολα τα κοριτσια αξιζουν τα καλυτερα γιατι ειναι μαχητες!

Να πας,να περασεις καλα κ που ξερεις μπορει να γυρισετε περισσοτεροι ;););)

Τωρα για αναγουλες κ τετοια που ρωτας δεν εχω ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.Μονο λιγα πονακια που και που.

Καλημερα Μαρακι24 :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα κια παλι μαρακι....

μαρακι μαλον ινε ο καιροσ μα θετενισ να γιρνασ και πλατιστουσ "φιλουσ"..εγο δεν εχο πολεσ φιλεσ..ιχα 4 φιλεσ..οπουσ ιδεσ ιπα ιχα!!!..στην εγκιμοσι καταλαβα πιοσ πραγματικα νιοζετε για μενα...εγο μαρακι ιχα μια φιλι μου που με περναι καπια χρονια,και εγο την ελεγα παραμανα μου....εεεε ...οταν εχασα ουτε καν ιρτε να με διι...και επιδι την παρακαλεσα να παι να μου ταιζι την γατα,πιγε ο ανδρασ μου να την δοσι το κλιδι του σπιτιου..λιπον οταν πιγε ο ανδρασ μου εκι στο σπιτι τησ..αρχισε να λει διαφορα ..ποσ να επρεπε να προσεχο περισοτερα ..και δεν καθομου ξαπλομενι..κτλ..πολα...αφτο θιμοσε παρα πολι τον ανδρα μου...και ιρτε πολι στιναχοριμενο...επιδι εκινι τησ στιγμι μονο για εξιπναδεσ δεν ιχαμε ανανγι...εεε και απο τοτε δεν την ξεροο δεν με ξερι...εβαλα μια μεγαλι τελια....

το θο καταλαβισ και εσι ,που η πραγματικα φιλι μετριουντε σε ενα χερι..και μπορι να σου περισεβι και κανενα δαχτιλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια...εγω ειμαι γενικα χαλια...πιστευα οτι ημουν καλα αλλα τελικα τωρα μαλλον καταλαβαινω τι εγινε....ισως επειδη ειναι κ το δευτερο κλοκαιρι που περναω χαλια παλι....τεσπα θα το ξεπερασω καποια στιγμη.

μαρακι μιλησα με μια φιλη μου προχτες που δεν ηξερε τιποτε κ τι μου ειπε....

εχεις τον γιο σου δεν πιστευω να ξαναμεινεις εγκυος.....φανταζομαι οτι καταλαβαινετε πως ενιωσα εκεινη την ωρα....

δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που προγραμματιζω τα παιδια...οταν εκανα τον γιο μου ειπα θα κανω αλλα 3....κ 4 κ 5..οσα αντεχει η μητρα μου κ οχι οσα αντεχει το κεφαλι μου...για μενα τα παιδια ειναι ευτυχια κ οχι βασανα οπως λενε μερικες...εντωμεταξυ η φιλη μου εχει 2 αλλα φυσικα δεν προκειτε να κανει αλλο γιατι δεν θα τα καταφερει αφου της τσ μεγαλωνουν αλλοι...τα πηρα τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...