Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

ασε χρυσανθη μου ασε!την πηγαμε πριν απο λιγο στην πεθερα μου και μας πηρε τωρα τηλ κι εκλαιγε για να παμε να την παρουμε!!!!και να σκεφτεις οτι την πηγαμε για να μπορεσουμε να βγουμε αυριο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειναι μεγαλη σχετικα.ο δικος μου ειναι 2,5.εγω δεν τον αφηνω πουθενα ειναι κολλημενος μαζι μου.δηλαδη για να βγω θα τον κοιμησω πρωτα κ θα ερθει σπιτι η αδελφη μου ή η μαμα μου.

τωρα βεβαια που μενω ροδο λογω της μεταθεσης του συζηγου οπου παμε τον περνουμε μαζι...ευτυχως ειναι απο τα λιγα παιδακια που ειναι πολυ ησυχος κ περναμε ολη καλα...να φανταστεις χτες ειχαμε παει για φαγητο 10 το βραδυ με μια παρεα...ολο το μαγαζι κοιτουσε τον ακη γιατι τους ξετρελανε με αυτα που εκανε...τους τραγουδουσε κ δεν σηκωθηκε καν απο το τραπεζι...ολοι αναρωτιοντουσαν για το ποσο ησυχος ειναι...οποτε μας βοηθαει αυτο πολυ στις εξοδος μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα ειναι πολυ ησυχη και καλοβολη αλλα εχει τωρα 2-3 βδομαδες που ειδε ενα ασχημο ονειρο και εχει κολλησει πανω μου!φοβαται και δεν ξερω πως να το αντιμετοπισω!

ροδο εισαστε?κι εμεις καναμε 3,5 χρονια εκει!μεναμε στην παστιδα κοντα στο στρατοπεδο του αντρα μου!!!!εσεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τωρα μενω ροδο...αλλα παλια εμεινα κ κρεμαστη...

δεν πειραζει καμια φορα φοβουνται...φιλακια χαδακια κ θα το ξεχασει σιγουρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμεις στην αρχη μεναμε στην κρεμαστη,πισω απο την εκκλησια αλλα μετα βρηκαμε ενα πιο μεγαλο σπιτι στην παστιδα και μετακομοισαμε!στις 19 του μηνα ξαναερχομαστε αλλα για διακοπες αυτη τη φορα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

nikulina έγραψε:

εγωωωωωωωωωωωωωωω???????????????πουθενα??????????????τωρα φταιω εγω αν νευριασω νινα μου??????????????φταιω????????????με ξεχασες τελειως!!!!!!!!!!![/quote:1sbd5lkm]

σιγνομιιιιιι......δεν κανο αλι φορααααα...δεν το ξανα κανο !!!! :laugh: :laugh: :laugh:

εχισ δικιο....ισε και εσι εδοοοοοο :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω πισω απο την εκκλησια εμενα πριν 3 χρονια...μηπως την σπιτονοικ την λεγαν ευδοκια?

ωραια να ερθεις για διακοπουλες...

εμενα δε μου αρεσει καθολου...ειμαι κ χαλια ψυχολογικα οποτε δεν μου λεει κ τιποτε...ειμαι κ 6 χρονια εδω οποτε καταλαβαινεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες που φωναζες προχθες την χρυσα(αν δεν κανω λαθος)???????εεεεεεεε?????????????ειδες????????????τελος παντων!επειδη ειμαι καλος ανθρωπος σε συγχωρω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

ειδες που φωναζες προχθες την χρυσα(αν δεν κανω λαθος)???????εεεεεεεε?????????????ειδες????????????τελος παντων!επειδη ειμαι καλος ανθρωπος σε συγχωρω!!!!!!!!

ααα εφαριστο...καλι...ισε ονδοσ καλι κοπελα..

δεν μου λεσ ?το τιρανακι που την εχισ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι πως κι εγω περασα πολυ δυσκολα εκει αλλα τωρα περασε!!!!ημουν πολυ χαλια τοτε αλλα ολα αλλαξαν μολις γυρισα πισω!απ'την αρχη δεν μου'χε κατσει καλα κυριως γιατι ημουν πολυυυυυυυυυυυυ μακρια απο το σπιτι μου!επεισης μου εφτεγε και ο στρατος αλλα τωρα περασε κι αυτο!εσεις ποτε θα παρετε μεταθεση????θα καθησετε και φετος?

τον σπιτονοικοκυρη μας αν θυμαμαι καλα δημητρη το ελεγαν και ειχε ενα παλιο τζιπακι τεριος μπλε!!!αυτα θυμαμαι μονο απ'αυτον,αν σου λενε κατι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

καλως την, την περδικα....

ποσ ισε χρισανθι μου?ολα καλα??

ακουο ποσ εγινεσ εξπερτ.....βρικεσ με τι να ασκολισε....ινε καλο αφτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

δεν μου λεσ ?το τιρανακι που την εχισ?

ασε βρε νινα μου!αυτο ελεγα στην χρυσανθη!την πηγαμε στην πεθερα μου πριν απο λιγο και με πηρε τωρα τηλ για να παμε να την παρουμε!γκρρρρρρρρρρ!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

δεν μπορι να την κρατισι?

ααα τη γιαγια ινε αφτην???...να σασ αφισε και λιγο μονι....

δεν φταιει αυτη!μεχρι τωρα την κρατουσε αν χρειαζοταν!τωρα τελευταια κανει νερα η μικρη γιατι αρχισε να φοβαται!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλλι οχι δεν μου λεει τιποτε το ονομα δημητρης...αλλα δεν πειραζει...

6 χρονια την μισησα την ροδο...θελω να παω αθηνα στο σπιτι μου κ μετα ουτε που θα ξαναερθω εδω....ψεματα μονο στην παναγια την τσαμπικα θελω να ερχομαι γιατι πιστευω οτι θα με βοηθησει...κ μπορει να εφυγε η μπεμπα μου αλλα μαλλον με γλυτωσε η παναγια απο το να ξανακανω μια δευτερη διακοπή.

νινα εχω γινει γιατρος...εδω εχω βρει αμετρητα πραγματα κ οταν θα αρχισω το σεπτεμβρη να πηγαινω στους επιστημονες θα ξερω τι θα τους λεω....κ αν μου πει κανεις καμια βλακεια θα γινει χαμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ακριβως το ιδιο σκεφτομουν κι εγω τοτε!!!!!!δεν ηθελα να ξανακουσω το ονομα ροδος!περασα πολυ δυσκολες καταστασεις εκει!περασαν ομως καποια χρονακια και τωρα θυμαμαι μονο τις ομορφες στιγμες.κι επειδη νοσταλγισαμε τους φιλους μας ειπαμε να ερθουμε να τους δουμε!η κορη μου ροδο ακουγε και ροδο δεν εβλεπε!τωρα θα την δει κιολας!επισης εχω κανει κι ενα ταμα στον πανορμιτη εδω και χρονια και με βαραινει που δεν το πηγα!τωρα ειναι ευκαιρια και γι αυτο!

παντως σε καταλαβαινω απολυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

nikulina έγραψε:

δεν φταιει αυτη!μεχρι τωρα την κρατουσε αν χρειαζοταν!τωρα τελευταια κανει νερα η μικρη γιατι αρχισε να φοβαται![/quote:1ryu3ask]

απο τορα σιγα σιγα θα αρχιζι να μιν θελι να φιγι απο το σπιτι... :dry::dry: θα θελι σινεχια να ινε μαζι σασ...εφο μια φιλι που εχι καριτσι 7 χρονον..και απο θα 4 την κανο μονο οτο θελι αφτην!!!φετοσ λιγο ιρεμισε..αλα μεχρι τορα ιταν ατσιν να παιιιιι...ολο φονεσσσ..και γρινια :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και περσυ το καλοκαιρι μου ειχε κανει τα ιδια αλλα ευτυχως μολις αρχισαν τα σχολεια της περασε!!!!!!!!!!θελω να πιστευω πως και φετος ετσι θα γινει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου σας αφηνω γιατι τα ποδια μου για καποιο λογο τωρα τελευταια αμα καθομαι πολυ τουμπανιαζουν και δεν ξερω γιατι και τωρα επαθα παλι το ιδιο!παω να κανω ενα μπανακι και να τα ανεβασω πανω σε κανενα μαξιλαρι!!!!!!!φιλακια πολλα!!καλη σας νυχτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...