Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αντε καλα να περασισ....και να μασ σκεφτεσε καπο καπου...

και καλααα...σε πιστεψαμε που θα σου λιπουμε!!!!!

χαχαχαχα....

εμασ θα μασ λιψισσσσσσσσ..πολιιιιιιι..ιδικα τησ χαρτοπετσετεσ σου...χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

χρισαααα ...εχουμε και τηλεφονα...ετσι...???

μι με κανισ παλι να σε ψαξο....ενα μινιμα....καπου καπου...ακουσ?

Ακούω,ακούω!!! :silly: :laugh: :silly: :laugh:

Ναι βρε εννοείται :blink:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

χαχαχαχα....

εμασ θα μασ λιψισσσσσσσσ..πολιιιιιιι..ιδικα τησ χαρτοπετσετεσ σου...χαχαχαχαχαχα

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ε τότε πάρε για να μην σου λείψουν!!!!!! :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου και εμάς θα μας λείψεις πολύ πολύ!!! τα ομαδικά δεν θα είναι ίδια χωρίς εσένα... Να περάσεις τέλεια στις διακοπούλες σου!!! Να ξεκουραστείς και να γυρίσεις ανανεωμένη και ίσως και με καλά νεάκια... που ξέρεις??? 10/08 σε περιμένουμε να μπείς για να σου ευχηθούμε!!! ;)

Φιλάκιαα κούκλα!!

Νίνα ντεκαφεινε θα πίνουμε καλέ!! χαχα όσες δεν θέλουν θα πιούν χυμό!! Για μένα ψάχνεις παρέα?? θα με παρατήσεις και θα φύγεις... και για να μην νιώθεις τύψεις μου ψάχνεις παρέα??? :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

αντε καλα να περασισ....και να μασ σκεφτεσε καπο καπου...

και καλααα...σε πιστεψαμε που θα σου λιπουμε!!!!!

χαχαχαχα....

εμασ θα μασ λιψισσσσσσσσ..πολιιιιιιι..ιδικα τησ χαρτοπετσετεσ σου...χαχαχαχαχαχα

χρισαααααααααααα...μιννννννν φιιιιιιιγγγγγιιιιισσσσσσσσσ.....εμμμμαααασσσ πππιοοοονννν αφφφφινννιιισσαα? :laugh: :laugh: :laugh:

λιπον αφτο ινε για σενα.....απο κπαου το εκλαψα....μολισ θα το δι τα καταλαβι...σιγνομιιιι Μ....αλα μαρεεσσσεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

nikulina έγραψε:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ε τότε πάρε για να μην σου λείψουν!!!!!! :silly: :laugh: images-20100806.jpg[/quote:1hngw60u]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Χρύσα μου και εμάς θα μας λείψεις πολύ πολύ!!! τα ομαδικά δεν θα είναι ίδια χωρίς εσένα... Να περάσεις τέλεια στις διακοπούλες σου!!! Να ξεκουραστείς και να γυρίσεις ανανεωμένη και ίσως και με καλά νεάκια... που ξέρεις??? 10/08 σε περιμένουμε να μπείς για να σου ευχηθούμε!!! ;)

Φιλάκιαα κούκλα!!

Νίνα ντεκαφεινε θα πίνουμε καλέ!! χαχα όσες δεν θέλουν θα πιούν χυμό!! Για μένα ψάχνεις παρέα?? θα με παρατήσεις και θα φύγεις... και για να μην νιώθεις τύψεις μου ψάχνεις παρέα??? :dry::dry:

καλα λει η σιμπρθεραααα!!!!!!!!!!!!νεακιααααααα.... :dry::dry::dry:

ναι καλε θα φιγοοοοο...και θα με χασετε για μια εβδομαδα...τουλακιστον!!!!!!!!!!... :laugh: :laugh: :laugh: τορα εκι δεν ξερο ποσο θα με κοστιζι το ιντερνετ.... :angry::angry: λογο τησ ανιψιασα :angry::angry: αλα θα δουμεεεεεεεε..ποτε δεν ξερισσσσ...μιποσ θα με λιπατε και θα τελι μονο 3 ζεβγαρια παπουτσια,2 τσαντεσ ..και 15 χορεματα....αν ινε μονο τοσα ,,δαξι ιμα..θα μπο..αλιοσ δεν ξερο... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ντεκαφεϊνέ πίνω και τώρα!!!

Ωραία η καρδούλα στην θάλασσα Νίνα μου!!

Ναι... :dry: κάπου την έχω δεί!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλά καλέ που θα την αφήσεις την συμπεθέρα σου μόνη της και θα φύγεις?????

Μ'άρέσει όμως που σου κανονίζει και παρέα Diosa μου :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Diosa Μου είσαι πολύ τυχερή...

Λοιπόν τσουπρίτσες ήρθε η ώρα του αποχαιρετισμού( :silly: :P )

Φιλάκια πολλά καλά να περνάτε..και όταν ξαναμπώ θέλω να η κάτω λίστα να έχει αυξηθεί!!!Οκ????

΄

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη νομιζεσ χρισααα..θα φιγο και θα ριξο μαβρι πετρα πισο μου???

οχι βεβεα!!!

και ναι ολεσ σασ σκεφτουμε!!! για αφτο μαλον χαζεψα τορα τελεφτεεα..επιδι ιστε ολεσ μεσα στο ομορφο κεφαλακι μου!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχιιιι κκκκααααλλλιιιι μοοουυυυυ....εσισ πεζετε παχνιδακι στο κεφαλι μουυυ.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: δεν φτεο εγοο!!!εσισ..μονο εσισ... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο θα ψαχνεις και εσύ σήμα με ένα λαπτοπ στο χέρι όπως και εγώ!! χαχα καλή επιτυχία σου εύχομαι... α και μακριά απο περίεργους παππούδες!! :blink::blink: ξέρω τι σου λέω!! χαχα

Σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου... εύχομαι πολύ σύντομα να φουσκώσει και η δικιά σας κοιλίτσα!! :)

όσο για την παρέα μας.. άσε... είναι απλά άπαιχτη!!!

Καλά να περάσετε στο χωριό του παππού και να μας έρθεις και εσύ ξεκούραστος και ανανεωμένος!!!

Νίνα τι έγινε ήρθε ο άντρας του σπιτιού?? χαχα άντε καλή ξεκούραση ;););)

Κλείνω και εγώ τώρα... θα έρθει και εμένα ο αντρούλης μου σε λίγο.. τα λέμε μετά !!! Φιλάκιααααααααααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον δεν σας πρόλαβα ε? Πήγα και μια βόλτα για ψώνια τελικά..Πήρα δύο βιβλία και ένα δωράκι στο καλό μου!

Χρύσα μου έφυγες ε? :(:( Πού πας καλέ κι μας αφήνεις? Θα μου λείψεις κουκλίτσα μου! Να γυρίσεις πίσω και να έχεις μόνο ευχάριστα να μας πεις.

Συμπεθέρες κάνετε ασκήσεις μάλλον!!!! :woohoo: :blush::P

Δεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Χρυσάνθη μου μήπως να δώσεις για ιατρική??? :laugh:

Μην διαβάζεις συνέχεια κοπέλα μου, χαλάρωσε και άσε το μυαλό σου να ξεχαστεί λίγο! Εγώ όσο διάβαζα κολλούσα..Τώρα το πήρα απόφαση και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!

Γιώργο έκανες το μπανάκι σου?? Μια χαρά στα βουνά μπορεί να δροσιστείς λίγο!! Εμείς σκάσαμε στη Λευκωσία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαρακι μου διαβαζω για να μην ξαναπερασω τα ιδια...θελω να παω προετοιμασμενη στους ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ...οχι οπως περισυ που ημουν ασχετη κ πιστευα την καθε βλακεια του καθενος...εδω ο αλλος μου ειπε οτι θα πεθανω κ τον πιστεψα αμεσως...

Εσεις μαλλον δεν θα την ξερετε την ωραια ιστορια που περασα...τεσπα εγω παλεψα γιαυτο το μωρο....κ εγραψα τον ασχετο τον γιατρο κ ολα καλα πηγαν δεν πεθανα....ασετα που εφυγε αυτο για αλλους λογους...

Ειμαι στο ΕΑΠ στις φυσικες επιστημες κ εχω ολοκληρωσει τις 6 πρωτες ενοτητες...φετος ομως αφου ψυχολογικος δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου θα παρω μονο βιολογικα...θα κανω κ διατριβη...πιστευω οτι θα παρω κ κανα 10 στο τελος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalisperaaaaaaa.

τη κανετε???

ιστε καλα??

ιμε μονι μου εδο?????????????? :dry::dry::dry:

γιωργο..καλα να περασισσσσσ.... :laugh: :laugh: :laugh:

οταν μπιτε ριξτε μια ματια εδοοοοο... :laugh: :blink::blink:

http://www.hazdenecaz.ro/filmulete-hazl ... ete-7.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

xrisaaa...για πεστου να κατσουν καλα!!!

δεν φτανι που μασ χαλασαν την παρεεα μασ εδο.....εχουν και νεβρακιαααα???

μπα χρισ δεν νομιζο τοσο γριγορα το νο6....αφου θα φιγο και εγο την αλι εβδομαδα...

θα μενι η σιμπετερα μου μονο..με την μαρακι και ανεμοσ....διλαδι...χαχα

αα και καπου καπου μπενι και η διμιτρα...αλιθια που ινε σιμερα?

εγωωωωωωωωωωωωωωω???????????????πουθενα??????????????τωρα φταιω εγω αν νευριασω νινα μου??????????????φταιω????????????με ξεχασες τελειως!!!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...