Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

K.T.K. έγραψε:

nikulina έγραψε:

η μικρη με βοηθαει αρκετα!τα ευκολα τα δινω και μου τα περναει αυτη στις μπετονιες κτλ!αλλα μονο οποτε θελει αυτη!

οσο για τα προιοντα μας τα δινουμε σε διαφορα μαγαζια σε ολη την ελλαδα δοξα το θεο!εσυ τα πουλας?[/quote:fql7mprk]

ναι θα πουλαο...

τορα εχο ενα καροτραπενζομανδιλο..1μετρο πι 1μετρο...το δουλεψα σκεδον 1 χρονο...και δεν βρισκο να το πουλισο...

προτα ζιτισα 700 ε..τορα το δινο και με 400 και 350..αλα παλι δεν βρισκο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κλαώστην Τεσούλα μας!!! Εσύ είσαι δικαιολογημένη να έχεις και νεύρα και να μας δείρεις αμα θες!!! :P:P

Νίνα μου λεεες??? Τόση εξάσκηση όλο και κάτι θα έγινε!!! χαχα Μακάρι μακάρι!!!

Κάλι μου καλή υπομονή να έχεις... γιατί και η δουλειά που κάνεις είναι της υπομονής αλλά και που έχεις και το παιδάκι σου μαζί όσο δουελεύεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα αλλα θα τα καταφερουμε παλι που θα μας παει?κι εμας εχει πεσει λιγο η δουλεια μας αλλα το παλευουμε!

diosa μου σ΄ευχαριστω πολυ!η αληθεια ειναι πως ειναι γενικα δυσκολο να κανεις μια τετοια δουλεια στο σπιτι και ποσο μαλλον και με ενα περιεργο 5χρονο παιδακι!αλλα δεν γινεται αλλιως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

δυστυχως ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα αλλα θα τα καταφερουμε παλι που θα μας παει?κι εμας εχει πεσει λιγο η δουλεια μας αλλα το παλευουμε!

diosa μου σ΄ευχαριστω πολυ!η αληθεια ειναι πως ειναι γενικα δυσκολο να κανεις μια τετοια δουλεια στο σπιτι και ποσο μαλλον και με ενα περιεργο 5χρονο παιδακι!αλλα δεν γινεται αλλιως!

κιτα καλλι εκο ιπα ποσ δεν θα ξανοκανο αλα...σταματο...

και αφτο επιδι δεν πλιρονετε η δουλεα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε νινα μου!χαρας και την δικια σου υπομονη!εμενα ειναι αρκετα για να σας βαλω φωτο αλλα αν θελετε μπορειτε να παρετε μια ιδεα απο το site μας! www.eldim.gr

στη φωτο ειναι η μανουλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

κλαώστην Τεσούλα μας!!! Εσύ είσαι δικαιολογημένη να έχεις και νεύρα και να μας δείρεις αμα θες!!! :P:P

Νίνα μου λεεες??? Τόση εξάσκηση όλο και κάτι θα έγινε!!! χαχα Μακάρι μακάρι!!!

Κάλι μου καλή υπομονή να έχεις... γιατί και η δουλειά που κάνεις είναι της υπομονής αλλά και που έχεις και το παιδάκι σου μαζί όσο δουελεύεις!!

λεσσσσσ??????????????

αμαν ο καιμενοσ τη εχι παλι να τραβιξι!!!!.... :laugh: :laugh: :laugh: κιτα θα φανιιιιιι σε λιγο..αν ναο η ου... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκωσε δουλειά!!!

Εμ τελευταία μέρα σήμερα!!

Νίνα μου λες???Μακάρι!!!!

Θα ξαναμπώ και μετά!!

Κάλλι μου,μπράβο θέλει πολύ υπομονή να κάνεις κάτι τέτοιο και σε σένα Νίνα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρεα χρισα ..που νομιζεσ ποσ μονο εσι δουλεβισ...χαχαχα

ναι ναι ξερο ιμαστε χρισο χερεσ...

χαχαχαχα

σιμπεθεεεεεεερρρρρααααα ..που ισε? σερνετε ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

¨Ηρθα κι εγώ...Δεν σας προλαβαίνω!!!

Κάλλι μου ωραία η δουλειά σου..μπράβο!

Νϊνα χρυσοχέρα..αυτά αρέσουν πολύ στη μαμά μου..μπράβο για την υπομονή σου!! Με παίζετε εμένα στο ομαδικό??? Να το ρισκάρω?? :blink: :silly:

DIOSA μου τι ωραία να είμαστα τώρα όλες μαζί στο λιμάνι για καφέ!!!!

Χρύσα μου υπομονή...λίγες ώρες μείνανε μάτια μου γλυκά..όπως λέει και το άσμα!! :lol::kiss:

Εγώ έφαγα τη σαλατούλα μου και περιμένω το άλλο παιδάκι για ιδιαίτερο! Θέλω διακοπές!!! Θέλω μια αλλάγή στη ρουτίνα..γίνεται?????????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν το ρισκαρι ....μαρακι ισε καλοδεχουμενι...αλα θα το ανδεξισ??..μιλαμε πολι..

χρισαααα...βρικαμεεεε!!!!!χα...που νομιζεσ ποσ δεν θα βρουμε αλι...

μαρακι σου γραφο πμ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

αν το ρισκαρι ....μαρακι ισε καλοδεχουμενι...αλα θα το ανδεξισ??..μιλαμε πολι..

χρισαααα...βρικαμεεεε!!!!!χα...που νομιζεσ ποσ δεν θα βρουμε αλι...

μαρακι σου γραφο πμ..

ΩΧΧΧΧΧΧΧ

Καλό κουράγιο Μαράκι!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: Πλάκα κάνω μην παρεξηγηθώ και τ'ακούσω πάλι απο την Νίνα!!!

Ωραία συμπληρώθηκε το καρέ

όταν επιστρέψω να αρχίσουμε και την διαδυκτιακή μπιρίμπα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

παρεακι μου σας αφηνω!παω να βαλω το τυραννακι μου να φαει!!!!ευχομαι να τα πουμε και αργοτερα!!!!φιλακια!!!!!καλο μεσημερι!!!!!!!!!

τελικα καλι ..εμασ αφινισ....αλα εχισ καλι δικιολογια...ενα τιρανακιιιιι..

αντε φιλακιαααα :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

παρεακι μου σας αφηνω!παω να βαλω το τυραννακι μου να φαει!!!!ευχομαι να τα πουμε και αργοτερα!!!!φιλακια!!!!!καλο μεσημερι!!!!!!!!!

Καλο μεσημέρι!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

nikulina έγραψε:

ΩΧΧΧΧΧΧΧ

Καλό κουράγιο Μαράκι!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: Πλάκα κάνω μην παρεξηγηθώ και τ'ακούσω πάλι απο την Νίνα!!!

Ωραία συμπληρώθηκε το καρέ

όταν επιστρέψω να αρχίσουμε και την διαδυκτιακή μπιρίμπα!!! ;)[/quote:tn0lfz2q]

χαχαχαχαχαχαχαχαχα......

κατσι να δουμε...σε θελουμε πισο?????

ινε μια εροτισι και αφτη....

που θα πασ μια χαρα να κανισ θα μπανια σου ..και τεσ και το ομαδικο παλιιιιιι... :dry::dry::dry:

καπουσ ετσι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακιιι αλιθια ελα στο ομαδικο...

απο εβδομαδα που θα φιγο και εγο να μιν μενι η σιμπεθερα μου μονι...να εχετε παρεεα μια την αλι...

ιδεσ σιμπεθερα ??? σε σκεφουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου σου απάντησα!!! Τώρα είμαι στο γρααφείο..Η μικρη κάνει μια άσκηση και εγώ σας γράφω..ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ! :blush:

Θα μιλήσουμε πιο στενά σε καμιά ώρα που θα πάω στο σπίτι!!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή η τελευταία ώρα μου φαίνεται δεν θα περάσει με τίποτα!!

Τί χαζός κόσμος!Αντί να χαίρονται που παίρνουν άδεια..έχουν νεύρα και ξεσπάνε στους άλλους!! :angry::angry:

Άντε να φύγω!!!!!!!!!!!!

Νίνα βλέπω την άλλη εβδομάδα να σς βρίσκω στο Νο6!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisaaa...για πεστου να κατσουν καλα!!!

δεν φτανι που μασ χαλασαν την παρεεα μασ εδο.....εχουν και νεβρακιαααα???

μπα χρισ δεν νομιζο τοσο γριγορα το νο6....αφου θα φιγο και εγο την αλι εβδομαδα...

θα μενι η σιμπετερα μου μονο..με την μαρακι και ανεμοσ....διλαδι...χαχα

αα και καπου καπου μπενι και η διμιτρα...αλιθια που ινε σιμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου πολύ σπαστικό όταν σέρνεται η σύνδεση... Ειδικά μετά απο την γρήγορη σύνδεση που είχα στο λιμάνι...τώρα υποφέρω!!! χαχαχα

Μαράκι μου μακάρι να σας είχα όλες παρέα στο λιμάνι... τότε δεν θα με κοιτούσαν και οι γύρω παράξενα που γελάω μόνη μου!!! χαχα Κάποια στιγμή όμως θα βρεθούμε όολοι μαζί με τα μωράκια μας !!! Καλά θα ήταν να μπορούσαμε και όταν θα είμαστε έγκυες!!! χαχα φαντάζεστε ένα τσούρμο γυναίκες με κάτι κοιλιές τεράστιες να πίνουν καφέ?? χαχα θα είχε πολύ γέλιο!!!

Χρύσα μου κάνε υπομονή καλή μου... και θα τεέιώσει και αυτή η μέρα!!

Νίνα βλέπω άρχισες να ψήνεις κόσμο για ομαδικό!! χαχαχα δεν χάνεις χρόνο!!!

Κάλι μου την σελίδα που έβαλες δυστυχώς δεν μπόρεσα να την ανοίξω λόγω αργής σύνδεσης αλλά φαντάζομαι θα έχει πολύ ωραία πράγματα!!! μόνο την αρχική μπόρεσα να δω... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Μαράκι μου μακάρι να σας είχα όλες παρέα στο λιμάνι... τότε δεν θα με κοιτούσαν και οι γύρω παράξενα που γελάω μόνη μου!!! χαχα Κάποια στιγμή όμως θα βρεθούμε όολοι μαζί με τα μωράκια μας !!! Καλά θα ήταν να μπορούσαμε και όταν θα είμαστε έγκυες!!! χαχα φαντάζεστε ένα τσούρμο γυναίκες με κάτι κοιλιές τεράστιες να πίνουν καφέ?? χαχα θα είχε πολύ γέλιο!!!

Χρύσα μου κάνε υπομονή καλή μου... και θα τεέιώσει και αυτή η μέρα!!

Νίνα βλέπω άρχισες να ψήνεις κόσμο για ομαδικό!! χαχαχα δεν χάνεις χρόνο!!!

(

...οχι καλε ..θα τρομαξουν η παπουδεσ....ακου εκι να πινουμε καφε στην εγιμοσινι!!! που το ιδεσ αφτο????απαπα....θα σε μαλοσο...

βρε ψαχνο για σενα παρεεα....!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά που είστε εδώ κορίτσια γιατί αλλιώς δεν περνάει αυτή η τελευταία ώρα!!

Νίνα η Δήμητρα θα πηγαίνανε Χαλκιδική σήμερα με τα πεθερικά της!Γιορτάζει η πεθερά της και θα πηγαίνανε για ψαράκι!(Χρόνια της πολλά)

Ξεκινάνε και τις διακοπές τους νομίζω!

Diosa μου μακάρι με το καλό να μείνουμε έγκυες και όλο και κάτι θα κανονίσουμε ;)

Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να μπώ μετά απο το σπίτι γιατί θα τρέχω!!

Καλά να περάσετε κ εσείς σε ότι κ αν κάνετε!! Με την πρώτη ευκαιρία θα μπώ να ενημερωθώ για τυχόν εξελίξεις ;)

Σας χαιρετάω τώρα γιατί τελευταία στιγμή μπορεί να έχω δουλίτσα!!!

Θα μου λείψετε βρε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...