Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Τί κάνετε παιδιά??

Επιτέλους ξεκινάω διακοπές!!! Μπήκα τώρα γιατί μετά δεν ξερω αν θα μπορώ να μπώ!Τελευταια μέρα φαντάζομαι θα γίνεται ψιλοπανικός!!

Ευτυχώς μπορώ να πω πως είμαι λίγο καλύτερα,αν και ο βήχας(γαιδουρόβηχας για την ακριβεια) καλά κρατεί! Δεν με νοιάζει όμως! Εγώ το απογευματάκι ΦΕΥΓΩ

Ετοιμασα εχθες και την βαλιτσούλα μου για την άλλη εβδομάδα να είναι έτοιμη γιατί δεν ξερω πότε θα επιστρέψουμε!

Ελπίζω μόνο να βρω πουθενα Internet αν μπαινω να μαθαινω τα νέα σας γιατί προβλέπεται καυτός ο Αύγουστος με πολλά καλά νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Χρύσα μου!!!!!!!!!!!!!

Καλά...... τί καλά λέω...... τέλεια να περάσεις!!!!!!!!!!!!!

Να είσαι καλά Γιώργο που μας σκέφτεσαι!!!!!!!!!!!!!

Καλές βουτιές!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Καλημέρα Χρύσα μου!!!!!!!!!!!!!

Καλά...... τί καλά λέω...... τέλεια να περάσεις!!!!!!!!!!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ ΖΟυζούνα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα παιδια...τι κανετε? ο υπνος ειναι δυσκολο πραγμα οταν η κοιλια ειναι σαν πλυντηριο που στιβει στις 1000 στροφες.

φιλε ανεμε ευχαριστω για τις ευχες σου κ ευχομαι γρηγορα να εχετε κι εσεις το πολυποθητο. κ σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν φυσικά....όχι αγχοοοοοςςςςς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baby dust λοιπον εσταλη με courier προς ολες κ ολους για ναμαι σιγουρη οτι θα την παρετε...μην φυσηξει κανα βορειαδακι κ την παει μακρια. Κυριως ομως στελνω τις ευχες κ προσευχες μου για ολους μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

χρυσα πας διακοπές?????ααα κι εγω θελω!!!κανε βουτες κ για μααααςςς

Ναι κουκλίτσα μου επιτέλους!!!

Θα κάνω για όλους!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

baby dust λοιπον εσταλη με courier προς ολες κ ολους για ναμαι σιγουρη οτι θα την παρετε...μην φυσηξει κανα βορειαδακι κ την παει μακρια. Κυριως ομως στελνω τις ευχες κ προσευχες μου για ολους μας.

Τώρα που θα λειπω απο το σπίτι λες να μπερδευτεί το παιδί απο την courier και να την στείλει αλλού???

:dry::dry: Αν είναι να περιμενω να παραλάβω πρώτα.. ;)

:silly: :lol: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

χρυσα να πας διακοπες κι η σκονη θαναι εκει κ θασε περιμενει...δεν παει πουθενα!!!

Α..Οκ τοτε θα φύγω σήμερα!!

:silly: :laugh: :lol: :laugh: :lol: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!! :)

Τι κάνετε?? Εγώ νυστάζω ακόμα..λες και έπεσα σε λήθαργο σήμερα!!

Tesh ξανά συγχαρητήρια..αν και σου ευχήθηκα και χθες! Έχεις συμπτώματα και τέτοια? Δεν μας είπες ο αντρούλης σου πως αντέδρασε??

Χρύσα μου μας φεύγεις σήμερα??? Θα μας λείψεις! Δεν πειράζει όμως, να περάσεις τέλεια κοπέλα μου και να γυρίσεις πίσω με ευχάριστα νέα και ανανεωμένη!

Δήμητρα μου πού θα πας καλέ??? Να περάσεις καλά πάντα και εμείς θα σε σκεφτόμαστε.

Πιπίτσα μου δεν έχει δουλίτσες σήμερα??

Νίνα και DIOSA φαντάζομαι το ξενυχτήσατε πάλι χθες και κοιμάστε ακόμα ε?? Ξυπνήστε καλέ!!!

Γειτονοπούλα πού είσαι???

Χρυσάνθη μου μην ταλαιπωρείς τον εαυτό σου..¨Οσο διαβάζουμε μπερδευόμαστε..Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά!

Γιώργο τα ειπαμε εμείς...Καλές βουτιές κι από δω..

Οι άλλες πού είναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!! :)

Τι κάνετε?? Εγώ νυστάζω ακόμα..λες και έπεσα σε λήθαργο σήμερα!!

Χρύσα μου μας φεύγεις σήμερα??? Θα μας λείψεις! Δεν πειράζει όμως, να περάσεις τέλεια κοπέλα μου και να γυρίσεις πίσω με ευχάριστα νέα και ανανεωμένη!

Καλημέρα Μαράκι μου..Τί κάνεις ??

Κ εμένα θα μου λέιψετε πολύ..Αν και νομίζω ότι θα βρώ τρόπο να μπώ μες την εβδομάδα να μάθω τα νέα και να σας πώ κ εγώ τα δικά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες Χρύσα μου...το έριξαν στον ύπνο οι συμπεθέρες!!

ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!

ΑΑΑ ξυπνησες κυρία μου??? Θα κάνεις και καφέ???Κι εμείες εδώ πόσο να περιμένουμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιποννννν..καλιμερα στα παιδακια μουυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh:

μαρακι ιπεσ τιποτα???????η δεν καταλαβα εγο καλα??? :angry::angry:

και ναι πιγα να κανο καφε ...αλιοσ δεν μπορι κανενασ να επικινονι μαζι μου... :laugh: :laugh: :laugh:

ααααα και παλι περιμεναμε να αλαξι μερα και μετα πιγαμε για υπνο...οχι μαζι..καφε μια στο κρεβατακι τησ!!!!!!!!!!!!το κανα με προτα ομαδικοοοοοο..αφτην την φορα ιμαστα πολιιιιιιι.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

χρισουλα μου..ποσ ισε??

αντε τελεφτεεα μερα!! :woohoo: :woohoo: αλα θα φιγισ απο σιμερα στην χαλκιδικι????????? :dry::dry: δεν εχουμε γρουπ το βραδακι??? :dry::dry: κααααααλλλλλλλααααα....

σιμπεθεραααα ..στην παραλια ισε? η κιμασε ακομααααα??? :blink::blink:

πιπιτσα...τη δουλεσ κανουμε σιμερααααα??????? :blink::blink: αστυα κοριτσι μου...ποτε δεν τελιονουν θα ατιμαααα.. :laugh: :laugh:

γιωργοοοοοο...βουτιεσ....?????????μπραβοοοο!!!! :cheer::cheer:

καλιιιιιιιι που ισε?ουτε σιμερα δεν θα μπισ?????ααα δεν ιμαστεεεεε κααααλλλλαααα... :laugh: :laugh: :laugh:

τεησ...ποσ ισε κοπελα μου???....απο τορα εχισ το πλινδιριο στην κιλια???κατι να μεγαλοσι λιγο ακομα...θα εχισ και πλινδιριο και στεγνοτιριο μαζι!!!!! :laugh: :laugh: αλα ινε ορεεεαααααα.... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι γκουντμορνινγκ το λοιπον ναι δεν ειμαι καλα...ζαλαδες,ανακατωσουρες,αναγούλες,ένα φουσκωμα λες κ εχω μπαλα μπασκετ στο στομάχι κ γενικώς αστα να πάνε.

ο αντρας μου συγκρατημενος κ χαρούμενος...με κυνηγαει ολη μερα για το σιδηρο,φυλλικο,να πινω νερο κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανά-μανά ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σήμερα δεν έχω ιδιαίτερες δουλειές.......

Το απόγιομα S/M με τον αντούλη μου παρεούλα........

Να το κάνετε αυτό παιδιά..... έχει πολύ φάση............

Σε λιγάκι θα βγω........

Θ΄ ανάψω κεράκι στη Μεταμόρφωση που γιορτάζει σήμερα.......

Βοήθεια μας..............

Κι αύριο........... "μπανάκι-μανάκι"!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αυτά..........

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Πές τα βρε Μαράκι!!

Δε φτάνει που ξυπνάνε 11 παρά..μας έχουν και στο περίμενε!!! :silly: :laugh: :silly: :laugh: :silly: :laugh: imagesCA0QS996.jpg

ακομα ετσι ισε εσι??? αλα σε πιο μικρι εκδοχιιιιι... :blink::blink: διλαδι ισε καλιτερα!!!!

αφου μιλασ και πολι μαλιστααααααααα...!!!!!!!!!... :angry::angry: και να πω ..και χορισ νοιμααααα!!!! :laugh: :laugh:

υελιζζζζζζ ..ελα εδο να τησ κανονισουμε αφτεσ....μασ βαζουν χεριιιι :angry::angry: ακουσ???? :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Ξανά-μανά ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σήμερα δεν έχω ιδιαίτερες δουλειές.......

Το απόγιομα S/M με τον αντούλη μου παρεούλα........

Να το κάνετε αυτό παιδιά..... έχει πολύ φάση............

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

να κανουμε τη??????????? που να παμε με τον ανδρα σου?????

καλοσ ινε??? :dry::dry::dry: δεν μπορο να παο με τον ανδρα μου?? :ohmy::ohmy: οπουσ διποτε με το δικοσου?? :blink::blink:

εεε μασ μπερδεψεσ τορααααααα!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

μαρακι γκουντμορνινγκ το λοιπον ναι δεν ειμαι καλα...ζαλαδες,ανακατωσουρες,αναγούλες,ένα φουσκωμα λες κ εχω μπαλα μπασκετ στο στομάχι κ γενικώς αστα να πάνε.

ο αντρας μου συγκρατημενος κ χαρούμενος...με κυνηγαει ολη μερα για το σιδηρο,φυλλικο,να πινω νερο κλπ κλπ

σε προχεσι ο ανδρα σου καλε???? μπραβο του....

αλα εσι θα τον εχισ 8 μινεσ απο "πανο σου"..θα το ανδεξισ αφτο????? :laugh: :laugh: :laugh:

εγο δεν μπορουσα ..νεβριαζομουν πολιιιιιι...μου εσπαγε θα νεβραααα :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω άγριες διαθέσεις!!! Νίνα μου δεν είχε ασκήσεις χθες??

Τι νομίζεις με τη συμπεθέρα θα πιάσεις το παιδί??? :laugh:

Πιπίτσα δεν το έπιασα το S/Μ??? Πες και σε εμένα την άσχετη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

Χρύσα82 έγραψε:

ακομα ετσι ισε εσι??? αλα σε πιο μικρι εκδοχιιιιι... :blink::blink: διλαδι ισε καλιτερα!!!!

αφου μιλασ και πολι μαλιστααααααααα...!!!!!!!!!... :angry::angry: και να πω ..και χορισ νοιμααααα!!!! :laugh: :laugh:

υελιζζζζζζ ..ελα εδο να τησ κανονισουμε αφτεσ....μασ βαζουν χεριιιι :angry::angry: ακουσ???? :dry::dry:[/quote:2yg0upsb]

Καλυτερα είμαι ευτυχώς!!

Η Diosa θα πήγε να βρει την γιαγιά και τον παππού απο εχθές!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...