Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

αν και ημουν χθες το απογευμα στην θαλασσιτσα θελω κι αλλο!!!!!!!!!dosia στειλε λιγη δοση ακομα!!!!!!

Lollipopaki στειλε λιγη γκαστροσκονουλα κι εδω καλε!!!!!!!!!!!την αλλη βδομαδα μπορει να κανω επιτελους ενα τεστακι,φυσα μπας και βγει θετικο επιτελους!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

DIOSA έγραψε:

Χρύσα μου να ξανάρθετε... ;)

Πιπίτσα μου όντως είναι τέλεια και το νερό ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ!!!

που εισαι κοριτσαρα?????????απο ποιο μερος ειναι οι φωτο????????
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα είμαι να σκάσω βρε κορίτσια.........

Ένα μπάνιο έχουμε κάνει όλο κι όλο.............

Κοντεύει 15Αύγουστος..............

Η δυνατόν!!!!!!!!!!!!!

Πώς και πώς περιμένουμε.......

Μετά τα μέσα του μηνός.............

Κι αρχές Σεπτέμβρη......................

Πού είναι αυτή η θάλασσα καλέ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

αν και ημουν χθες το απογευμα στην θαλασσιτσα θελω κι αλλο!!!!!!!!!dosia στειλε λιγη δοση ακομα!!!!!!

Αμέσως!!! :P:P Είναι η Ηρακλείτσα - Καβάλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ………………………….

Είναι τέλεια……………………………..

Ανεβήκαμε Καβάλα το Νοέμβρη…………………

Με αεροπλανάκι…………………………..

Μείναμε Ξάνθη………………………….

Μάλλον θα πρέπει να ξανα-έρθουμε καλοκαιράκι……………..

Για μπανάκι………………….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ.......................

Έκανα και ποιηματάκι........................

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Αχ………………………….

Είναι τέλεια……………………………..

Ανεβήκαμε Καβάλα το Νοέμβρη…………………

Με αεροπλανάκι…………………………..

Μείναμε Ξάνθη………………………….

Μάλλον θα πρέπει να ξανα-έρθουμε καλοκαιράκι……………..

Για μπανάκι………………….

Να έρθετε να έρθετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: Νίνα μου αφού όταν βάζω κοντινές φωτό τυφλώνεσαι!!!! Είπα να βάζω μακρυνές για να προστατέψω τα μάτια σου!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: Νίνα μου αφού όταν βάζω κοντινές φωτό τυφλώνεσαι!!!! Είπα να βάζω μακρυνές για να προστατέψω τα μάτια σου!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo:

σοστιιιιιιιι..

θα ορεεα μου ματια ποσ λει και η πιπιτσα...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν κι εχω παει πολλες φορες καβαλα δεν καναμε καμια φορα μπανιο εκτος απο μια φορα που καναμε στην τουζλα,αλλα δεν ξερω αν πιανεται!!!!!

diosa σαν σωστη φιλη κανε μια βουτιτσα και για μας που καιγομαστε μεσα στην πολη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ.τ.κ....πιο ινε το ονομα σου?...δεν μαρεσι αφτο το κ.τ.κ που προφανοσ για σενα κατι ινε...αλα πεσμασ το μικρο σου ονομα...αν θεσ βεβεα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KTK μου να είσαι σίγουρη πως θα κάνω!!! τώρα το πήρα απόφαση πάω να ετοιμάστω (αποτρίχωση :blink: ) και έφυγα τα λέμε το βραδάκι πουλάκια μου!!!!! Φιλακιάαααααααααααααααα!!!!!!!

Τούζλα δεν έχω πάει ποτέ αλλά ξέρω ότι δεν είναι καλύτερα απο εδώ!!! :P:P οπότε δεν πιάνεται!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

κ.τ.κ....πιο ινε το ονομα σου?...δεν μαρεσι αφτο το κ.τ.κ που προφανοσ για σενα κατι ινε...αλα πεσμασ το μικρο σου ονομα...αν θεσ βεβεα....
η αληθεια ειναι πως το κ.τ.κ. ειναι τα παντα για μενα αφου ειναι τα αρχικα των ονοματων μας αλλα εσεις μπορειται να με φωναζετε κάλι οπως κι ολοι οι φιλοι μου μιας και ο παππας με βαφτισε καλλιόπη!!!(αχ τι πολλα που λεω)!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

nikulina έγραψε:

η αληθεια ειναι πως το κ.τ.κ. ειναι τα παντα για μενα αφου ειναι τα αρχικα των ονοματων μας αλλα εσεις μπορειται να με φωναζετε κάλι οπως κι ολοι οι φιλοι μου μιας και ο παππας με βαφτισε καλλιόπη!!!(αχ τι πολλα που λεω)!!!!!![/quote:2tiwwj88]

λιπον καλι...χερουμε πολι...

οπουσ καταλεβεσ και εμενα με φοναζουν νινα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη...........μιλησε καμια για σιδερο????????γιατι εχω κι εγω μια λεκανιτσα!οποια τα ανλλαβει κερναω και καφε!(τι γεναιοδωρη)!!!!!!!!ακουω προτασεις!!!!!!απλα μην σπρωχνεστε,παρτε νουμερακι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλι...εγο φιρμα??? αποκλιετε!!!!

κιτα εγο αν θεσ ερχουμε....κανε να προβλιμα...ομονο να μενισ κοντα στο λιτοχωρο....

εγο ιμε ο καλοσ σαμαριθι..ολα γεαμπα θα κανο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • είναι πολλά τα λεφτά η αλήθεια είναι!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό. Είδαμε τον σάκο που έχει μεγαλώσει πολύ και τον λεκιθικο ασκό. Εμβρυϊκά στοιχεία δεν είδαμε και καρδούλα, όσο και αν προσπαθήσαμε, δεν ακούσαμε.  Βέβαια δεν απογοητεύτηκα γιατί ξέρω πως είναι πολύ νωρίς ακόμα ( 5w 3d).  Μας είπε πως για τις εβδομάδες μας είμαστε πολύ καλά και πως θα ακούσουμε καρδούλα την άλλη εβδομάδα. Αυτααα
    • Θα τα καταφέρετε γλυκιά μου, έχετε ήδη μια εγκυμοσύνη στο ιστορικό σας που αν θυμάμαι σωστά ήρθε σχετικά εύκολα. Θα ξαναγίνει το θαύμα όσο κι αν φαίνεται μακρινό τώρα. Στο λέω εγώ που η πρώτη μου εγκυμοσύνη ήρθε με τη μία με μετρημένες 3 επαφές σε ό,τι να ναι μέρες γιατί δεν είχα ιδέα από γόνιμες κτλ όταν ξεκίνησα. Κι όταν λοιπόν ξανα ξεκινήσαμε τον Ιούλιο του 2023 πίστευα ότι θα έρθει εξίσου εύκολα. Δεν ήρθε όσο άμεσα όσο και την πρώτη φορά, αλλά πιστεύω πως όταν ήρθε τότε ήταν πραγματικά έτοιμο και το σώμα μου. Απ τον Ιούλιο μέχρι το Δεκέμβρη πέρυσι ο κύκλος μου είχε γίνει από 30-33 μέρες 26-27, η περίοδος μου άλλαξε τόσο πολύ, λες και ξαναγεννήθηκα ένα πράγμα. Από το Φλεβάρη και μετά νιώθω ότι επανήλθε το σώμα μου σε μια κανονικότητα, όχι όπως ήταν προ εκείνης της εγκυμοσύνης αλλά ήρθε σε μια αρμονία. Και τότε ήταν που ξαναέμεινα έγκυος. 1 χρόνο ακριβώς μετά την αποβολή. Καταλαβαίνω ότι ένας χρόνος σου ακούγεται τώρα ένας αιώνας, αλλά είναι η πραγματικότητα κάποιες φορές. Άλλες περιπτώσεις πετυχαίνουν άμεσα, όπως η @Elk, αλλες πιο μετά, ποτέ δε θα ξέρουμε το γιατί και το πώς. Το πιο σημαντικό είναι να μην αφήσετε αυτό το θέμα της σύλληψης να σας καταβάλει εσένα και το σύντροφό σου. Προσπαθείστε να εστιάσετε στους εαυτούς σας, κάντε βόλτες, εκδρομές ό,τι μπορείτε, να χαίρεστε αυτό που έχετε ήδη, ο ένας τον άλλο. Η αναμονή είναι ψυχοφθόρα αλλά ζήστε το παρόν - είστε μαζί, ε΄ιστε αγαπημένοι κι υγιείς. Αυτό ❤️
    • Κορίτσια δεν σας κρύβω,  εχθές το αγόρι μου την ώρα που με είχε αγκαλιά μου λέει λες να τα καταφέρουμε; και κείνος το σκέφτεται αρκετά,  τώρα θέλει να μιλήσουμε με κάποιο ανδρολογο μήπως υπάρχει σε εκείνον κάποιο θέμα,  έχει φοβηθεί κι εκείνος 
    • https://www.lifo.gr/various/blastokyttara-mythoi-kai-alitheies Βρήκα αυτό αλλά είναι του 2008 το άρθρο! Κι εγώ προς όχι τείνω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...