Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 16


Recommended Posts

Βρε,βρε το Κατερινακι μας ... :)

χαθηκαμε κοπελια ..θα γεννησεις και δεν θα εχουμε μιλησει ..

ελπιζω τουλαχιστον να εισαι καλα εσυ κι ο μπεμπης ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ Βασιλική μου...και εγώ έτσι θέλω να πιστεύω... οτι θα πάνε όλα καλά!! :):) Ναι για την Ντόρα μου είπε η soupitsa...εύχομαι να είναι όλα καλά!!!

Soupitsa μου έχεις πολύ δίκιο και σε ευχαριστώ!!! Ναι απο Σεπτέμβριο θα είμαστε μαζί "non-stop" :P:P:P Επιτέλους!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Yeliz, μπορεί να ακουστεί λίγο εγωιστικό αυτό που θα πω, και δεν ταιριάζει σε ανθρώπους σαν κι εσένα, αλλά οφείλουμε να βοηθάμε τόσο και όσο μπορούμε. Αν αυτές οι επισκέψεις σε καταβάλουν και σε πηγαίνουν πίσω, θα πρέπει να τις περιορίσεις ίσως. Δεν τράβηξες λίγα κι εσύ...Ελπίζω να μην ακούγομαι σκληρή.

Τζένη, πως αισθάνεαι; Πόσες ώρες μείνανε;

Η Ντόρα είναι καλύτερα ε; Πολύ χαίρομαι.

Η Kuo σήμερα δεν φάνηκε ξανά. Λέτε να το ματιάσαμε το Αλκμηνάκι και να άρχισε τις γκρίνιες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Βρε,βρε το Κατερινακι μας ... :)

χαθηκαμε κοπελια ..θα γεννησεις και δεν θα εχουμε μιλησει ..

ελπιζω τουλαχιστον να εισαι καλα εσυ κι ο μπεμπης ... :)

Βασούλαααααα!!!!Καλά είμαι, προσπαθώ να κάνω υπομονή λίγο ακόμα!!!Εσύ τι κάνεις? Ετοιμάσατε τα πάντα στο δωμάτιο του μικρού??

Wendaki, μόλις τώρα ο καλός μου υποσχέθηκε τηλεφωνικά ότι από αύριο θα έχω messenger :-) Οπότε ελπίζω να τα πούμε αναλυτικά πριν γεννήσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna μου δεν ακούγεσαι σκληρή... καθόλου.. έχεις δίκιο... απλά εγώ άργησα να το συνειδητοποιήσω...αν ήταν επισκέψεις απλές δεν θα είχα πρόβλημα...(μάλλον) το θέμα είναι ότι η φίλη μου μένει στον ξενώνα του νοσοκομείου (λόγω απόστασης για να μην πηγαινοέρχεται)... και τόσες μέρες έμενα και εγώ εκεί...την πρώτη μέρα που πήγα μέσα στον πανικό δεν σκέφτηκα πως θα με επιρρέαζε... και είπα θα μείνω εγώ για παρέα στη φίλη μου να μην είναι μόνη... αλλά τις επόμενες μέρες άρχισα να νιώθω πολύ άσχημα... ενώ είχα πάψει για αρκετό καιρό να σκέφτομαι τα δικά μου και είχα ξεχαστεί κάπως... η διαμονή στο νοσοκομείο με έκανε να το σκέφτομαι συνέχεια...και μόνο που κοιτούσα τα παράθυρα του ορόφου που νοσηλεύτηκα ήθελα να κλαίω... και είχα να νιώσω έτσι πολύ καιρό... τώρα που είμαι εδώ ξέρω ότι με περιμένει να ξαναπάω... αλλά εγώ και μόνο που το σκέφτομαι με πιάνει πανικός... και μου κακοφαίνεται να της πω ότι έχω πρόβλημα γιατί μπροστά σε αυτό που περνάει αυτή (είναι σε κώμα ο αδερφός της εδώ και 12 μέρες) το δικό μου μπορεί να φαίνεται πολύ μικρό...αλλά δεν παύει να με απασχολεί...δεν ξέρω τι θα κάνω... τέσπα κάπως θα το αντιμετωπίσω!! Εσύ πως πάς όλα καλά?? το τικεράκι σου δεν μπορώ να το δώ σε ποια εβδομάδα είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw eimai i stefania pou sou esteila aitima filias sto face!exw steilei se ola to koritsia apo to pareaki sas giati eiste teleies kai sas diavazw opote exw xrono!Geia sou vassiliki me ta teleia didymakia sou!

sas gnwrisa apo ti Vasomits pou exoume milisei kapoies fores!

Auta!

Na eiste oles kala oses exete ta mwrakia sas agalia na ta xaireste k oses perimenete me to kalo!

Filika,

Stefania

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕΣ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΕΧΩ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΞΕΡΩ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΙΣΩΣ ΒΟΗΘΩΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΙΣΩΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΠΕΜΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΑΠΑΝΤΩ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΙΣΩΣ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΟ ΠΟΛΛΑ ΛΕΜΕ.

ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥ ΜΟΥ ΠΟΝΕΣΑ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΕΚΛΑΨΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A NA ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΑΤΕΛΛΩ ΤΕΛΙΚΑ ΣΙΦΟΝΙΕΡΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΑ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΡΑΒΑΚΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑΓΛΥΦΟ ΜΕ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ.ΠΑΡΑΛΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ PEGPEREGO ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΙΝΑΦΙ ΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΠΟΡΤΜΠΕΜΠΕ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΙSOFIX ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ.

ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΚΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΜΑΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΓΙΑ 6 ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ Η ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΣΤΟ ΣΕΛΟΦΑΝ ΟΠΟΙΟΣ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΣΚΟΝΤΑΦΤΕΙ ΤΣΑΜΠΑ 200€ ΘΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΑΠΟΘΗΚΗ.ΤΕΣΠΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

DIOSA ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕΣ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΕΧΩ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΞΕΡΩ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΙΣΩΣ ΒΟΗΘΩΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΙΣΩΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΠΕΜΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΑΠΑΝΤΩ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΙΣΩΣ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΟ ΠΟΛΛΑ ΛΕΜΕ.

ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥ ΜΟΥ ΠΟΝΕΣΑ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΕΚΛΑΨΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΑ.

Συμφωνώ.Υπάρχουν πράγματα και καταστάσεις στη ζωή που μπορούμε να αποφύγουμε κι άλλες όχι.Ηρθαν κάποιες μέρες κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης που στεναχωρήθηκα πολύ για σοβαρά θέματα και είπα ότι δεν πρέπει να μου συμβαίνουν κάτι τέτοια τώρα και προσπάθησα να αποστασιοποιηθώ.Τελικά δεν μπόρεσα να το αποφύγω.Ημουν πολύ εγωίστρια όμως που το έκανα αυτό.Ολα καλώς ή κακώς μέσα στη ζωή είναι και πρεπει να βοηθάμε τους ανθρώπους που αγαπάμε αν μη τι άλλο.

Τι να πεί και η γυναίκα του δημοσιογράφου που δολοφονήθηκε πρόσφατα με ένα μωρό στην αγκαλιά κι ένα στην κοιλιά..

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελίζ μου, δεν σε ξέρω παρά μέσα από εδώ, όμως είμαι βέβαιη ότι και στην πραγματικότητα είσαι μια γλύκα, στην οποία αξίζουν μόνο τα καλύτερα. Αν και μόνο εσύ ξέρεις πώς είναι το "μέσα σου", είσαι απίστευτα δυνατός άνθρωπος κι έχεις κάνει πολύ δρόμο μέσα σε τρεις μήνες! Αυτό δεν αναιρείται όπως κι αν εξελιχθούν τα πράγματα για το παλικάρι, όπως κι αν αισθάνεσαι αυτή τη στιγμή. Αύριο είναι μια άλλη μέρα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΖΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΥΧΤΟΦΥΛΑΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΑ ΑΜΑΞΙΑ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ.ΕΓΩ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 4 4 ΚΙ 15 ΛΕΣ ΚΙ ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΙΡΝΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΥΠΝΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουπίτσα μου, εσύ πρέπει να ρωτούσες... Ή το Ελπιδάκι; Σας λέω τι έκανα και βόλεψε: είχα μαζί μου ένα ζευγάρι σαγιονάρες της πλάκας για το μπάνιο, άλλο ένα ζευγάρι σαγιονάρες για το δωμάτιο και σανδαλάκια για να κυκλοφορώ/για όταν βγήκα. Δεν πιάνουν χώρο και βόλεψαν πάρα πολύ. Σε σακ βουαγιάζ αυτά. Επίσης καλό θα ήταν να έχετε μαζί σας ένα υποαλλεργικό, άοσμο σαπούνι/αντισάπουνο για το στήθος. Εγώ με αυτό πλενόμουν πριν/μετά το θηλασμό για να μη φρικάρει το μπεμπάκι με τα αρώματα...

Ήθελα να πω κι άλλα, όμως τα ξέχασα :dry:

Γεια σου Στεφανία κι από εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

magykal έγραψε:

Συμφωνώ.Υπάρχουν πράγματα και καταστάσεις στη ζωή που μπορούμε να αποφύγουμε κι άλλες όχι.Ηρθαν κάποιες μέρες κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης που στεναχωρήθηκα πολύ για σοβαρά θέματα και είπα ότι δεν πρέπει να μου συμβαίνουν κάτι τέτοια τώρα και προσπάθησα να αποστασιοποιηθώ.Τελικά δεν μπόρεσα να το αποφύγω.Ημουν πολύ εγωίστρια όμως που το έκανα αυτό.Ολα καλώς ή κακώς μέσα στη ζωή είναι και πρεπει να βοηθάμε τους ανθρώπους που αγαπάμε αν μη τι άλλο.

Τι να πεί και η γυναίκα του δημοσιογράφου που δολοφονήθηκε πρόσφατα με ένα μωρό στην αγκαλιά κι ένα στην κοιλιά..

:kiss:[/quote:36hs8u30]

Συμφωνώ μαζί σας κορίτσια μου... ακριβώς έτσι σκέφτομαι και εγώ και γιαυτό δεν έκανα πίσω, απο την πρώτη στιγμή που το έμαθα ήμουν εκεί!!! και πάλι θα ήμουν χωρίς 2η σκέψη!! Απλά δεν περίμενα να αντιδράσω έτσι... γιαυτό χαλάστηκα, θεωρούσα ότι το είχα αφήσει πίσω μου...τέσπα εννοείται ότι θα πάω πάλι ότι και να σκέφτομαι και να νιώθω δεν θα μπορούσα να μην πάω...

Kuo μου πόσο δίκιο έχεις... το μέσα μας το ξέρουμε μόνο εμείς... και δυστυχώς τα λόγια ποτέ δεν μπορούν να το εκφράσουν όπως πρέπει... ακόμα και τώρα με όσα σας γράφω ξέρω ότι μπόρεσα να πώ μόνο το 10% απόσα σκέφτομαι και νιώθω... γιαυτό και πάντα φοβάμαι μην παρεξηγηθώ!!Αλλά μάλλον ο πόνος και ο φόβος μας κάνουν λίγο εγωιστές...γιατί μόνο έτσι μπορούμε να τα αντιμετωπίσουμε... τεσπα τι λέμε τώρα??? Ας τα αφήσουμε αυτά γιατί δεν θέλω να σας απασχολώ με στενάχωρα

πράγματα... και πολύ σας απασχόλησα κιόλας!!! :):):)

Δεν ξέρω αν το προσέξατε... όμως η λίστα μας η ροζ μεγάλωσε κατά 1 άτομο πριν απο λίγο!!! (η λίστα του ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον..... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!Yeliz εισαι δυνατη,απλα καποιες φορες λυγιζουμε...και γω οταν περναω εξω απο το νοσοκομειο που γεννησα,μου κοβονται τα ποδια και σφιγγετε η καρδια μου και ας περασαν 2 χρονια...το περιεργο ειναι πως την μονη φορα που πηγα ανετα και μπηκα και στην μαιευτικη ,ηταν οταν γεννησε η συνυφαδα μου,και μαλιστα 1 μηνα μετα τον χαμο του μωρου μας...ισως ηταν κατι ευχαριστο γι'αυτο και δεν με πειραξε εκεινη την φορα...σε φιλω.

πραγματι η ροζ λιστα σας μεγαλωνει!!!!αντε σιγα σιγα να περνετε ολες σειρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΤΙ ΥΣΤΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΚΡΕΜΕς ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ;;;αμαν και γω ετσι θα κανω;;;ειμαστε λιγο υπερβολικες μου φαινεται καποιες φορες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

hello!!Yeliz εισαι δυνατη,απλα καποιες φορες λυγιζουμε...και γω οταν περναω εξω απο το νοσοκομειο που γεννησα,μου κοβονται τα ποδια και σφιγγετε η καρδια μου και ας περασαν 2 χρονια...το περιεργο ειναι πως την μονη φορα που πηγα ανετα και μπηκα και στην μαιευτικη ,ηταν οταν γεννησε η συνυφαδα μου,και μαλιστα 1 μηνα μετα τον χαμο του μωρου μας...ισως ηταν κατι ευχαριστο γι'αυτο και δεν με πειραξε εκεινη την φορα...σε φιλω.

πραγματι η ροζ λιστα σας μεγαλωνει!!!!αντε σιγα σιγα να περνετε ολες σειρα!!!

Σε ευχαριστούμε κούκλα!!! παίρνουμε σειρά σιγά σιγά όντως... :woohoo: :woohoo:

Άνθρωποι είμαστε Μπέλλα μου κάποια στιγμή όλοι λυγίζουμε...έχεις δίκιο σε αυτό που λές... όταν πάς για κάτι ευχάριστο δεν σε πειράζει τόσο πολύ... Σε ευχαριστώ!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελίζ μου όπως είπε πολύ σωστά και η Kuo, ο καθένας ξέρει τις δυνάμεις του και τις διαχειρίζεται ανάλογα. Δεν θέλω να ακούγομαι εγωίστρια και ατομίστρια, γιατί δεν είμαι, απλά μεταφέρω λόγια που κι εμένα μου είπαν άνθρωποι σε ανάλογες στιγμές. Μερικές φορές ίσως χρειάζεται να μας απενοχοποιούν έως ένα βαθμό για να επανατοποθετούμαστε αν χρειάζεται απέναντι σε κάποιο θέμα. Εύχομαι περαστικά στο παληκάρι.

Μόλις μας πήρε ο κουμπάρος μας. Γέννησε η γυναίκα του (η κοπέλα που είχε τα προβλήματα που σας έγραφα). Δεν μας είπε λεπτομέρειες, δεν μπορούσε γιατί έκλαιγε ο καημένος. :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια αννα μου! να τους ζησει!!!

γιελιζ και μπελλα μου εχετε αποδειξει πως ασπαζεστε τους στιχους "οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο.."και ειστε αξιες θαυμασμου!!!

γιελιζ ευχομαι γρηγορα να γραφτει το ονομα σου με κοκκινο στο τελος της λιστας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου γλυκα :):):)

Απο την Αγγελικη μας δεν εχουμε κανενα νεο??? Γιελιζ μου πραγματικα εισαι πολυ συνειδητοποιημενο ατομο.Σε θαυμαζω :):):)

Τωρα το απογευμα φτιαξαμε με τη μαμα μου τη βαλιτσα του νοσοκομειου και ετοιμασαμε το πορτ μπεμπε για την εξοδο μας πρωτα ο θεος απο το νοσοκομειο. :kiss:

Σημερα η μανουλα μου θα μεινει μαζι μου διοτι ο Δημητρης εχει υπηρεσια και δε θελουν να μενω μονη μου πλεον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Σουπίτσα μου, εσύ πρέπει να ρωτούσες... Ή το Ελπιδάκι; Σας λέω τι έκανα και βόλεψε: είχα μαζί μου ένα ζευγάρι σαγιονάρες της πλάκας για το μπάνιο, άλλο ένα ζευγάρι σαγιονάρες για το δωμάτιο και σανδαλάκια για να κυκλοφορώ/για όταν βγήκα. Δεν πιάνουν χώρο και βόλεψαν πάρα πολύ. Σε σακ βουαγιάζ αυτά. Επίσης καλό θα ήταν να έχετε μαζί σας ένα υποαλλεργικό, άοσμο σαπούνι/αντισάπουνο για το στήθος. Εγώ με αυτό πλενόμουν πριν/μετά το θηλασμό για να μη φρικάρει το μπεμπάκι με τα αρώματα...

Ήθελα να πω κι άλλα, όμως τα ξέχασα :dry:

Γεια σου Στεφανία κι από εδώ![/quote

Ααααα!Τώρα το έκανα σωστά.Παράθεση έπρεπε να πατήσω τελικά.Γεια σου Κατερίνα κι από εδώ.Μου πήρε πολύ ώρα να βρω το θάρρος να σας γράψω.Ντρέπομαι πολύ.Να είστε όλες καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια γεια σου και απο εδω και καλωσηρθες στην παρεα μας και ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια! Καλε, μην ντρεπεσαι να μας γραφεις, χαρα μας! :woohoo:

Ελενα, τι συμπτωση, σημερα και εγω με τη μαμα μου (και τον Γιωργο βεβαιως βεβαιως) φτιαξαμε τη βαλιτσα για το μαιευτηριο! Ε, καιρος ηταν...Ο Γιωργος ειχε πλακα, γιατι σε καποια στιγμη βουταει απο τη βαλιτσα το κουτι με τα επιθεματα στηθους και προσπαθουσε να καταλαβει τι στο καλο ηταν αυτο! Γελασαμε παλι... :laugh: :laugh: :laugh:

Καλως την Γελιζ, τι κανεις κουκλα? Θα ηθελα και εγω να σου πω το ποσο πολυ σε θαυμαζω για τη δυναμη ψυχης που εχεις, αλλα φοβαμαι οτι θα απλα επαναλαμβανομαι...Σπανιζουν ατομα σαν και εσενα, ειμαστε τυχερες που σε εχουμε στην παρεα μας! Ευχομαι συντομα να δω στη λιστα και το δικο σου ονοματακι! ;)

Αννουλα μπραβο στους κουμπαρους σου για τη γεννηση του μωρου τους!

Η Αγγελικουλα τιποτα ακομα, κανενα νεο? Μακαρι να μαθουμε συντομα τα ευχαριστα!

Ουτε η Αναστασια επικοινωνησε, αχ, θα της εχει παρει τα μυαλα κυριολεκτικα η καραμελιτσα! :woohoo:

Μπελλα εισαι καθολου καλυτερα σημερα?

Αλκηνομανουλα τι κανει το Παναθηναικακι σου? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...