Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 16


Recommended Posts

vaster έγραψε:

elpidaki83 έγραψε:

στην φωτο με την κουνιαδα μου λες!!ειμαι πολλλλυυυυυυυ φουσκα ομως!!δεν γνωριζω τον εαυτο μου πια!γι'αυτο δεν θελω να βγαινω φωτο πια! :P[/quote:38h7l8cj]

ολες φουσκες ειμαστε βρε!!!!!!

αλλα με εξαιρετικο περιεχομενο!!! ;)

αντε ειδαμε και τη γλυκια σου φατσουλα κι εσενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια έχετε δίκιο!!!και εγώ δεν έχω βγάλει καθόλου φωτο (όχι από κόμπλεξ , απλά δεν είμαι και πολύ της φωτογραφίας) και νομίζω οτι θα το μετανιώσω...

μου φαίνεται θα βάλω τον άντρα μου να με τραβάει συνέχεια από εδώ και πέρα, να έχω κάποιες τουλάχιστον να με θυμάμαι!!!χαχαχα

Αννούλα μου περαστικά΄!!!ελπίζω να φύγει γρήγορα ο πονοκέφαλος...στην ανάγκη πάρε και ένα depon, επιτρέπεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Μπέλλα μου είσαι μια χαρά κούκλα!!!

όλες έτσι νιώθουμε! :S κι εγώ τώρα τελεύταία,βγήκα κάτι φώτο στους γάμους που πήγαμε με τον άντρα μου και όταν τις είδα :ohmy: τρόμαξα!

μα λέω έτσι είμαι?????ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!

Η Αγγελική λέτε να γέννησε τελικά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Θέκλα!!!

Μπέλλα μου έχεις δίκιο!!μαι χαρά κουκλάρες είμαστε όλες μας!!!και να μην ξεχνάμε οτι κουβαλάμε και τα αγγελούδια μας!!!

η Αγγελική πιστεύω θα γέννησε για να μην έχει μπει να μας ενημερώσει!!!λέτε να έχουμε και άλλα γεννητούρια;;!!!!ΤΕΛΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι κορίτσια! Μην ακούμε τους άντρες μας που μας αποκαλούν πλέον με διακοσμητικά επίθετα τύπου:βαρελάκι,αγελαδίτσα,χοντρούλα,μπαλίτσα,μπαλονάκι κ.α.

ΜΑΣ ΖΗΛΕΥΟΥΝΝΝ!!!!!! ;);););)

Ειμαστε θεέεεεςςς,ΖΗΤΩ οι παχουλέςςς!!!

:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω τόσο καιρό έβγαλα μόνο 5-10 φωτογραφίες.Λετε οταν μεγαλώσει το μωρο μου να νομίζει οτι είναι υιοθετημένο? :laugh: :laugh: :laugh:

Μα δε με αναγνωρίζω πλέον στις φωτο. Εχω πρηστεί τόσο στο πρόσωπο που είμαι σαν αλλη.

Θα βάλω καποια στιγμή στις φωτογραφίες στο προφίλ μου να δειτε το πριν και το μετά :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια σας αφήνω προς το παρόν!!!

πάω να ταχτοποιήσω κάποια πραγματάκια..θα τα πούμε αργότερα!!φιλάκια!!

Ελπίζω μέχρι να ξαναμπώ να έχουμε και νεά από την Αγγελική!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Ετσι κορίτσια! Μην ακούμε τους άντρες μας που μας αποκαλούν πλέον με διακοσμητικά επίθετα τύπου:βαρελάκι,αγελαδίτσα,χοντρούλα,μπαλίτσα,μπαλονάκι κ.α.

ΜΑΣ ΖΗΛΕΥΟΥΝΝΝ!!!!!! ;);););)

Ειμαστε θεέεεεςςς,ΖΗΤΩ οι παχουλέςςς!!!

:laugh: :laugh: :laugh:

εμενα με αποκαλει βουδα :blush:

με προσκυναει κιολας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

elpidaki83 έγραψε:

εμενα με αποκαλει βουδα :blush:

με προσκυναει κιολας :P[/quote:3tuqapb2]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πολύ πρωτοπόρος ο άντρας σου,δεν το έιχα ξανακούσει αυτό!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στις πιο ομορφες εγκουλες...

καλε γιατι γραφετε για κιλα ??????

αφηστε τα στην ησυχια τους ....οταν θα γεννησουμε ειπαμε θα φυγουν ολα!!!!

Βασουλα μου σε λεει βουδα επειδη σε βλεπει σαν θεο του τοοοοοοοσο πολυ σε αγαπαει :P:P

Σημερα κοριτσια ειμαι φραπα κοιμηθηκα 8 ολοκληρες ωρες !!! κατορθωμα στον μηνα που ειμαι!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!

Μετά τις χθεσινές συσπάσεις έχω πολλά υγρά. Πάντα είχα πολλά αλλά τώρα ακόμα περισσότερα. Έλαβα το τελευταίο σερβιετάκι που μου έχει περισσέψει για ανίχνευση αμνιακού και ελπίζω όλα να είναι καλά...

Αννούλα, ο γιατρός είναι απαράδεκτος αλλά κάνε υπομονή , λίγο σου έμεινε...

Μπέλα, και μένα μου άρεσες πολύ στη φωτογραφία!

Και εγώ ελάχιστες φωτογραφίες έχω βγάλει στην εγκυμοσύνη. Στην αρχή το απέφευγα γιατί φοβόμουνα μήπως πάει κάτι στραβά και μετά απλά δεν έτυχε...

kuo, όσες φορές και αν κοιτάω τη φωτογραφία του προφίλ σου δεν τη χορταίνω. Σαν ψεύτικη μου φαίνεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera ki apo emene.....

N A S O U Z I S E I epitelous i karamelitsa anastasia mou geri kai dynath i mpoumpouka....

aggelikoula me to kalo eyxomai na pane ola kala....

doraki se skeftomai synexeia vasilikoula an exeis nea na mas ta peis amesws!!!!

anna egw ekana epigontos exetaseis gia leykwma i opoia einai sylogi ourwn ena 24wro ayti tin exetasi ekanes?ta dika mou apotelesmata einai

Φ.Τ egw eixa

0.001 - 0.114 gr/24h 80

ergastirei se ergastirei yparxei diafora omws stis times...

o giatros mou eipe oti den exw leykvma alla na kopsw maxairi to alati kai to aygo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδάκι, για τα βλαστοκύτταρα ρίξε μια ματιά σε αυτή τη συζήτηση http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=62791 που θίγουν και την τρίτη εναλλακτική (ούτε δημόσια, ούτε ιδιωτική τράπεζα αλλά να τα πάρει το ίδιο το παιδί... άκρη δε βγάζεις απλά έτσι για ενημέρωση).

Κάποια κοπέλα ρωτούσε εχθές για φύλαξη κομματιού του ομφάλιου λώρου στη δημόσια τράπεζα. Η μαία (του μη κερδοσκοπικού οργανισμού), ούσα υπέρ της δωρεάς των βλαστικών κυττάρων, είπε να μην φυλάξουμε το κομμάτι του ομφάλιου λώρου (μεσεγχυματικά κύττταρα). Λέει ότι αποφάσισε και η δημόσια τράπεζα να βγάλει κάτι από αυτή την επικερδή επιχείρηση και γιαυτό χρεώνει €1000, για κάτι που η η χρήση του είναι αβέβαιη και σίγουρα όχι βραχυχρόνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόρρυ που σας ξαναρωτάω αλλά επειδή θέλω από βδομάδα να ετοιμάσω βαλιτσούλα, όταν λέτε παντόφλες εννοείται κλειστές? Δηλαδή θα πάρετε ένα ζευγάρι παντόφλες συν ένα ζευγάρι σαγιονάρες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη που χάθηκα αλλά προσπαθούσα να ενημερωθώ για την προεκλαμψία. Just in case.

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπαραστασή σας. Και ναι, το ξέρω είναι απαράδεκτος! Μίλησα με την κλινική, και αυτοί μαζί του και οι συμβουλές του είναι να απέχω από το αλάτι και να μετράω την πίεση μου συχνά μέχρι αύριο που θα πάω εκεί για να με εξετάσουν. Αρκετά σας έπρηξα όμως με τα δικά μου.

Βλέπω μιλάτε για φωτογραφίες και κιλά. Ούτε εγώ έβγαλα (ζήτημα να έχω 4-5). Ούτε εγώ ούτε ο άντρας μου είμαστε πολύ της φωτογραφίας. Και ξέρω ότι θα το μετανιώσω αργότερα.

Η Αγγελικούλα λέτε να γέννησε τελικά; Από εδώ και πέρα, κάθε μέρα σχεδόν θα αγωνιούμε για κάποια.

Βασιλική, ή μαλλον Βούδα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: , εγώ το έκανα πρώτα με detol καθαριστικό και μετά με detol σαπούνι για τα χέρια, και το ξέπλυνα πολύ καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Σόρρυ που σας ξαναρωτάω αλλά επειδή θέλω από βδομάδα να ετοιμάσω βαλιτσούλα, όταν λέτε παντόφλες εννοείται κλειστές? Δηλαδή θα πάρετε ένα ζευγάρι παντόφλες συν ένα ζευγάρι σαγιονάρες??

Κατερίνα μου, εγώ αυτό έκανα. Τις σαγιονάρες για το ντουζ. Και επειδή θα είναι βρεγμένες να έχω και ένα ζευγάρι στεγνές για να γυρνάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...