Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 16


Recommended Posts

vasiliki76 έγραψε:

κοριτσακια τη ντορα την κρατησαν μεσα....

περιμενει να κανει κατι εξετασεις και υπερηχο και θα με παρει να μου πει νεα οποτε και θα σας ενημερωσω...

πιστευω θα πανε ολα καλα και θα βγει γρηγορα!

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

polu anisixw kai gw me ta koritsia mas :dry:

vasiliki mou otan i ntora epikinwnisei mi ksaxaseis na mas enimerwseis

filakia polla :kiss::kiss::kiss::kiss:

paw thalassa mpas kai i mpempa apofasisei na vgei, giati eimai mesa sto anxos, simera de polikounietai kai fovamai :dry:

eilikrina meta apo auto pou mou eipe me ta ugra exw tromaksei para polu, apla prospathw na apovalw tous fovous apo to mialo mou mpas kai iremisw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

αννα μου ειπαν οτι θα στειλουν και γι αυτο δοχειο οπως και ενημερωτικο υλικο...

το τηλ και η διευθυνση..

Σωρανού Εφεσίου 4

Αθήνα

115 27

210 6597697

kalispera ki apo emena....vasilikoula sto idio peirame ki emeis til thn deytera kai eipan toy antra mou kathe trith kai pempth stis 12 ginontai semhnaria kai na paei na toy dwsoun kai tin valitsoula....emeis tha kanoume dwrea alla oxi fylaxi toy omfaliou gia to logo oti stoixizei ean ta eixa tha to ekana...a kai o giatros gia thn perisilogi den tha mou xrewsei toipota..esas o giatros sas tha sas xrewsei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

doraki eyxomai ola na pane kala...min fonase to savvato eimoun ki egw sto attiko gia ton idio logo oi giatroi kai to proswppiko einai apsogoi kai me koitagan synexeia...as mhn xexname oti to attiko einai kai panepisthmiakh kliniki me exidikeymeno proswpiko...ola kala tha pane eimai sigouri....emena me eixan gia 2 wres sto kardiotomografo mme xezoumisane den se afinoyn na figeis etsi apla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

Τωρα σας ανακαλυψα και ειμαι πολύ χαρούμενη που σας βρήκα. Περιμένω κι εγω το πρώτο μου παιδάκι μέσα στον Αύγουστο με καισαρική. Μένω στη Σάμο αλλά θα γεννήσω στο Λητώ στην Αθήνα με γιατρο τον Χασιάκο απο το Αρεταίειο. Είστε πολύ καλή παρέα.

Γεια προς το παρόν

georgia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geo123 έγραψε:

Γεια σας κοριτσια

Τωρα σας ανακαλυψα και ειμαι πολύ χαρούμενη που σας βρήκα. Περιμένω κι εγω το πρώτο μου παιδάκι μέσα στον Αύγουστο με καισαρική. Μένω στη Σάμο αλλά θα γεννήσω στο Λητώ στην Αθήνα με γιατρο τον Χασιάκο απο το Αρεταίειο. Είστε πολύ καλή παρέα.

Γεια προς το παρόν

georgia

Καλως όρισες Γεωργία!!!Από ποιό μέρος της Σάμου είσαι?? (είμαι και εγώ από εκεί-καταγωγή παππού!)Αγοράκι ή κοριτσάκι έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geo123 με το καλο να ερθει το παιδακι σου!

vasomits να σου ζησει! Γερο κ καλοτυχο να ειναι :) Τι ωραια περιγραφη!Δινεις δυναμη κ σε μας που περιμενουμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bασιλικουλα και Κατερινα ευχαριστω πολυ για τις πολυτιμες πληροφοριες και την ενημερωση. Πραγματικα κατατοπιστηκα!Ουφ, αγχος που το εχω και εγω! :woohoo:

Γεωργια καλως μας ηρθες και με το καλο το μωρακι σου. Για πες μας και αλλα για εσενα!

Κοριτσια η απουσια της Αναστασιας με χαροποιει ιδιαιτερα, μακαρι να λειπει γιατι γενναει και οχι για κατι αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,εχθες νοσηλευτηκα με συσπασεις ανα 4 λεπτα,εχω διαστολη 2 εκατοστα αλλα σκληρο τραχηλο...προσπαθουμε να το παρατηνουμε λιγες μερες ακομη..ψυχολογικα ειμαι σκατα..δεν σας διαβασας ευχομαι ολες να στε καλα...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπελλακο, τι συμβαινει? Εισαι στο τσακ να γεννησεις? Που νοσηλευτηκες? Παιρνεις χαπια για να καθυστερησεις τον τοκετο? Ευχομαι να μην σημαινουν κατι κακο ολα αυτα και τελικα να μην ειναι τιποτα. Πες μας νεα σου μολις μπορεσεις και προσπαθησε να ηρεμησεις οκ? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Αννουλα μου...στον Γαληνο νοσηλευτηκα παιρνω τωρα 1 ytoparκαθε 3ωρο και ελπιζω να με κρατησει λιγες μερουλες να μπω στο μηνα μου τουλαχιστον..1000mlενδοφλεβια ytopar μου εβαλαν εκει και ευτυχως σταματησαν προς το παρον..παω για να ξαπλωσω γιατι δεν μπορεσα καθολου να κοιμηθω 12 ωρες εκει...σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ καημενούλα μου... Περαστικά εύχομαι! Φαντάζομαι τι τράβηξες με το yutopar (εγώ υπέφερα πολύ όσο έπαιρνα μεγάλη δόση). Σίγουρα θα το καθυστερήσετε. Καλό κουράγιο, να μην ανησυχείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

γεια σας κοριτσια,εχθες νοσηλευτηκα με συσπασεις ανα 4 λεπτα,εχω διαστολη 2 εκατοστα αλλα σκληρο τραχηλο...προσπαθουμε να το παρατηνουμε λιγες μερες ακομη..ψυχολογικα ειμαι σκατα..δεν σας διαβασας ευχομαι ολες να στε καλα...φιλακια

αχού, ατακτούλης ο μπέμπης σου!! για πες του να περιμένει λίγο!!!

εύχομαι να είσαι καλύτερα τώρα. ξάπλωσε και χαλάρωσε όσο μπορείς,τουλάχιστον για μια εβδομάδα!!!ΥΠΟΜΟΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί έτσι βρε γλυκούλα μου; Τι σου είπαν πέρα από ξεκούραση και yutopar; Όπως και να 'χει εσύ προσπάθησε όσο μπορείς να μην αγχώνεσαι, όσο δύσκολο κι αν είναι αυτό (duh!). Είσαι τόσο κοντά στο τέλος του ταξιδιού μας! Δικτυακή αγκαλίτσα για να περάσει :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουπίτσα αυτό για τον ομφάλιο λώρο πρέπει να το συζητήσω με τον γιατρό μου,αν δεν θέλω να κοπεί αμέσως?Πόση ώρα χρειάζεται περίπου να μείνει μετά τη γέννα,ξέρεις?

Βασιλική κανένα άλλο νέο απ'το Ντοράκι είχες?

georgia Καλώς ήρθες και καλώς να δεχτείς το μωράκι σου?Αγόρι ή κορίτσι?Πότε περιμένεις?Κι εγώ Λητώ,εως 30/8.

Περιττό να σας πω ότι γύρισα πτώμα σπίτι,έκανα τη βλακεια και πήγα κέντρο...Βρήκα όμως 2 υπέροχα φορεματάκια Polo στην Lapin,ένα για όταν βγούμε από μαιευτήριο κι ένα για όταν 40σουμε οι ψωνάρεςςς!!!Μισή τιμή παρεπιπτόντως!

Πήγα και Τρίκυκλο και πήρα αυτό το καθισματάκι:

http://assets5.skroutz.gr/sku_pictures/ ... 76e010.jpg

και αυτόν τον μάρσιππο:

http://www.naturallybebe.com/images/cat ... 833406.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπελλα μου πες στο μπεμπακο σου να κρατηθει λιγο ακομα στην κοιλιτσα της μαμας... Ολα θα πανε καλα,ξεκουρασου οσο μπορεις :)

Ντορα μου οτι καλυτερο και σε σενα,ευτυχως εισαι σε καλα χερια,μη φοβασαι ολες σε σκεφτομαστε :kiss::kiss::kiss:

Αναστασια μου μακαρι να εχεις γεννησει κοπελα μου και επιτελους να την κρατας αγκαλια την πεισματαρα καραμελιτσα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Ελπιδάκι μου, μεγειές βρε! έναν τέτοιο μάρσιπο θέλω κι εγώ!!!

Χαλιστώωω!!! Ειμαι πολύ χαλούμενη με τα σημελινά μας ψωνάκια!!

Να πάλεις κι εσύ τον ίζιο για το μωλάκι σου!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Φραουλίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδακι με γεια τα καινουρια σας πραγματακια! Με το καλο να τα χαρει η μπεμπουλα σου! :)

Μπελλα εισαι καθολου καλυτερα? Ηρεμησες λιγακι?Ευχομαι ναι...ολα καλα θα πανε, ειμαι σιγουρη!Καλη ξεκουραση, μολις ξυπνησεις θα εισαι αλλος ανθρωπος! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!Η ΑΝ-Ν ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 17:15 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και από εμένα! Δεν εχω κάποιο νέο. Απλα οσο περνούν οι μέρες τόσο πέφτω ψυχολογικά. Απο συμπτώματα πλεον εχω κι εγώ αναγουλες. Ευτυχώς οχι όπως στις προηγούμενες, αλλα ειναι σε βαθμό που αηδιάζω με φαγητά. Νιωθω μια ιδιαίτερη αηδία, ειδικά για τα κοκκινιστά. Ιου... Ουτε να τα σκέφτομαι. Πηρα τηλέφωνο στον Αντσακλη. Για να κλείσω ραντεβού και κορίτσια δεν μου έκλεισε η γραμματέας του!!! Μου ειπε οτι θα μιλήσει με τον γιατρό και θα με πάρει. Απίστευτο μου φάνηκε. Φυσικά επεσα κι άλλο ψυχολογικά. Ειχα ενδοιασμούς για τον Αντσακλη οχι για το ποσο καλός γιατρός ειναι, διοτι απ οτι εχω καταλάβει είναι ο καλύτερος σε high risk εγκυμοσύνες αλλά επειδή ειναι και σε δημόσιο νοσοκομείο, ειχα ενδοιασμούς οτι θα γίνεται χαμος από κόσμο και δεν θα εχει τον χρόνο. Και μάλλον έπεσα μέσα. Για να διαλέγουν ποιον θα δει... Εχω κι άλλα ονόματα, εχω και εναν που φιλη μου γεννησε με 6 κ.τ, αλλα με πιάνουν οι φοβιες μου. @Kiddo ειμαι σίγουρη πως το μωρακι ηρθε για να μείνει. Θα σου φυγουν και ολες οι φοβίες σου στην αυχενική, η οποία κοντεύει 🥰 Τουλάχιστον κάθε φορά που σε πιάνει πανικός, να θυμάμαι πως πρόκειται για φοβίες και οχι για προαίσθημα ή πραγματικό γεγονός που θα συμβεί!
    • Στην αρχή που πήγα για ορμονικό έλεγχο όταν προσπαθούσα για παιδί ήταν οκ  βρήκαμε το θέμα μου έδωσε αγωγή όλα καλά έμεινα πολύ ευχαριστημένη    Όταν όμως πήγα ρυθμίσουμε το ζαχαρο  η επικοινωνία μας ήταν σχεδόν ανύπαρκτη μιλούσα μόνο με την γραμματέα της και δεν μπορούσα να βγάλω ακρη με είχε λίγο στον αυτόματο και δεν μου άρεσε αυτό ένιωθα πως δεν είχα την σημασία που χρειαζόμουν.. και δεν έμεινα ευχαριστημένη άρχισα να πιέζομαι πολύ  ψυχολογικά γιατί ένιωθα ανασφάλεια όποτε είπε να δοκιμάσω αλλη τώρα 
    • Ααα μάλιστα, δεν το ήξερα αυτό. Τέλεια, αύριο στο ραντεβού θα τον ρωτήσω σχετικά! Σε ευχαριστώ πολύ 😊
    • Υπάρχει κάποιος λόγος που την άλλαξες ή απλά δεν είχε ραντεβού;
    • Καλημέρα κορίτσια! Ξανά έκανα σήμερα το πρωί. 806 η τιμή!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...