Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ...........................


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ.ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ 1ΜΕΡΑ ΕΩΣ ΤΙΝ 5ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ 18/8 ΑΝΙΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ?ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΑΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ?Κ ΣΕ ΠΟΣΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕΙΝΑΤΕ ΕΓΚΥΟΣ?ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΗΣΗ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΜΕ ΨΗΦΙΑΚΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ,ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΣΥΛΗΨΗ ΜΕ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΛΟΓΩ ΑΚΑΝΟΝΙΣΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.ΕΣΤΗΛΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΙΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΛΟ Κ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ Κ ΕΓΙΝΑ Κ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΕ ΕΙΧΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!Κ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω να σε βοηθησω. Το καλο ειναι πως θα ευχαριστηθεις ντουρντουλουκια με τον καλο σου!!! :laugh: :laugh: ν Σου ευχομαι γρηγορα με ενα σπορακι!!!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν δε μπορώ να ακούω γιατρους ναλένε τέτοιες αηδίες. :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

θα σου πω μια ιστορία:

είμαι 31 ετών. το όνειρο μου ήταν πάντα να κάνω όχι παιδί αλλά παιδιά- από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου. όταν ήμουν 18 ετών λοιπόν είχα πάει σε ένα γυναικολόγο και μου είχει πει ότι έχω πολυκυστικές και ότι δε θα μπορέσω να κάνω παιδί. :S:S όπως καταλαβαίνεις μου κόπηκαν τα πόδια, άρχισα θεραπείες, κλπ,κπλ αντισυληπτικά,ο κύκλος δενάφτιαχνε με τίποτα μόνο για λίγο και ξαναγυρνούσαμε πάλι στα ίδια.

όταν είπα δε στον τωρινο μου γοατρό τι μου είχε πει, μου είπε ότι αυτός δεν γιατρός ςίναι μέντιουμ.

περάσαν τα χρονια και αποφάσισα με τον άντρα μου πριν καν παντρευτούμε να κάνουμε ένα παιδάκι....αρχές οκτωβρλιου 2008- τελευταία περίοδος 07.10 -το απφασισαμε, ως τις 26.10 ήμουν έγκυος, με 3-4 επαφές. ΤΥΧΑΙΟ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ.......και έτσι έχω ένα αντράκι τώρα 13 μηνών...

βέβαια τώρα προσπαθώ για δεύτερο παιδάκι αλλά δε μου κάθεται.

ξέρεις γιατί??????? ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ Σ Υ Ν Ε Χ Ε Ι Α!!!

συμπερασμα : ΘΕΤΙΚΗ σκέψη και άσε τα λοιπά να τα κανονίσει αυτός που είανι η αρμοδιότητα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΣΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!!!!!!!!ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΟΥΚΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΣ ΒΡΕ ΖΑΙΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ Κ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ?ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ 5ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ Κ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΗΣΗ.ΠΑΝΤΩΣ Κ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΣΥΛΗΨΗ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!!!!!!!!!! :) ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ma pws lene oi giatroi pos me tis polikistikes de mporeis na kaneis paidi? eleos???? :angry:

Twra eime sta 31 ...prin 7 xronia eixa ka8e mera stales aima! Piga ston 8eio mou (ginekologos) kai mou eipe pos exw polikistikes!

eixa kiklo 20 meres ...diladi ka8e 3 bdomades mou erxotan periodos! eixa skasei! Etsi mou edwse antisiliptika xapia gia 6 mines k ola pigan mia xara! Eftiaxe o kiklos mou k emina egios otan to epi8imisa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο πιο δύσκολο και ο λόγος είναι ο εξής:

δεν ξέρουμε πότε και αν θα ρίξουμε αυγουλάκι. ο τωρινος γυναικολόγος μου έχει πει ότι αν μια γυναίκα με φυσιολογικό κύκλο για παράδειγμα έχει 12 οωρηξίες το χρόνο, εμείς μπορεί να έχουμε 10, λέω εγώ.

αλλά να που έχεις δύο ζωντανά παραδείγματα μπροστά σου, εμένα και την Πένυ. B)

εδώ γυναίκες που δεν έχουν κανένα θέμα και πάλι δε μπορούν να συλλάβουν.

θα βάλεις πολλά +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ στο κεφάλι σου γιατί ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΜΥΑΛΟΥ.

θα σου πω και το άλλο: η κολλητή μου έχει και αυτή ένα παιδάκι 18μηνών, με φυσιολογκοτατο κύκλο, 2 βδομάδες κάνουνε προσπάθειες πάνω στις μέρες της και δε μπόρει να συλλάβει και κάθε μέρα με παίρνει και είναι τόσο απγοητευμένη!!!!! :(

και της λεώ και αυτής τα ίδια!!!!!!

μπορούμε να βάλουμε και κόντρα αν θέλεις ποιά θα το ανακοινώσει πρώτη στο mammy. :laugh: :laugh: :laugh: B)B)B).

επίσης πρέπει να ξέρεις ότι σύλληψη μπορεί ν αγίνει οποιαδήποτε μέρα του κυκλου, γιατί το σπερματοζωάριο μπορεί ν αζήσει ως και 5 μέρες μέσα στη γυναίκα και το ωάριο μου φαίνεται 48.

διάβασε σχετικά :

www.mammyland.com/egkymosyni/syllipsi/p ... i-sillipsi.

μπορώ να σου δώσω και άλλα πραγματάκια ν αδιαβάσεις αν ενδιαφέρεσαι γιατί δε θέλω να βλέπω και να ακούω απογοητευμένες και αγχωμένες μέλλουσες μανούλες και κάποιες άλλες που τα δίνει ο θεός απλόχερα να τα πετάνε σα σκουπίδια...θυμώνω πολύ. :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKI MOU MH APOGOITEUESAI..UPARXOUN PIO SOVARA GUNAIKOLOGIKA PRTOVLIMATA KAI PISTEUW PWS PLEON OI POLUKISTIKES EIMAI TO ELAXISTO..H KOLLHTH MOU EXEI POLUKUSTIKES 10 XRONIA TWRA K O GUNAIKOLOGOS THS ELEGE PWS OTAN 8ELEI NA MEINEI GKUOS PREPEI NA TOU TO PEI KAPOIOUS MHNES NWRITERA GIA NA KANEI 8ERAPEIA..SE PLHROFORW EPEIDH EXEI "TSAGANO" POU LEME,ME MIA FORA ELEU8ERHS EPAFHS EMEINE EGKUOS!K AN 8ES K ALLA TO IDIO EKANE K H ADERFH THS ME POLUKUSTIKES K AUTH K ME TON DEUTERO MHNA EMEINE EGKUOS! PISTH STO 8EO KAI 8ELHSH NA UPARXEI...DIWKSE TO AGXOS K TO ZOUZOUNAKI SOU 8A ER8EI!! KALH EPITUXIA SE OLES MAS KOUKLES!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...