Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΥΠΟΦΥΣΗΣ!!!!!!!!!!!!!!! ΤΡΕΜΩ………………….


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

http://www.aroma-magazine.net/index.php ... 2&Itemid=1

Το έλαιο του νυχτολούλουδου έχει χρησιμοποιηθεί με επιτυχία στο προεμμηνορρυσιακό σύνδρομο, ίσως επειδή ελέγχει τα επίπεδα της προλακτίνης. H ευεργετική του δράση αφορά τόσο στην ψυχολογική κατάσταση, επειδή βελτιώνει την ευερεθιστότητα και την κατάθλιψη που αισθάνονται οι γυναίκες σ' αυτό το στάδιο, όσο και σε ορισμένα φυσικά συμπτώματα, όπως τα οιδήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως τα πας σε χασαμε..κι εγω ψιλοχαθηκα να ηρεμησω λιγο..και να κανω διακοπες..για να δουμε..απλα μπαινω ποτε ποτε να δω τι κανουν τα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα....αχ

πλακα πλακα μολις βρηκα οτι ωαρια μπορει να μου παρουν χωρις να κανω εξωσωματικη...απλα διαρκει περισσοτερο καιρο η ''εξωσωματικη''...

σορυ πιπιτσα που γραφω ασχετα στο θεμα σου...αλλα χαρηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando εβαλα το χρυσανθη ειναι το ονομα μου..το ραφαελ ειναι το ονομα που θα εδινα στην μπεμπα...

θυμασαι καλα...εγω ειμαι.καμια σχεση ο βλακας απλα τοτε φοβηθηκε γιατι ειχα 2 καισαρικες κ ελεγε μηπως εχω δυσκολη εγκυμοσυνη..το εψαξα πηγα σε 10 γιατρους κ ολα καλα....

22 εβδομαδες πεθανε λογω τρισωμιας 15....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ελεγα κ περισυ...αλλα παλι σε μενα.αναρωτιεμαι ωρες ωρες..ιδιες ημερομηνιες, 2 κοριτσια ιδιες εβδομαδες μηπως μου κανει κανεις πλακα.αλλα μετα επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια μου…. (πάρα πολύ μου άρεσε το «πιπιτσοζουζουνω»!!!) σ΄ευχαριστώ πολύ & σου εύχομαι την τέλεια εγκυμοσύνη, καλή μου….. όλες οι εξετάσεις του Θυρεοειδούς μου ευτυχώς είναι πολύ καλές!!!

Mata μου…. να είσαι καλά!!! Με το καλό να γεννήσεις το 2ο νινάκι σου…. στρουμπουλό κι όμορφο (για τη μικρή σου δεν έχω λόγια!!! Άπαιχτη!!!)

Anastacia μου….. Thanks!!! Τι κάνει η τσαχπινούλα σου??? Θεριεύει??? Ή ζουζουνίζει ακόμη??? Κοντεύει να χρονίσει, ε??? Πω πω πω…. πώς περνάει ο καιρός!!!

Maria+fotis…. ευχαριστώ πολύ χρυσό μου, πολλές οι πληροφορίες σου….. κι αυτό με την ενδοφλέβια… αμάν…. αίμα πάω να δώσω…. & θαρρώ θα πέσω κάτω απ΄το φόβο μου…. αυτό για το στήθος που λες, είχα δει στα μέσα Γενάρη σταγόνες (γάλα???) απ΄το στήθος μου & το ξαναείδα προχθές…. άρα…. ακόμη είναι πολύ ανεβασμένη!!!

Γωγάκι μου…. ευχαριστώ πολύ!!! Σου εύχομαι ολόψυχα να ξαναγίνεις μανούλα πολύ γρήγορα!!!

Kimonaki ευχαριστώ!!! Νομίζω τελικά σημασία δεν έχει πού εργάζεται ο εκάστοτε γιατρός, αλλά τι άνθρωπος είναι!!! Κάθε φορά που κάνω, αυτό σκέφτομαι…. ακόμη όμως δεν…. πού θα πάει!!! Κι ευτυχώς….. το ξαναλέω…. ευτυχώς…. για όόόόόόλα αυτά…… η μάνα μου & η πεθερά μου…. δεν έχουν ιδέα!!! Θαρρώ…. με καταλαβαίνεις!!!

Μαμά Παναή….. θα προσπαθήσω να ηρεμήσω…. το υπόσχομαι…. μου το είπε κι η Ενδοκρινολόγος…….. πως δεν είναι & τόσο ψηλή η τιμή της Προλακτίνης για Μαγνητική, αλλά μόλις της είπα πως «θέλω παιδάκι….. χθες!!!» – περιττό να πω…. ξεράθηκε στα γέλια η κοπέλα!!!) μου έγραψε παραπεμπτικό!!! Μήπως ξέρεις να μου πεις για τα «3 επίπεδα»??? Με το καλό το νινί……

Cuando μου σ΄ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου για τα links που λένε πολύ ωραία πραγματάκια!!! Ούτως ή άλλως πάντως…. θα την κάνω την εξέταση και βλέπουμε…. με ψιλοχάσατε κι εμένα, ε??? Λίγη…. αποτοξίνωση πού και πού….. δε βλάπτει!!!

Χρυσανθάκι μου….. πώς τα πας μικρή μου??? Να μη ζητάς sorry που γράφεις στο θέμα μου, πολύ καλά έκανες!!! Μου άρεσε που το είπες επειδή χάρηκες, κούκλα μου!!! Μακάρι να σου πάνε όλα τέλεια κορίτσι μου, μακάρι……

Να μου είσαστε όλες καλά!!! Πολύ καλά!!!

Καλημέρα κι ευχαριστώ!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Ουφ………………………

:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S

Ήγγικεν η ώρα…………………………

:blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

Αύριο κάνω και τις τελευταίες μου (το ελπίζω Θεέ μου!!!!!) εξετάσεις μου……………..

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Πουρνό-πουρνό, στο Μικροβιολογικό του ΙΚΑ της περιοχής μου, για τις 4 αιμοληψίες της Προλακτίνης….. στα Έκτακτα, άνευ ραντεβού κοινώς…… θα τα φάω τα 4 τσιμπηματάκια μου πρωϊνιάτικα!!!!!

Και στις 12 το μεσημεράκι……… Μαγνητική Υπόφυσης…………… φοβάμαι……………..

Πήγα ρώτησα κάποια πραγματάκια για την εξέταση……………

Θα μου χορηγήσουν ενδοφλεβίως ένα φάρμακο, που την άλλη μέρα θα γράψω στο βιβλιάριο του ΙΚΑ, στον Οικογενειακό μας Γιατρό & θα τους το πάω……

Η εξέταση διαρκεί περίπου ½ ώρα…. το μεγάλο της μειονέκτημα είναι ο θόρυβος…. μου ζητήσανε να είμαι όσο μπορώ ήρεμη (ποιος ήρθε???) θα υπάρχει άπλετο φως κι αέρας κι άνθρωπος θα μου μιλάει συνεχώς, θα με ρωτάει τι και πώς….. για να με καθησυχάζει & να βλέπει πώς εξελίσσεται η εξέταση….. ο Τομογράφος είναι δυστυχώς «κλειστός»…… θα έχω μαζί μου πάντως ωτοασπίδες..... να μην ακούω.... δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα......

Εγώ από μεριάς μου πρέπει να είμαι άβαφτη, να έχω φάει κανονικά το πρωϊνό μου-καφέ μου & να μη φοράω μπιζού. Κι αν νιώθω πως έχω πάρα πολύ άγχος, να πάρω 1 ηρεμιστικό λίγη ωρίτσα πριν….. έλα όμως που εγώ δεν παίρνω ηρεμιστικά…..

Τέλος πάντων….. άντε να γίνει κι αυτό….. να δούμε τι άλλο πια θα δούμε!!!!!!!! Και για να είμαι ειλικρινής…… δεν θα τα καταφέρω να κάνω την εξέταση…… ξέρω την Πόπη πιο καλά απ΄ τον καθένα κι είμαι σίγουρη πως θα τα παρατήσω στη μέση……

:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

Φιλιά σε όλες.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε πηνελοπιτσα μου,καταλαβαινω το πως αισθανεσαι,γιατι κι απο αυτα που εχω διαβασει εισαι αρκετα φοβιτσιαρα...αλλα πιστεψε με...τον εφαγες τον γαιδαρο στη ουρα θα κολλησεις?? και αν δεν θυσιαστουμε..κι αν δεν κανουμε ολα αυτα που πρεπει(εξετασεις)πως θα κρατησουμε το μωρακι μας αγκαλιτσα?Μη φοβασαι και σκεψου θετικα..οτι θα ειναι οι τελευταιες εξετασεις και μετα στην πρωτη προσπαθεια θα εισαι εγκυουλα κοπελα μου!!!Κουραγιο και καλη επιτυχια σου ευχομαι.. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

Βρε πηνελοπιτσα μου,καταλαβαινω το πως αισθανεσαι,γιατι κι απο αυτα που εχω διαβασει εισαι αρκετα φοβιτσιαρα...αλλα πιστεψε με...τον εφαγες τον γαιδαρο στη ουρα θα κολλησεις?? και αν δεν θυσιαστουμε..κι αν δεν κανουμε ολα αυτα που πρεπει(εξετασεις)πως θα κρατησουμε το μωρακι μας αγκαλιτσα?Μη φοβασαι και σκεψου θετικα..οτι θα ειναι οι τελευταιες εξετασεις και μετα στην πρωτη προσπαθεια θα εισαι εγκυουλα κοπελα μου!!!Κουραγιο και καλη επιτυχια σου ευχομαι.. :kiss::kiss::kiss:

Ναι Γωγάκι μου.............

Δίκιο έχεις σε όλα αυτά που λες............ δε λέω..............

Αλλά βαρέθηκα...........................

Το καταλαβαίνεις??????????????

Βαρέθηκα..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον απ'οτι διαβαζω σε πηρε απο κατω...σκεψου οτι τελειωνεις με τις εξετασεις σου,και την αλλη βδομαδα στις 2 του Σεπτεμβρη θα παρεις αλα μπρατσετα τον αντρουλη σου και θα πατε ταξιδακι.. :cheer: θα εχεις ξενοιασει απο εξετασεις και στο ταξιδι σας θα εισαι χαλαρη και ξενιαστη και θα χαρεις τον ερωτα σου με τον αντρουλη σου..Αντε ποιος τη χαρη σου..μακαρι να μπορουσαμε κι εμεις να παμε..αλλα βλεπεις τα ταξιδια τα κανει μονος του ο αντρας μου.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοίταξε..............

Αναφορικά με το ταξιδάκι όντως είναι πολύ θετικό............

Κι όντως είμαι πολύ τυχερή που τον έχω δίπλα μου..................

Δε μου έχει στερήσει ποτέ το παραμικρό..............

Εγώ του στερώ................

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Τέλος πάντων.............

Το σταματώ εδώ...................

Και μία με χρονοκαθυστέρηση................

Δε μου λες βρε φιλενάδα............................

Πόσο μεγάλη ουρά έχει πια αυτός ο γάϊδαρος???????????????????????

Με λες??????????????????????????

Γιατί για κάτι άλλο μεγάλο φημίζεται......................

Νομίζω???????????????????????

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα την κανεις την εξετασουλα αυριο και θα πεις κι ενα τραγουδι!!!! :whistle::whistle::whistle::whistle:

ΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!Και δεν μπορω ν'ακουω βλακειες!!!! :angry::angry: Ακου εκει ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!!! :angry::angry:

Παρε βαθιες ανασες :ohmy::whistle::ohmy::whistle::ohmy::whistle::ohmy::whistle: χαλαρα....χαλαρα....χαλαρα...... Δεν εισαι καπως καλυτερα;;;;; :dry:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Δεν παιζεσαι τελος!! ΠΗΝΕΛΟΠΗ FOR EVER!!!

Κοιταξε η ουρα ειναι μικροτερη απο το αλλο... ;) οποτε τιποτε δεν εμεινε..Εχεις την αγαπη μου, και τα φιλια μου γειτονισα..στην Νικαια δεν μενεις? η'κανω λαθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...