Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα.......

Εγώ είμαι στην δουλειά όπως πάντα...

Διάβασα που λέγατε εχθές για τα θερμόμετρα εγώ έχω πάρει το ηλεκτρονικό αλλά μάπα μην το πάρετε. Δεν ήμουν σίγουρη αν έδειχνε σωστά και μετά έβαζα και το κανονικό και τα άκουσα και από τον άνδρα μου που μου το έλεγε να μην το πάρουμε. Τώρα το έχει η μικρή και παίζει.

Και εγώ κάνω καμιά φορά δουλειές το βράδυ όταν με πιάνει υπερένταση και δεν μπορώ να κοιμηθώ.

Σήμερα θέλω να πάω super market, να σιδερώσω, να πάμε το σκύλο για εμβόλιο και να κοιμηθώ το μεσημέρι, να δω τι θα προλάβω να κάνω...ααα ξέχασα θέλω και σεχ :lol::lol::lol::lol::lol:

Όπως μου λέει και η μικρή μου όλα τα κάνουν οι μαμάδες.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααααααα!!!!!

μιρλιτσα ειναι καθολου συγκινητικο αυτο το βιβλιο???κλαμα εχει καθολου???γιατι αυτα μ'αρεσουν!! :roll:

βικυ νωρις βλεπω τελειωσες!!αστραπη!το περιεργο της υποθεσης ηταν η σκανδαλωδης δηλωση σου οτι ''ΔΕΝ ΝΥΣΤΑΖΩ''!! :-??:-?? ακομα να μας καλημερισεις!!φνταζομαι θα εισαι βουτηγμενη αναμεσα στα μαξιλαρια!!! :lol::lol:

φλωριαννα μου περαστικα στον μικρουλη σου!!!ελπιζω να περασει συντομα!! :)

αχου ποια με ρωτησε που μενω κκανει κρυο??δεν θυμαμαι... x_x μυκονο μενω!!το πρωι κ το βραδυ το σκεφτομαι πολυ να ΜΗΝ φορεσω σορτσακι!!μπρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!ελευθερια σοκαριστηκες!!!!εγω ποσο θα θελα να ημουν σε βουνο!!! :D

ααα δεν εχεικλαμα μιρλιτσα??? :geek: γιατι μαμωτο??καλα μην φανταστεις οτι θα προλαβω να διαβασω βιβλια,αν κ ειμαι λατρης!!!για ενα βιβλιο θα με παρει περιπου 7 μηνες,18 μερες κ 9 ωρες!!!στο περιπου!! :lol::lol::lol: αλλα για ταινιες παντα βρισκω χρονο,ακομα κ αν κοιμηθω στις 4 το πρωι!! :roll::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια μου γλυκαααααα τελικα κοιμηθηκα 5 κ ξυπνησα 9 δεν το ηθελα εγω αλλα ο χαρης αλλα τι να κανεις εχει χαρη που του εχω αδυναμια ;) τελειωσα το δωματιο του εβαλαααααα μουσικη ηπια κ μια φλυτζαναρα ελληνικο εκανα κ καμια 5αρια τσιγαρα κ ειμαι ντουρασελ :o:o το κανω κ παλι ολο απο την αρχη... τωρα αραχτη με το αντρακι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τρέχω αλλά μόλις κάτσω γραφείο μπαίνω να δω τι γίνεται. Το προβλημα μου όμως είναι

ότι έχω πλάτη σε όλο τον πλανήτη και όλος ο πλανήτης βλέπει την οθόνη μου.. Οπότε δεν μπορώ και να το παρακάνω..

Ρε συ Βικυ, δεν έρχεσαι και από το δικό μου σπίτι που είσαι και κοντά να βάλεις ένα χεράκι?

Εμένα θα με δει το σπίτι μου ξανα (να ζω κανονικά, γιατι τώρα μόνο τρώω και κοιμάμαι εκεί) αρχές Οκτώβρη..

Ναναι καλά και η Βουβού (πεθερά) που βοηθάει η γυναίκα..

Μονο ένα προβληματάκι έχω μαζί της.. δεν θέλω να μπαίνει στην κρεβατοκάμαρα μου!!! Δεν έχω και κλειδί γαμωτ αλλιώς θα την κλείδωνα..

Δεν έχω τίποτα σπουδαίο μέσα αλλά δεν ξέρω πως μου την έχει βαρέσει και ΔΕΝ ΘΕΛΩΩΩΩ..!!! (Μάλλον υποσυνείδητα το θεωρώ συμβολικό).

Μωρε και εγώ και εγώ ειτε σε βουνο να ήμουν είτε σε θάλασσα θα ήμουν μια χαρααααα.

Μονο που στην πραγματικότητα ειμαι πάνω στην Συγγρού με την πλάτη μου σε όλο τον πλανήτη – μη ξεχνιομαστε –

Και βιβλίο έχω να διαβάσω καιρό.. και ταινία έχω να δω καιρό……

Φιλάκια ακια ακια (που λέει και ο γιος μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη ερη κ ο ουρανος θα γινει πιο γαλανος χιχιχιιχ :lol::lol::lol: ...

καλα με τις ωρες μου ειμαι με τις δουλειες μπορει να ξυπνησω μερα κ να μην θελω να πλυνω ουτε ενα ποτηρι...

αυτη τη στιγμη εχω το χαρη να κλαιγετε διπλα μου κ να μου ζηταει να το παω βολτα...αχ τι αμαρτιες πληρωνω :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...οσο περναει ο καιρος κ γω τοσο πιο πολυ βαριεμαι!βαριεμαι να κουνηθω!παρολα αυτα σχεδον καθε μερα με τρωνε οι δρομοι :lol: αμα μου πεις για καμια δουλεια στο σπιτι ουτε να το ακουσω!με το ζορι τα κανω ολααααααααααα η κοιλια φταιει που με κουραζει?δε ξερω!ουφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισιωσα μαλλακια κ εφτιαξα νυχακια χερια ποδια...

ενα δαχτυλο το βαψα 5 φορες ας ειναι καλα ο γιοκας μου...

αλλα δεν πτουμε!!!!!!1θα σας βαλω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι νυχια ειναι αυτα???τι καλλιτεχνια??!!!!!!πωπω!!φτου φτου να μην σε ματιασω!!!!τα νυχια τψων ποδιων μου ειναι σαν αγκιστρια κ των χεριων μου μμμ δεν τα βλεπω πουθενα!!!ειναι καταφαγωμενα!!το χω παραχεσει! :roll::? φρυδια σαν αγριανθρωπος!!!ουφ...λεω να παω σιγα σιγα να αρχισω την αναβαθμιση μου!!!χαχαχαχα!!! :lol::lol::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...