Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΦΤΑΣΕ Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!ΓΕΝΝΑΩ!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΒΟΛΕΥΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ!!ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Η ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ!!ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ!!ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΟΛΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ!!!ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΚΥΝΔΥΝΕΥΣΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ!!!ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοριτσακι μου.ολα θα πανε καλα και αυριο το πρωι θα τη θηλαζεις κιολας τη ζουζουνα σου!!!να εισαι παντα καλα και με ενα πονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

t61004.gif

με το καλοοοοοοο ολα να πανε σουπερ...ο Θεουλης να σας εχεις καλα

και την μανα και την κορη!!!!

με ενα πονο κοπελα μου!!!

και μια συμβουλη....ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ στα διπλανα πυρεξακια ....βλεπε ΦΩΤΟ t61032.gif

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μου...η Αγία Ειρήνη θα σε βοηθήσει κοπέλα μου να πάνε όλα καλά και να παρεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου...Να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι θετικά!

Σου στέλνω όλη μου την αγάπη και τη θετική σκέψη..Θα περιμένουμε να ακούσουμε τα νέα σου..Απόλαυσε την κοιλίτσα σου για λίγο ακόμα!!!

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: ΒΙΚΟΥΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΒΓΗΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μου μην αγχώνεσαι κοπέλα μου!!!σκέψου οτι πρώτα ο Θεός αύριο τέτοια ώρα θα κρατάς την μπουμπού σου στην αγκαλιά σου!!!!

εύχομαι να πάνε όλα καλά και φυσικά "με έναν πόνο"!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο και με εναν πονο!

Ολα θα πανε τελεια και σε λιγες ωρες θα κρατας

στην αγκαλιτσα σου την κορουλα σου! Ολη μας η

θετικη σκεψη ειναι μαζι σου! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου με το καλο να δεις που ολα θα πανε καλα και σε λιγες ωρες θα κρατας τον θυσαυρο σου μεσα στην αγκαλιτσα σου με 1 πονο σου ευχομαι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo na pareis to moraki soy stin agalia sou!!!! ola tha pane kala!!! kai dikia mou i proti eixe volefti stin kilitsa oyte thesi pire otyte tipota!!! tora i deuteri kai noris thesi pire kai exei katevi kiolas pali kesariki pao kai ti egine siga!!! oti theloun ayta kanoun mexri na paremvi o giatros!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί ήδη να κρατάς το γοργονάκι σου αγκαλίτσα κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό...............

Όλα να σου πάνε κατ΄ ευχήν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εάν έχεις ήδη γεννήσει κορίτσι............................

Να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...