Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

καλημερα και γκουντμορνινγκ και μπονζουγγγγγγγγγ (ρρρρρρ)

σας εντυπωσιασαααααααα??????τςςςςςςςςς

καλη αρχη και καλη επιτυχια μαριλουυυυυυ!!!

τα αλλα κοριτσακι τι κανουν???

ΓΩΓΑΚΙ με μεθη κανουν σαλπιγγογραφια? Να ειναι καθαααααρρρρρηηηηηηηηηη ευχομαι...και ανοιχτοι οι δρομοι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Zaxarenia μου….. καλημέρα!!!!! Καλά μου είσαι….. τρελοκόριτσο?????

Γωγάκι μου….. μη φοβάσαι τη Σαλπιγγογραφία…. δεν είναι τίποτε!!!! Στο λέει…. ο πιο φοβιτσιάρης άνθρωπος στον κόσμο!!!! Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!!! Πάρε 1-2 Buscopan…. λίγη ωρίτσα πριν…. θα στο πούνε και στο τηλέφωνο εξάλλου….

Katerina μου…… καλή σου επιτυχία στην εμβρυομεταφορά….. η Παναγιά μαζί σου!!!! Θετική σκέψη να έχεις…..

Marilou μου…. σε θυμάμαι κοριτσάκι….. καλή σου επιτυχία…. ειλικρινά…. όλα θα πάνε καλά!!!! Συνέχισε έτσι…. με αισιοδοξία!!!!

Vasso78…… Lollipopaki μου…… NicoleG….. καλημέρες και φιλιά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ζαχαρενια μου,καλημερα πηνελοπιτσα μου!!!

Τι κανετε εσεις? ειστε καλα?

Ζαχαρενια μου,απ'οτι ξερω δεν σου κανουν εκτος κι αν το ζητησεις εσυ..ετσι μου εχουν πει καποια αλλα κοριτσια..Καθαρη βρε κοριτσια μου δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι...αφου στον υπερηχο που μου εκανε ο Μαστρομηνας ειδε οτι υπαρχει προβλημα..

Τελικα μου εκλεισαν ραντεβου την Δευτερα 4 Οκτωβρη στις 10:00 το πρωι,και στις 14:45 στον Μαστρομηνα να δει τα αποτελεσματα της εξετασης και να μου πει σε τι θα προχωρησουμε αναλογα με το προβλημα..ολα αυτα σε 1 μερα..αχ!!! αχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα πάνε Γωγάκι μου!!!!!!!!!!

Κι εγώ αύριο θα μάθω για την Προλακτίνη μου.......

Ουφ..... για να δούμε.... τί θα δούμε.......

Άξιζαν τον κόπο όλες αυτές οι εξετάσεις?????? Την..... ωραιοτάτη.... Μαγνητική????? Θυμάσαι το άγχος μου φιλενάδα????? Τη βρήκαμε την αιτία του κακού άραγε?????? Ή θα πρέπει να κάνω κι άλλα??????

Κλαψ.... κλαψ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΑΚΙ εγω επιμενω ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!! ;););)

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΙΠΙΤΣΑ...ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΣΥ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παρειτσα! Δεν καταφερα να σας γραψω το πρωι γιατι ειχαμε ενα προβλημα με το ρευμα στη δουλεια και την πληρωσε ο υπολογιστης μου!!!

Γωγακι μου μην ανησυχεις. Η σαλπιγγογραφια κραταει πολυ λιγη ωρα και ποναει ελαχιστα. Μην αγχωνεσαι αλλα πιες οντως και 1-2 buscopan πριν για να ειναι ηρεμα τα οργανα σου!!!

Pipitsa μου καλα αποτελεσματα να εχεις στις εξετασεις και ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις αλλο. Να βρεθει η ατια του κακου και να την διαλυσεις φυσικα την ατιμη!!!!

Οι υπολοιποι τι κανετε? Zaxarenia , Γιωργο τωρα το πρωι θα ξαναγραψετε ε? Εισαστε πρωινοι τυποι εσεις!!!!

Στη Lollipop βαλα απουσια. Δεν την ειδα να μας εγραψε σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε κοριτσακια και αγορακι?????

Πως περασατε το ΣΚ???

Γωγακι μου μην φοβασαι δεν ειναι τιποτα η σαλπιγγογραφια..την εκανα 2 φορες..αλλα σε γιατρο εκτος μαιευτηριου ειδικο στις σαλπιγγογραφιες,κανει μονο αυτο.Δεν με πονεσε καθολου..

Και ολα θα σου πανε καλα!!

ΑΑΑ Πηγα στο γιατρο καλε το Σαββατο της εξωσωματικης,2η μερα κυκλου εκανα υπερηχο (μπλιαααααααααααααξ αυτο ειναι το μαρτυριο μου σε ολη την διαδικασια)ολα ολ και ξεκινησα το αντισυλληπτικο..θα ξαναπαω 12/10 και τοτε θα ξεκινησω και Daronda!!!

To νερο μπηκε στο αυλακι!!!!!!!!!Για να δουμε τι θα δουμε!!!!!!

Pipitsazouzouna σε ευχαριστω!!!!Ολες οι εξετασεις δυστυχως ειναι χρησιμες..τι σου εδωσε για την προλακτινη??

Φιλακιααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα everybody!!!

(Τα αγγλικα τα σκιζω...δεν το συζητω :roll: )

Γωγω μην φοβασαι καθολου. Ουτε που θα καταλαβεις ποτε θα τελειωσεις!

Αι με το καλο κατερινα ολα καλα θα πανε!!

Τουλαχιστον ξεκινησες....εμενα ουτε με τα κιαλια να φανει η ακατανομαστη :?

ουυυυυφ ε μα πια! Οταν δεν τη θες ερχεται! Οταν τη θες...σου κανει και την ζορικη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα παιδες!!!!

Κατερινιω ας καλωσορισουμε το ΝΕΡΟ που μπηκε στο αυλακι!!!! Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!

Νικολ ποσες μερες εχεις καθυστερηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει πεσει ψυχολογικα λιγο το ποστακι μας και στεναχωριεμαι...το καλοκαιρι ειχαμε πολυ γελιο

τι να κανουμε γμτ? συνηθως μου ρχονται αμεσως οι λαμακιες...αλλα τωρα στερεψα!!!!

γμτ

θελετε να μαλωσουμε?

αντε πλακα θα χει....λοιπον το ξεκιναω εγω...η ΒΑΣΩΩΩΩΩ ειπε οτι ειστε ολοι χαζοι και τρελοι!!!!

:lol:

φατε τηηηηηηηηηην

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρενια μου κανονικα εχω κυκλο 24-27 μερες ... σημερα ειναι 28 μερες.

Υποθετω πως φταιει το clomiphene που επαιρνα μεχρι τον τελευταιο μηνα. Οκ, δεν τρελενομαι κιολας, τα συμπτωματα τα εχω ΟΛΑ..νευρα, λισσα για γλυκα, πρηζμενο στηθος, πονακια στη κοιλια....οποτε...."αναμενεται στο ακουστικο σας" :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει πεσει ψυχολογικα λιγο το ποστακι μας και στεναχωριεμαι...το καλοκαιρι ειχαμε πολυ γελιο

τι να κανουμε γμτ? συνηθως μου ρχονται αμεσως οι λαμακιες...αλλα τωρα στερεψα!!!!

γμτ

θελετε να μαλωσουμε?

αντε πλακα θα χει....λοιπον το ξεκιναω εγω...η ΒΑΣΩΩΩΩΩ ειπε οτι ειστε ολοι χαζοι και τρελοι!!!!

:lol:

φατε τηηηηηηηηηην

:lol::lol::lol::lol::lol:

ααααααααααα 'ετσι ε'ιπε η Βάσωωωωωωω , ε για να τη μαλώσω κ εγώ εύχομαι να γίνει η κοιλιά της τούμπανο για 9 μήνες....με ενα μωρό μούρλια και μια εγκυμοσύνη τέλεια....για να μάθει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΑ!!!!!!!!

ΝΙΚΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΟ ΕΕΕ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :lol::lol::lol::lol::lol: ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΚΑΩ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΕΔΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΙΠΛΑ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΑΥΤΟΣ????? :lol::lol: ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΑΣ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΓΕΛΟΥΜΕ!!!!!

γιωργο....δεν νομιζο πια να σε παραξιγι κανενασ....τορα πια δικιολογιμενα ...τα εχισ χασι....αφου παιδι μου ..πεθασ εσι..πεθασ...

μονο που τα σε λιπουνθε...τα λενε..ο καιμενοσ..απο την χαρατου...τρελατικεεεε...τρελατικεεε... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Τι κανετε? τα κεφια σας πως ειναι?

Εγω βαριεμαι,εχω νευρα,θελω να ουρλιαξω,θελω να σηκωθω να φυγω αλλα δεν ξερω που,να παω..

γενικα ειμαι σκ...τα.

Σας εφτιαξα την διαθεση εεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα κεφια μας δεν τα λες και καλα αλλα το ριξαμε στην τρελη!!!!

Καλημερα ΓΩΓΑΚΙ!!!!

τι να σου κανω να σου φτιαξω την διαθεση? Θες να σου στειλω την ΝΙΚΟΥΛΙΝΑ??????? :lol:

γεια σου ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν στραβοξυλο αισθανομαι...οτι και να μου κανουν,δεν ισιωνω..

Μιλαμε για πολλα νευραααααααααααααααααα...

Γιωργο την δευτερα θα την κανω την εξεταση...δεν θελω να την σκεφτομαι,και γενικα

να σκεφτομαι οτι πρεπει να περασω απο 40 κυματα για να κανω 1 παιδι και αν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...