Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

Καλημερα :mrgreen:

Βασω μου 10000 συγχνωμη που σε εκανα να θυμωσεις, δεν το ηθελα. Με "επομενη φορα " ενοουσα, πως ολο και καποιος θα ερθει να πει την δικη του εξυπναδα πανω στο θεμα εξωσωματικη. Γιατι δυστυχως παντα υπαρχουν ανθρωποι γυρο μας που αντι να μας ενψυχωσουν προσπαθουν να μας τσακισουν τα κοκκαλα. Ειδικα οταν ειναι ατομα που ειχουν περασει τα ιδια αλλα για καποιο λογο ΔΕΝ θελουν να εισαι ευτυχισμενος. (Να μην παρουν τα παιδια σου την θεση αλλου στην καρδια των παππουδων).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α ενταξει κοριτσακι! Τωρα το καταλαβα πως το εννοουσες!

Μη χαλας τη ζαχαρενια σου με τετοια ατομα. Δεν αξιζει! Η αδιαφορια ειναι οτι καλυτερο. Μην πικραινεις την ψυχη σου με γιατι και πως!

Ο καθενας οτι αξιζει παιρνει σε αυτη τη ζωη. Και εγω προσφατα πληγωθηκα απο πολυ κοντινο μου ατομο και σην αρχη το μονο που ηθελα να κανω ήταν να ξεσπασω το θυμο μου και να τα ψαλλω. Ομως μετα ηρεμησα και σκεφτηκα γιατι να το κανω αυτο? Δεν προκειται να αλλαξει τιποτα. Αυτο το ατομο ιδιο θα παραμεινει. Ετσι ήταν παντα απλα εγω δεν το ειχα καταλαβει. Οποτε τραβηξα ενα μεγαλο Χ και δεν ξαναασχοληθηκα! Και ας λενε οτι θελουνε! Εγω την ηρεμια μου θελω να εχω και κυριως αυτην την περιοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα μπουμπουκες!!!!

καλε το ονομα του κατι μου θυμιζει θα το χω ακουσει απο δω. Εχει κανα κεντρο αυτος?

ασε που λενε οτι ψαχνουν για γιατρους απο την ΑΡΓΟΛΙΔΑ που συεργαζονταν με αυτον για τις ωοληψιες!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Παναία Σουμελαααααααααααααα!!!!!! :o:shock::(

Γωγακι περαστικα στο κοριτσακι σου! Με το καλο να ρθει ο συζυξ!!!

μπαρτσελονιτακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι διδασκεις σε κολειο μωρε???????? Καλη σχολικη χρονια!!!!

Βασωωωωωωωωω????????? κλωσσαςςςςςςςς???????

Νικολλλλλλ G που πανε οι κοτες απο την πεθερα?γιατι τις διωχνετε καλεεεεεε??? ΑΚΑΡΔΕΣ!!!!

Μην ακους τιποτα...απο τις αλλες παπαρ....λιστεν του γιορ χαρτ !!!!Τςςςς

ΑΝΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????

κατσε να παω και στην αλλη σελιδα γιατι θα χω ξεχασει να αναφερω κανεναν....ειμαι τωρα σην 91!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και απο τετοιους ανθρωπους ειμαι δυστυχως καμενη. :(:(

κι εγω περικυκλωμενη....αλλα με την πρωτη κοτσανα που εκσφαιντονισαν την περιοδο που προσπαθουσα τους εκανα περα!!!!!!!!!! Βεβαια αυτο το "περα" ακομα κραταει..... :D γιατι δεν με στηριξαν στα δυσκολα και τωρα ηρθαν να "χαρουν" με την εγκυμοσυνη μου;;;;;

ΡΕ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣΤ.

Απο ενα σημειο και μετα τον ρολο αυτο τον ειχε αναλαβει ο αντρας μου(γινοταν αυτος ο κακος)

ΓΩΓΑΚΙ....καλως να σου ορισει το αντρακι κ περαστηκα στο ομορφο σου κοριτσακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα νικολ καλημερα λολιποπ που βαζεις Χ!!!!!μπαντ γκερλ!!!!

ζαχαρωτό μου πως πάει η γαστρεντερίτιδα.......πωπω δεν έχω χειρότερη...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα ειμαι νικολ μου ευχαριστω.μονο η κοιλιτσα με ποναει...αλλο συμπτωμα τωρα πια δεν εχω!!! ευτυχως!!!

ΕΣΥκαλα???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και αγορι!!!!Τι κενετε??

Να καλωσοριτσω και γω τη νεα κοπελα μας και να της ευχηθω καλη επιτυχια στην προσπαθεια της και να πετυχει και με την πρωτη!!!!!!!

Τα νεα μου..

Πηρα τα αποτελεσματα του επανελεγχου ΝΚ..επεσαν κ αλλο απο 11.3 στο 10.5% [smilie=blob3.gif] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη επιτελους θα κανω κ γω την επομενη προσπαθεια!!!!!!!!

Περιμενω την αχρηστη να ρθει και ξεκιναωωωωω!!!!!

Φιλακιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μπραβο...και εις κατωτερα τα παλιο ΝΚ!!!!!

ΜΕ το καλο η επομενη ΤΥΧΕΡΗ προσπαθεια Κατερινω!!!!

φφφφφφφιλιααααααααααα

(παω για σφουγγαρισμα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Κατερινάκι μου...αντε μωρέ αλλη μια και εύχομαι να είναι η τελευταία και με ενα πολύ πολύ λαχταριστό μωρό.

Ζαχαρωτούλι μου είμαι γκουντ μπατ νοτ βέρυ γκουντ.....εχω χ..στ..ει επάνω μου θα μπορούσα σε 2 βδομάδες να ξεκινήσω την 3η και δεν....φοβάμαι ρε συ...το αφήνω αλλο 1 μήνα να ηρεμήσω λίγο..... :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξωσωματικουλια μου τι κανετε;;;;;

Γιατι ξεχνιεστε και ερημωνουμε;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

...ΚΑΤΕΡΙΝΑ... επεσαν τα παλιο ΝΚ ε;;; Αντε καλο ξεκινημα!!!\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια τι κανετε? Καλα δεν ειναι απιστευτα βαρετη ημερα σημερα????

Λοιποοον Katerina αντε με το καλο να ξεκινησεις !

Nikolaki γιατι σε εχει πιασε φοβος καλή μου? Ισα ισα που πρεπει να το δεις αλλιως. Νεο κεντρο, νεος γιατρος, νεα προσπαθεια . Σιγουρα το καινουριο φερνει τυχη! Βεβαια να ξεκινησεις όταν εσυ αισθανεσαι ετοιμη!

Τι αλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello girls and boy!!!!!!!!!!!!Καλα μου ειστε???

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Ηρθ η ακατανομαστη και αυριο παω γιατρο [smilie=sad5.gif][smilie=wav.gif] και ξεκιναω με αντισυλληπτικα για ενα κυκλο και στον επομενο θα κανουμε την εμβρυομεταφορα!!!!!!

Αυτααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα...

ειμαι γραμμενη πολυ καιρο στο φορουμ κ εχω περασει σχεδον απ'ολα τα καφε...

ειπα να μπω κ στο δικο σας :D:D:roll::roll:

σημερα ξεκιναω να κανω την 1η μου ενεσουλα για την 1η μου εξωσωματικη με βραχυ πρωτοκολλο.

πηγαινω στον κ.Μαντουδη.

θα παιρνω τις πουρεγκον των 125 μοναδων....

ειμαι αρκετα αισιοδοξη,ανυπομονη κ ψιλο αγχωμενη...

θα χαρω πολυ να μιλαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπον τζουρρρρρ τι κανουμε?

Marilou καλως ηρθες!!! Και καλη επιτυχια!!!

Τι μερα παλι σημερα...!! :shock:

Ολη μερα λειπει ο ανδρας μου :(

μεχρι πριν λιγο δεν ειχα internet :cry:

και ακομη να μου ερθει η ακατανομαστη :| ...!!!!

Τουλαχιστων καταφερα επιτελους να στρωθω στην μηχανι και να ραψω την κουρτινα που ειχα παρει κααααποτε τον απριλιο :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες κοριτσια!!!

Τι κανετε? πως περασατε το Σ/Κ?

Εγω χθες αδιαθετησα και σε λιγο θα παρω τηλ στο ΙΑΣΩ να κλεισω ραντεβου για την σαλπιγγογραφια και τρεμω...φοβαμαι... :((:((

Φιλακια πολλα κοριτσακια μου!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...